Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-2" |  vypnout filtr

Reakce na zdcart: Zadina i Reichel šanci dostali a již v...
Zadina ji dostal, zdaleka ale ne takovou, jakou zmíněný Nečas. "Jeho" Pardubice měly problémy a mladému tolik prostoru nedaly. Proto odešel. Reichel ? To je to samé jako Růžička mladší.

02.01.2018, 22:04

Reakce na kahoka: Dobrých hráčů je víc a stejnou šanci n...
Zadina i Reichel šanci dostali a již v šestnácti hráli extaligu.Jejich otcové usoudili, že pro jejich hokejový růst bude lepší odejít za moře.Ať se nám to líbí nebo ne, hraje se tam rychlejší a tvrdší hokej.A asi se tam i lépe a kvalitnějíc trénuje.Z jejich rozhovorů vyplynulo, že udělali dobře, že odešli.

Reakce na Speeder: Když je mladej dobrej, tak může hrát ...
Dobrých hráčů je víc a stejnou šanci nedostali (Zadina). Prostě je potřeba mít štěstí na klub a jeho rozpoložení Smajlík

Ja to tem klukum preju, ale snad to nebude mit za efekt, ze si na svazu reknou, jak je ted vsechno nastaveny tak akorat, kdyz jsme konecne postoupili do semi. Jen to prispeje k tomu, ze WSM zustane uzavrena a zacne se diskutovat o zavreni ELH.

Pritom zapas ukazal, ze na tom zas tak dobre nejsme, jen jsme meli obrovskou porci stesti. Utocnici se probouzeli az v utocnym pasmu, obranci se do utoku nebo udrzeni pasma takrka nezapojovali a Korenar, ac mel nektery zakroky hodne dobry, nepusobil prilis jiste. Prislo mi to jako hra na nahodu, ktera nahodou vysla Smajlík

SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
02.01.2018, 21:13

Reakce na kahoka: Naprosto souhlasím ! Jenže je málo tým...
Když je mladej dobrej, tak může hrát klidně první dvě lajny v ELH (Nečas). Když neni dobrej, tak ho dobrým neuděláš tim, že mu umeteš cestičku do sestavy. To je jen iluzorní představa svazu.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
02.01.2018, 21:09

Reakce na Jeníček: ...celý zápas jsme hráli tužku a nako...
No v první třetině to bylo hodně vyrovnané na šance jsme byli dokonce i lepší. Pak už to bylo v režii Finů. Jinak musím říct zase, že Finům tam rozhodčí odpustil pár jasných faulů.

JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
02.01.2018, 21:03

...celý zápas jsme hráli tužku a nakonec malým zázrakem vyhráli. Smajlík Smajlík

císařpáncísařpán | Strakonice
Reagovat
02.01.2018, 20:59

Reakce na MrPesi: Přesně takové zápasy nám vždycky vyhrá...
Vyčapal to pěkně...Velká gratulace za oceán.

Reagovat
02.01.2018, 20:57

Přesně takové zápasy nám vždycky vyhrávali brankáři. Něco jako Hašan v Naganu čapal chlapec

Reagovat

Alespoň to je hokej, na rozdíl od tý páteční sračka ....

Reagovat

Dneska nás poprvé parádně drží gólman. Útok máme celkem solidní. Rozdíl je v obraně. Finští beci kotouč umí podržet a rozehrát. Naši krom Hájka volí spíše jednoduché řešení. Jinak ta první řada Finů je parádní. Jinak dva góly zase padli ze střely zápěstím od modré. Jeden dali Finové jednu ránu Galvase tečoval Zadina. To je prostě moderna což například u našich beků v Motoru postrádám. Jinak Pešán tu nominaci udělal celkem dobře. Z naší ligy tam vzal ty hráče co ten 15-20 minutový icetime mají.

Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
02.01.2018, 20:15

Reakce na MrPesi: Tak koukám na tu naší 20tku. První tře...
Dopředu fakt dobrý, ale vzadu to chvílema šíleně hoří. Ty neproměněný šance z první třetiny (a že jich bylo klidně na 4 góly) nás budou dost mrzet.

A těch prvních 10 minut třetí třetiny byla naprostá katastrofa.

Naprosto souhlasím ! Jenže je málo týmů, které se nebojí ty mladé hrát. A i když je nařízení, se kterým až tak úplně nesouhlasím, strčí tam útočníka na 3 minuty a šup s ním o patro níž. Hráč extraligového týmu má výhodu, že ho šoupnou na svoji farmu do 1.ligy, kde tomu týmu téměř o nic nejde a hraje a hraje. Hráč týmu 1. ligy a zvlášť ambiciózního, má smůlu.

=Márty==Márty= | České Budějovice
Reagovat
02.01.2018, 19:43

Ty jsou super.. Chtel jsem aktualizovat Kuchece s Kotlem ale hold jeste budou muset slouzit Smajlík

odkaz Přitom bejvaly použitelný...

Reagovat
02.01.2018, 19:34

Tak koukám na tu naší 20tku. První třetina super dokonce jsme měli i víc šancí. Teď nás celkem Fini přehrávají. Nerad to říkám, ale opravdu šance jak se dostat nahoru mezi špičku kam řadím Kanadu,USA,Švédsko a Finsko je, že hráči pudou do zámoří nebo dostanou v extralize 15-20 minut za zápas. Často chodím na extraligu juniorů a ten rozdíl je obrovský. Každopádně bych řekl, že se situace mírně zlepšila, ale je to hlavně díky hráčům co působí v zámoří.

Reakce na =Márty=: Kupoval někdo ve fanshopu minidres? C...
Ty minidresy jsou fakt odporný. I ty minulý s kalhotama byly ošklivý, ale tohle je vrchol hnusu. Ty kalhoty k tomu prostě nepatří...

V sobotu by to chtělo nějaký nový cool pokřik. Třeba: "Závodní sokolská jednota Sdružené komunální podniky Jihočeského národního výboru České Budějovice - do to-ho!"