ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Sezóna 2000 / 2001

Výsledky - základní část
1. 8.9.2000 CEB - PLZ 5:3 (2:1,0:2,3:0) ... Šimánek (Rob), Bělohlav(Martínek, Rob), Brabenec (Král, Filipi),Suchánek (Nedorost, Bělohlav),Nedorost (Suchánek, Rob)
2. 10.9.2000 ZLN - CEB 7:2 (2:1,3:0,2:1) ... Turek (Zíb, Kotalík), Kotalík (Zíb)
3. 12.9.2000 CEB –TRI 5:2 (0:1,5:1,0:0) ... Rob (Nedorost, Bělohlav), Benák, Brož(Martínek), Jasečko(Turek), Turek (Bělohlav, Král)
4. 15.9.2000 ZNO –CEB 3:5 (1:0,0:3,2:2) ... Brož(Benák, Kotalík), Čierný(Král, Turek), Šimánek (Benák), Král (Jasečko, Čierný), Kotalík (Turek)
5. 17.9.2000 SPA - CEB 3:2 (1:0,2:1,0:1) ... Jasečko(Filipi, Brabenec), Čierný(Filipi)
6. 22.9.2000 CEB - HAV 5:6p (0:2,2:0,3:3–0:1) ... Filipi (Jasečko), Brabenec (Filipi), Kotalík (Nedorost), Zíb (Kotalík Šimánek), Turek (Kotalík)
7. 24.9.2000 KVA - CEB 4:2 (2:0,1:0,1:2) ... Brož (Čierný, Nedorost), Bělohlav(Nedorost)
8. 26.9.2000 CEB - VSE 2:4 (0:0,1:3,1:1) ... Martínek (Bělohlav), Král (Jindra)
9. 29.9.2000 PCE - CEB 3:2p (0:0,1:1,1:1-1:0) ... Nedorost (Kotalík), Kotalík (Král, Čierný)
10. 1.10.2000 CEB - VIT 1:2p (0:0,1:0,0:1-0:1) ... Šimánek (Rob)
11. 6.10.2000 LIT - CEB 2:1 (0:1,1:0,1:0) ... Suchánek (Král)
12. 8.10.2000 CEB - SLA 0:0p (0:0,0:0,0:0-0:0) ... ----
13. 13.10.2000 KLA - CEB 5:4p (2:0,1:2,1:2-1:0) ... Rob (Bělohlav), Bělohlav(Rob, Kotalík), Čierný (Bělohlav), Štrba (Mojžíš)
14. 15.10.2000 PLZ - CEB 4:2 (2:1,1:0,1:1) ... Kotalík (Čierný, Benák), Brabenec (Suchánek, Martínek)
15. 20.10.2000 CEB - ZLN 3:3p (1:0,0:2,2:1-0:0) ... Bělohlav (Turek, Jasečko), Turek (Suchánek), Suchánek (Turek)
16. 22.10.2000 TRI - CEB 4:2 (1:0,0:0,3:2) ... Mojžíš (Čierný, Bělohlav), Bělohlav(Štrba, Brabenec)
17. 27.10.2000 CEB - ZNO 0:3 (0:0,0:3,0:0) ... -
18. 29.10.2000 CEB - SPA 6:5p (2:2,2:1,1:2-1:0) ... Kotalík (Šimánek, Jasečko), Suchánek (Turek, Brabenec), Turek (Suchánek), Štrba (Čierný, Bělohlav), Šimánek (Kotalík), Rob (Suchánek)
19. 31.10.2000 HAV - CEB 4:2 (1:2,1:0,2:0) ... Rob (Martínek, Turek), Jasečko(Kotalík)
20. 3.11.2000 CEB –KVA 5:1 (0:0,3:1,2:0) ... Brabenec (Martínek, Rob), Štrba (Sailer, Bělohlav), Bělohlav (Sailer, Štrba), Rob (Kotalík, Martínek), Benák (Šimánek, Kotalík)
21. 5.11.2000 VSE - CEB 3:2 (0:0,0:1,3:1) ... Martínek (Suchánek), Brabenec (Rob, Turek)
22. 14.11.2000 CEB - PCE 7:3 (2:0,4:2,1:1) ... 3x Šimánek (Benák, 3x Kotalík, 2x Král), Brabenec (Rob, Turek), Štrba (Bělohlav, Čierný), Martínek (Turek, Brabenec), Turek (Brabenec)
23. 17.11.2000 VIT - CEB 3:1 (0:1,2:0,1:0) ... Turek (Brabenec, Martínek)
24. 18.11.2000 CEB - LIT 2:2p (0:1,2:1,0:0) ... Jasečko(Štrba), Kotalík
25. 21.11.2000 SLA - CEB 2:2p (1:0,1:1,0:1) ... Štrba (Jindra), Kotalík (Štrba)
26. 24.11.2000 CEB - KLA 3:1 (2:0,1:1,0:0) ... Šimánek (Kotalík), Sailer (Benák), Bělohlav (Šimánek)
27. 26.11.2000 CEB - PLZ 4:2 (0:0,2:0,2:2) ... Martínek (Suchánek), Král (Jindra, Novotný), Kotalík (Jasečko, Král), Bělohlav (Kotalík, Král)
28. 1.12.2000 ZLN - CEB 2:5 (1:3,0:1,1:1) ... Rob (Turek, Brabenec), Bělohlav (Kořínek), 2xSailer (2xŠimánek, Kotalík), Brabenec (Benák)
29. 3.12.2000 CEB - TRI 3:2 (1:0,1:1,1:1) ... Martínek, Brož(Rob), Kotalík (Šimánek)
30. 5.12.2000 ZNO - CEB 2:2 (1:1,1:1,0:1) ... Vondrka (Martínek, Suchánek), Turek (Brabenec), Suchánek (Martínek, Turek)
31. 8.12.2000 SPA -  CEB 0:3 (0:1,0:2,0:0) ... Brabenec (Rob, Turek), Sailer (Kotalík), Martínek (Rob)
32. 10.12.2000 CEB - HAV 8:2 (2:1,3:1,3:0) ... Turek (Rob, Bělohlav), Šimánek (Kořínek), Sailer (Kotalík), Kořínek(Rob, Brabenec), Bělohlav (Kořínek,Jindra), Martínek (Rob,Turek), Rob (Turek), Brož (Bělohlav, Kořínek)
33. 12.12.2000 KVA - CEB 1:2 (0:1,1:1,0:0) ... Štrba (Nedorost), Brož (Kořínek, Bělohlav)
34. 5.1.2001 CEB - VSE 1:4 (1:2,0:1,0:1) ... Kotalík (Suchánek, Turek)
35. 7.1.2001 PCE - CEB 3:1 (2:0,1:1,0:0) ... Rob (Turek, Suchánek)
36. 12.1.2001 CEB - VIT 3:0 (1:0,1:0,1:0) ... Kotalík (Brož, Jasečko), Zíb (Kotalík), Brabenec
37. 14.1.2001 LIT - CEB 3:5 (2:1,1:3,0:1) ... Suchánek (Rob, Turek), 2xTurek (2xRob, Brabenec, Suchánek), Šimánek (Sailer, Kotalík), Rob (Turek, Suchánek)
           
38. 16.1.2001 CEB - SLA 3:5 (1:0,1:2,1:3) ... Turek (Rob, Brabenec), Jasečko(Rob, Turek), Suchánek (Rob, Turek)
39. 19.1.2001 KLA - CEB 0:3 (0:0,0:0,0:1) ... Brabenec (Rob), Nedorost (Král, Bělohlav), Král (Nedorost)
40. 21.1.2001 PLZ - CEB 3:5 (0:3,1:0,2:2) ... 2xSailer (Kotalík, Turek, Rob), Suchánek (Turek), Bělohlav(Král, Nedorost), Benák (Turek)
41. 26.1.2001 CEB - ZLN 3:1 (0:0,2:1,1:0) ... Jindra (Bělohlav), Král (Nedorost, Čierný), Sailer (Kotalík, Šimánek)
43. 2.2.2001 CEB - ZNO 2:3 (2:2,0:1,0:0) ... Brabenec (Rob, Zíb), Sailer (Kotalík, Jasečko)
42. 4.2.2001 TRI - CEB 4:2 (4:1,0:0,0:1) ... Turek (Brabenec, Rob), Bělohlav (Šimánek, Jasečko)
44. 13.2.2001 CEB– SPA 5:6 p (1:2,2:2,2:1-0:1) ... Král (Bělohlav), 2xKotalík (Sailer, Jasečko, Šimánek, Benák), Šimánek (Kotalík, Jasečko), Bělohlav (Nedorost, Štrba)
45. 16.2.2001 HAV - CEB 5:3 (1:2,3:1,1:0) ... Sailer (Kotalík, Jasečko), Král (Rob), Kotalík
46. 18.2.2001 CEB - KVA 3:0 (2:0,1:0,0:0) ... Bělohlav(Štrba, Nedorost), Rob (Turek), Kotalík
47. 20.2.2001 VSE - CEB 5:3 (2:1,0:1,3:1) ... 2xTurek (Martínek, Bělohlav, Jasečko, Kotalík), Brož (Kotalík, Benák)
48. 23.2.2001 CEB - PCE 2:0 (0:0,1:0,1:0) ... Bělohlav(Štrba, Nedorost), Král
49. 25.2.2001 VIT - CEB 4:4p (2:2,2:1,0:1) ... Turek (Suchánek), 3x Kotalík (2xJasečko, Sailer, Král)
50. 2.3.2001 CEB - LIT 1:4 (0:2,1:1,0:1) ... Král (Novotný)
51. 4.3.2001 SLA - CEB 5:4 (2:0,1:2,2:2) ... Martínek (Král), Sailer (Kotalík), Turek (Čierný), Štrba (Kotalík)
52. 6.3.2001 CEB - KLA 2:6 (0:2,0:1,2:3) ... Turek (Novotný), Řehoř(Novotný)


Statistiky
Góly:
Kotalík     19
Turek       18
Bělohlav    15
Brabenec    11
Šimánek     11
Rob         10
Sailer      11
Suchánek     8
Král         9
Martínek     8
Brož         7
Štrba        7
Jasečko      5
Čierný       3
Nedorost     3
Benák        3
Zíb          2
Filipi       1
Mojžíš       1
Vondrka      1
Kořínek      1
Jindra       1
Řehoř        1
Asistence:
Kotalík     29
Turek       25       
Rob         25     
Bělohlav    17     
Jasečko     14
Suchánek    14     
Brabenec    12     
Král        13     
Nedorost    12     
Šimánek     10     
Martínek    10     
Čierný       9     
Benák        8     
Štrba        7
Sailer       5
Kořínek      5     
Jindra       4
Filipi       4     
Zíb          4     
Novotný      4     
Brož         1     
Mojžíš       1     
Sociální sítě

Zítra nás čeká utkání proti kladenským Rytířům! #CEBvKLAhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Zítra nás čeká další šlágr, ve kterém se utkáme s kladenskými Rytíři! #CEBvKLA

Zítra nás čeká další těžké utkání! Tentokrát proti Kladnu. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Starši dorost v Rusku - 1. dil youtu.be/nzvxZKnI5Jg?a