02.12.2002, Milan Dvořák

V úterý doma se Spartou!

Další těžký duel sehrají budějovičtí v úterý se Spartou. Momentálně 7. celek ligové tabulky má na HC ČB desetibodový náskok. Jihočeši už v letošní sezóně s Pražany dvakrát hráli. 15. října si Sparta po neuvěřitelném obratu ve třetí třetině odvezla výprask 4:2. O týden později se hrálo tentokrát v Praze, kde domácí vyválčili díky Brošově gólu tři body za výhru 2:1
Pražský celek povede nová trenérská dvojice Alois Hadamczik - Kamil Konečný. Domácí fanoušci budou mít poprvé příležitost spatřit v novém dresu posily Josefa Štrauba (v úvodním utkání v Pardubicích se uvedl jednou asistencí, ale také šesti trestnými minutami) a Petra Míku. Naopak chybět bude František Mrázek, který v pondělí ráno odletěl na 14 dnů do Finska, kde se bude pokoušet svými výkony zaujmout vedení klubu IFK Helsinky. Utkání s velice atraktivním soupeřem začíná v 17:30.

Předchozí zápasy v sezóně 2002/03:
HC České Budějovice - HC Sparta Praha 4 : 2
Branky a nahrávky: 37. Babka (Bartoš) 49. Štrba (Michálek), 50. Sailer (Bartoš), 60. Bartoš (Nedoma, Michálek) - 7. Broš (Branda, Žemlička), 17. Havelka (Jiruš, Tomík).

HC Sparta Praha - HC České Budějovice 2 : 1
Branky a nahrávky: 17. Tomík (Leška, Jiruš), 27. Broš (Tomajko, P. Martinec) - 24. Ondřej (R. Suchánek, Mrázek.