ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARSCH" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
On ten Stloukal by asi fakt nebyl špatnej...trochu míň "Pane Nováku, mohl byste v příští podobné situaci zvážit místo přihrávky střelu?" a trochu víc "Příště kurv@ vystřel nebo ti utrhnu koule"

Slovenskému mistru světa z roku 2002 se nezamlouvaly ani Stloukalovy metody. "Že řve, to dělají i jiní trenéři, ale z kopání do hráče jsem byl překvapený. To se v seniorském mužstvu nedělá," dodal.
 
 
 
Reakce na Kellewan: Na tom kus pravdy může klidně být, a...
No pokud lepsi chapes jako pozitovnejsi pomer podminky-vysledky...malo jich nebude.

Ale z tech, kteri aktualne nikde netrenuji placnu treba...Martin Stloukal?
 
 
 
No vidim u něj dva zásadní problémy 1 - vidí hokej jako raketovou vědu ne jednoduchou hru, kterou opravdu je 2 - nemá zřejmě vlohy pro řízení lidí. Prostě to z těch lidí nedostane .... obojí devalvuje kvalitu a je to i příčinou toho, že není ta pravá volba pro naplnění našich cílů. Obávám se, že pokud postoupíme, bude to navzdory tomu, že tu je...ne díky tomu. Byť jsem sám sebe dlouho přesvědčoval, že to tak není, nic tomu manšaftu nedává.

Každopádně proti Slavii v tý hře už byly prvky, který bych tam rád viděl. Napadali jsme...nebáli se srážet. Byl z toho tlak i šance. Slavia sice hrála odevzdaně, což je často důležitej faktor při našich výhrách...třeba to ale přes všechno nějak pujde.
 
 
 
Reakce na kellewan: Já nevím jakou razí tezi, ale vzpomí...
Znamenat to má to to, že hráči se přizpůsobili systému.
 
 
 
Chtělo by to Summanena...za tohle flákání by kažej dostal dělo do břicha a kopačku do xichtu. To by jezdili jinak.
 
 
 
Doufám, že tohle je jeho poslední zápas tady. Fakt bych do tý extraligy rád postoupil.
 
 
 
Jistě. Spoustu zápasů urveme kvalitou...ale herní projev je děsnej a ač se snažim, marně hledám něco, čeho bych se mohl chytnout k víře, že přijde zlepšení. Fakt marně.

Jak jsem psal. Tonda dělá z hokeje rocket science a koukat u soupeřů, jak to jde jednoduše, zatímco my...no...vidíte sami nejen dnes.

Já doufám, že to otočí. Zaprvé mám vsazeno. Zadruhé nevěřim, že jsou kompetentní schopní nějaký sebereflexe a fakt dnes nemám náladu na další lekci mluvnickýho cvičení na téma alibistický pindy.

Důležitej fakt k dnešku - hrajeme proti juniorce.
 
 
 
Pri vsi ucte a vsech sympatiich, který k Tondovi chovám, mel by se dat dostatek casu nekomu, kdo nedela z hokeje rocket science, aby dal mansaftu tvar.

Kohy se tu domahal jmena nastupce. Myslim, ze je to jedno. Jinde k uspechu staci kdejakej Kudrna.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: a mně se zase to o faraonovi, stavit...
No tak to chtělo hodně fantazie. :D No..zkusim to tak taky brát.
 
 
 
Reakce na =M=fans: Benátky mají skoro 50 procent úspěšno...
Sazka 1.95 na hosty.
 
 
 
Tak já jako člověk, kterej vlastnictví ctí, jsem to zlodějství nikdy nechápal jako zpochynění toho, že by Mountfield nemohl svobodně nakládat se svým majetkem. Jde jen o to, že to historicky a morálně patřilo sem. Jako kdyby někdo (neptejte se mě, jak by se to mohlo stát) stal vlastníkem korunovačních klenotů a přesunul je třeba do Ruska nebo Číny.

Každopádně ten chorál nechápu. Proč rumovej nádeník. Proč katolík. Proč faraon a stavitel pyramid. Proč v kapse dynamit. Možná to nějakou souvislost s těma lidma má.....já o ní ale nevim a nedává mi to tak vůbec žádnej smysl. Proto se mi ten chorál nelíbí.
 
 
 
To, co mě neskutečně sere a co je gró všech našich problémů je to, co zmínil tuppu. Ostatní to jdou umlátit a my si jdeme zahrát. Manšaft našich papírových kvalit může občas prohrát, ale rozhodně ale nemůže při příkladným nasazení prohrávat. Při kvalitě většiny našich soupeřů (při vší úctě to tak prostě je). Proti Slavii byl důraz vidět...na naše poměry....dnes nevím...zatím neprohráváme...ale zkušenost nutí k obavám.

Pyro je efektní prvek atmosféry na zápasech. Dá se bez toho být...ale...pokud se používá s rozvahou...pokud se jedná o pyrotechniku určenou pro indoor...pokud to nevadí klubům ani majitelům stadionů....proč do toho svaz strká nos a dělá z toho problém. Fakt si nevybavuju jedinou škodu na zdraví či majetku v souvislostí s tímhle. Kdysi snad ta dýmovnice(na slavii? rok 2003?), ale to je trochu jiný story.
 
 
 
Nouza sice první kanadskej bod. Ale i s přípravou má v deseti zápasech celý tři.
 
 
 
Tak proste odpalujme pyro v sektoru hosti a je vyreseno. Pokud jen to staci k odpovednosti hostujiciho klubu.
 
 
 
65/2017 Sb. § 11

Zákaz a omezení prodeje a podávání alkoholických nápojů
(1) Zakazuje se prodávat alkoholické nápoje mimo prodejnu, která je potravinářským podnikem, provozovnu stravovacích služeb, provozovnu výrobce vína, ubytovací zařízení, stánek s občerstvením, stánek specializující se na prodej tohoto zboží umístěný uvnitř stavby určené pro obchod a veřejný dopravní prostředek dálkové železniční, letecké, vodní a dálkové autobusové dopravy.

g) na veřejnosti přístupné sportovní akci, s výjimkou alkoholického nápoje obsahujícího nejvýše 4,3 % objemová ethanolu a vína.

On i ten prodej venku je takovej...problematickej...prodávají ho tam asi jen proto, že ten prostor venku není ohrazenej.
 
 
 
Od odchodu Slovanu ze slovenský ligy šla ta soutěž strašně dolu kvalitou. Kvalitní hráči tam stárnou. Kdo na to má, jde ven a v český ELH o čelo bodování zrovna nehraje. Nedostatek vlastní kvality nahrazují průměrnými kanaďany, což je s letoškem ve ve slovenský lize trendem. Dobrej recept pro Británii...Francii...ale s těmi se srovnávat asi nechtějí.
 
 
 
odkaz méně je více...poprosil bych na tyhle věci toho člověka, kterej delá grafiku na facebook. V tom nějaký schopnosti a koncept vidět jsou. Pokud je to někdo z redaktorů webu, vytěžit ho v tomhle na maximum.

Celkem se divim, že žádná reklamka nebo schopnej kreativní grafik na volný noze nedělá Motoru vizuál formou barteru. Byla by paráda mít tu vizuální komunikaci hezkou a jednotně zpracovanou. Dukla třeba teď na sociálních sítích ve stejným duchu jako web...dresy hezký...fakt parádní dojem, dokud člověk nevidí v jaký hale hrajou.
 
 
 
No ta loga na šikmo jsem nadhodil na fóru právě kvůli nízkýmu rozlišení toho panelu. Čím větší detaily, tím víc vyniknou jeho nedostatky. S takovým omezením je třeba pracovat. Ona i grafika na těch oslavách stadionu ukázala, že větší problém než v panelu a technických omezeních je v lidech.

Něco jednoduchýho...klidně jen rozpůlit napůl dominantí klubovou barvou toho kterýho týmu a D domácí H hosté...proč ne...vypadalo by to líp než tenhle kýč, kterej ta kostka ani nedokáže zobrazit. Čím míň kreativity...tím často líp.
 
 
 
Rimmer by popsal slávisty asi tak, že si hrajou na bouráky a přitom jsou drsní jako medvídci na hraní. Sice nám dlouho trvalo vytvořit si nějakou kloudnou šanci a zavěsit...a dát nějakou šmudlu oni, byl průběh úplně jinej...ale celkově byli docela neškodní. Prověřit nás bude muset někdo jinej. Třeba už příště Havířov...manšaft mají slušněj a po dvou prohrách z venku to doma určitě neodklouzají tak, jako Slavia v BA včera.
 
 
 
odkaz

Vytíženost formací...docela propast...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Fandové Motoru jsou prostě nej! Pokutu od svazu uhradí ze svého.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Dneska se natáčí Motor do klipu zpěvačky Adély Jonášové. Je to celkem sranda :)

Dnes to Motoru nevyšlo, v Benátkách prohrál 0:3. #BENvCEB hcmotor.cz/zapas.asp?id=B…

Ani ve 2. třetině se Motoru nedařilo, po brance Bittnera prohrává dvacet minut před koncem v Benátkách 0:3. #BENvCEB