ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
15.11.2017, 09:21
 
Tři body by to chtělo, první flek je dle mýho naprosto podřadnej v nynější situaci.

Z dlouhodobýho hlediska je jednoznačně nejdůlěžitější projev mužstva - tedy zda bude mít stále stoupající tendenci a jestli se zlepšení, který vídáme doma, projeví i ve venkovních zápasech.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.11.2017, 10:22
 
Perun: A ještě jsi zapomněl Frýdek. Ten dle mýho taky nepřijel hrát beton. Vyloženě beton hrála dle mýho pouze Třebíč, hodně denfezivně hrála Kadaň (ale jak jsem psal, oproti loňsku to nebyl klasickej beton).
I Benátky přijely hrát celkem hokej.

Prozatím to je imho lepší než vloni.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
8.11.2017, 16:44
 
Já narážel na to, že najít to na googlu zrovna v tomhle případě tak jednoduchý není, když máš smůlu, byť obecně mě taky tahle "internetová" lenost vytáčí ...

Třeba minule se mi stalo, že jsem to zapnul cca v půlce rozhovoru s Bednou... No, paráda.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
8.11.2017, 16:08
 
MARSCH: To sice jo, problém je, že z dneška to v archivu nemají, takže se musíš trefit do správnýho okamžiku smyčky, která tam jede.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
2.11.2017, 12:08
 
Drew: Zrovna statistiky se tedy hodně zlepšily od loňskýho roku.

Jasně chyby tam asi jsou, ale zrovna účast na ledě si lze rokliknout u každýho gólu, takže se člověk nemusí řídit výsledným +/-.

Na hokej.cz je toho fakt hromada a z toho, co jsem prošel, mi nic nepřišlo, že by se odchylovalo od reality.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
2.11.2017, 09:41
 
Tomš: Mr.Pesi to taky nemyslí jako výmluvu, ale výtku k trenérovi, že udělal moc změn ;-) Stačí ty příspěvky číst...

zbyna-ck: Přesně. Na tohle jsem narážel ve srovnání Varů a Kladna (resp. tedy nás). Ten rozdíl tam je.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
2.11.2017, 08:23
 
jirka50f: nevěříš v baráž na základě postavení v tabulce :DD

Vary možná jsou jinde, minimálně aktuálně. Ale Kladno? Ani jsi neviděl vzájemný zápasy předpokládám, rozhodně ne pod novým trenérem a s jinou skladbou kádru.

Vary mají alespoň přesvědčivý výsledky (z toho čerpáš předpokládám), ale Kladno? Maj teď dost obtížnej trip Přerov/Havířov - SO/NE. Jsem sám zvědav, jak to dopadne.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
1.11.2017, 15:18
 
A já si říkal, proč mi ta věta nedává smysl... Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
31.10.2017, 11:38
 
Siolacb: S tím úvodním songem (intrem) naprosto souhlasím, trošku mi to připomíná naše působení v našem brankovišti Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
31.10.2017, 11:10
 
Seveřan: Já narážel zejména na "obranu" chorálů v tom smyslu, že strhávaj celou halu. To jednoduše není pravda, byť třeba zmiňovaná tribuna strhává imho dost.

Jasně, že jsou chorály, do kterých se tleská výborně, stejně ale jako ty, do kterých ne, tudíž tolik nestrhnou. Vzhledem k tomu, že je to můj případ, tak se snažím přidat svý zkušenosti, co mě strhne a co ne. Nic víc, nic míň.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
31.10.2017, 09:56
 
Nepamatuju si situaci, kdy "uspávací chorály" samy o sobě strhly celou halu.

Celou halu strhlo dění na ledě, proto se celá hala připojila k čemukoliv, co měl kotel zrovna "na paličkách" ...

Drew: Já narážel na to snižující se procento v oslabení, kterýs použil jako argument. Z nějakých 95% se to stane každýmu týmu i kdyby se fakticky jeho defenziva nezhoršila. Takhle vysoký procento je dlouhodobě neudržitelný, to je dlouhodobě prokázáno.

Pokud budeme mít za měsíc 85% pak možná.

Argument "pokud nedokážeme uhlídat Kadaň" je, nezlob se na mě, na úrovni Pitomia. A myslím, že zejména tohle tu mnohým vadí a já se jim nedivím.

Ano chyby v obraně tam jsou. Zaměřuj se tedy na ty chyby (jako v posledním příspěvku) a nepoužívej tyhle "hloupý" "populistický" argumenty. Diskuse není o četnosti argumentů, ale o jejich kvalitě..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
31.10.2017, 08:25
 
Drew: Když už chceš hodnotit, tak aspoň hodnoť "spravedlivě" a nevybírej si věci.

Je jasný, že v dlouhodobý soutěži je pravděpodobnější držet ubráněná oslabení u 90% procent, vše nad 90% je výborný.
Hlavně je třeba ale vidět, že jsme pustili Kadaň do pásma v podst. jen v jedný jejich přesilovce (z toho padnul gól), protože v druhý sice v pásmu byli, ale střela na bránu tam v podst. nebyla (jedno nahození bez možnosti teče/clonění). Ostatní přesilovky strávili hosté ve středním pásmu.

Stejně tak, bychom se měli blížit alespoň k 15% na přesilovce, kam pomalu šplháme. A minimálně změna stylu v přesilovkách vidět je.

ad fandění: Já byl zrovna včera takovej nějakej ospalej celej den, takže hodnotím podle jiných zápasů. Často se mi stává, že vnímám jen hokej a "ze snu" mě vytrhne "Tribuna" apod.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
30.10.2017, 22:50
 
Zas na druhou stranu je takový gesto přesně to, co bych chtěl od rozhodčích vidět. Posoudil situaci správně a ještě s citem se snažil uklidnil zcela zbytečný vášně. Jílkovo výkon šel s přítomností druhýho hlavního na ledě rapidně nahoru.

Kdyby nás v Prostějově pískali tito dva, tak máme tak 15 přesilovek.

Mr.Pesi: Nesouhlasím s rovnoměrným icetimem. První lajna dostává víc prostoru. Třeba před třetím gólem Kadaně, je nechal v útočným pásmu o jednu buly dýl a následně jsme z toho dostali góla. 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
30.10.2017, 12:46
 
vodopádek: Příchod 8 hráčů by ale znamenal taky odchod, dle mého minimálně 5 hráčů. Zatím odešel jedinej - Jánko.

ad posila: No na druhou stranu má v ELH odehráno celkem dost. Plus ho MJ zná. Pro mě je spíš otázkou, kdo dostane černýho Petra, dkyž už přišli tři hráči Proky, Vampi a on...
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
26.10.2017, 10:12
 
zbyna-ck: No... to je hodně "tolerantní" výklad :-) Vzhledem ke kvalitě rozhodčích, bych se tomuto pouštění spíš bránil, jelikož by z toho byla bramboračka...

Pokud to podáš takhle tak s tím souhlasím, nicméně, že bysme byli nějakou výjimkou mezi týmy, co sem jezdí, to nejsme. Všichni beci mají podobný problém, pokud je obrana zformovaná.
V tomto směru se mi líbil např. Podlipnik, ale i jemu jsme něco zblokovali, pokud si dobře pamatuju.

Drew: Mně se naopak 2-1-2 líbí velmi. Samozřejmě systém si musí sednout, hráči si na to musí zvyknout, možná dojde k mírný korekci, jak píšeš. Ale obecně agresivnější styl, krom více vlastních chyb, přináší i víc chyb soupeře - viz druhej gól Neďáka např.

Minimálně jedno najetí způsobil náš obránce natlačením útočníka do Gábiče, dokonce to bylo v opakovačce, nicméně souhlas, že jsme stále moc hodní okolo svýho brankáře.

Ale zase je třeba vidět, že včerejší rozhodčí byli hrozní. Například to "osprchování" Gábiče je prostě jasná dvojka.

Taky jsem vnímal posun v tlačení se do brány. V třetí třetině už to bylo celkem dobrý.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
26.10.2017, 09:33
 
Čoud totiž dostal, jak Vráblo, tak Žiga. Jen "odměnou" za jiný situace.

Icing byl odpískán dobře, stačí si přečíst pravidla, pánové. Můžeme se bavit o tom, že to pravidlo je špatný, možná je, ale na spojnici kruhů byl dřív "Ital".

Zbyna-CK: "Kolikrát my trefíme prvního hráče, to je unikum. Benátky v první třetině ukázaly, jak se to má na modrý hrát. Přihrávka a z první bomba na bránu. Tečka. Žádný šolichání, nahazování po mantinelu. Rovnou na kasu a neztrácet furt čas zpracováním." Tady si protiřečíš (částečně). Toho prvního hráče právě někdy trefíme proto, že se snažíme střílet, místo toho, abychom to hodili po prknech.

Obecně je zrovna tohle rozhodnutí jedno z nejtěžších, obránce musí vyhodnotit v rychlosti víc věcí:
1. Dokáže (prvního) hráče před sebou obstřelit/prostřelit
2. Pokud ano - má to cenu? Nebude to jen odevzdanej puk? - Máme někoho před bránou,? Nebude lepší počkat až tam někdo bude?

atd. atd.

ad černý petr: Dle mého Rocky a Šulek.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
24.10.2017, 15:50
 
Pánové, zapomínáte lehce na to, že každej hráč tohle vnímá jinak, což je mimo jiného dáno zkušenostma (tedy osobním poznáním trenérů a taktik).

Jinými slovy Kutli (například) může říct, že AS je pedant, jelikož pod Růžou nehrál, kdežto Kondorovi to tak nepřijde, protože má aktuální zkušenost, která ho dost ovlivnila...

Drew: Takže pokud to řekne jeden hráč, tak je to pitchovina, ale pokud to řekne Kondor ml., tak je to pravda. Aha chápu :D
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
24.10.2017, 11:23
 
Já doufám, že Vampola je maximálně posledním v řadě případných centrů a přijde jen, když nebude zbytí.

Pokud by to bylo tak jednoduchý a jasný, tak s ním není klub v jednání delší dobu, jak píše Kohy.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
23.10.2017, 10:57
 
quak: Hezky shrnuto. Jsem přesvědčen o tom, že mít lepší přesilovky hrajeme dnes ELH. V baráži jsme měli 15% úspěšnost (nejméně ze všech týmů), oba postupivší týmy měly minimálně 25%, oba daly o 6 gólu v přesilovkách víc než my, což je skoro třetina všech našich gólů.

Přesilovek jsme hráli všichni podobně okolo 60 (v tomhle se Vary vymykaj, hráli cca o 10 méně), podíl přesilovkých gólů na všech gólech týmu je taky podobný (lehce pod pod polovinou), jen u KV to není ani třetina.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.10.2017, 14:16
 
Hukh: ad KOndor - No podle mě ale pleteš hrušky s jabkama. To, že na tátu, nebo dědu ztrácí x tříd může být pravda, i když tahle srovnání jiných hokejvých generací a typově jiných hráčů já rád nemám - ale to srovnání je nicneříkající.
Já osobně jsem mu hrozně fandil, ale neviděl jsem tam dostatečnej progres třeba.

Pojďme se ale bavit o tom, jestli tomuhle týmu, má co dát. MJ chce hrát nátlakovej, hodně bruslíci hokej - Kondor teda není extra bruslař, ale myslím, že by to i zvládnul.

Nutně potřebujeme centra do první lajny. On potvrdil, že na tuhle pozici ve WSM má (a typově by se tam dle mýho hodil). Otázkou je, jestli na to má i v baráži/play off - osobně si myslím, že ne. Druhá možnost je, že bude hrát 2. (3.) lajnu (dle toho kde bude Galamboš). Asi by zvednul přesilovky - to potřebujeme.
Pokud se srovná Vlček, tak když budu vybírat, tak beru jednoznačně Vlčka (i na toho případně prvního centra). Takže Kondor ano, pokud to bude na pozici nikoliv prvního centra, tzn. pouze v případě, kdy první centr nepřijde, nebo za účelem zvýšení konkurence v dalších lajnách.

Toť můj názor Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nejen duel s Ústím jsme rozebrali s FILIPEM VLČKEM. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Rozhovor s Radkem Prokešem youtu.be/qRfRCF0_sT0?a

Matěj #Toman se dnes blýskl dvěma góly proti @hcslovanusti a mohl si tak užít ovací od vyprodané Budvar areny. Jeho dojmy z...

Dnešní podvečer měl několik hrdinů. Jedním z nich byl šestnáctiletý Matěj #Toman! #CEBvUNLhcmotor.cz/clanek.asp?id=…