ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "P.XTRM" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: já si myslím, že to hlavně plyne z o...
Je to tak. Říkal to někde i Bedna: Bylo by jednak potřeba mít peníze na samotnou licenci a pak i na hráče, co by byli schopni tu E ligu udržet. No a takové fin. zdroje nemáme. Navíc momentálně nikdo licenci ani nenabízí.
 
 
 
Taky se moc těším na novou sezónu a vlastně i na ten květen, od kterého se to vše začne oficiálně skládat. Permice je u mě jistota. Teď už to chce jen dobrý čich na posily a neošulit letní přípravu. Pokud "léto" klapne, tak se máme všichni ne co těšit Smajlík
 
 
 
Já tý Dukle záchranu přál, fakt že jo. Ale zmastili si to sami. No tak snad je v nadcházející sezoně aspoň jednou porazíme Smajlík
 
 
 
Baráž zatím dle očekávání. Vary zřejmě dlouho slavili návrat a na ledě to je vidět. Pokud by to dopředu kontumovali, tak by to vyšlo úplně stejně. Je to komedie. V Litvajzu to bude asi podobný, ale tam jsem prozatím nepřepnul.
 
 
 
Reakce na ro16ck: Jak jsem už několikrát napsal - do ELH...
Jen aby tu extraligu do 5 let nezavřeli..
 
 
 
Reakce na alkac: No jasně, že nechtěl. Ale quaka podezír...
Smajlík No nevím, jestli má perverzní radost, ale určité uspokojení tam možná bude Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: V matematice jsem byl vždy slabší, ale ...
Přece by ses nechtěl připravit o to překvapení. Ti "informovaní" jsou o překvápko ochuzeni, ne? Smajlík
 
 
 
No už se hodně těším, co nám ta nadcházející sezónka přinese Smajlík
 
 
 
Reakce na mcdavid: Gába, Galamboš, Jonák, Bláha(ale toho...
Tak jsem to tipnul dobře. Finančně to bude mít Nedy jistě zajímavější. A ten tlak na jeho osobu bude, řekl bych, o dost menší. U indiánů to nejspíš nebude stát hlavně na něm. Tam jsou jiní tahouni.
 
 
 
Já se nedivím Gábovi ani Prokešovi. Gábič je sice menší, ale je šikovnej a jinde si zřejmě prostě zachytá víc, což chce každej gólman. Proky, ten už má s Motorem taky svoje zkušenosti a asi nechtěl riskovat, že by se odtud zase musel brzy pakovat jinam. A jestli je o něj zájem v Prostějově.. Vyloženě mě překvapil mladej Kondor. Ten musí mít hodně silný ego, když mu try-out nevoní. Co by jako chtěl? Smlouvu za zásluhy? Souhlas, že Jonáka je škoda. To byl fakt bojovník. Na druhou stranu se vrací podobní hráči jako on: Škoda, Babka. Neďák byl asi z uplynulé sezóny taky hezky otrávenej, tak si v té následující trochu spraví chuť za jinačí výdělky (nic konkrétního nevím, spekuluji). Jinak v souvislosti s odchodem Neda bych i pochopil angažování Šimánka. No bude to teda do září pěkná detektivka. Co přijde za posily, chytí se mlaďoši, kdo ze "zkoušených" uspěje...?
 
 
 
Reakce na madlanda: tak teď na RR hlásili, že se má prý ...
Kecy. Tam jsou přece všichni se všema spokojený, ne? Smajlík Navíc my máme svá témata k diskuzi. Není třeba sem tahat jejich JPP.
 
 
 
Reakce na ms12: Nechápu v čem by měl být Vydarený lepší ...
Mladý, starý.. Nefungoval tým, nebyla to správná parta. Do toho určité rušivé elementy v kabině. Od toho se pak nejspíš odvíjel i ten výkon od určité doby. Taky jsem za omlazení, ale ať každý příchozí nejdřív ukáže, na co má. No a těm "rizikovým" prostě dát zkušební smlouvu.
 
 
 
Reakce na SakuLance: Taky nic nevím :|...
Je třeba si sehnat vedlejšák na zimáku. Pak už taky budeme mít informační náskok Smajlík Anebo "napíchnout" Kohymu kancl.. Smajlík
 
 
 
Ok. Takže zase jen já vím 3,14ču a ostatní už jsou v obraze Smajlík Smajlík Inu dobrá tedy, já si rád počkám. Ale musí to stát za to, to vám povidám Smajlík
 
 
 
S omlazením souhlas. Na druhou stranu ty mladý to musí mít od koho odkoukat, což je prostě fakt.
 
 
 
Reakce na Perun: Před týdnem se tu "důchodci" zatracoval...
Je to tak, opatrnost je na místě. Hlavně bez přehnaných očekávání, myslím že už jsme poučení. Jestli přijde Vydarený, tak zřejmě nebude pokračovat Slamák nebo Kutlák. Možná oba..? René by asi případně plnil funkci vychvatele mlaďocha vedle sebe. No a hokej asi taky ještě hrát úplně nezapomněl Smajlík
 
 
 
Gratulace do Varů, teď už si to snad nepo..rou a ten potřebný bodík jistoty někde vydolují. Jsem velmi zvědav, kdo nakonec urve to druhé místo. Tipovat nebudu, nějak mi to v té letošní baráži absolutně nevychází. Myslel jsem například, že ji Jihlava má záchranu jistou...
 
 
 
Reakce na Tommi: Jak by se vam libil Protasenja? Ve Vset...
Ty za mě asi ne. Co jsem o něm vyčetl na DF Jihlavy (když jim DF ještě fungovalo..): Akorát hráč před bránu. Nic moc bruslař, ani technik. Navíc se, údajně, rád napije. Ale je to z DF, takže JPP. Nicméně mě nijak v hlavě neutkvěl, když jsme hrávali s Duklou.
 
 
 
Je jasný, že od takové ikony jsou očekávání velká. Sám VP se bude učit za pochodu a asi nebude hned všechno perfektní. Ale chyby děláme všichni. Jsem si ale celkem jistý, že v žádné oblasti nedojde k podcenění a že vše pojede na 100%. To mi tak nějak vychází z jeho nátury.
 
 
 
Reakce na kobson: si to vygůgli sám, jméno něco dělá? po...
Ok, beru to Smajlík Malinko jsem se jen lekl, že to zavání opět "kamarádšoftem".. Myslím, že zájem a cíl tu máme všichni stejnej. Chceme se od září zase BAVIT hokejem, chceme vidět žrouty ledu a fungující TÝM.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vylezlo teplé jarní sluníčko ?? - a přesto začíná nová sezona zimního sportu, jakým je hokej ??Letos se spoustou...

Před 20 lety zemřel legendární útočník Jiří Macelis. Za ČB 9 sezon, cca. 50 zápasů, 42 gólů! S @narodnitym mistr světa 1949, rok...

Trenér Václav Prospal si bere do letní přípravy několik hokejistů na zkoušku. Mimo jiné navrátilce Vláďu Škodu....

Václav Prospal si vybral první spolupracovníky. A v pondělí už se hráči začnou připravovat na novou sezonu!...