9.11.2017, Tisková zpráva

EkoProgram Motoru pokračuje, letos půjde výtěžek na fandění

ČESKÉ BUDĚJOVICE — V ekologickém projektu EkoProgram se hokejový klub ČEZ Motor České Budějovice ve spolupráci se společností Armor a svými fanoušky angažuje již třetím rokem. Pro letošní sezonu se dočká EkoProgram dvou zásadních změn.

Za loňskou sezonu jste v rámci EkoProgramu odevzdali 1 557 kusů prázdných tonerů a náplní do tiskáren, díky čemuž jste přispěli na motorácké mládežnické týmy částkou 5 844 Kč. Z vybraných kusů se povedlo 845 renovovat – tedy znovu naplnit.

První velkou zásadní změnou je, že v sezoně 2017-18 můžete přispět na fandění skvělých motoráckých fanoušků. Můžete tak přispět k lepší atmosféře na stadionu a zároveň odlehčíte a pomůžete přírodě od velmi nebezpečných látek, které náplně do tiskáren obsahují.

Druhá zásadní změna se týká sběrných míst. Firmy, které prázdné inkoustové kazety vybíraly v předchozích letech, budou vybírat znovu, ale z kapacitních důvodů už nebudou prázdné náplně a tonery vybírány ve fanshopu. Sběrné místo naleznete nad druhou hokejovou plochou na sekretariátu klubu, kam budete moci nosit své prázdné náplně ve všední dny od 9 do 16 hodin. Vylosovaní výherci se pak mohou těšit i na ceny od Motoru.

Rozhovor s Lubošem Robem youtu.be/dhMS3zmMCZg?a

Po druhé třetině Motor prohrává s @RytiriKladno 1:3. #CEBvKLA

Blíží se polovina utkání a skóre mezi Motorem a Kladnem je vyrovnané 1:1! Za domácí se parádně prosadil Michal Bárta! #slagr...

Momentka z rozbruslení, za chvíli začne šlágr proti @rytirikladno. #CEBvKLA