ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARSCH" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Výhoda Razýma je možná i v tom, že zná první ligu, všechny soupeře a hlavně Motor. Má nás zanalyzovaný. Sledoval nás. Ví, kde jsou slabiny. Ví, na co se zaměřoval v zápasech s náma a na co se bude chtít zaměřit, aby ty slabiny odstranil. Tenhle pohled by mohl bejt docela cennej.
Pokud mu to bude dávat smysl a pokud to bude dávat smysl ekonomicky. Ať si toho jelena u sebe klidně nechá...byť by se mi líbil opět Štrba.
 
 
 
Já to pochopil tak, že s nima komunikujou a jednají celou sezonu...po celou sezonu neměli náznaky, že by ve spolupráci někdo nechtěl pokračovat...a podmínky na tu další budou ladit teď. Ve hře je plnení i to, jestli vůbec nějaký bude. Je zajímavý, jak jedno vyjádření pět lidí pochopí pěti způsoby.
 
 
 
Samozřejmě je super, když je kabina jedna parta a funguje.

Z druhý strany...ať v kabině cokoli nefunguje, ať si každej o tom druhým myslí, že je č*rák...na tom ledě by beztak měl každej hrát na maximum. Od toho tu jsou. Od toho jsou palcený. Nikdo nechce, aby se navštěvovali i s rodinami a jezdili spolu na dovolený nebo do sebe byli zamilovaní. To je profesionalita. V každým pracovním kolektivu se najde nějakej deb*l. Ale to snad nikomu nebrání profesní spolupráci...v danej moment mají cíle všichni stejný. V danej moment jde o výkon, za kterej jsou všichni palcení. No co, že se po práci nejdou spolu vožrat a doma se navzájem před manželkama pomluví.
 
 
 
Reakce na =M=otůrek: Včera jsem koukal na EL a přišlo mi...
Naši soupeři jsou v týhle lize a kdyby to bylo znaší strany jo dobrý, na dně extraligy. Nechat se znervozňovat špičkou a ještě templu play-off je zbytečný Smajlík
 
 
 
Reakce na Radek24: Uz pred sezonou jsem tvrdil, ze nemam...
A co třeba Plánička?
 
 
 
Reakce na SamVel: Sdělím svůj názor: Stále si myslím, že...
Platíš si pojistku? Jakoukoli. Ber to úplně stejně.
 
 
 
Za mě jsem teď marně přemýšlel, co se trenérům v týhle sezoně povedlo. Protože fakticky nic. Pokud existujou objektivní důvody, který dokážou pojmenovat a zabránit jim a pokud existujou objektivní důvody, proč jim teď zabránit nešlo...tedy pokud dokážou svý působení obhájit a pokud ta "vize" má potenciál vést k úspěchu...proč ne. Pochybuju ale. Těžce. To, jak se Motor letos prezentoval, nechci už nikdy vidět.
 
 
 
"Město vidím veliké, jehož sláva hvězd se bude dotýkat....."
 
 
 
Jelínka jako asistenta...proč ne.
 
 
 
Reakce na Alistair: Já myslím, že trenér nás sice nedove...
Hlavní díl sice podle mýho názoru stojí za prací AS...těžko hodnotit, jestli tu byl horším trenérem nebo manažerem...rozmetal tým, novej nesložil, přístup k hráčům katastrofální...ale současnej trenérskej tým měl spoustu času to nějak narovnat. Přivedl si řadu hráčů. Výsledek známe.
Pravda, že ta 3/4 byla naprosto parádní. Zdálo se, že stavjaňovina je vymetená a hrajem přesně to, co chceme a potřebujeme. Co se stalo pak...nevim.
 
 
 
Od čeho mají odstupovat trenéři? Sezona skončila a končí i oni.
 
 
 
No ten kondiční trenér je jedna z věcí, pro kterou se nikdo nemůže divit teoriím o kamarádíčkování. Samouk bez relevantní praxe dostane z fleku práci u ambiciozního profesionálního klubu. To je prostě sen. Zejtra asi zabušim na dveře Škodovky, jestli jim tam nemůžu dělat ředitele. Jako by to mohl dělat úplně kdokoli. To mě jako laika udivuje. Odbornou stránku hodnotit nechci, ale kdekdo, kdo se v tom orientuje, se tu k tomu už vyjadřoval. To platí zřejmě i pro Turka juniora.
 
 
 
Dyť Pýcha je ještě mlaďas...Mikyska zesílil dost od posledně...ale v PO hodně slabý. Každopádně bych ho klidně ještě zkusil. Nějakej potenciál tam taky ještě je.
 
 
 
Reakce na buben: Hlavne ze Motor ji ma :)) :))...
Co to je za argument?
 
 
 
Reakce na alkac: Viz Dostálek - u nás jalovej/zabitej, v...
Letos se udržej...docela jim věřim. Baráž a šance na postup budou viset asi jen na tom, jestli Litvínov bude hrát, na co má. Vary by je mohly ubruslit.
 
 
 
Reakce na Speeder: Vážně si tady někdo myslí, že tady má...
Minimálně Vráblíka, Fillmana a Dostálka čekám příští sezonu o ligu vejš. Individuálně na to tihle tři určitě mají. Někteří o to budou určitě usilovat, ale nejspíš na to nemají...golman třeba.

Navíc taková Jihlava bere kde koho a smrdět korunou bude i příští rok. Když nespadnou letos, spadnou za rok...když nespadnou za rok, spadne jim na hlavu stadion. Tam to nemá perspektivu.
 
 
 
Reakce na Ivan.h: Ať peníze shání dal ale sportovní strá...
Komu? Zase Stavjaňovi?

Tim teda narážim na to, že to vedení udělalo už letos a dopadlo to tak jak to dopadlo. Sezona se neposrala dneska nebo v jakým zápase týhle serie. Ta se posrala už tím, že podrželi Stavjaňu a dali mu prakticky volnou ruku. Všechno zbořený a do teď to nikdo nedal zpátky dohromady a obávám se, jestli někdy dá. Mám sám problém s tím, jak moc tu chybu vedení vyčítat.
 
 
 
Letos co se tý sportovní činnosti týče všechno špatně...rozmetání manšaftu, kterej neudělal v baráži ostudu a dal se doplnit a posílit...nutnej Antonínův odchod...další špatná volba ke kormidlu...čachry se sestavou...upadající výkony...tragický přesilovky...tohle je jen nutný vyústění. Nevrátili jsme se do nultý sezony...tohle bude sezona -1...možná -2. O osud Motoru mám strach a pokud přijde vedení s něčím, co má hlavu a patu, jsem odhodlanej finančně podpořit, jak bude v mých možnostech.
 
 
 
Nejsmutnější je, že letos toho vedení udělalo snad nejvíc v historii pro postup...vysokej rozpočet...trenér sportovním manažerem měl prakticky volnou ruku ve stavbě kádru. Návrat odchovanců. A ve finále nás to nevrátilo na začátek. Tam bylo nadšení a odhodlání. Vrátilo nás to do ještě horší pozice.

Ten Stavjaňa byl sázka na hodně blbou kartu. Jak to tu rozesral je neskutečný. A pak už se ty sračky jen nabalovaly. Sezona, která měla bejt postupová...skončila peklem. Bojim se léta.
 
 
 
Reakce na Stanly13: Doufám že Bednařík už táhne k čertu,...
Straka...ty prosimtě... ....se Strakou jsme postoupili? Dyť tomu borcovi je čtyřicet a váží kolik měří.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Na ledě to sice letos podle představ nedopadlo, ale na tribunáh jste byli opět skvělí!???? bit.ly/2GefvBz

Rozhovor s Václavem Nedorostem youtu.be/QLE7eZtED7o?a

Letošní sezona skončila. Soupeř byl prostě lepší, je třeba mu pogratulovat... youtu.be/f2xHeWjLeho?a

Je konec. V semifinálové sérii jsme nestačili na @rytirikladno a sezona pro nás končí.