ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
19.1.2018, 13:35
 
Sakulance: Totéž mě v souvilosti zejména s žigou napadlo taky...

Já tam vidím "jen" 3 obránce. Čtu špatně, nebo jsem něco přehlédl?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.1.2018, 14:56
 
Já to vzdávám. Pro diskusi je třeba partner s trochou nadhledu, kterej nechytá za každý slovíčko. Měsíc jsi nebyl na hokeji = nemohls vidět Vampolu v akci, nic víc, nic míň, jsem tím nemyslel .

Omlouvám se, že si nearchivuju všechny tvý příspěvky doslova, ale věř tomu, že mi za to nestojíš.

Až teď jsem si všimnul, žes tam měl nějakej odkaz. Myslím, že tohle nebyla ta situace, na kterou jsem narážel, ale jist si nejsem. Jak říkám Vampola chodí nasraně střídat celkem často (včetně zvukovýho projevu).

Evoorg: Přesně! Tohle je aspekt, kterej mě taktéž trápí. Kromě týhle situace, tam byly i další, kdy nezavřel prostor a nechla se strhnout hrou, nebo to řešil dost riskantně.

Do jistý míry totéž platí i pro Mikysku, takže do tý třetí lajny k dvou "zodpovědným" hráčům, by se hodil.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.1.2018, 13:48
 
Drew: Tak poslední příspěvek. Byť jsem tedy přesvědčen, že to z mých příspěvku plyne. Nezakládají se na tom, co jsem o něm kdekoliv slyšel, nevím, kdes to vyčetl, když jsem házel do placu POUZE situace z domácích zápasů.

Je to tedy právě naopak, čerpám pouze z té zkušenosti. A vzhledem k tomu, že sedím přímo nad střídačkou tak věř, že toho slyším/vidím mnohem víc než ostatní..

Ano těžko sis něčeho dalšího mohl všimnout, když na hokej chodíš jednou za čas, jak jsi tu nedávno psal;-)
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.1.2018, 12:26
 
Drew: Přečti si znova můj příspěvek. Já nehodnotím jeho přínos týmu, nebo cokoliv jinýho, ale jeho "charakterový" působení. Přijde ti, že bych si zrovna já nacházel jednoho "oblibenýho" viníka pro všechno? Ruku na srdce.

To nadávání při příchodu na střídačku je celkem častý a určitě to nebylo ve všech případech kvůli vlastní nedokonalosti :-) Tím to uzavírám.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.1.2018, 11:21
 
ad Vampola: Ale já nekrizituju primárně to, že nebrání. Já kritizuju ten přístup. Týmovej hráč prostě nepůjde střídat pomalu jen protože, že je znechucenej zkaženou přihrávkou spoluhráče. Týmovej hráč si totiž je vědom toho, že tím vědome nechává svojí obranu přečíslit. A to je jen jeden příklad. Často je na ledě vidět, že se na spoluhráče utrhne. Chápu, že to dělá v emocích, ale všechno tohle ukazuje, že to týmovej charakterově prostě není. Jako sorry ale tohle nazvat vrtochama je velkem eufemismus.

To, že je to bodovej hráč, kterej vytváří šance, podrží puk (často až moc) atd. atd. o tom jsem přece vůbec nepsal a tím co píšu to vůbec nesouvisí (maximálně tak, že se jeho individuálním přínosem vyváží výše řečené). Však i charakterově netýmovej hráč se může prosadit v týmovým sportu, o tom nepochybuju.

Drew: Ano a víš proč si tak zařval? Protože někdo zkazil nahrávku, nebo mu to dal pozdě, nebo něco podobnýho. A ještě tam vztekle mlátil holí o mantinel...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.1.2018, 08:56
 
Souhlas s Evoorgem.

ad Vampi (zejména pro Toma): To vidíš, ale jen část věcí co dělá. Když se mu nechce bránit, často poté, kdy někdo ze spoluhráčů něco zkazí, tak jde znechuceně (A VELMI POMALU) střídat. Tohle není člověk pro týmovej sport.

A mimochodem dneska často chodil střídat pro změnu dřív než zbytek jeho lajny, což je furt lepší než opak. O důvodech nechci spekulovat.

ad Škarek: Logicky se mi to jeví stejně jako Quakovi. Tady to trochu vypadalo, že se o tu tyčku zastavil (primárně) a pak odrazil, ale to nevím proč dělal. Bylo by dobrý znát názor nějakýho golmana/trenéra golmanů.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
16.1.2018, 11:46
 
A když už teda přenos zdarma, tak ne jeden, ale alespoň dva, ideálně libovolný na platformě TVcomu (to tedy z odpovědi neplyne).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
15.1.2018, 16:07
 
Zaměřuju se na to a Vampolovi se stáva v každým zápase několikrát. A skutečně to není tak, že by neměl možnost kdy vystřídat, jak píšeš - to je jasný, že se stává. Většinou to je tak, že se mu znova chce zaútočit, i když jeho kolegové z útoku už vystřídali.
Zrovna s Přerovem se jednou dokonce stalo, že nešel střídat takhle v jednom střídání, i když měl dvě možnosti za sebou (vždy, když jsme byli v držení kotouče raději šel znovu útočit než střídat).

Zkráceně řečeno - dělá si co chce.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
15.1.2018, 14:20
 
Sakulance: Je to jednoznačně špatně. 1. Rozhazuje tím ostatní lajny 2. Logicky pak nemá sílu na bránění.

S Přerovem jsme zrovna dostali góla, když jsme bránili pouze ve 4 lidech v obranným pásmu.. Ten 5. byl pomalu střídající Vampola, resp. statisticky už možná hráč, kterej střídal za něj.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
14.1.2018, 21:59
 
Semrád pokud vím, tak hraje za Kobru Prahu, právě proto, aby mohl v Praze studovat.

Kotel má gympl, co vím.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.1.2018, 13:42
 
adas: Sorry to je úplná blbost. "Zlegalizoval" to svaz svým přístupem. Případnej podpis/nepodpis by v tom nehrál žádnou roli, protože práva by měl stále MTF a záleželo by na jeho vůli.

Hráčská smlouva a práva na hráče jsou dvě různý věci, opakovaně to tu quak a myslím, že i Kohy vysvětlovali, stačí si v tom udělat jasno...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.1.2018, 09:02
 
Mně se nejvíc líbilo, že jsme hráli důrazně. Takovej Vráblo (!!!) dvakrát doslova sundal Machače a ten z toho byl vyjevenej. Bylo to sice minimálně jednou na hranici faulu, ale přesně tohle je ten důraz, po kterým tady dlouho voláme.

I kdyby nic jinýho, tak tohle se MJ povedlo. Do playoff i baráže velmi cenný.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.1.2018, 10:25
 
FO: Právě. Navíc souhlas se zbynou, že různý týmy jsou různě vhodný pro určitý hráče.

Taky dnes beru každej bod. Na druhou stranu to lze i brát jako zkoušku naší schopnosti uhrát zápas dobrou obranou.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.1.2018, 09:23
 
FO: Kde vidíš, že ten názor je většinový (myšleno ten, že bychom uhráli stejně jako Dukla)?

Co znamená, že kádr není extraligový? Pokud to znamená, že v případě postupu nebude hrát stejnej kádr, tak to se shodnem.

Pokud to dle tebe znamená, že ELH by za nás hrálo max. 10 hráčů současný sestavy, jak naznačuješ, pak nesouhlasím. Minimálně obránci by toho z velké části schopni byli.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
9.1.2018, 22:31
 
ad posily:
Musím souhlasit s Evoorgem. Proky je můj megaoblíbenec, ale minulost ukazuje, že má buď extra smůlu nebo typově to nebude hráč do elitních lajn.
Ale i s tím se dá hrát ELH, že jo.
Jinak tu byly zmíněný tři posily (řadím od nejlepšího).
Jonák - perfektní v oslabení, blokuje střely jako málokdo (Čajda), velice dobrej bruslař. Nebojí se jít před bránu. Není až tolik do souhry a celkem pálí šance, ale myslím, že v PO bude produktivnější. Ideální hráč do 3./4. lajny, dle mýho i do ELH.
Kučný - jak psal Evoorg (snad). Spolehlivej vzadu , důraznej před bránou (!!!), slušně bruslí, celkem dobrá rozehrávka. Narozdíl od Drewa si myslím, že má na baráž.
Bárta - za mě zklamání. Pokud sem šel jako hráč do prvních dvou lajn (dle toho, jak ho MJ doposud nasazoval), tak za mě říkám ani náhodou. Za mě nijak zvlášť nevyniká v ničem. Měl to bejt nebezpečnej pravák (asi?), ale šance nedává. Hru taky nějak extra netvoří. S příchodem další posily a snad ještě někoho za mě adept do pomyslnýho 5. útoku, sorry jako.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
8.1.2018, 14:12
 
Kohy: Kdo je za kádr zopovědný, tu víme všichni. Bylo to zmiňováno opakovaně i v tisku. Skutečně ti přijde, pokud si přečteš všechny FO příspěvky k tomuto tématu, že se ptá spíše na to, kdo jako "konečná autorita" je zodpovědnej za příchod, než na to kdo stojí za příchodem obecně (tedy spíše období DO souhlasu té autority)? Ruku na srdce

Kopy28: Vampy si ho rychle srovná, přece si nenechá fušovat do řemesla Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
8.1.2018, 13:43
 
Kohy: Buď neumíš číst, nebo se záměrně vyhýbáš odpovědi, nebo nevím.

FO se ptá, od koho pochází ten prvotní impuls, že sem takovej hráč půjde. To přece nemusí být automaticky trenér. Nehledě na to, že to rozhodně nemůžou být oba trenéři najednou (viz PRVOTNÍ impuls). Stačilo odpovědět MJ, pokud to tak je, místo týhle arogantní odpovědi.

Pokud to nevíš, tak stačí říct, že to nevíš.
Pokud nemůžeš říct, že ho sem nabídl agent, tak napiš, že to nemůžeš napsat.

Tahle komunikace stylu Ovčáčka mě fakt sejří.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
5.1.2018, 16:33
 
Motor27: tak to ale tak napiš. S tím, že měl Kvaky vloni lepší formu se dá souhlasit. Ale nevidím důvod ho spojovat s Volkem.

Já bych zase byl opatrnej s tou formou Blaženy. Byť souhlasím, že by šanci dostat mohl, opakovaně prokázal, že pod větším tlakem (na tom se shodnem že tady je větší tlak než v AZ předpokládám) chytá hůř. Směrem k PO a případný baráži je to jednoznačně jeho nevýhoda. Třeba se tohle změnilo, těžko říct.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
5.1.2018, 15:52
 
Motor27: Kdybych byl Kvaky nebo Gábič a někdo by mě (byť nepřímo) srovnal s Volkem, tak jdu asi skočit z nejbližšího mostu.

Forma je jedna věc, kvalita golmana jako taková je věc druhá. Volke prostě není dobrej golman - ve svý TOP formě byl schopen vychytat v ELH konec JEDNÝ extraligový sezony, z čehož žil ještě část sezony další než někdo poznal, že to prostě není kvalitní golman.

Podtrhuju - v TOP formě. Vzpomeň si na mě až uvidíš Kvakyho v TOP formě. Do 29 let má ještě dost času (v tomhle věku měl Volke tu svou nejlepší sezonu).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
5.1.2018, 15:09
 
Kaul: Minimálně 4. gól jde jasně na jeho vrub a na to quak narážel.
Obecně je jeho styl něco mezi šarádou na ledě a chytáním. Často je hrozně mimo pozici, při jeho zvláštních zákrocích (který vypadaj hezky) mu trvá dlouho, než se vrátí do pozice. Rozehrávka je většinou jenom ometení puku o prkna (často velice riskantní, protože vyjíždí za bránu zbytečně moc).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Šest a dost. Vítězná sérii končí, Motor padl na @HCSlavia 3:4 po nájezdech. #SLAvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

I v Edenu jsme jako doma!

Přidáme dnes v Edenu sedmou výhru v řadě? #SLAvCBE #motor

Poslední čtvrtina základní části pokračuje. Už zítra hrajeme od 15:00 na ledě @HCSlavia. #SLAvCEB hcmotor.cz/clanek.asp?id=…