ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
23.4.2018, 16:37
 
Seveřan: Však to je v novinách.. Smajlík viz Sakulancovo odkaz
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.4.2018, 08:35
 
Já tedy pochopil, že Totter bude spíš druhým asistentem, takže moc nevím, proč se tady hovoří o dvojici Prospal - Totter jako o trenérském duu. Koneckonců psal to i VP v posledním rozhovoru a dle mýho bylo zcela zřejmý, že čeká na vyjádření někoho, koho bude považovat za 1. asistenta.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.4.2018, 11:42
 
jeníček: A to máš z jakýho zdroje?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.4.2018, 09:18
 
Fakt nevím proč se tady "všichni" zaklínaj Nouzičem. Jednou má trenér volnou ruku při výběru hráčů na sezonu a Nouziče si prostě nevybral. Ve chvíli, kdy by mu do toho nějak výrazněji krafal GM, tak spojení trenéra a SM v jedné osobě zcela ztrácí smysl...

To je jako kdyby GM říkal trenérovi, jak se má hrát přesilovka...

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.4.2018, 13:44
 
Ano, pokud to podáš takhle, tak možná. Ale ne všichni zkušení hráči musí být lídři kabiny a hlavně nikdo z nás do kabiny neviděl. Špatně sestavený to očividně bylo, protože kabina nefungovala, s tím souhlas.
Ale pokud Venca a vedení myslí, že Neďák je OK, já jim věřím.

Tvoje hypotéza, že Vampola je typ lídra, může bejt úplně stejně nepravdivá jako ta, že Neďák není lídr. Tohle jsou věci, který těžko poznáš na ledě.
Pokud si tedy neděláš obrázek podle toho, že Vampola rád ostatním kecal do toho, co udělali a neudělali, protože (jen) o tom lídrovství týmu skutečně není.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.4.2018, 13:06
 
ad Nedorost (resp. obecně jakejkokliv jinej hráč): Já nemluvím o náhradě ve smyslu financí. Já mluvím o náhradě ve smyslu kvality hráče. Dva nebo tři horší hráči nikdy nemůžou adekvátně nahradit jednoho skutečně kvalitního hráče. Proto zdůrazňuju tu adekvátnost.

Jinými slovy, pokud je na trhu výborně bruslíci křídlo (s možností zaskočit na centru), který umí bránit, je silný na puku, umí nahrát i vystřelit (čti je produktivní) a v produktivitě předčí Neďáka, tak prosím, sem s ním. Ale opakuju, takovej hráč do WSM nepůjde. A spojení těchto věcí čistě z logiky věci nelze nahradit více hráčema..

To je jak u Mitche. Vyčítáme mu (oprávněně), že nehraje do těla. Jasně, ale bek, kterej skvěle bruslí, má slušnou střelu, přehled i rozehrávku (jako on) a navíc hraje i do těla prostě není materiál do WSM. A tahle se můžeme bavit o všech hráčích, kterých se chceme zbavit Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.4.2018, 08:47
 
Ti diskutéři (např. můj oblíbenec Drew :-) ) by si taky měli položit otázku, jestli je reálný sehnat adekvátní náhradu, pokud nějakýho hráče "posílají" pryč.

U Neďáka je ta šance sehnání adekvátní náhrady mizivá, protože takoví hráči do WSM prostě nepůjdou, to je jednoduchý fakt. A nebo to bude někdo z ciziny, tudíž riziko.

Gais: Já se prostě nemůžu ubránit dojmu, že Vampi bojoval v prvý řadě sám za sebe. V probíhající sezoně jeho angažmá chápu, důvody jsi popsal trefně. Ale pokud jde o novou sezonu a máme skutečně hodně času sehnat centra, tak jsem jednoznačně proti jeho angažmá.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
5.4.2018, 13:47
 
U Rokyho se mi hlavně líbí, že před touhle sezonou přijal pozici centra 4. lajny, kterej bude vychovávat mladý (a skutečně ze začátku hrál 3./4. lajnu). Předpokládám, že stejnou roli bude mít i nyní. Navíc dokázal, že je stále schopen uhrát velmi dobře i lajnu první.

Jen to zdraví, no.

M. Novák se před zraněním jevil velmi dobře, navíc to je pravák. Druhá šance mu může vlít další energii do žil.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
5.4.2018, 08:27
 
Taky bych ten rozhovor neviděl nějak tragicky. Ono taky když se novinář zeptá třikrát na to samý, tak mě osobně by to sralo, tedy.

Na mě to působí spíše tak, že třeba má nějaký náznaky zájme odjinud, nic víc.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
4.4.2018, 16:14
 
Hubl26: Nedává to moc smysl, obzvlášť v případě jasnýho vítězství.... Nicméně, proč to nezkusit, alespoň budou mít odehráno víc v nestandardních situacích jako je prodloužení.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
28.3.2018, 13:45
 
Pragr: V jihlavě má Vlk pravomoci SM? Já žil v tom, že je pouze trenér, tudíž mluvit o tom, že on poskládal tým, by v takovým případě bylo hodně nadnesený...

Samozřejmě nějakou roli ve skladbě určitě hrál...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.3.2018, 11:49
 
zbyna-ck: Byť obecně souhlasím, tak u Prokyho určitě není problém v přístupu, to se shodenem všichni. Ale bojovníků jsme imho měli v týmu dost, my potřebovali někoho tvořivýho, kdo je schopnej udělat hráče apod. Nejezchleb to očividně má v rukou i nohou, už když přicházel, věděli jsme dle zpráv z LIT , že to je hodně velkej risk - ten nevyšel.

Srovnání proto v tomhle ohledu kulhá. Proky prostě není produktivní (nejen u nás). Je to můj oblíbenej hráč, ale tohle opakovaně hovoří proti němu...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.3.2018, 10:19
 
Trošku to na mě působí stylem - "nestěžuju si na zvýšení ceny, ale vadí mi zvýšení ceny" Smajlík

Já to, kor xtkou sezonu v I. lize, stále víc vnímám jako podporu klubu než nákup "služeb" v odpovídající hodnotě. MOTOR je srdeční záležitost a za takový věci/zážitky apod. jsem ochoten zaplatit víc než je tržní cena.
To je dle mýho úplně normální, každej má nějaký svý priority. Někdo je schopnej chodit za 150-200,- Kč jednou tejdně do kina a taky mu třeba nevadí, žesi zrovna nevybere z nabídky kousek podle jeho gusta... (a to nemluvím o brutálně napálených doplňkových službách)

Obecně ale souhlasím, že nastavení cen je věc citlivá. V týhle sezoně to však dle mýho klub nastavil dobře. Vyloženě úsměvný mi přišly doslova diskuse v Ptejte se ohledně cen pro děti v playoff apod.
Ceny jsou známý od začátku sezony... Proč to někomu vadí až teď/před playoff?
Co mají říkat lidi třeba v Prostějově, kterým napálili ceny na playoff?

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.3.2018, 13:53
 
Jj řeka teče proudem z Kladna, naštěstí jsme tedy jeli v neděli po proudu a zápas stihneme Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.3.2018, 10:17
 
zdcart: Jj, ale na to quak naráží. Že odůvodnění DK se účelově liší podle toho, odkud vítr vane.

Liberec (Jech, resp. Syrovátko) byl/je velkej hráč na našem hokejovým rybníčku, a proto Bartovič měl pouze úmysl vykopnout zašlápnutej puk. Pohybem zeshora dolů - HAHA.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
16.3.2018, 14:07
 
No ono to využití možností se dá chápat i tak, že rozhodčí (svaz) ty možnosti pravidelně umožňujou tím, že diskutujou i s hráčema (typicky zkušenějšíma), který nemaj "A" nebo "C".

Takže z tohoto pohledu Jágr orodoval stejně jako např. Vampola. Pokud by striktně rozhodčí a svaz vynucovali pravidlo 28 (dlouhodobě), tohle by se nestalo nejspíš,

Mimochodem pravidlo 28 říká i toto: "Jestliže ani kapitán, ani náhradní kapitán nejsou na ledě, nemohou přijet z hráčské lavice projednat žádnou situaci s hlavním rozhodčím,
pokud k tomu nebyli rozhodčím na ledě vyzváni. Pokud kapitán přijede z hráčské lavice bez vyzvání, bude hlavním rozhodčím odeslán zpět a hlavní kouč bude varován, že druhé provinění bude mít za následek osobní trest."

To mi tedy přijde už přitažený za vlasy zas z druhý strany. V podst. opačnej extrém současnýho stavu...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
15.3.2018, 13:37
 
Roy48: Ach bože, tohle demagogický argumentování se očividně zahnízďuje i u lidí, když se používá i tam nahoře (Babiš, Okamura apod.).

č.1 - Zcela pomíjíš tu možnost, že někdy je lepší, aby lajna vystřídala, dostřídala a taky to, že, kdyby to vyrazil někam za bránu, tak to může znamenat tlak.

č.2 - No s kvalitou čárových rozhodčích, bych si tedy nebyl jistej, že by ten ice pískli. TO bylo něco strašnýho, co předváděli (na obě strany, oba zápasy).

č.3 - No, tady to asi mohl nechat obránci, je otázka, jestli ten by to stihl a skutečně vyhodil. Nicméně i tak, problém byl jinde - špatný střídání a nemohoucnout v útoku.

Zcela pak pomíjíš tu skutečnost, že vyjížděním za branku a vyhazováním puků po prknech často mužstvu ulevuje, protože obránce to v 90% případů nestíhá udělat, jelikož dobře bruslíci kladeňáci vyhození znemožní.

Góly do horní části branky? Tak si ro rozeberme...

První zápas: Gól č. 1: Vymetený víko z bezrpostřední blízkosti, ještě to hráč ometl o tyčku. Ano asi mohl víc pokrýt první tyčku, čímž by zase ale riskoval střelu na zadní tyč. Tady dejme tomu, že pozičně to mohlo být lépe.

Gól č. 2: Střela schovaná za dvěma hráčema do víka - golmana to buď trefí, nebo ne. Postavení bylo v pořádku.

Druhej zápas - do horní části možná byly všechny, ale dva byly vlastně do prázdný, takže nám zbývá ten vyrovnávací na 2:2 a opět se jednalo o střei schovanou tentokrát dokonce za třema hráčema - stejná situace jako výše.

Suma sumárum - Kváču rozhodně vinit nelze, dokonce si myslím, že jeho výkon šel v playoff dost nahoru. Naopak takovej Čermi měl na hokejce min. další dva góly (na 2:0 a na 3:1). To nevidíš, nebo nechceš vidět Smajlík

Proč je jenom Kváča Hrubcovo dítě? Ostatní dva jmenovaní jsou v Motoru ještě dýl.

Že byl vloni na 20 v repre je předpokládám taky práce Hrubce, že jo? Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
13.3.2018, 14:25
 
quak: Kurňa pravdu díš, já tam původně měl Pardubice a nechal jsem se zlákat těma polokoněma :D

Taky myslím, že to je spíš nějakej takovej důvod, než, že by to nikdo neviděl Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
13.3.2018, 13:39
 
Speeder: Ty jo, s tím Litvínovem si nejsem vůbec jistej... Nevím jestli maj úplně stavěný mužstvo na baráž zrovna, no.

Je fakt, že dobrý přesilovky, budou hrozně důležitý, na tom to koneckonců postavily i polokoně vloni dost, ale ty měly dle mýho lepší obranu (resp. líp bránily)...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
13.3.2018, 10:28
 
Evoorg: Jj přesilovky se musí zlepšit... Imho je nehrajeme dobře celou sezonu. Jediný období, kdy se mi naše přeislovky libily, bylo to, kdy trenéři dali dohromady Pajiče, Galamboše a Nováka, žel bohu dostávali málo prostoru, na to, o kolik líp to hráli než první formace a navíc nám vypadl základní kámen - Roky.

Z toho rozhovoru plyne i to, že jsme si vědomi dobrýho pohybu Kladna. Já se trochu (dost) bojím našeho backcheckingu, obzvláště u některých hráčů.. A dost riskantní hry v útočným pásmu ze strany obránců (zejména Kutláka, Čápa a občas Slamáka).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vylezlo teplé jarní sluníčko ?? - a přesto začíná nová sezona zimního sportu, jakým je hokej ??Letos se spoustou...

Před 20 lety zemřel legendární útočník Jiří Macelis. Za ČB 9 sezon, cca. 50 zápasů, 42 gólů! S @narodnitym mistr světa 1949, rok...

Trenér Václav Prospal si bere do letní přípravy několik hokejistů na zkoušku. Mimo jiné navrátilce Vláďu Škodu....

Václav Prospal si vybral první spolupracovníky. A v pondělí už se hráči začnou připravovat na novou sezonu!...