Outlook / Apple kalendář

2006/07  - Přípravné zápasy
přát.,  16.8.2006
České Budějovice - Graz
Branky a nahrávky: 5. Viktor Hübl (Kutlák, Šimánek), 10. Lukáš Květoň (Posmyk), 15. Veselý (Kotrla), 26. Šimánek (Veselý, Vak), 37. Jiří Hanzal (Gulaš, Brabenec), 57. Kutlák (Hřebejk, Gulaš), 57. Vomela (Filip Novák, Gulaš) - 32. Dominik Kraxner, 33. Reirden (Washburn). Rozhodčí: Ondřej - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 10:13. Využití: 4:1. Diváci: 683.
Nejlepší hráči: Viktor Hübl, Veselý, Gulaš.
2022/23  - 2023prip
přát.,  10.9.2022
Graz - České Budějovice
Branky a nahrávky: 20. Pesendorfer (Krainz, Boivin), 55. Fladeby (Kirchschläger, Zalewski) - 3. Karabáček (Percy, Přikryl), 11. Strnad (Přikryl, Karabáček), 24. Dzierkals (Gulaš, Percy), 27. Hanzl (Tomeček, Dzierkals), 42. Gulaš (Pech, Percy). Rozhodčí: Kummer, Orel - Kanyo, Wucherer. Vyloučení:2:3. Využití: 0:1.

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu ČB

ZVVPRPPPSkóre
Celkem:2100017:9

V — vítězství ČB ve vzájemných zápasech
VP — vítězství ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky ČB ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.