Zápasy – NOEN extraliga st. dorostu

1. kolo,  pátek 8.9.
České Budějovice - Havlíčkův Brod
9:2
Branky a nahrávky: 3. Grossman (Vávra, J. Čížek), 8. Řezáč (Krcho), 23. Vávra (Hrubec), 25. Kubíček. (Šafář, J. Čížek), 37. Řezáč (Vaculík), 46. Masopust (Silný), 52. Vaculík, 54. Novák (Šafář), 55. Vaculík (Krcho, Řezáč) – 18. Chachnín (Křehlík, Tecl), 41. Křehlík. Rozhodčí: Ondráček, Kreuzer - Samuel, Kreuzer. Vyloučení:5:4. Vvyužití: 2:0. Střely: 47:26. Diváků: 150. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2, 9:2.
2. kolo,  sobota 9.9.
Žďár nad Sázavou - České Budějovice
1:7
Branky a nahrávky: 30. Pytlík- 8. Krcho (J. Čížek, Kubíček), 14. Vaculík (Řezáč, Škola), 40. Kubíček (Toman, Vávra), 40. J. Čížek (Silný, Šafář), 42. J. Čížek (Novák, Silný), 51. J. Čížek (Kubíček, Novák), 56. J. Čížek (Novák, Řezáč). Rozhodčí: Čuňočka - Kral', Vašíček. Vyloučení: 12:6, navíc Nagy (ZNS) 10 min. os. trest. Využití: 0:3. Diváci: 76. Střely na branku: 24:58. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7.
3. kolo,  pátek 15.9.
Pardubice - České Budějovice
3:1
Branky a nahrávky: 2. Koffer (Oliva, Rozlílek), 17. Chára (Koffer), 40. Koffer (Oliva) – 10. Krcho (Vaculík). Rozhodčí: Doležal – Urubčík, Vepřovský. Vyloučení: 3:5 navíc Chára (PCE) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 81. Střely na branku: 30:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
4. kolo,  sobota 16.9.
Mountfield - České Budějovice
Branky a nahrávky: 8. T. Pinkas (Do. Šedivý), 15. Sklenář (Do. Šedivý), 46. T. Pinkas (Do. Šedivý, Sklenář) – 6. Masopust (Silný, Egert), 25. J. Čížek (Grossmann, Novák), 28. Novák (Kubíček, Čížek), 64. J. Čížek (Vaculík, Silný). Rozhodčí: Kubíček – Blümel, Špringl. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 87. Střely na branku: 23:40. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.