BANES MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
24.02.2012, Tisková zpráva

HC MOUNTFIELD v play-off. To bude MASO!

Č. B u d ě j o v i c e – Českobudějovický HC MOUNTFIELD podruhé za sebou nebude chybět ve čtvrtfinále play-off. „Jisté umístění v první šestici týmů po základní části je pro nás úspěchem. Hráči pro splnění tohoto cíle udělali maximum a nyní bychom chtěli, abychom si průběh zaslouženého vrcholu sezony společně s fanoušky užili. Připravili jsme tak kampaň, u které věříme, že naše příznivce osloví a umocní jejich zážitek z play-off,“ říká František Joun, generální manažer HC MOUNTFIELD.

Hokejové play-off tradičně vzbuzuje mezi všemi sportovními příznivci silné emoce a nabízí řadu neobvyklých zážitků. Fanoušci se na strhující boje a okamžiky v zápasech play-off těší po celý rok. HC MOUNTFIELD tak svou kampaň pro fanoušky a vrchol sezony postavil právě na hesle, které jasně vyjadřuje nádech zápasů, kde půjde o všechno a zápasy budou mít šťávu. Zkrátka lidově řečeno „TO BUDE MASO“.

Hlavní vizuál kampaně pro nadcházející play-off v Českých Budějovicích doprovází brankářská maska pokrytá masem, což zaujalo brankáře Jakuba Kováře. „Myslím, že je to velice originální nápad, který přesně vystihuje atmosféru play-off. Hned mě tak napadlo nechat si vyrobit pro play-off speciální masku, která bude mít identickou podobu,“ představuje reprezentační gólman a opora HC MOUNTFIELD svou novinku pro vyřazovací boje. K nápadu Jakuba Kováře se spontánně připojili také hned všichni spoluhráči, kteří se na znamení soudržnosti rozhodli, že své helmy doplní speciálním logem kampaně play-off.

Na domácí zápasy společným pochodem do Budvar Arény z Masných krámů

Při přípravě kampaně vedení HC MOUNTFIELD kladlo důraz na to, aby si play-off užili především fanoušci a příznivci klubu. „V duchu kampaně jsme se tak domluvili na zajímavé spolupráci s Restaurací Masné krámy. Po celou dobu účasti našeho týmu ve vyřazovacích bojích se tak příznivci mohou těšit na speciální program a nabídku v této oblíbené a tradiční restauraci,“ prozrazuje Radek Papáček, tiskový mluvčí Jihočechů.

„Těšíme se na všechny příznivce českobudějovického hokeje, pro které připravujeme zajímavé a originální menu. Pochutnat si na něm budou moci jak v hrací dny, tak mimo ně. V den domácího zápasu navíc před utkáním na všech obrazovkách v restauraci poběží speciální sestřih z probíhající hokejové sezóny a všichni návštěvníci se pak budou moci k Budvar Aréně vydat společným pochodem,“ říká Tomáš Olejník, vedoucí oddělení Gastro Budějovický Budvar, n.p. Speciální menu bude fanouškům představeno již před zahájením čtvrtfinále.

„Samozřejmostí také bude zvláštní edice suvenýrů s motivy play-off a celé kampaně v našem Fanshopu, které si fanoušci budou moci zakoupit již při nedělním domácím utkání s Kladnem,“ doplňuje Radek Papáček. Lidé se s kampaní vedle Fanshopu dále setkají také na plochách ve městě České Budějovice, internetových stránkách klubu i dalších materiálech.

Zvláštní nádech bude mít play-off také pro Aleše Kotalíka, který během sezony oblékl českobudějovický dres znovu po deseti letech strávených v zámoří. „Už při svém návratu jsem říkal, že jsem se vrátil pro to, abychom se společně dostali do play off a v něm udělali výsledek, na který bude hrdý klub, mužstvo, město a všichni lidé, kteří nás podporují,“ vzkazuje příznivcům Aleš Kotalík.

Pokoří František Ptáček rekord v počtu odehraných zápasů?

Další šťávu navíc by play-off mohlo mít také pro Františka Ptáčka, který má v současné době nadosah vyrovnání rekordu Josefa Řezníčka a to v počtu odehraných zápasů v české nejvyšší soutěži. K metě 1035 zápasů chybí sympatickému obránci před dnešním utkání ve Zlíně pouhých devět zápasů. „Tato čísla hovoří jasnou matematikou. Minimálně k vyrovnání tohoto rekordu bychom museli postoupit do semifinále, což by pro nás všechny bylo zároveň velkým týmovým úspěchem. A ten bych si strašně moc přál zažít,“ říká kapitán českobudějovického celku.

Na co se fanoušci mohou těšit v neděli při utkání s Kladnem?

- představení speciální a originální masky Jakuba Kováře
- zahájení prodeje suvenýrů z edice play-off ve Fanshopu
- ke každému nákupu ve Fanshopu jako dárek speciální samolepka „TO BUDE MASO“

Hlavní vizuál kampaně pro play-off

Logo kampaně

Maska brankáře Jakuba Kováře pro play-off

Jakub Kovář představuje svou masku pro play-off

Jakuba Kovář představuje svou masku a triko z Fanshopu

Trika ze speciální edice play-off ve Fanshopu

Sociální sítě

40. narozeniny slaví bývalý obránce Motoru Petr Punčochář. V A týmu 1 sezona, 71 zápasů, 6 gólů (5 v přesilovkách), 27 kanadských...

40. narozeniny slaví bývalý obránce Motoru Petr Punčochář. V A týmu hrál 1 sezonu (2014-15), celkem 71 zápasů, v nichž dal 6 gólů...

SVĚT MOTORU je nový projekt, který má za cíl propojit hokejový klub Motor s obcemi a městy, kde je tradičně spousta fanoušků....

SVĚT MOTORU je nový projekt, který má za cíl propojit hokejový klub Motor s obcemi a městy, kde je tradičně spousta fanoušků....