ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "P.XTRM" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na switch: To muselo být o přestávce veselo ... t...
Smajlík Smajlík to sedí Smajlík
 
 
 
Reakce na Imhotep25: Vy jste pořád jenom negativní, tak ...
Ta negativní nálada, kritika je akorát z frustrace. Všichni tady ( pevně doufám) chtějí aby se Motoru dařilo aby na jaře všechno dobře dopadlo. Všichni tu fandíme a máme stejný cíl. Pokud venkovní výkony hrubě neodpovídají ambicím týmu, pokud je hra doma a venku jako noc a den, tak tu holt sem tam někdo upustí páru. Nakonec se ale zase všichni slezeme na zimáku Smajlík
 
 
 
Reakce na =M=fans: A to, že je Slamák kritizovanej? To p...
Já teda proti Slamákovi osobně zaujatý nejsem, ale též mi přijde, že ho ten prales moc nebaví. Holt je zvyklý na jinačí štace a najednou musí hrát v Třebíči, Benátkách, Kadani.. Tak trochu ho chápu. Na druhou stranu mají pravdu ti, co tvrdí, že v baráži byl dost platný. Byl. Já bych Filipa točil s P. Marcelem. Budu se opakovat, ale na Patrikovi bylo znát, jak je rád, že hraje zrovna za Motor. Odvážím se říct, že Marcel by mohl být takový druhý "Vlček". Prostě za málo peněz hodně muziky.
 
 
 
Reakce na zdcart: Prohrálo se, já též čekal výhru a poch...
Je to jen v jejich makovicích a přes ty by měl být Marián expert. Doma je hokej OK, bodujeme. Venku, bohužel, velký kulový. Jelda musí vyřešit zapeklitý rébus a to: Hrát venku jako doma.. ZATÍM mission imposible.
 
 
 
Marcel se celkem slušně rozehrál než byl zapůjčen do 2. ligy. Někdo tu psal, že je zase v Klatovech? Hned bych ho tu zkusil. Ten to hrál pokud možno jednoduše a uměl přitvrdit.
 
 
 
Mno, bod navíc v pr....
 
 
 
Sem tam kouknu na onlajny, nemám dnes přenos. Fakt hrajeme tak bídně? Děláme zase z jejich brankáře aspiranta na repre?
 
 
 
Reakce na Kobson: za tři zápasy má 1+6 ........
Hmmm, našláplo má tedy dobře. Pokud to takhle půjde dál, tak by si šanci ve 4. lajně zasloužil. Publikum v BA by ho snad vzalo na milost Smajlík
 
 
 
Reakce na Hukoth: Na Rouska jsme se ptali na mítinku s v...
Rozhodně by musel Rousek v Táboře hóódně zazářit aby zaujal vedení. Prokymu se to na chvíli povedlo, takže bez šance není. Kurňa už aby byla sobota!
 
 
 
Reakce na zmetek: Tak pozitivní na tom bude, že za těch ...
Smajlík Smajlík
 
 
 
Ostuda to celkem je, ale dejme tomu čas. Novej trenér, nějací hráči jakbysmet, překopaná sestava. Však si to sedne.
 
 
 
Letos to vypadá, že nám budou dělat problémy týmy ze severní Moravy. Havířov 2x prohra a s Frýdkem jsme uhráli 2 body tuto sezónu. Tak doufejme, že se to nevyvine v podobný komplex jako loni "Vysočina".. Jdeme dál, v sobotu všichni na svých místech.
 
 
 
Reakce na kursor: Naprostý souhlas, výstižně napsáno. Až...
Smajlík Smajlík ale jo, napsal to pěkně.
 
 
 
Jsem na to celé velmi zvědavý a rozhodně z těch "škatulat" nemám špatný pocit. Marián nám naordinoval styl, po kterém tu většina volala a podle toho musí vypadat i kádr. Sdílím názor, že zřejmě odejde i Rok a že je potřeba vyřešit i Květáka. Nově příchozím přeju, ať se jim tu nadmíru daří a odchozím děkuji za odvedenou práci a přeju jim štěstí na dalších štacích. Taky se těším na sobotu a na to, jak se změny projeví na ledě (i když to je asi ještě brzo). To bude mejdlo, to bude v Háječku nablito Smajlík
 
 
 
Reakce na Kobson: Zrovna Tim prave tohle zacina ukazovat...
Však já bych mu to přál aby se pořádně chytil a byl z něho sniper. Stejně tak jako třeba Vlastovi. Od těchto dvou se to tak nějak čekalo. Sezóna bude ještě dlouhá, tak uvidíme. A taky co s týmem udělají posily. Snad vše, co se stane, bude jen k lepšímu.
 
 
 
Reakce na zmetek: Podle mého se koncovka moc natrénovat ...
Na tréninku se to pálí na bránu ze všech pozic a taková bída to není. V ostrým zápase je to ale evidentně jiné kafe. Vše v laufu, pod tlakem a ti zlí a nelítostní "soupeřovic" obránci tě prostě nechtějí nechat zavěsit Smajlík Ryzího střelce imho nemáme, ačkoliv třeba Vencovi to teď pálí. Nicméně sám sebe označuje spíš za nahrávače. Střelbu jsem před sezónou čekal hlavně od Tima..
 
 
 
Neďák dnes opět 3 body, ještě že nám nikam nepláchnul. Konečně se snad rozjel Čermák, potvrdit by to mohl hned v pondělí. Chce to pořádnou vítěznou šňůru, získat pohodu, sebevědomí a ono to tam začne padat.
 
 
 
Reakce na Motor27: Vypadá jako by chtěl všem ukázat jak...
Souhlas, ten bude jezdit jak motorová myš. Já z toho nemám špatný pocit, Marián Vampiho zvládne s prstem v nose.
 
 
 
No zprvu, vlastně cca za polovinu zápasu, se na to dnes nedalo koukat. Nakonec Neďák zavelel k obratu a ještě jsem nakonec rád, že jsem tam byl. Ale chvílema to byl z naší strany docela "rybník". Snad se ode dneška psychicky odpíchneme. Hokej hrát chlapci umí, jen musí Mariján naladit ty kebule.
 
 
 
Reakce na Scottiecz: Já se některým divím. Volalo se tu ...
Řekl bych, že většina očekávala, že posílíme o nějakého produktivního drsoně. Někoho, kdo si stoupne před bránu soupeře, nechá se řezat a bude čekat na dorážky. Luboš doplnění týmu bude a věřím, že body udělá. Jen "přitvrdit muziku" moc neumí a ani na to nemá parametry a není to jeho styl. Proto tu zřejmě někdo zmiňoval jeho a baráž.. Já si počkám, jak se bude po tom neúspěšném angažmá jevit na ledě. Návrat domu by impuls být mohl a taťka už si tu na něho dohlídne aby nic neošulil.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor nastoupí proti Ústí v této sestavě! ?? #CEBvUNL

Rozbruslení je za námi! Utkání proti Ústí nad Labem začíná za pár minut! #CEBvUNL

Už zítra nás čeká domácí střetnutí s @HCSlovanUsti! #CEBvUNLhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Na ledě Třebíče jsme uhráli bod za prohru po prodloužení. #TREvCEBhcmotor.cz/zapas.asp?id=T…