Outlook / Apple kalendář

2003/04  - Extraliga juniorů
20. kolo,  1.11.2003
Opava - České Budějovice
Branky: 10. L. Černý (Ondrušek), 15. Martiník (Plánovský), 51. Tůma (Führich) - 13. Mrkvička (Novotný), 34. Mrkvička (Bendík), 51. Korbela. Vyloučení: 9:12, navíc L. Černý (Opava) a Kuchejda (HC ČB) 10 minut a Macháček (HC ČB) 5 minut plus do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 90.
Extraliga dorostenců
38. kolo,  17.1.2004
Branky: 18. Polodna (Marek), 20. Marek (Matušík), 25. Polodna (Marek), 33. Polodna (Marek), 38. Slavik (Dolina), 59. Marek (Polodna), 60. Dolina (Nedvěd, Rod) - 26. Zigmund, 50. Čermák (Mlýnek). Vyloučení: 7:11. Využití: 1:1. Diváci: 90.
2004/05  - 1. liga
15. kolo,  23.10.2004, Buly aréna, Kravaře
Branky: 48. L. Lhotský (Kříž) - 7. Jindra (Mucha, Kropáč), 12. Šimánek (Kotaška, Bělohlav), 27. Bělohlav (Štraub, Šimánek), 35. Musil (Sailer), 37. Prospal (Hřebejk), 43. Mertl. Rozhodčí: Vampola - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 7:5, navíc Harazim 10 min OT. Využití: 0:2. Diváků: 720. Střely na branku: 16:45.
Extraliga juniorů
26. kolo,  27.11.2004
Branky: 6. Sochacký (Polok), 23. Bršlica (L. Černý, Kubaljak), 48. Tůma (Kubaljak) - 27 Mertl (M. Hanzal, J. Hanzal). Vyloučení: 8:9, navíc J. Hanzal (CEB) 5 + 20 + do konce, Macháček, Gulaš (oba CEB) a L. Černý (OPA) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 60. Střely na branku: 32:32.
36. kolo,  15.1.2005
Branky: 9. Plachký (Blaga), 14. Planovský (Herman), 24. Vítek, 35. Blaga (Bartošek), 37. Jurdič (Wolf, Tošenovjan), 41. Tošenovjan (Jurdič) - 6. Margoč, 9. Nedvěd (Stejskal, Ferebauer), 17. Zourek (Polodna), 25. Nedvěd (Stejskal), 25. Dolina (Ferebauer), 34. Polodna (Stejskal), 36. Nedvěd (Stejskal), 60. Nedvěd (Ferebauer). Vyloučení: 4:6, navíc Tichý (OPA) 5 + do konce. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 33:40.
1. liga
41. kolo,  17.1.2005
Branky: 44. Kříž (Boháč), 50. T.Lhotský (Adamčík, Boháč) - 15. Dvořák (Prospal, Krstev), 17. Vampola (Kropáč, Rob), 22. Pletka (Martínek, Prospal), 31. Dvořák (Prospal), 45. Kotaška (Prospal). Rozhodčí: Skoupý. Vyloučení: 10:8, navíc Šlupina - Kropáč 10 min. OT. Využití: 1:2. Diváci: 600. Střely na branku: 18:28.
2005/06  - Extraliga juniorů
28. kolo,  5.12.2005
Branky: 22. Zaoral (Trefil), 27. Černý (Vrabel, Kocián), 58. Polok (Černý), 60. Wolf (Jurdič) - 6. Černý (Gulaš, Ficek), 28. Gulaš (Mertl, Ježek), 37. Mertl (Hanzal M.), 38. Polodna (Ježek, Černý), 40. Mertl (Hanzal M.), 45. Parýzek, 52. Vach (Gulaš, Baran), 54. Černý, (Zourek). Rozhodčí: Minář - Jureček, Pala. Vyloučení: 6:7, navíc Salák 10 min OT. Využití: 1:1. Diváci: 70.
36. kolo,  14.1.2006
Branky: 15. Plánovský (Blaga), 28. Blaga (Gulda), 52. Blaga (Mlýnek) - 13. Soudek (Heindl), 36. Stejskal (Bíza). Rozhodčí: Klimecký - Šimůnek, Vrdlovec. Vyloučení: 8:9, navíc Gulda 10 min OT. Využití: 3:2. Diváci: 72.
2007/08  - Extraliga juniorů
8. kolo,  22.9.2007
Branky:1. Chalupa (Planovský , Herman), 3. Grofek (Tichý , Planovský), 25. Wolf (Tošenovjan, Mlýnek), 28. Chalupa (Wolf, Herman)- 32. Stejskal (Horák). Vyloučení:7:8 navíc Tošenovjan (OPA) 10 OT, Havran (CB) 10 OT .
Extraliga dorostu
20. kolo,  3.11.2007
Branky: 43. Roupec (Vaněk, Mach) - 6. Seidl (Schneider), 7. Sumeraurer (Semrád), 14. Sumeraurer (Jank), 29. Schneider, 60. Makovský (Sekera). Vyloučení: 5:4 . Využití: 0:1. Diváci: 40 .
2008/09  - Extraliga dorostu
7. kolo,  26.9.2008, Městský stadion v Opavě
Branky a nahrávky: 15. Uvíra (Roupec), 19. Trčka (Vaněk, Stloukal), 59. Piskoř (Novák P., Roupec) - 26. Babka (Přibyl), 48. Babka (Bernat, Švihálek). Rozhodčí: Klapetek - Rychlý, Jureček. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80.
20. kolo,  15.11.2008
Branky a nahrávky: 24. Mach (Gulda), 33. Vlašánek (Herman), 60. Vlašánek (Herman, Planovský) - 17. Rezek (Ťoupal), 31. Ferebauer (Ježek).
Vyloučení: 6:9, navíc Polodna (H) trest ve hře. Střely na branku: 21:42.
2009/10  - Extraliga juniorů
31. kolo,  19.12.2009
Branky a nahrávky:3. Slanina (Novák), 9. Herman (Mlýnek, Vitásek), 15. Wittek (Dufek), 18. Žídek (Mosler), 31. Mlýnek (Herman) . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
2010/11  - 2011JUN
8. kolo,  2.10.2010
Branky a nahrávky: 5. Šimkovič, 48. Džemla (Šimkovič, Trčka) - 60. Marek. . Vyloučení: 4:5 navíc Koschatzký (OPA) 10 minut OT. . Využití:1:1 .
2011JUN
46. kolo,  27.1.2011, Zimní stadion města Opavy
Branky a nahrávky: 19. Křesťan (Koschatzký, Rýpar) - 44. Ježek (Seidl, Marek), 62. Klement (Jáchym). Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. Diváci: 151. Střely na branku: 20:40. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
2015/16  - 2016SDO
41. kolo,  19.2.2016
Branky a nahrávky: 38. Langer (Adamczyk), 54. Bitomský (Kupka) – 2. Kondelík (Dosek, Sigmund), 4. Kondelík (Dudáček, Matys), 7. Bláha (Rolínek, Tintěra), 8. Tejko (Toman, Dudáček), 17. Matys (Konderlík, Sigmund), 41. Bláha (Káník, Kubeš), 56. Rolínek (Tintěra). Rozhodčí: Cik – Novotná, Doleček . Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 24:38.

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu ČB

ZVVPRPPPSkóre
Celkem:168010760:45

V — vítězství ČB ve vzájemných zápasech
VP — vítězství ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky ČB ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.