Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-1-5" |  vypnout filtr

Reakce na Kobson: Mě vyloženě zklamalo že jsme začali ot...
Že jo? Holt mají borci ještě na čem pracovat.

tuppu: Prý jsou. Smajlík odkaz

Reakce na MrPesi: Tak Amici jednoznačně. Nakonec jsme je...
To by bylo fajn, akorát naše dvacítka je už roky skládaná z hráčů ze zámoří a Finska, jen v tom dnešním zápase nastoupilo 5 hráčů, kteří jsou v Česku, zbytek univerzita, Kanada, Finsko a jeden teda z AHL. Takže tu jednoduše ti hráči nejsou, abychom mohli sledovat 15 členů juniorského národního týmu v každým kole extraligy.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.01.2024, 22:02

Tak Amici jednoznačně. Nakonec jsme je potrapili nejvíc. Dobře to řekl Augusta, že naši hráči hráli proti hráčům co hrají za muže už. Snad tady trenéři budou mít víc koule a dočkáme se víc mladíků v extralize. Samozřejmě musí ty hráči pro to něco udělat navíc.

Smajlík

Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
05.01.2024, 21:20

Reakce na tuppu: Ony ty 2 góly v rozmezí 2 sekund budou ...
Už sem oslovoval mistra statistik a říkal, že tímto stylem už určitě ano. Smajlík

05.01.2024, 21:07

Reakce na alkac: Taky dobrý - obrat v zápase o bronz Kan...
Ony ty 2 góly v rozmezí 2 sekund budou asi nejspíš také světový rekord

KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
05.01.2024, 21:01

Reakce na alkac: Taky si říkám, zda mají borci zapotřebí...
Mě vyloženě zklamalo že jsme začali otáčet při manku pouhého jednoho gólu. Hošieamají smysl pro drama.

petpelpetpel | Prachatice
Reagovat
05.01.2024, 20:51

Reakce na kerschlic00: Asi by to chtělo do Bolky poslat ...
🤣🤣🤣

Reakce na cigy67: BK Mladá Boleslav: Richard Král: Souhl...

05.01.2024, 20:25

Reakce na full: Pravdou však je, že Bolka je totálně mar...
Úplně přesně! Já koukal občas i na jejich střídačku a tam je to úplně mrtvé. I průměrný tým by nás po naší odstrašující 2. polovině 1. třetiny zatlačil a dorazil. Bolka dala dva náhoďáky, které vyplynuly spíše z momentální únavy našich hráčů na ledě. V poslední třetině jsem čekal jejich ostrý tlak, ale ti kluci si pomalu nepřihráli.
Budou to mít mic těžké, ačkoliv baráž přeju Kladnu.

Reagovat

Reakce na mmufik2: I přesto jsme v minulosti těmto týmů ...
Přesně tak - náš jánošíkovský syndrom už je pomalu na samostatné heslo ve wikipedii (nebo aspoň na necyklopedii). I proto dnešní vítězství hodnotím možná výše, než některé opticky daleko hezčí zápasy.

Jinak proti Liberci bych možná byl za ponechání Jendy v kase.

BK Mladá Boleslav:
Richard Král: Souhlasím s tím, že prvních deset minut z naší strany nebylo dobrých, pak se hra vyrovnala. Druhou třetinu jsme byli určitě lepší, měli jsme tam hodně střídání, kdy jsme se udrželi u nich v pásmu. Bohužel jsme z toho vytěžili jen jeden gól. A ve třetí třetině jsme dostali druhý gól, když hrál soupeř pět vteřin v šesti. Takže místo toho, abychom hráli další přesilovku, tak jsme místo toho dostali na 2:2. Což nás docela mrzí. Pak za stavu 2:2 nedáme samostatný nájezd, z protiútoku dostaneme na 2:3 a čtvrtý gól to samé. Samozřejmě ty góly bychom neměli dostávat, třikrát to byly nedůrazy kolem brankoviště a neuhrané souboje na mantinelu. Těžko se to hodnotí, ten zápas jsme měli zvládnout a dotáhnout ho do vítězného konce. Bohužel jsme ho ztratili. Nevím, co k tomu říct víc.

Banes Motor České Budějovice:
Jiří Hanzlík: Měli jsme slušný vstup do zápasu, deset minut. Dali jsme gól, pak nás zastavilo oslabení. Od té doby měli asi trochu navrch domácí, využili přesilovku ve druhé třetině. My zase parádní obrat ve třetí třetině, takže jsme strašně spokojení, že odsud vezeme tři body.

mmufik2mmufik2 | Motor ČB / Zliv
Reagovat
05.01.2024, 20:19

I přesto jsme v minulosti těmto týmů v minulosti věnovali vždy 3 body :(

Pravdou však je, že Bolka je totálně marná. Ti kluci nebruslí, je to všechno pomalé, bez důrazu, přijde mi to hrozně bez zájmu, z jejich strany.

EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
05.01.2024, 20:14

Za dnešek pro tým absolutorium. Za celý zápas, včetně chyb, mylných rozhodnutí a špatných střídání. Ta přestavba sestavy za pochodu mezi dvěma venkovními zápasy a s nulovým časem na sehraní byla strašně složitá a obraz hry tomu nutně odpovídal. Za mně to ale je svým způsobem i dobrá příležitost, jak oddělit zrno od plev, nebo jinak řečeno, vidět, jak se který hráč dokáže s nepříznivou situací vypořádat a kdo z nich dokáže i okolnostem navzdory přinést pro tým i nějakou nadstavbu. A jsem rád, že kromě v tomhle klasicky rozdílového Guliho, u něhož tu dnešní kritiku teda absolutně nepobírám, obstála tuhle zkoušku i řada dalších hráčů.

S ohledem na celý zápas je pak pro mne dnešním MVP Toman, na němž se očividně pozitivně podepsaly vstřelené branky a jehož herní projev je oproti začátku sezóny prakticky k nerozeznání.

Hoši klobouk dolů, brát v téhle sestavě z Bolky je na očekávání Smajlík Smajlík Smajlík teď jen doufat, že se do neděle uzdraví někdo z marodů...

MirdaMirda | Č.H.
Reagovat
05.01.2024, 20:00

Reakce na Hejamotor: No ne to ziram jako blazen clovek s...
Tak to jsme asi dvá,koukal jsem na 1.tř,hokej bída,ve 2.tř jsem usnul za stavu 1:1,pak jsem kouknul a otočka na 2:1a mrknu na seznam co se kde děje a vidím,že má Motor navrch,tak jsem opět otevřel Tipsport a dokonale konec zápasu.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.