Google kalendář
Outlook / Apple kalendář

1. kolo,  čtvrtek 8.9.
Kladno - České Budějovice
Branky a nahrávky: 16. Dalecký (Tomáš), 35. Strnad (Melka, Bernat), 37. Melka (Pípal), 38. Strnad - 5. Švihálek (Rousek).
Rozhodčí: Florián - Gerát, Vaněk. Vyloučení: 5:10, navíc Dalecký (KLA) 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 120. Střely na branku: 23:35.
2. kolo,  sobota 10.9.
Pardubice - České Budějovice
Branky a nahrávky: 3. Vachutka (Březina, Starý), 3. Škvor (Křečan), 21. Vlček (Šťastný), 27. Červený (Březina, Vachutka), 44. Moučka J. (Zdráhal, Havlík) - 32. Turek (Sekera), 42. Trummer (Zvoník, Klement). Rozhodčí: Hribík - Kis, Prchal. Vyloučení: 9:7, navíc Vlček 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 39:31.
3. kolo,  čtvrtek 15.9., Budvar aréna
České Budějovice - Jihlava
Branky a nahrávky: 6. Rousek (Švihálek), 12. Švihálek, 51. Svoboda (Švihálek), 65. Švihálek - 22. Pěška (Zadražil, Prokš), 38. Vysloužil (Zadražil, Jaroš), 46. Polívka (Vysloužil).
Rozhodčí: Pešina - Šperl, Kostka. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. Diváci: 80.
4. kolo,  sobota 17.9.
Sparta Praha - České Budějovice
Branky a nahrávky: 2. Eis (Doležal, Müller), 19. Brzobohatý (Doležal, Eis), 20. Doležal, 28. Hampl (Merta), 43. Procházka.
Rozhodčí: Kalivoda - Charvát, Bejček. Vyloučení: 4:8, navíc Zvoník 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 48. Střely na branku: 43:29. Průběh utkání: 5:0.
5. kolo,  čtvrtek 22.9., Budvar aréna
České Budějovice - Slavia Praha
Branky a nahrávky: 31. Rousek (Švihálek, Marek), 36. Marek (Semrád, Předota), 60. Švihálek (Babka, Klement).
Rozhodčí: Pražák - Kreuzer, Jindra. Vyloučení: 5:7, navíc Ryzák 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: 163. Střely na branku: 34:22.
6. kolo,  sobota 24.9., Budvar aréna
České Budějovice - Kladno
Branky a nahrávky: 11. Švihálek (Marek, Rousek), 20. Sekera (Zvoník, Kříž), 32. Rousek (Marek, Kantor), 58. Sekera (Babka), 60. Babka (Zvoník) - 33. Dalecký (Bernat), 45. Melka (Steigauf, Kužel), 46. Strnad. Rozhodčí: Pražák -Slavík. Mertl. Vyloučení: 6:3. Využití:0:1 . Diváci: 158.
7. kolo,  čtvrtek 29.9., Budvar aréna
České Budějovice - Pardubice
Branky a nahrávky: 1. Rousek (Semrád), 19. Semrád (Švihálek), 30. Trummer (Rousek), 36. Sekera (Babka), 51. Rousek (Marek, Švihálek) - 51. Moučka (Žemlička, Chmelař).
Rozhodčí: Mertl - Jílek, Šperl. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 48:23.
8. kolo,  sobota 1.10.
Jihlava - České Budějovice
Branky a nahrávky: 10. Brychta (Randa, Mikeš), 37. Přidal (Pěška, Zídek), 42. Zídek (Přidal, Tobola) - 36. Valder (Trummer), 54. Klement (Babka).
Rozhodčí: Humpolíček - Chocholouš, Pospíšil. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. Diváci: 98. Střely na branku: 31:36.
9. kolo,  čtvrtek 6.10., Budvar aréna
České Budějovice - Sparta Praha
Branky a nahrávky: 5. Svoboda, rozhodující sam. nájezd Rousek - 57. Merta (Procházka).
Rozhodčí: Pražák - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 6:7, navíc Seidl 5 + do konce utkání. Bez využití. Diváci: 173. Střely na branku: 51:30.
10. kolo,  sobota 8.10.
Slavia Praha - České Budějovice
Branky: 26. Ptáčník (Kejdana, Muller), rozhodující nájezd Šteiner - 21. Semrád (Švihálek, Rousek).
Rozhodčí: Jebavý - Marek, Rybáček. Vyloučení: 6:9. Využití: 0:1. Diváci: 147. Střely na branku: 40:40. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
11. kolo,  čtvrtek 13.10.
Branky a nahrávky: 30. Dalecký - 49. Švihálek (Marek), 58. Rousek (Švihálek, Marek), 60. Marek . Rozhodčí: Pešina- Bláha, Kostka. Vyloučení: 4:10. Využití: 0:1.
12. kolo,  sobota 15.10.
Branky a nahrávky: 14. Stoklasa, 28. Nosek (Hemský), 28. Vlček (Křečan, Zrůst), 51. Stoklasa (Zrůst, Beneš), 60. Moučka (Stoklasa) – 4. Semrád (Trummer), 42. Sekera (Babka, Valder), 59. Švihálek (Sekera).
Rozhodčí: Stolín – Padevět, Svoboda. Vyloučení: 5:7, navíc Rousek 10 minut. Využití: 2:0. Diváci: ---. Střely na branku: --:--. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.
13. kolo,  čtvrtek 20.10., II. plocha
Branky a nahrávky: 12. Turek (Mocik, Přibyl), 22. Kříž (Svoboda, Babka), 28. Rousek (Marek, Švihálek) - 1. Pekárek (Vysloužil), 40. Brychta (Brabec), 47. Pěška (Prokš, Kolda), rozhodující sam. nájezd Zídek.
Rozhodčí: Pešina - Kostka, Jindra. Vyloučení: 6:4, navíc Zídek 10 minut. Využití: 1:2. Diváci: 78. Střely na branku: 44:17.
14. kolo,  sobota 22.10.
Branky a nahrávky: 8. Kučera (Švaříček), rozhodující sam. nájezd Simon - 5. Marek (Švihálek).
Rozhodčí: Schmejkal - Vaněk, Krátký. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 73. Střely na branku: 41:27.
15. kolo,  čtvrtek 27.10., Budvar aréna
Branky a nahrávky: 31. Sekera (Předota), 39. Rousek (Klement) - 11. Ryzák (Jaškin, Ptáčník), 16. Hellar (Müller), 36. Müller (Jaškin, Mavrojanidis), 40. Žejdl (Mavrojandis, Jaškin). Rozhodčí: Šindler - Jelínek, Pešek . Vyloučení: 5:5 . Využití: 0:1.
16. kolo,  sobota 29.10., Budvar aréna
Branky a nahrávky: 9. Marek (Kříž), 20. Rousek (Švihálek , Marek), 27. Předota (Babka), 31. Marek (Semrád), 46. Švihálek (Marek), 60. Švihálek (Semrád) - 12. Dalecký (Bernat, Ilašenko), 28. Krpata, 35. Steigauf (Melka), 47. Melka (Redlich).
Rozhodčí: Dvořák - Jindra, Mertl. Vyloučení: 7:7, navíc Butor 10 minut a Knotek 10 + do konce utkání. Využití: 3:2. Střely na branku: 32:30. Diváci: 75.
17. kolo,  čtvrtek 17.11., Budvar aréna
Branky a nahrávky: 1. Marek (Prokop, Švec), 7. Turek (Trummer), 16. Mocik (Trummer), 43. Klement (Bílek) - 8. Zdráhal (Stoklasa, Moučka J.), 17. Šťastný (Zrůst).
Rozhodčí: Pražák - Zíka, Flegl. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0.
18. kolo,  sobota 19.11.
Branky a nahrávky: 16. Zídek (Prokš), 20. Pekárek (Vysloužil), 22. Pěška (Randa, Štěpán), 51. Zadražil (Prokš, Zídek) - 10. Švihálek (Bílek).
Rozhodčí: Blecha - Klouda, Samuel. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Diváci: 63. Střely na branku: 28:31.
19. kolo,  čtvrtek 24.11., Budvar aréna
Branky a nahrávky: 53. Švihálek (Švec) - 28. Eis (Příhoda, Kolář), 44. Merta (Vlček).
Rozhodčí: Mertl - Flegl, Samuel. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Diváci: 127. Střely na branku: 36:21.
20. kolo,  sobota 26.11.
Branky a nahrávky: 5. Žejdl (Kejdana, Krejčí), 7. Žejdl (Mavrojanidis, Kejdana), 23. Hellar (Mavrojanidis, Žejdl), 24. Kejdana (Krejčí), 33. Hellar (Žejdl) -1. Rousek (Švihálek), 9. Turek (Předota), 10. Švihálek (Babka, Plášil), 15. Předota (Rousek), 25. Semrád (Rousek, Švihálek), 28. Rousek (Klement, Švihálek), 31. Erben (Předota, Semrád), 43. Semrád (Švihálek). Rozhodčí: Hodek - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 4:8 . Využití: 3:4 . V oslabení: 0:1. Diváci: 125.
21. kolo,  pátek 2.12., KV Arena
Karlovy Vary - České Budějovice
Branky a nahrávky: 24. Kverka (Schusser), 48. Švec (Vrána), 54. Koblasa (Vrána), 57. Koblasa (Vrána). Rozhodčí: Florian - Belko, Hynek. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. Průběh utkání: 4:0.
22. kolo,  sobota 3.12., Budvar aréna
České Budějovice - Plzeň
Branky a nahrávky: 35. Švihálek (Prokop), 53. Turek (Mocik) - 19. Sedláček (Ruprecht), 23. Sedláček (Ruprecht), 39. Pacanda (Kubalík).
Rozhodčí: Pešina - Kostka, Zíka. Vyloučení: 10:9, navíc Sedláček a Baxa 10 minut. Využití: 0:3. Diváci: 90. Střely na branku: 49:20.
23. kolo,  čtvrtek 8.12.
Litvínov - České Budějovice
Branky a nahrávky: 28. Šalka (Písařík), 30. Smolka (Ejem), 32. Šrámek (Smolka), 44. Jurčík (Bittner), 45. Smolka (Čejka), 57. Písařík - 38. Turek (Semrád, Předota), 46. Švihálek (Babka). Rozhodčí: Zubzanda, Sentenský, Šulo. Vyloučení: 4:9. Využití: 2:0.
25. kolo,  čtvrtek 15.12.
Mladá Boleslav - České Budějovice
Branky a nahrávky: 5. Rys (Soukup,Koudela), 20. Marek (Piskoř, Daráš), 26. Protivný (Koudela, Jankovský) - 15. Švihálek (Babka, Klement), 20. Turek (Erben, Seidl).
Rozhodčí: Wagner - Prokop, Špringl. Vyloučení: 9:11. Využití: 1:2. Využití: 1:2. Diváci: 43. Střely na branku: 20:34.
26. kolo,  sobota 17.12., Budvar aréna
České Budějovice - Liberec
Branky a nahrávky: 3. Svoboda (Seidl), 8. Seidl (Erben), 16. Erben (Štěpán), 26. Rousek (Trummer), 60. Babka - 18. Miškovský (Šimek), 22. Miškovský (Dlouhý).
Rozhodčí: Ondřej - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 4:3, navíc Miškovský 10 minut. Využití: 0:2. Střely na branku: 23:37.
27. kolo,  pátek 6.1.
Zlín - České Budějovice
Branky a nahrávky: 6. Fořt (Buchta, Pelc), 16. Burša (Matula, Kučera), 25. Matula (Fořt), rozhodující nájezd Urbanec - 19. Rousek (Seidl, Klement), 35. Semrád (Klement), 60. Seidl (Klement).
Rozhodčí: Škrobák - Bryška, Novák. Vyloučení: 7:7, navíc Rousek 10 minut. Využití: 1:2. Diváci: 60. Střely na branku: 43:37.
28. kolo,  sobota 7.1., Zimní stadion Olomouc
Olomouc - České Budějovice
Branky a nahrávky: 8. Miczek (Brančík, Novotný), 20. Machala (Číp), 32. Lehečka (Machala, Číp), 33. Brada (Novotný), 60. Novotný – 49. Seidl (Švihálek).
Rozhodčí: Kubičík – Novotný, Šimčík. Vyloučení: 6:7, navíc Voznica - Klement oba 10 minut. Bez využití. Diváci: 72. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
29. kolo,  čtvrtek 12.1., Budvar aréna
České Budějovice - Znojmo
Branky a nahrávky: 29. Švihálek (Seidl, Klement), 40. Předota (Přibyl), 43. Babka (Štěpán), 51. Švec (Plášil, Babka), 54. Seidl (Švec, Babka) - 1. Rada (Kastner).
Rozhodčí: Pešina - Mertl, Štětina. Vyloučení: 5:7, navíc Semrád a Trummer 10 minut. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 72. Střely na branku: 32:16.
30. kolo,  sobota 14.1.
Kometa Brno - České Budějovice
Branky a nahrávky: 7. Novák J. (Káňa, Peslar), 13. Káňa, 15. Jurák (Jankovič, Káňa), 45. Boček (Maša, Fusek), 60. Káňa (Jurák) - 13. Seidl (Plášil), 47. Babka (Seidl, Klement).
Rozhodčí: Coufal - Šimčík, Novotný. Vyloučení: 3:7, navíc Peslar 5+OK a Dittrich (oba KOM) 10 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 235. Střely na branku: 45:40.
31. kolo,  čtvrtek 19.1., Budvar aréna
České Budějovice - Vítkovice
Branky a nahrávky: 2. Seidl (Babka, Prokop), 5. Štěpán (Přibyl, Turek), 19. Rousek (Turek, Semrád), 31. Trummer (Švec), 39. Přibyl (Semrád, Babka) - 10. Němec (Holý, Bail), 24. Slováček (Němec), 46. Suchý (Richter), 51. Šebesta (Máj).
Rozhodčí: Poskočil - Slavík, Jindra. Vyloučení: 5:2, navíc Kilnar 5+OK. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 147. Střely na branku: 22:38.
32. kolo,  pátek 20.1.
České Budějovice - Třinec
Branky a nahrávky: 3. Semrád (Štěpán, Babka), 23. Seidl (Klement, Prokop), 54. Semrád (Plášil, Seidl), 54. Švec (Turek) - 8. Bajtek (Kasperlík), 14. Kapica (Burzala), 29. Rufer (Jonáš), 43. Kasperlík, 59. Franek (Burzala). Vyloučení: 10 : 8 + navíc Bajtek (TRI) osobní trest 10 minut. Využití: 1 : 1.
33. kolo,  čtvrtek 26.1., Budvar aréna
České Budějovice - Karlovy Vary
Branky a nahrávky: 11. Štěpán (Semrád, Trummer) - 15. Tomeček (Kverka, Harkabus), 15. Švec, 28. Kverka (Harkabus), 48. Koblasa (Valeš).
Rozhodčí: Pešina - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 7:9, navíc Urbančok a Švec 10 min OT. Využití: 1:0. Diváci: 127. Střely na branku: 45:35.
35. kolo,  čtvrtek 2.2., Budvar aréna
České Budějovice - Litvínov
Branky a nahrávky: 10. Heřman (Mocik), 26. Babka, 36. Erben (Kolařík, Mocik) - 18. Smolka (Jurčík), 38. Písařík (Mackal, Hora), 60. Jurčík (Čejka, Písařík), 62. Šrámek (Strejček).
Rozhodčí: Ondřej - Jindra, Kreuzer. Vyloučení: 7:3. Využití: 2:0. Diváci: 78. Střely na branku: 26:32.
36. kolo,  sobota 4.2.
Chomutov - České Budějovice
Branky a nahrávky: 6. Novák J. (Novák L., Račuk), 22. Pozděna (Bartejs, Račuk), 25. Deveri (Hrabák, Novák J.), 27. Račuk (Novák J., Novák L.), 42. Novák J. (Novák L., Račuk).
Rozhodčí: Turčan - Rozlílek, Koskuba. Vyloučení: 9:11, navíc Rousek 10 min + do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 80. Střely na branku: 41:22.
37. kolo,  čtvrtek 16.2., Budvar aréna
České Budějovice - Mladá Boleslav
Branky a nahrávky: 35. Předota, 59. Předota (Seidl) - 6. Jankovský (Vrba), 24. Piškor (Pešut), 57. Pešut (Vrba). Rozhodčí: Lacina - Jindra, Mertl. Vyloučení: 10:8, navíc Švihálek (CEB) 10 OT.
38. kolo,  sobota 18.2.
Liberec - České Budějovice
Branky a nahrávky: 25. Maďar (Bittner), 27. Vlach (Procházka, P. Urban) - 38. Babka (Seidl), 51. Seidl (Kříž), 60. Turek (Švihálek, Babka).
Rozhodčí: Stolík - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 4:5, navíc Předota 10 min OT. Využití: 1:2. Diváci: 53. Střely na branku: 39:37.
34. kolo,  neděle 19.2.
Plzeň - České Budějovice
Branky a nahrávky: 7. Němec (Váchal), 15. Němec (Šimandl), 16. Pacanda (Petruška), 29. Baxa (Němec), 35. Petruška (Pacanda, Hájek), 43. Kubalík (Pejchar) - 27. Babka (Seidl, Švihálek), 32. Švihálek (Prokop, Klement), 57. Babka (Plášil, Seidl).
Rozhodčí: Zuzanda - Sentenský, Havelec. Vyloučení: 6:6, navíc Ruprech 5 min + do konce utkání. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 73. Střely na branku: 28:27.
39. kolo,  čtvrtek 23.2., Budvar aréna
České Budějovice - Zlín
Branky a nahrávky: 14. Švihálek (Babka), 17. Přibyl (Kříž, Turek), 26. Turek (Rob) - 5. Doležálek (Hrazdíra), 15. Honejsek (Fořt), 24. Finsterle (Janeba), 26. Janeba (Janota ), 52. Finsterle (Janeba), 57. Finsterle (Hrazdíra).
Rozhodčí: Mertl - Flegl, Zíka. Vyloučení: 3:5, navíc Matějíček 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:2. Střely na branku: 39:24. Diváci: 80.
40. kolo,  sobota 25.2., Budvar aréna
České Budějovice - Olomouc
Branky a nahrávky: 20. Klement (Babka), 26. Heřman (Švihálek), 35. Erben (Sekera), 58. Erben (Štěpán), 59. Plášil (Švihálek, Heřman). Rozhodčí: Pražák - Polonyi, Slavík. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. Diváci: 50. Střely na branku: 42:16.
41. kolo,  čtvrtek 1.3., Zimní stadion Znojmo
Znojmo - České Budějovice
Branky a nahrávky: 31. Nováček, 40. Zika (Latner, Telesz), 51. Mikulášek (Horváth), 63. Latner (TIchý, Telesz) - 28. Heřman (Babka), 36. Předota (Sekera, Přibyl), 59. Heřman (Předota, Babka). Vyloučení: 7:8, navíc 10 min. OT Horváth (ZNO). Využití: 2:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3.
42. kolo,  sobota 3.3., Budvar aréna
České Budějovice - Kometa Brno
Branky a nahrávky: 12. Štěpán (Mocik), 28. Erben (Kříž, Turek). Rozhodčí: Mertl - Mertl J., Slavík. Vyloučení: 7:10, navíc Jakub Novák (KOM) - 10 minut os. trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100.
24. kolo,  pondělí 5.3., Budvar aréna
České Budějovice - Chomutov
Branky a nahrávky: 27. Kříž, 40. Švihálek (Prokop, Vráblík), 52. Předota (Trummer) - 13. Račuk (Novák J., Novák L.), 14. Deveri, 46. Korim (Chlouba, Deveri), 64. Račuk (Chlouba). Vyloučení: 6 - 4. Využití: 1 - 0.
43. kolo,  čtvrtek 8.3.
Vítkovice - České Budějovice
Branky a nahrávky: 41. Kovář (Zdráhal, Klimíček), 47. Holý (Šebesta, Richter), 59. Zdráhal (Kilnar, Němec) - 49. Semrád (Přibyl).
Rozhodčí: Koliba - Vengřín, Záviský. Vyloučení: 7:7, navíc Rehák 10 minut OT. Využití: 1:0. Diváci: 71. Střely na branku: 48:23. Průběh utkání: .
44. kolo,  pátek 9.3.
Třinec - České Budějovice
Branky a nahrávky: 12. Bajtek (Bumbál, Ižacký), 21. Bumbál (Repe), 39. Diviš (Juhász), 52. Kapica (Hegyi, Kajaba) - 4. Švihálek (Heřman, Seidl), 8. Přibyl (Předota, Erben).
Rozhodčí: Kubičík - Adamec, Štěpán. Vyloučení: 14:10, navíc Macháček 10 minut OT. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 192. Střely na branku: 27:26.