Google kalendář
Outlook / Apple kalendář

3. kolo,  pondělí 8.9.
Pardubice - České Budějovice
Branky: 22. Kočan - 10. Pakratz (Polodna), 14. J. Černý (Předota), 20. Dolina, 43. Rod (Pankratz), 49. Slavík (Polodna); Vyloučení: 7:11; Využití: 1:0; Rozhodčí: Dvořák - Křivohlavý, Mergl; Diváků: 85
5. kolo,  sobota 13.9.
Kladno - České Budějovice
Branky: 16. Valský (Kazatel, Čermák), 55. Dlouhý (Stieler) - 40. Matušík (J. Černý); Vyloučení: 7:8 + Dlouhý, Kazatl, Švantner, Hlusička, Babický (všichni Kladno), Hlavatý, Hazuka, Ježek, Navrátil (všichni HC ČB) 10 min., Jirouch (Kladno), Slavík a Bílek (oba HC ČB do konce utkání; Využití: 0:1; Rozhodčí: Dundr - Andrejsek, Čížek; Diváků: 100
7. kolo,  sobota 20.9.
Slavia Praha - České Budějovice
Branky: 33. Škaloud, 54. Svoboda (Sobotka) - 16. Pankratz (Polodna), 18. Pipek (Rod), 33. Hazuka (Marek) Vyloučení: 6:10; Využití: 1:1
9. kolo,  sobota 27.9.
Karlovy Vary - České Budějovice
Branky: 5. Moro (Schmidt, Petružálek), 38. Dudek (Hartman), 53. Kuběna, 59. Račanský - 14. J. Černý (Suchý), 19. Ježek (J. Černý); Vyloučení: 9:11; Využití: 1:2; V oslabení: 2:0.
10. kolo,  čtvrtek 2.10.
Sparta Praha - České Budějovice
Branky: 11. Řepík (Krätzer), 11. Bezouška (Ton, Mikala), 30. Hron (Procházka), 45. Krätzer (Rybecký, Řepík), 46. Ton (Štěpánek, Hron), 54. Ton; Vyloučení: 6:7 + Nedvěd (HC ČB) 10 min; Využití: 1:1; V oslabení: 2:0.
11. kolo,  sobota 4.10.
Ústí nad Labem - České Budějovice
Branky: 3. Nedrda (Novák), 27. Kolc (Nedrda, Budínský) - 4. Navrátil (Parýzek), 31. Hazuka (J. Černý), Vyloučení: 7:3 + Slavík 10 min a Zourek (oba HC ČB) 5 + do konce utkání, Využití: 0:1, V oslabení: 1:0.
13. kolo,  čtvrtek 9.10.
Litvínov - České Budějovice
Branky: 13. Mikeš, 24. Salač (Polák), 28. Schön, 50. Vrtek (Schön, Polák) - 41. Ježek (J. Černý, Suchý), 46. Polodna (Tripes), 48. Marek (Navrátil), Vyloučení: 5:6 plus Kubát (LIT) 10 min. a Poživil (LIT) 5 min. plus do konce utkání, Využití: 1:2, V oslabení: 1:0.
15. kolo,  čtvrtek 16.10.
Liberec - České Budějovice
Branky: 15. Polakovič (David, Hrach), 49. Ropický (Svoboda, Nevyhoštěný), 59. Polakovič (David). Vyloučení: 5:5 navíc Vantuch (LIB) 10 min. Využití: 1:0.
17. kolo,  čtvrtek 23.10.
Plzeň - České Budějovice
extraliga dorostu.
Branky a přihrávky: 2. Kocman (Holub), 19. Malý (Heřman, Valenta), 31. Šlauf (L. Černý), 55. Setikovský (Holý, Kořínek) - 9. J. Černý, Suchý, 32. J. Černý, Slavík, 50. Tripes (J. Černý, Slavík). Rozhodčí: Machačný - Šmíd, Uřídil. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. Diváků: 45
19. kolo,  čtvrtek 30.10.
Třinec - České Budějovice
Branky: 2. Zeliska (Drábek), 12. Drábek (Zeliska, Hegegy), 16. Maruna, 20. Vydra (Petrek, Polák) - 15. Polodna (Předota), 24. J. Černý, 37. Předosta (Matušík), 40. Slavík (Zourek). Rozhodčí: Kočí - Koliba, Janiczek. Vyloučení: 5:9 plus Suchý (HC ČB) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 170.
21. kolo,  čtvrtek 13.11.
Olomouc - České Budějovice
Branky: 26. Škumát (Weber) - 41. Suchý (Ježek, Slavík). Rozhodčí: Klimecký - Bryška, Trunečka. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 50.
23. kolo,  pondělí 17.11.
Zlín - České Budějovice
Branky: 33. Karlíček (Suk), 51. Ondráček, 52. Korčák (Mikšovský) - 28. Hlavatý (Pankratz), 35. Polodna (Marek), 57. Rod (Marek). Rozhodčí: Polášek - Dočkal, Smilek. Vyloučení: 3:7 plus Ševčík (ZLN) a Salák (CEB) 10 minut a Vaněk (ZLN) 5 minut plus do konce. Využití: 1:0. Diváci: 102.
25. kolo,  sobota 22.11.
Ytong Brno - České Budějovice
Branky: 14. Florián, 22. Matulka (Horáček), 44. Čikl, 47. Florián (Sommer), 51. Zábranský (Sommer, Florián), 55. Čikl (Sokolovskij), 57. Odehnal. Vyloučení: 6:12. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0.
27. kolo,  sobota 29.11.
Vsetín - České Budějovice
Branky: 7. Varga (Knebl), 36. Urban (Knebl, Podešva) - 10. Matušík (Marek), 23. J. Černý (Bílek), 30. Ježek (J. Černý), 31. J. Černý, 34. Marek (Dolina, Polodna). Rozhodčí: Šír - Dočkal, Smilek. Vyloučení: 5:9. Využití: 1:2. Diváci: 105.
30. kolo,  čtvrtek 11.12.
Znojmo - České Budějovice
Branky: 9. Kamír (Hadrava, Sklenář), 31. Bezděk (Odehnal, Týmal) - 4. Matušík (Hazuka), 35. Marek (Předota, Matušík), 48. Marek (Slavík), 56. J. Černý. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:1. Diváci: 150.
32. kolo,  čtvrtek 18.12.
Ostrava - Poruba - České Budějovice
Branky: 31. Dušek, 49. Kolařík (Sztefek, Dušek) - 6. Ježek, 26. Matušík (Marek), 37. Matušík (Marek, Hazuka), 51. Matušík, 55. J. Černý. Rozhodčí: Šafarčik - Cirkl, Zicháček. Vyloučení: 5:7. Bez využití. V oslabení: 0:2.
34. kolo,  čtvrtek 8.1.
Přerov - České Budějovice
Branky: 31. Dvořák, 42. Dvořák (Nevtípil) - 5. Tripes (J. Černý), 16. Rod (Pankratz), 34. Hlavatý (Matušík), 38. Marek (Matušík, Polodna), 55. J Černý (Pankratz). Rozhodčí: Volf - Briška, Sigmund. Vyloučení: 9:10, navíc Kuča (PRE) 10 min a do konce utkání, Předota (CEB) 10 mina a Slavík (CEB) 5 minut plus do konce utkání. Využití: 0:3. Diváci: 59.
36. kolo,  pondělí 12.1.
Vítkovice - České Budějovice
Branky: 6. J. Káňa (T. Káňa), 10. Mocek (Bacul), 19. Prokop (Kalus, Bacul), 27. Uhlár (Velecký), 59. Uhlár (Velecký) - 17. Pankratz (Matušík, Hlavatý), 26. Dolina (Hazuka, Hlavatý). Rozhodčí: K:renželok - Ondra, Račák. Vyloučení: 8:13. Využití: 2:0. Diváci: 70.
38. kolo,  sobota 17.1.
Opava - České Budějovice
Branky: 18. Polodna (Marek), 20. Marek (Matušík), 25. Polodna (Marek), 33. Polodna (Marek), 38. Slavik (Dolina), 59. Marek (Polodna), 60. Dolina (Nedvěd, Rod) - 26. Zigmund, 50. Čermák (Mlýnek). Vyloučení: 7:11. Využití: 1:1. Diváci: 90.
41. kolo,  pondělí 26.1.
Branky: 1. Jindřich (Zohorna , Zadina). Rozhodčí: Chlaň - Ježek, Goder . Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. Diváci: 50.
43. kolo,  sobota 31.1.
11. Hlusička (Rudovský), 12. Voráček (Stieler), 43. Stieler (Hudíček), 50. Voráček (Babický, Stieler), 53. Hudíček (Stieler) - 59. J.Černý (Hlavatý). Rozhodčí: Svátek. Vyloučení: 6:11, navíc Slavík na 5 minut + do konce zápasu. Využití: 2:0. Diváci: 100.
45. kolo,  sobota 14.2.
Branky: 4. Sklenář (Růžička), 6. Malárik (Moščic), 24. Škaloud (Ondráček, Samec), 47. Kachlík (Růžička). Rozhodčí: Jílek - Bednářová, Vízner. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0.
47. kolo,  čtvrtek 19.2.
Branky: 3. Ježek (Černý) Rozhodčí: Vilt - Koskuba, Mašek. Vyloučení: 4:7, navíc Petružálek, Hartman, Pfistr, Štryncl, Zmeškal (všichni KVA) 5+DKU - Slavík, Marek, Bílek, Předota, Salák (všichni CEB) 5+DKU . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 99.
48. kolo,  sobota 21.2.
Branky: 31. Kanov (Ton), 33. Vach (Mrňa, Morkes) - 48. Nedvěd (Marek), 58. Předota (Černý). Rozhodčí: Soldán - Martinková, Pavlíček. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 43.
49. kolo,  pondělí 23.2.
Branky: 3. Budínský (Novák), 9. Šnajdr, 51. Hříbal (Budínský) - 13. Nedvěd (Černý), 20. Ježek (Chrt), 47. Matušík (Marek), 55. Matušík (Navrátil). Rozhodčí: Bartoš, Dvořák. Vyloučení: 6:6, navíc Černý a Parýzek (oba CEB) 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 70.
51. kolo,  sobota 28.2.
Branky: 10. Rindoš, 33. Soukup (Vrtek), 43. Soukup - 20. Matušík, 23. Matušík (Polodna), 35. Matušík, 38. Matušík (Nedvěd), 53. Marek (Matušík). Rozhodčí: Froněk - Šerý, Hynčica. Vyloučení: 4:8, navíc Tripes (CEB) 10 minut a Brožovský, Kubát (LIT) a Marek (CEB) 5 minut plus do konce utkání, bez využití. Diváci: 86.
53. kolo,  čtvrtek 4.3.
Branky a přihrávky: 4. Matušík (Marek), 32. Nedvěd (Rod), 37. Matušík (Rod), 50. Nedvěd (Pankratz). Rozhodčí: Hrubý M. - Skřivánek, Hribik. Vyloučení: 4 : 7, navíc Matušík (Č. Budějovice) na 10 minut. Využití: 0 : 1. Oslabení: 0 : 1. Diváků: 51. Střely na branku: 32 : 35.
55. kolo,  pondělí 8.3.
Branky a přihrávky: 12. Holý (Černý), 47. Heřman (Jindra, Holub) - 45. Kuchejda (Černý), 48. Marek (Rod), 60. Suchý (Hanzal)

Návrat odchovance ze zámoří! Vítej doma, Šimone! ??...

Jaké to je vést kotel nebo jak vznikají fanouškovské chorály?

Další poděkování za podporu v sezoně 2023-24 náleží společnosti Precitool! Od obchodního manažera Petra Míška převzali plaketku...

75. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Miloš Edelmann. V A týmu hrál 11 sezon (1967-68, 1970-80), cca 345 zápasů, v...