Outlook / Apple kalendář

2014/15  - 2015prip
přát.,  31.8.2014
Deggendorfer - České Budějovice
Branky a nahrávky: 3. Heřman (Parýzek), 11. Přibyl (Švihálek, Vaniš), 11. Kuchejda (Švihálek, Heřman), 14. Švihálek (Parýzek, Punčochář), 26. Heřman (Švihálek, Parýzek), 27. Marek (Pajič), 29. Švihálek (Punčochář, Heřman), 35. Heřman, 39. Vráblík (Pajič), 44. Vaniš (Semrád, Pašek), 50. Přibyl (Vaniš, Růžička), 50. Švihálek (Kuchejda), 54. Marek. Rozhodčí: Vogl - Lender, Van der Heyd. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:3. Diváci: 625.

Statistiky vzájemných zápasů z pohledu ČB

ZVVPRPPPSkóre
Celkem:11000013:0

V — vítězství ČB ve vzájemných zápasech
VP — vítězství ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
R — remízy ve vzájemných zápasech
PP — porážky ČB po prodloužení nebo po samostatných nájezdech ve vzájemných zápasech
P — porážky ČB ve vzájemných zápasech
TIP: Pokud chcete vygenerovat data pouze pro domácí nebo venkovní zápasy, klikněte v záhlaví tabulky všech utkání na příslušný odkaz.