Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-1-14" |  vypnout filtr

1234>
Další diskuse:

Reakce na ScottieCZ: Fakt se tomuhle řešení nájezdu říká...
Já to znám jenom jako ruský blafák s tím, že to má takový trochu posměšný nádech, že i ta tupá síla může mít ( a samozřejmě má ) své kouzlo. Platí to úplně stejně jako sebelepší vykoupání brankáře, takže proč ne.

Reakce na Bromik: Rybnících, hrál jsem včera hokej a jo ...
Já byl včera i dnes a docela jsem to cestou na tribunu cítil.
Add 22 ) Už nad tím přemýšlím od prosince, že je to hráč, na kterého se může trenér spolehnout. Důrazný, poctivě bruslící a celkem i bodující. Taky musím toho kladenskýho chlapce pochválit.

Reakce na MrPesi: Dneska výborný kolektivní výkon kde kr...
Fakt se tomuhle řešení nájezdu říká ruskej blafák? Já to měl vždycky jako kanadský... Rusáci jezdili až do brány, kanadýr to narval pomalu od modrý...

14.01.2024, 21:35

Výborně!!! Tady je přesně vidět, jak je nevelký rozdíl mezi 1. třetinou proti Liberci a 1. třetinou dnes.... Asi tak 3x 3cm (nebo kolik těch tyček hned zkraje kluci z Varů nastřelili). Liberci tam padlo úplně všechno.
Jinak krásné náhry, krásné góly, parádní zákroky. Minimálně nominace na zlatou helmu dnes asi na vše.
Jo a 4. lajna by už nutně potřebovala dát gól!!! Co ti tam odbruslí, odbojují, vytvoří. Chlubna má asi letos někde propíchanou svoji figurku, jemu prostě není gól souzený. Souhlasím s názorem níže, že Pepa by už mohl dostat šanci se zkušenějšími spoluhráči nebo v PP, jeho hokejové myšlení a bojovnost jsou parádní. Netušíte někdo, máme na něho opci? Myslím, že mu končí letos smlouva Smajlík .

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.01.2024, 21:22

Dneska výborný kolektivní výkon kde král byl Dominik Hrachovina. Jinak spousta černé práce před ním. Parádní bloky. První třetinu Vary lepší v bruslení ve druhé naopak Motor. Škoda, že nám přesilovky nejdou jako oslabení. Jak tu psal Evoorg je čas zkusit nějaké nové lidi. Jinak pochvala tři body se hodí. Teď to bude mazec. Jinak doufám, že Harris bude ok. Je vidět, že chybí jak směrem dopředu tak dozadu. Pochvala také pro Valskeho, kterému tohle angažmá na jihu Čech sedí. Takový nenápadný střelec co se každou sezónu motá kolem 10-15 branek dneska pěkně ruským blafakem zakončil

alkacalkac | Budějce
Reagovat
14.01.2024, 21:17

Reakce na full: Jako hele.. dneska jsem taky tekl z toho...
Guli imo mírně vytekl právě z toho (ne)pískání. Což je sice samozřejmě jeho blbost, ale nemohu říct, že bych ho do značné míry nechápal.

Reakce na Lachtan44: Já byl okolo Vánoc ve Fantasy extra...

Smajlík

Reakce na Gora: On Ti to full vysvětlí že to bylo v poho...
Jako hele.. dneska jsem taky tekl z toho, co všechno sudí proti nám odpískali... pravda, Guliho pěstí byla jasná (a samozřejmě úplně zbytečná), ale jinak tam ty (ne)fauly (odpískané) mě vytáčely taky.

EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.01.2024, 20:15

Super 3 body, o kterých IMO zásadně rozhodlo to, že jsme skórovali jako první a nedopřáli soupeři jeho oblíbenou hru na brejky do otevřené obrany. Vtipný paradox je v tomhle směru fakt, že jsme to dnes byli my, kdo Vary srazil z dvou protiútoků, což ale zároveň signalizuje i to, že naše nátlaková hra se teď dost zadrhla co se gólové efektivity týče a chtělo by to opět i proměnit nějaké ty teče, dorážky a ošklivé góly. No a kapitola sama pro sebe jsou ty přesilovky, kde bych už prostě do toho řízl a dal prostor novým tvářím, čistě aby se provětral vzduch. Třeba Koláček se svým viděním, střelou a v letošní sezóně příkladnou dravostí by za mne byl dobrý adept na povýšení

Reagovat

V pohodě ať si každý udělá na to názor sám ale ti naši hráči nepadaj že se jim chce

Reagovat
14.01.2024, 20:02

Reakce na Bromik: A dost faulu odpuštěno varum ano výhra...
On Ti to full vysvětlí že to bylo v pohodě. Se divím co máte pořád proti rozhodčím Smajlík !

Hlasy trenérů – Jiří Hanzlík (Motor): „Odehráli jsme z mého pohledu bezkrevnou první třetinu, kdy nás dvakrát zachránila tyč a v celém utkání nás podržel Dominik Hrachovina v brance. Druhá třetina se nám paradoxně povedla, protože s ní míváme problémy. Udělali jsme si dvougólový náskok, ale celkově jsme ji odehráli velice dobře. Byli jsme aktivní, vytvořili jsme si tlak do branky a měli jsme šance. Před třetí třetinou jsme si vzpomněl na náš poslední zápas proti Varům doma, kdy jsme také vedli 2:0, ale náskok ztratili. Soupeř od toho opět nebyl daleko, ale podařilo se nám to ustát a do prázdné branky jsme dali třetí gól.“

Václav Eismann (K. Vary): „Byli jsme spokojeni s naším výkonem v první třetině, kdy jsme plnili herní plán, který jsme si stanovili. Naopak jsme byli hrubě nespokojeni s druhou třetinou, kdy jsme dělali individuální chyby a v naší hře nebylo dostatečné úsilí. Ve třetí třetině jsme se zlepšili, ale soupeř si výhru zkušeně pohlídal a zvítězil zaslouženě. My jsme nedali už sto dvacet minut gól.“

Hrášek dneska připomínal toho démona z předloňské sezony Smajlík Smajlík to není o tom jednom zákroku, ale v 1. třetině a hlavně ve 3. třetině tým výrazně podržel Smajlík Takže Hrášku jen tak dááál Smajlík Smajlík

Reagovat
14.01.2024, 19:34

Reakce na alkac: Strmič v soutěži o zákrok roku dostává ...
A dost faulu odpuštěno varum ano výhra je naše ale piskali to hlavně na naše hráče

Reagovat
14.01.2024, 19:29

Strmič v soutěži o zákrok roku dostává zásadní konkurenci! Smajlík Dneska celkově dobrý, zejména hra dozadu doznala oproti dosavadním povánočním zápasům zásadního zlepšení, a když už někde Varani prošli, dával dneska Hrášek pravidelně vzpomenout na své výkony ze začátku sezóny. Škoda těch dvou břeven, nemuselo to být drama až do konce (k čemuž ovšem přispěla i dvojice pruhovaných jelit, která již tradičně od cca 45 minuty zapomněla, že taky má nějaké píšťalky...).

Hounoooo Smajlík Smajlík syndrom Vary zlomen!

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.