ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PISTON" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
 
Dostálek dnes po Čachotským druhej nejvyšší ice time z útočníků. Aspoň si slušně zahraje v první pětce. Gól, kdy parkoval před golmanem a krásně tečoval. Na brankovišti je jeho místo a tam by ho měl Jelen zaparkovat i u nás.
 
 
 
Tak Zbyňkovi sázka na Spartu nevyšla. Škoda. Pravděpodobně by měl větší šanci z Motoru, kde mohl udělat plus 15 bodů. Smutnej bejt ale nemusí, určitě ho na hostovačku do konce sezony vezmeme :-) Mohl by si tak splnit sen dotáhnout =M= do extraligy. Na jeho místě by to pro mě bylo přednější, než play out, nebo předkolo se Spartou.
 
 
 
Reakce na sta: Čau, nemůžu si to odpustit-ale fakt v dob...
Nejezdíme snad na výjezdy jen kvůli bodům. Jedeme, protože nám koluje v žilách modrý =M=
A tak to bude i bez bodů a třeba ve třetí lize. Nebo vy jste chtěli hrát extraligu jen kvůli bodům? Tak to se asi moc radosti nezaživáte :-)
 
 
 
Reakce na Ojlers: Nechápu proč pujčujem hráče do extrali...
Protože v první lize hrajou tužku. Tak se jdou rozehrát do EL.
 
 
 
Reakce na Pajky24: Jeden bus do Vsetína je naplněn,v dru...
Taky nějaké to auto naložíme. Poslední letošní výjezd bychom měli pojmout, jako výjezdy do Jihlavy. Předprodej na netu startuje 21.12. ve 12:00. Po vánocích chodí na hokej dost lidí, tak to nepodcenit a koupit lístky raději včas. Do konce základní části už většina lidí na Moravu nepojede, tak se všichni přidejte, ať uděláme větší výjezd alespoň do toho Vsetína.
 
 
 
Nájezdy se přitom jezdí každej trénink. Ale dlouho bych přemejšlel, zda jsem viděl za posledních 5 let našeho golmana při nájezdu se včas přesunout k tyčce, vyrazit puk střelci hokejkou, nebo udělat něco jiného, než je zakleknutí na prostředku brány s pomalým slidem k tyči. Každej nájezd, co střelec umístí k tyči, je bohužel gol. Eda aspoň neklekal dokud střelec nevystřelil. Ale všichni co tu teď máme dělají to samé jak přes kopírák. Tím překvapíme leda uklízečku s koštětem.
 
 
 
Kváča nezklamal. S tím souhlas. U nás nezklamal taky snad nikdy. Ale Sparta potřebuje v tuto chvíli golmana, který pro ní zápas ukradne, když se nedaří týmu. A v tomto ohledu je Kváča teprve na startu své kariéry. Ani u nás nemá příliš zápasů, kdy chytí i nemožné. (Myšleno skočím rybu, natáhnu ruku a ono mě to trefí). Tu ruku tam tak často navíc nenatáhne a pak ho to ani netrefí. Něco navíc by mohl sem tam ukázat. Dva nedávné goly ve dvou zápasech, jak si ho povodili na bližší tyčku rozhodně chytit šlo. Alespoň jeden z nich ho měl trefit. Samozřejmě střelci to udělali hezky a on to sežral, nic se neděje.. Jeho reakce na kličku ale byla cca nula. U nájezdů je zatím pomalej. Na práci s hokejkou sere pes, když samostatné nájezdy téměř nechytá. A teď se nebavím o nemehlech, která mu to trefí do hrudi. Ale o hráčích co umí kličku a pak trefí bránu. Nedostane tam včas tělo. Bartošákovo pohyb na lajně má o dost víc energie. Někdy mu to kvůli pohybu vypadlo, ale do místa střeli přesouvá celé tělo. Riziko je, že někdy bude vypadat jako trouba, až ho někdo vykoupe, ale nájezdů chytí o parník víc. Kváču jsem ani neviděl risknout stranu, nebo výjezd proti hráči, což je věc uvážení, zda k tomu sáhnout. Ale stát na kraji brankoviště s tím, že když hráč udělá kliku, jsem v loji taky nic neřeší. Tady musí občas něco zkusit. Oproti tomu vykrytí prostorů v bráně a úhlů směrem od střelce má vynikající, tam je vidět práce u videa. Ale nájezdy jakoby se tu 5 let netrénovaly.
 
 
 
Bedna o Motoru:

odkaz
 
 
 
Jde to i s línýma gaučákama. Pokud to kotel zastaví a opět rozjede hlášku celý stadion odpovídá, tak se i ty nejotrlejší lemry na 4. pokus přidají. A kdy jindy je to naučit než v půlce sezony?
U bu-děj-ce je počáteční tempo dobré. Ale konec bubeníci zrychlí desetkrát, oproti postupnému tempu na začátku. Tam mají tempo udržet ve stejném rychlém tempu na 3 opakovačky a pak to utnout, aby bylo po posledním CE ihned ticho. A né tleskání do vyšumění. Efekt úplného ticha po CE bude rozhodně lepší než tleskání, kde každý tleská jak chce. Časem by stadion pochopil, že se už netleská do upadnutí rukou. Ale chápu i bubeníky, že je příjemný gradující song zakončit bubnováním. Bohužel ten rytmus nestíhá vytleskat nikdo a zní to jak tisíc tleskajících dětí ve školce. Jde jen o názor. Neberte to jako kritiku. Spíkr má můj obdiv a vážím si ho, jako kteréhokoliv hráče na ledě.
 
 
 
Rob potřebuje k sobě myslící hráče, schopné vrátit rychlou přihrávku. Osobně bych ho rád viděl s Odtahovkou v druhé přesilovkové lajně. K nim třeba Čermák, nebo zraněný Novák. S Galambošem, nebo Dostálkem na křídle dají sotva někdy gol. Střely Dostálka i Galamboše jsou momentálně tragické. Jsou zkušení a asi se to okolo vánoc zlepší, Galambošovi osobně věřím, že půjde nahoru. Hraje se tu jiným stylem, který musí ještě zpracovat. Dostálek se podle mě vidí v extralize a né v Motoru. Osobně od něho čekám v Kradci výkon na hranici jeho možností, jaký jsme tady od něj ještě neviděli.
 
 
 
Reakce na evoorg: Na třetí lajnu nesahat! Ta jediná teď ...
S tím souhlas. Ale na fungující třetí lajnu nic nevyhraješ. Musíš jí obětovat za fungující první a druhou :-)
A třetí lajna ty přesilovky nehraje.
 
 
 
Reakce na evoorg: A jinak ohledně těch střídavých startů...
Souhlas s hostováním. Rob bude muset něco přidat, aby byl centr v druhé pětce. Momentálně Odtahovka se svou úspěšností střelby 25% patří k nejlépe zakončujícím hráčům celé WSM. Rozhodně si zaslouží víc času na ledě, aby ukázal zda je schopný toto udržet. Pokud náhodou ano, tak je nutné toho potenciálu využít. Asi není tým, který by si mohl dovolit nechat hrát klasickou třetí lajnu takového střelce. Na ledě si vyloženě věří a někdy i dělá co chce. Těžko říct, co by ukázal na křídle, ale do přesilovky určitě patří.
 
 
 
Přeju si víc střídavých startů.
Míla i Vlasta mají 5 golu za 23, Vlasta za 21 zápasů.
To je na první, nebo druhou lajnu trochu málo. Nehrajou extraligu, ale WSM ligu! Kde jinde chtějí dávat goly? Nedávno jsem říkal, že by je to chtělo někam poslat na rozehrání. Úspěšnost střelby 8% u Vlasty. Je na úrovni úspěšnosti Kutláka! Vlasta je jeden z mála hráčů o koho by mohl být v ČR zájem. Parametry tělesné má. Může to být skvělý hráč do Play off, ale max. třetí lajna. Spíš čtvrtá. A za ty peníze co bere jsme ho asi do třetí lajny nekupovali. Osobně dávám přednost např. Nouzovi, nebo Novákovi před Dostálkem. Jeho styl hry je výborný na technická mužstva jako je Motor, možná Kladno. Vletí do nich a rozboří jim systém. Ale na první a druhou lajnu tragická střela a pomalejší ruce, než nohy. Je to očividně nervák. Když se v šanci dokáže zklidnit, možná ubrat rychlost a razanci střely ubrat na polovinu, bude to i střelec. Bohužel jestli toto nepochopí, tak to vždy bude rvát do betonů a do golmana. Mílovi to hodně pročistí hlavu ta Jihlava a nakopne ho to. V rukou to má. Asistencí má letos dost.
 
 
 
Bedna o Tondovi:

odkaz
 
 
 
Souhlas. Střelce nemáme.
Vedení ale tímto chce dle mého změnit styl hry tak, aby noví hráči vytvořili na hřišti úplně jiný tlak na soupeře, než můžeme vidět doposud. Bruslením a napadáním by měly vzniknout jiné šablony a tedy i jiné možnosti pro skórování, než tyto v kterých se neprosazujeme. Mohlo by to pak tým probrat a ten by mohl začít šance z těchto nových pozic proměňovat. A třeba pak střelci nebudou třeba. Stejně jich na trhu moc není.
 
 
 
Tak přeložit se to dá tak, že Tim bral peníze pro super střelce prvního útoku. Jonák bude hrát za malounko jinačí bochníček. Jinak mám názor jako vedení, že hráč do první lajny Tim není. To tu mohl zůstat Nouza. Míla to ale momentálně taky není.
Předpokládám, že hráči jsou z Marianovo hlavy. Možná by k tomu mohl Bedna něco říct, když nabíráme půlku kádru. Zdá se mi lepší varianta sem tahat hráče s mnoha starty v extralize, než hráče z Francouzských a Italských lig, kteří se do extraligy neprobojovali. Ale může se to ukázat i jako úplná blbost, nejsem trenér :-)
 
 
 
Myslím, že lidi by dokázali vstát relativně bez keců. U kdo neskáče fandí Hradci stoupne taky celej stadion :-)
Musí se to lidem vysvětlit, některým víckrát a ono k těm sedačkám a stoupačkám lidí dojde.
Například upozornit lidi nějakým pokřikem: kotel předvede, potom stadion
Lidi to uvidí a po několikáté výzvě i zopakují.

Možná lze i vytisknout jednoduchý dvoucentimetrový manuál na každý gauč, co se bude na výzvu kotle zkoušet za song a jak má divák reagovat. Na jednu A4 se vejde 30 textů, to je 200 A4. V tiskárně to určitě i nařežou.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To promiň, ale při vší úctě srovnávat ...
Zápasy Novotnýho:
International: 153
KHL: 365
NHL: 189
Nevím jestli jsme Škodovku dostatečně ohodnotili, i když se mi rovněž nezdá, že by v těchto 700 zápasech dostal v nějakém z těchto zápasů přednost před Novotným. Případně je možné, že se 700x někdo spletl.
 
 
 
Reakce na Alistair: Nevím jak je to aktuální nebo domluv...
Případně může v první hrát kluk ze třetí lajny v Kadani. Žádný problém.
 
 
 
Reakce na Motor27: Ješte Novák ;)...
No vidíš, na toho jsem zapomněl. Tak to na Michálka už nemáme místo :-)
Pravděpodobnost že se nám ale nikdo nezraní je stejná, jako že nám disciplinárka udělí jen napomenutí místo pokuty :-)
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Šest a dost. Vítězná sérii končí, Motor padl na @HCSlavia 3:4 po nájezdech. #SLAvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=S…

I v Edenu jsme jako doma!

Přidáme dnes v Edenu sedmou výhru v řadě? #SLAvCBE #motor

Poslední čtvrtina základní části pokračuje. Už zítra hrajeme od 15:00 na ledě @HCSlavia. #SLAvCEB hcmotor.cz/clanek.asp?id=…