Outlook / Apple kalendář

2003/04  - Extraliga dorostenců
28. kolo,  4.12.2003
České Budějovice - Opava
Branky: 46. Marek (Matušík, Polodna) - 28. Kocián (Grofek), 56. Herman (Kocián, Grofek). Vyloučení: 10:8 navíc Hazuka (CEB) a Filip (OPA) 10 minut a Pankratz (CEB) 5 minut plus do konce utkání. Využití: 0:1. Diváci: 100.
Extraliga juniorů
30. kolo,  11.12.2003
Branky: 3. Hanzal (Suchý, Ficek), 34.Mertl (Šulčík, Gulaš), 53. Gulaš (Suchý) - 8. Tůma (Ondrušek), 10. Černý (Planovský, Bolek). Rozhodčí: Dvořák – Havlín, Kureš. Vyloučení: 5:7 navíc Planovský a Martiník (oba OPA) 10 minut OT. Využití: 1:1. Diváci: 150.
2004/05  - 1. liga
2. kolo,  11.9.2004, Budvar Aréna
Branky: 3. Sailer (Štraub), 7. Hřebejk, 11. Jančařík (Štraub), 21. Jančařík (Bělohlav), 29. Štraub (Krstev) 42. Hřebejk (Bartoš) - 9. Zbořil (Hebar). Rozhodčí: Vampola - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. Diváci: 1823. Střely na branku: 38:9. Nejlepší hráči: Sailer, Jančařík, Hřebejk.
Extraliga dorostenců
26. kolo,  27.11.2004, Budvar Aréna
4. Rod (Nedvěd, Havran), 13. Polodna, 23. Polodna, 45. Stejskal (T. Hájek, Zíb), 56. Pankratz (Hlavatý) - 7. Grofek (Herman), 25. Grofek (Vlašánek), 49. Vlašánek (Tošenovjan). Rozhodčí: Němec. Vyloučení: 10:12, navíc T. Hájek (Č. Budějovice) na 5 minut a do konce utkání - Wolf na 5 minut a do konce utkání, Tichý a Plánovský (všichni Opava) do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 40.
Nejlepší hráči: Stejskal, Polodna - Grofek.
1. liga
28. kolo,  4.12.2004, Budvar Aréna
Branky: 19. Kropáč (Bělohlav, Martínek), 24. Ference (Mertl), 33. Prospal (Ference, Rob), 37. Rob (Martínek, Kropáč), 43. Kotaška (Hřebejk), 46. Mertl (Krstev), 49. Mertl (Kotaška, Šimánek), 54. Kropáč (Rob) - 7. Suchánek (Kašík), 57. Sadloň (Kašík, Martiník). Rozhodčí: Hodek - Svoboda, Lhotský. Vyloučení: 7:7, navíc Boháč 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 3 171.
36. kolo,  15.1.2005, Budvar Aréna
Branky: 12. Korbela (Bílek, Ficek), 17. J. Hanzal (Ficek), 24. Ježek (Baran), 26. Mertl (Marek, Matušík), 36. J. Černý (Vomela), 48. Mucha (J. Hanzal), 60. Navrátil (Matušík, Mertl) - 20. L. Černý (Kocián). Rozhodčí: Stach - Fiala, Urban. Vyloučení: 1:4, navíc Kuchejda (CEB) 5 + do konce utkání za vražení na hrazení. Využití: 2:0. Diváci: 117. střely na branku: 53:20. Nejlepší hráči: Mucha, Slavík, J. Hanzal .
2005/06  - Extraliga dorostenců
26. kolo,  1.12.2005, Budvar Aréna
Branky: 9. Ježek (Rezek), 18. Rezek (Soudek), 30. Janeček (Vráblík), 31. Klement (Červený), 35. Horák (Červený, Klement), 35. Bíza (Vráblík), 40. Feferle (Bíza, Červený) - 22. Řezáč, 58. Řezáč (Gebauer, Vítek)
Vyloučení: 5:2, navíc Hudečka a Čermák (oba OPA) 5 + do konce utkání. Využití: 4:0 Rozhodčí: Ondřej - Knor, Mertl. Diváci: 74 Nejlepší hráči: Klement, Rezek, Červený
38. kolo,  21.1.2006, Budvar Aréna
Branky: 32. Klíma (Matušík), 36. Matušík (Muršak), 57. Macháček (Matušík, Rod).
Rozhodčí: Horák - Fiala, Urban. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 72. Nejlepší hráči: Matušík, J. Černý, Rod.
2007/08  - Extraliga dorostu
8. kolo,  22.9.2007, Budvar Aréna
Branky a nahrávky: 8. Schneider (Soudek), 13. Makovský (Marek), 26. Seidl, 35. Soudek, 53. Sekera - 32. Vítek (Džemla), 52. Novák (Mach), 55. Vítek (Džemla)
. Rozhodčí: Mertl. Vyloučení: 7:6, naví Kysela (OPA) 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 25.
20. kolo,  3.11.2007, Budvar Aréna
Branky a nahrávky: 7. Stejskal (Vráblík), 17. Horák (Soudek), 38. Soudek (Ťoupal), 51. Ježek (Dietz), 61. Horák (Rezek) - 22. Chalupa (Plachký), 26. Wolf (Chalupa, Herman), 26. Grofek (Mlýnek), 48. Chalupa (Plánovský).
Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 100.
2008/09  - Extraliga juniorů
8. kolo,  27.9.2008, Budvar Aréna
Branky a nahrávky: 5. Horák (Heřman, Ježek), 6. Zich (Rezek, Feferle), 9. Marek (Polodna), 10. Horák (Heřman, Ježek), 48. Jank (Polodna, Marek) - 4. Mlýnek (Vitasek) 21. Blaga (Mlýnek), 22. Koschatský (Čavrk, Židek). Rozhodčí: Ondřej - Dančišin, Matějček . Vyloučení: 10:6, navíc Mach (OPA) 10 min. os. trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 35:26. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 5:3.
Extraliga dorostu
19. kolo,  14.11.2008, Budvar Aréna
Branky a nahrávky: 5. Babka (Heřmánek), 13. Přibyl (Cifreund), 32. Přibyl (Babka), 37. Sekera (Heřmánek, Prokop), 58. Pesjak (Trummer) - 7. Stloukal (Matušinský), 46. Trčka (Šaur), 58. Trčka (Vaněk).
Rozhodčí: Pešina - Kostka, Jindra.
Vyloučení: 11:11, navíc Sekera (D) 10 minut. Využití: 2:2. Střely na branku: 40:27.
2009/10  - Extraliga juniorů
36. kolo,  23.1.2010, Budvar Aréna
Branky a nahrávky: 12. Rousek (Kříž, Vráblík), 25. Vráblík (Sedlák), 28. Sedlák (Švihálek, Klement), 39. Klement (Sedlák), 57. Sedlák (Klement), 59. Sedlák - 3. Wittek (Mlýnek, Džemla), 27. Novák (Kysela).
Rozhodčí: Pešina - Kostka, Novák. Vyloučení: 10:9, navíc Herman a Baďura (oba H) 10 minut. Využití: 4:0. V oslabení: 1:0.
2010/11  - 2011JUN
20. kolo,  20.11.2010, II. plocha
Branky a nahrávky: 10. Semrád, 40. Heřman (Dietz), 47. Švihálek (Přibyl) - 1. Pešut (Baďura, Otipka).
Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
2011JUN
55. kolo,  26.2.2011, Budvar aréna
Branky a nahrávky: 3. Semrád (Sumerauer), 14. Švihálek (Dietz, Marek), 29. Švihálek (Ježek), 31. Heřman (Jáchym), 52. Seidl (Švihálek, Dietz) - 34. Křesťan (Džemla).
Rozhodčí: Dvořák - Jindra, Jílek. Vyloučení: 12:10, navíc Kysela OK a Baďura (oba OPA) 10 minut. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 42:24.
2015/16  - 2016SDO
33. kolo,  15.1.2016, Budvar aréna
Branky a nahrávky: 9. Káník (Bláha), 23. Matys (Kondelík, Sigmund), 26. Tejko (Kondelík, Matys), 29. Toman (Káník, Tintěra), 30. Toman (Tintěra, Kubeš), 44. Káník (Bláha, Tintěra), 49. Sigmund (Kondelík, Matys), 57. Rolínek (Rákosník, Káník), 58. Bláha (Káník) – 55. Hladoník (Řečinský, Fedor), 57. Hladoník (Fedor) . Rozhodčí: Mertl Stanislav – Samuel Tomáš, Mertl Josef . Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 127. Střely na branku: 39:24. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1, 8:2, 9:2.

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu ČB

ZVVPRPPPSkóre
Celkem:1614100183:32

V — vítězství ČB ve vzájemných zápasech
VP — vítězství ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky ČB ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.