ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARSCH" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Ať Neďák naláká raději tohohle borce .... odkaz .... určitě by rád konečně něco vyhrál
 
 
 
Reakce na Ivan.h: Nerikejme hop dokud nepreskocime. Stát...
Myslel jsem spíš styl fandění než hlasitost...ale jak dobře hádáš, zápasy znám jen z obrazových přenosů a to ještě hlavně z doby, kdy hrál tu soutěž Záhřeb. Cestovat však 300 km, abych se účastnil osobně zápasu Linz-Lublaň.....asi ne.

Jde dost i o tu tradici. Před třemi lety se tu hrál retrozápas k výročí prvního utkání Motoru v prvním ročníku celostátní ligy. Od tý doby píšeme historii v českých soutěžích...v den retrozápasu 77 let. Vstupit do soutěže, kde třetina účastníků neexistuje ani třicet let...někteří ani dvacet...
 
 
 
Jojo...to je topík....žádným jiným jménem se snad disciplinárka v souvislosti s implementací prvků letecký akrobacie do hokeje nezabývala častěji. Fakt top.
 
 
 
Ta EBEL půjde návratem Záhřebu zase o dost nahoru. Pokud by tam někdy vstoupil třeba Slovan Bratislava, mohla by to být už hodně zajímavá soutěž. Ne ale pro Motor. Nějak si neumím představit, že bych prožíval zápasy s nějakým Székesfehérvárem. A derby s Linzem...vyloženě rizkovej zápas.

Na mě ta soutěž působí zvláštním dojmem. Takovým sterilním. Ty zápasy jsou zvláštní. Fandění divný. Taková nijaká aura kolem toho. Ta rakouská němčina navíc...

Pralesní liga se zatím nerozšiřuje a její kvalita pro příští sezonu zatím nijak výrazně neklesá. Vary budou hodně silný, pokud jim nedojdou na Novej rok peníze a Kladno ještě jistě bude posilovat. Věřim, že je to tu naše poslední sezona a než se to začne fakt bořit, budem o patro vejš.
 
 
 
Reakce na Perun: Topíka bych nechal Topíkem. Nějak už na...
Jsme holt pralesní klub s pralesní atraktivitou a pralesníma finančníma možnostma. Není asi těžký nás přeplatit. Možná při jednáních klást důraz na prezentaci toho, kam hráč jde...bezpečná země, útulný malý město se srandovní dojezdovou vzdáleností do Prahy, Vídně, Mnichova, Salzburgu..., příběh Motoru, fanouškovská základna a to, že se tu skutečně o něco hraje. Třeba se tak děje...třeba ne...třeba na to každej koukat nebude...ale pokud budou rozhodovat maličkosti..... . . . . .. ..

Každopádně do začátku sezony kádr kvalitní a navíc prostor pro mladý. Dokonce klidně i pro to poslat někoho ze zkušených obránců na část sezony o patro vejš a ulehčit rozpočtu třeba i směrem k nějaký další zvučný posile pro závěr sezony.
 
 
 
Reakce na overseas: Jen se chci zeptat...nijak ve zlém, ...
Myslel jsem spíš přesun hráčskejch práv, pokus o přesun Roba, smluvně připravenou roli mládeže jako líhně pro Hradec.... ....to, že nějakýho mládežníka tatík vykoupil a poslal jinam....na tom v principu nic neni....
 
 
 
Nejen ochoten ustoupit. Budvar chtěl přistoupit na plnění, který je požadováno pro udělení výjimky. Klub ale nenabídl reklamní prostor v takový hodnotě. Budvar vymýšlel kde co, byť mohli říct, že trvají na platných smlouvách, ale extraligu ve městě udržet chtěli. Rozhodnuto holt bylo dávno předtím. Ligy je škoda, ale dopadlo to nakonec dobře...a ta liga snad brzy bude zpátky. Sere spíš to, že házeli klacky i po svým odchodu a vytunelovaná mládež srát nepřestane. Zaplať pánbu, že se toho ujal, kdo se toho ujal. Zaplať pánbu za aktivitu fanoušků onoho léta.
Pokud k devadesátýmu výročí vyjde aktualizovaná verze odkaz snad to tam bude podrobně rozepsaný. Tohle je třeba si připomínat. Hlavně ve chvílích snad i přehnaný kritiky vůči klubu. Stačilo málo a měli jsme kulový...teď máme Motor, kterej je opravdu náš.
 
 
 
Paterovi největší gratulace. Je to škoda, ale zároveň mu přeju, aby byl Motor v jeho životopisu jen krátká epizodka a jeho kariéra tak úspěšná, že si za pár let ani nevzpomene, že tu kdy hrál.

 
 
 
No přemýšlím teď, jestli si vybavim jiný zelenožlutý kluby než Vsetín nebo Žilinu....Minnesota North Stars měli na dresech i bílou...Ilves Tampere mají taky i jiný barvy.
 
 
 
Podle barev Žilina a po ověření domněnky fakt, že jo Smajlík
 
 
 
Ten už nedorazí... odkaz
 
 
 
Co holub? Nechal tam tu podepsanou smlouvu nebo jen odkaz
 
 
 
Logo je hezký, teď jsem to chtěl zmínit....z ligových log asi nejhezčí. Vyloženě se hodí k širšímu využití...ten znak "funguje".
Název zní divně ale...nelibozvučně...Aukro Berani Zlín...hrajeme s Aukrem Beranama Zlín...divný.
 
 
 
Za Boleslav ale nikdy žádnej lotyš nehrál... Smajlík
 
 
 
Reakce na Danger_M: Stačila by jakákoliv.. Třeba jméno a...
Jo! ...obojí ten hráč jistě má Smajlík Smajlík

Docela mě štve, jak k tý lize hodlají přistupovat a degradovat ji Litoměřice a Benátky. Dělat jim blbce a zajišťovat tréninky nějakým juniorkám...to fakt snad raději tam poslat sami juniorku nebo tam nejezdit a nechat to kontumovat. Jak tohle může hrát profesionální soutěž. Kdo na to nemá, ať to nehraje. Takový administrativní kejkle se mi nelíbí.
 
 
 
Tak pokud se ceka na podepsanou smlouvu a resi se to tedy nejspis korespondencne, asi to nebude nikdo, kdo to ma do CB 250 km.
Predstava, ze by tu hral Vampola me teda popravde dost strasi. Tonda pusobi jako clovek s osobitym stylem komunikace a tohle by dohromady asi neslo. Nemluve o tom, ze je vasnivym skokanem na bruslich.
 
 
 
snad: No to rozhodně Smajlík spíš škoda, že jich tu neskončilo z těch ročníků ještě víc.
 
 
 
Dva odchovanci Vajgaru a to tam nejsou sami...někdo to holt asi tehdy dělal dobře.
 
 
 
Raději někoho, kdo bere na vědomí, že hokej je týmovej sport....než tohohle hokejistu-aviatika.
 
 
 
scottiecz: Jakýho top hráče by sis představoval jako reálnýho do pralesní ligy, aby byl dostatečně top? To je asi hodně velkej limit.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nové krásné permice už jsou tu, od pondělí je můžete vyzvedávat!Po: 9 - 12, 13 - 16Út: 13 - 16St: 13 - 16:30Čt: 13 - 16Pá: 13 -...

První rozhovor s Timem #Crowder přináší klubový web hcmotor.cz ????

S Motorem trénuje i útočník Columbusu Lukáš #Sedlák. Jeho příběh si budete moci brzy přečíst na bezfrazi.cz #forward #NHL...

O své pocity z prvního tréninku se podělil útočník Vlastimil #Dostálek @dostlek - bit.ly/2vFLGlq.