24.11.2007, Tomáš Zetek

Plno víkendových bodů pro dorost a juniorku

Č. B u d ě j o v i c e - Nejstarší českobudějovická mládež si o tomto víkendu počínala velice dobře. Soudkovi dorostenci přivezli z posledního moravského turné sezony jedno vítězství a juniorka byla doma téměř stoprocentní. Pomineme-li nepovedenou předehrávku v Pardubicích dokázal tým koučů Stárka, Kupky a Šrámka vyhrát už sedm duelů v řadě.

Juniorka měla v plánu dva zápasy v Budvar Aréně a v obou uspěla. V pátek si pochutnala na špatně hrající brněnské Kometě (8:4) a o den později pokořila díky trefě Petra Zíba v prodloužení Znojemské orly (3:2pp).

To dorost letos neposledy cestoval k dvojutkání na Moravu. V pátek prohráli mladíci díky špatné druhé třetině duel v Brně 2:4. V sobotu po poledni se už hlásili připraveni na utkání s Olomoucí, kterou pokořili v poměru3:1. Rozdílovou branku dala posila Gal Koren.