Outlook / Apple kalendář

2004/05  - Přípravné zápasy
přát.,  1.9.2004
Linec - České Budějovice
Branky: 8. Salfi - 2. Sailer (Bartoš), 48. Hřebejk (Květoň, Jindra). Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Diváci: 800.
2006/07  - Krajská liga - 5. třída
4. kolo,  28.10.2006
Branky hostů: Jáchym 2, Kutiš 2, Bárta 2, Smejkal, Malovec.
Krajská liga - 4. třída
Branky hostů: Mašek 4, Bárta 3, Šíma 2, Doktor, Brejžek, Hlavica.
2007/08  - Krajská liga - 4. třída
21. kolo,  1.3.2008, Budvar Aréna
Branky hostů: Remiáš 3, Tejko 2, Korecký, Spilko, Procházka Asistence hostů: Schmidmayer 3, Stolarik, Procházka, Novotný, Holub.
2008/09  - Krajská liga - 4.třída
8,  8.11.2008
Krajská liga - 5. třída
6. kolo,  8.11.2008
Branky a nahrávky hostů: 7. Tejko (Remiáš), 12. Procházka (Bláha), 20. Tejko (Bahula), 33. Bahula (Procházka), 38. Bláha (Bahula).
2018/19  - Přípravná utkání 2018
přát.,  19.8.2018, Keine Sorgen Eisarena
Branky a nahrávky: 59. Da Silva (Schofield, Lebler). Rozhodčí: Lendl, Supper – Legat, Reisinger. Vyloučení: 6:4 navíc Čáp (CEB) 5 + do konce. Diváci: 3200.
2019/20  - Přípravná utkání 2019
přát.,  16.8.2019
Branky a nahrávky: 16. Florek (Woger), 32. DaSilva (Kalus), 40. McNeill (DaSilva, Lebler), 58. Lebler (Gaffal, Kragl) – 24. Veselý. Rozhodčí: Siegel, Smetana - Gatol, Kaspar. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 1900.
2020/21  - Přípravná utkání 2020
přát.,  13.9.2020
Branky a nahrávky: 8. Gaffal (Tikkinen, Bruckner), 33. Kristler, 39. Beaudoin (Gaffal, Lahoda), 40. Hytönen (Umicevic) – 50. Raška (Pýcha, Přikryl), 59. Přikryl (Slováček). Vyloučení: 4:7, navíc Jonák (CEB) 10 min. Využití: 1:1.
2021/22  - 2022prip
přát.,  3.9.2021
Branky a nahrávky: 14. Gregorc (Bretschneider, Lahoda), 54. Lebler (Rotter, Džeriņš) – 6. Toman (Valský, Abdul), 26. Toman (Valský, Michnáč), 47. Valský (Štich, Abdul). Rozhodčí: Durchner, Lehner - Legat, Reisinger. Vyloučení: 9:4, navíc Lebler (LNZ) OK, Štich (CEB) 5 + OK. Využití: 0:1. Diváci: 800.
Základna A
13. kolo,  4.12.2021

Základna B

2022/23  - 2023prip
přát.,  28.8.2022
Branky a nahrávky: 48. Amant (Kristler) – 16. Bindulis, 37. Valský (Strnad, Kachyňa), 53. Doležal (Doudera, Přikryl), 57. Tomeček (Drančák, Doležal). Vyloučení: 8:4. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0.

V — vítězství ČB ve vzájemných zápasech
VP — vítězství ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky ČB ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.