MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Výsledkový servis

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
43 út 18.1.2022 Kometa Liberec 1:4
 
42 ne 16.1.2022 Liberec Sparta 4:3
42 ne 16.1.2022 Kladno Plzeň 3:4p
42 ne 16.1.2022 Hr. Králové Kometa 2:3sn
42 ne 16.1.2022 Vítkovice Litvínov 1:6
 
41 pá 14.1.2022 Třinec Zlín 6:2
41 pá 14.1.2022 Plzeň Liberec 1:4
41 pá 14.1.2022 Pardubice Kladno 4:3p
41 pá 14.1.2022 Sparta Hr. Králové 4:1
41 čt 13.1.2022 Kometa Vítkovice 3:6
 
29 út 11.1.2022 Č.Budějovice Liberec 5:4
 
40 ne 9.1.2022 Litvínov Kometa 2:3p
40 ne 9.1.2022 Vítkovice Plzeň 4:2
40 ne 9.1.2022 Sparta Č.Budějovice 1:5
40 ne 9.1.2022 Hr. Králové Ml. Boleslav 5:2
40 ne 9.1.2022 Liberec Pardubice 3:4p
40 ne 9.1.2022 Kladno Olomouc 2:0
 
39 pá 7.1.2022 Kometa Č.Budějovice 4:2
39 pá 7.1.2022 Olomouc Zlín 4:0
39 pá 7.1.2022 Pardubice K. Vary 4:2
39 pá 7.1.2022 Ml. Boleslav Litvínov 4:3
39 pá 7.1.2022 Vítkovice Sparta 1:4
39 čt 6.1.2022 Plzeň Hr. Králové 2:3
 
38 út 4.1.2022 Vítkovice Třinec 5:2
38 út 4.1.2022 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:1
38 út 4.1.2022 Hr. Králové Pardubice 1:4
38 út 4.1.2022 Litvínov Plzeň 4:3p
38 út 4.1.2022 Liberec Olomouc 3:4p
38 út 4.1.2022 Kladno Zlín 1:3
38 út 4.1.2022 Sparta Kometa 3:2p
 
36 ne 2.1.2022 Sparta Ml. Boleslav 7:0
 
47 čt 30.12.2021 Liberec Litvínov 2:3
 
37 čt 30.12.2021 Třinec Kladno 3:2p
37 čt 30.12.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 5:2
37 čt 30.12.2021 Zlín K. Vary 2:4
37 čt 30.12.2021 Plzeň Kometa 6:3
37 čt 30.12.2021 Olomouc Hr. Králové 0:1
37 čt 30.12.2021 Pardubice Č.Budějovice 1:6
 
36 út 28.12.2021 Hr. Králové Třinec 5:1
36 út 28.12.2021 Litvínov Pardubice 1:5
36 út 28.12.2021 Č.Budějovice Plzeň 4:2
36 út 28.12.2021 Vítkovice Olomouc 5:3
36 út 28.12.2021 K. Vary Kladno 6:4
36 út 28.12.2021 Liberec Zlín 4:1
 
35 ne 26.12.2021 Zlín Hr. Králové 2:5
35 ne 26.12.2021 Ml. Boleslav Liberec 3:4
35 ne 26.12.2021 Pardubice Vítkovice 2:3sn
35 ne 26.12.2021 Třinec Kometa 3:2sn
35 ne 26.12.2021 Olomouc K. Vary 3:2sn
35 ne 26.12.2021 Kladno Litvínov 3:2p
 
34 čt 23.12.2021 Č.Budějovice Olomouc 1:3
34 čt 23.12.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:1p
34 čt 23.12.2021 Vítkovice Zlín 1:2p
34 čt 23.12.2021 Liberec Kladno 3:2
34 čt 23.12.2021 Sparta Třinec 5:8
34 st 22.12.2021 Kometa Pardubice 4:3
 
33 út 21.12.2021 Třinec Litvínov 3:1
33 út 21.12.2021 Ml. Boleslav Kometa 3:2
33 út 21.12.2021 K. Vary Liberec 2:3
33 út 21.12.2021 Zlín Č.Budějovice 2:5
33 út 21.12.2021 Olomouc Plzeň 2:5
33 út 21.12.2021 Kladno Hr. Králové 2:9
33 út 21.12.2021 Pardubice Sparta 3:2
 
34 ne 19.12.2021 Hr. Králové K. Vary 2:4
 
32 ne 12.12.2021 Třinec Plzeň 2:3
32 ne 12.12.2021 Sparta Olomouc 3:4sn
32 ne 12.12.2021 Litvínov Liberec 2:0
32 ne 12.12.2021 Vítkovice K. Vary 6:1
32 ne 12.12.2021 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
32 ne 12.12.2021 Kometa Zlín 2:1p
32 ne 12.12.2021 Č.Budějovice Kladno 3:2
 
56 pá 10.12.2021 Hr. Králové Sparta 3:4p
 
31 pá 10.12.2021 Třinec Č.Budějovice 3:0
31 pá 10.12.2021 Zlín Litvínov 4:1
31 pá 10.12.2021 Kometa K. Vary 3:2
31 pá 10.12.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:4
 
26 pá 10.12.2021 Kladno Pardubice 4:5p
 
53 st 8.12.2021 Třinec Vítkovice 1:3
 
31 st 8.12.2021 Liberec Hr. Králové 2:1
31 út 7.12.2021 Pardubice Plzeň 4:3sn
 
30 ne 5.12.2021 Liberec Vítkovice 4:3p
30 ne 5.12.2021 Zlín Pardubice 1:4
30 ne 5.12.2021 K. Vary Litvínov 2:3
30 ne 5.12.2021 Ml. Boleslav Třinec 0:3
30 ne 5.12.2021 Kladno Sparta 0:6
30 ne 5.12.2021 Hr. Králové Č.Budějovice 3:2p
30 ne 5.12.2021 Olomouc Kometa 0:2
 
29 pá 3.12.2021 Plzeň K. Vary 3:2
29 pá 3.12.2021 Litvínov Olomouc 3:4
29 pá 3.12.2021 Vítkovice Hr. Králové 1:2p
29 pá 3.12.2021 Pardubice Třinec 6:3
29 pá 3.12.2021 Kometa Kladno 5:2
29 pá 3.12.2021 Sparta Zlín 4:6
 
28 st 1.12.2021 Liberec Kometa 2:4
28 út 30.11.2021 Zlín Plzeň 1:2
28 út 30.11.2021 K. Vary Sparta 4:5p
28 út 30.11.2021 Vítkovice Č.Budějovice 4:2
28 út 30.11.2021 Hr. Králové Litvínov 3:2
28 út 30.11.2021 Olomouc Pardubice 1:4
28 út 30.11.2021 Kladno Ml. Boleslav 2:1
 
27 ne 28.11.2021 Sparta Liberec 4:1
27 ne 28.11.2021 Třinec Olomouc 5:1
27 ne 28.11.2021 Litvínov Vítkovice 3:4sn
27 ne 28.11.2021 Ml. Boleslav Zlín 3:1
27 ne 28.11.2021 Plzeň Kladno 4:1
27 ne 28.11.2021 Kometa Hr. Králové 1:3
 
26 pá 26.11.2021 Hr. Králové Sparta 3:8
26 pá 26.11.2021 K. Vary Ml. Boleslav 3:0
26 pá 26.11.2021 Litvínov Č.Budějovice 3:2
26 pá 26.11.2021 Vítkovice Kometa 3:2
26 pá 26.11.2021 Liberec Plzeň 4:2
26 čt 25.11.2021 Zlín Třinec 2:1p
 
6 st 24.11.2021 Vítkovice Olomouc 5:3
 
27 út 23.11.2021 Č.Budějovice K. Vary 2:5
 
25 út 23.11.2021 Pardubice Liberec 2:3p
25 ne 21.11.2021 K. Vary Třinec 2:5
25 ne 21.11.2021 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:3p
25 ne 21.11.2021 Plzeň Vítkovice 3:2p
25 ne 21.11.2021 Kometa Litvínov 4:2
25 ne 21.11.2021 Olomouc Kladno 4:3
25 ne 21.11.2021 Č.Budějovice Sparta 2:0
 
24 pá 19.11.2021 Zlín Olomouc 3:2
24 pá 19.11.2021 K. Vary Pardubice 4:1
24 pá 19.11.2021 Litvínov Ml. Boleslav 5:0
24 pá 19.11.2021 Vítkovice Sparta 3:2
24 pá 19.11.2021 Liberec Třinec 2:4
24 pá 19.11.2021 Hr. Králové Plzeň 7:4
24 čt 18.11.2021 Č.Budějovice Kometa 2:3
 
21 st 17.11.2021 Kladno K. Vary 3:2
 
10 st 17.11.2021 Vítkovice Plzeň 2:3
 
23 ne 7.11.2021 Třinec Vítkovice 2:1
23 ne 7.11.2021 Zlín Kladno 1:5
23 ne 7.11.2021 Ml. Boleslav Č.Budějovice 1:4
23 ne 7.11.2021 Liberec Olomouc 4:6
23 ne 7.11.2021 Kometa Sparta 2:5
23 ne 7.11.2021 Plzeň Litvínov 3:4
23 ne 7.11.2021 Pardubice Hr. Králové 3:4p
 
22 pá 5.11.2021 Třinec Kladno 2:0
22 pá 5.11.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 1:2
22 pá 5.11.2021 K. Vary Zlín 4:1
22 pá 5.11.2021 Č.Budějovice Pardubice 2:3
22 pá 5.11.2021 Hr. Králové Olomouc 5:1
22 pá 5.11.2021 Kometa Plzeň 2:1sn
22 čt 4.11.2021 Litvínov Sparta 3:2
 
21 út 2.11.2021 Třinec Hr. Králové 0:2
21 út 2.11.2021 Zlín Liberec 1:2
21 út 2.11.2021 Ml. Boleslav Sparta 3:2
21 út 2.11.2021 Plzeň Č.Budějovice 3:4sn
21 út 2.11.2021 Pardubice Litvínov 4:2
21 út 2.11.2021 Olomouc Vítkovice 2:0
 
20 ne 31.10.2021 K. Vary Olomouc 3:2p
20 ne 31.10.2021 Hr. Králové Zlín 4:1
20 ne 31.10.2021 Liberec Ml. Boleslav 2:3p
20 ne 31.10.2021 Plzeň Sparta 6:3
20 ne 31.10.2021 Kometa Třinec 2:3
20 ne 31.10.2021 Litvínov Kladno 4:3
20 ne 31.10.2021 Vítkovice Pardubice 4:1
 
19 pá 29.10.2021 Třinec Sparta 4:2
19 pá 29.10.2021 Ml. Boleslav Plzeň 2:1
19 pá 29.10.2021 K. Vary Hr. Králové 1:4
19 pá 29.10.2021 Vítkovice Zlín 2:1
19 pá 29.10.2021 Kladno Liberec 2:4
19 pá 29.10.2021 Olomouc Č.Budějovice 2:5
19 pá 29.10.2021 Pardubice Kometa 3:2p
 
18 út 26.10.2021 Litvínov Třinec 2:5
18 út 26.10.2021 Plzeň Olomouc 6:1
18 út 26.10.2021 Č.Budějovice Zlín 4:2
18 út 26.10.2021 Liberec K. Vary 3:2
18 út 26.10.2021 Kometa Ml. Boleslav 6:1
18 út 26.10.2021 Hr. Králové Kladno 4:3p
 
17 ne 24.10.2021 Plzeň Třinec 1:2
17 ne 24.10.2021 K. Vary Vítkovice 2:3
17 ne 24.10.2021 Zlín Kometa 5:3
17 ne 24.10.2021 Liberec Litvínov 3:0
17 ne 24.10.2021 Kladno Č.Budějovice 4:3
17 ne 24.10.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
17 ne 24.10.2021 Olomouc Sparta 4:3sn
 
16 pá 22.10.2021 Č.Budějovice Třinec 0:1
16 pá 22.10.2021 Litvínov Zlín 2:1
16 pá 22.10.2021 Vítkovice Kladno 2:1
16 pá 22.10.2021 Plzeň Pardubice 3:2
16 pá 22.10.2021 Hr. Králové Liberec 4:1
16 čt 21.10.2021 K. Vary Kometa 5:3
16 čt 21.10.2021 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
 
18 st 20.10.2021 Sparta Pardubice 1:2sn
 
8 st 20.10.2021 Vítkovice Třinec 1:4
 
35 út 19.10.2021 Plzeň Sparta 5:4
 
15 ne 17.10.2021 Litvínov K. Vary 4:3
15 ne 17.10.2021 Vítkovice Liberec 1:0p
15 ne 17.10.2021 Sparta Kladno 3:4sn
15 ne 17.10.2021 Třinec Ml. Boleslav 5:0
15 ne 17.10.2021 Č.Budějovice Hr. Králové 4:3
15 ne 17.10.2021 Kometa Olomouc 4:1
 
14 pá 15.10.2021 Třinec Pardubice 2:3sn
14 pá 15.10.2021 Zlín Sparta 1:4
14 pá 15.10.2021 Olomouc Litvínov 1:0
14 pá 15.10.2021 Hr. Králové Vítkovice 4:2
14 čt 14.10.2021 K. Vary Plzeň 3:0
14 čt 14.10.2021 Kladno Kometa 5:6p
 
5 st 13.10.2021 Pardubice Vítkovice 6:0
 
13 út 12.10.2021 Kometa Liberec 3:1
13 ne 10.10.2021 Sparta K. Vary 8:4
13 ne 10.10.2021 Plzeň Zlín 4:1
13 ne 10.10.2021 Č.Budějovice Vítkovice 1:2p
13 ne 10.10.2021 Ml. Boleslav Kladno 3:0
13 ne 10.10.2021 Litvínov Hr. Králové 3:4
13 ne 10.10.2021 Pardubice Olomouc 0:1p
 
12 pá 8.10.2021 K. Vary Č.Budějovice 3:5
12 pá 8.10.2021 Vítkovice Litvínov 1:4
12 pá 8.10.2021 Zlín Ml. Boleslav 0:4
12 pá 8.10.2021 Hr. Králové Kometa 3:0
12 pá 8.10.2021 Liberec Sparta 2:3sn
12 pá 8.10.2021 Kladno Plzeň 1:8
12 pá 8.10.2021 Olomouc Třinec 1:2
 
15 út 5.10.2021 Pardubice Zlín 5:1
 
14 út 5.10.2021 Liberec Č.Budějovice 3:2
 
11 ne 3.10.2021 Sparta Hr. Králové 2:3sn
11 ne 3.10.2021 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
11 ne 3.10.2021 Plzeň Liberec 3:1
11 ne 3.10.2021 Třinec Zlín 2:1
11 ne 3.10.2021 Č.Budějovice Litvínov 0:3
11 ne 3.10.2021 Kometa Vítkovice 1:2
11 ne 3.10.2021 Pardubice Kladno 4:3sn
 
10 pá 1.10.2021 Třinec K. Vary 3:2p
10 pá 1.10.2021 Č.Budějovice Sparta 5:2
10 pá 1.10.2021 Litvínov Kometa 3:4
10 pá 1.10.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
10 pá 1.10.2021 Liberec Pardubice 3:4
10 čt 30.9.2021 Kladno Olomouc 2:3
 
9 út 28.9.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
9 út 28.9.2021 Plzeň Hr. Králové 4:2
9 út 28.9.2021 Pardubice K. Vary 2:1
9 út 28.9.2021 Kometa Č.Budějovice 1:4
9 út 28.9.2021 Třinec Liberec 7:2
9 út 28.9.2021 Olomouc Zlín 4:2
9 út 28.9.2021 Sparta Vítkovice 3:1
 
8 ne 26.9.2021 Sparta Kometa 3:2p
8 ne 26.9.2021 Kladno Zlín 3:2p
8 ne 26.9.2021 Olomouc Liberec 3:1
8 ne 26.9.2021 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:6
8 ne 26.9.2021 Hr. Králové Pardubice 5:2
8 ne 26.9.2021 Litvínov Plzeň 2:5
 
7 pá 24.9.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
7 pá 24.9.2021 Zlín K. Vary 0:3
7 pá 24.9.2021 Plzeň Kometa 5:6sn
7 pá 24.9.2021 Olomouc Hr. Králové 2:3
7 pá 24.9.2021 Pardubice Č.Budějovice 3:2
7 pá 24.9.2021 Kladno Třinec 4:3sn
7 čt 23.9.2021 Sparta Litvínov 6:4
 
6 st 22.9.2021 Hr. Králové Třinec 2:3
6 út 21.9.2021 K. Vary Kladno 7:4
6 út 21.9.2021 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
6 út 21.9.2021 Litvínov Pardubice 4:7
6 út 21.9.2021 Liberec Zlín 3:4p
6 út 21.9.2021 Sparta Ml. Boleslav 3:1
 
5 ne 19.9.2021 Sparta Plzeň 4:3p
5 ne 19.9.2021 Kladno Litvínov 3:2
5 ne 19.9.2021 Zlín Hr. Králové 2:3sn
5 ne 19.9.2021 Třinec Kometa 2:3p
5 ne 19.9.2021 Olomouc K. Vary 3:2p
5 ne 19.9.2021 Ml. Boleslav Liberec 2:1
 
4 pá 17.9.2021 Zlín Vítkovice 3:6
4 pá 17.9.2021 Č.Budějovice Olomouc 5:2
4 pá 17.9.2021 Liberec Kladno 3:2
4 pá 17.9.2021 Hr. Králové K. Vary 3:2
4 pá 17.9.2021 Sparta Třinec 4:7
4 čt 16.9.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:4
4 čt 16.9.2021 Kometa Pardubice 3:2
 
3 út 14.9.2021 Pardubice Sparta 2:5
3 út 14.9.2021 Třinec Litvínov 4:3p
3 út 14.9.2021 K. Vary Liberec 2:3
3 út 14.9.2021 Zlín Č.Budějovice 3:4
3 út 14.9.2021 Ml. Boleslav Kometa 5:1
3 út 14.9.2021 Olomouc Plzeň 4:1
3 út 14.9.2021 Kladno Hr. Králové 0:3
 
2 ne 12.9.2021 K. Vary Vítkovice 4:1
2 ne 12.9.2021 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 ne 12.9.2021 Kometa Zlín 3:2p
2 ne 12.9.2021 Č.Budějovice Kladno 7:5
2 ne 12.9.2021 Plzeň Třinec 3:2
2 ne 12.9.2021 Litvínov Liberec 3:2sn
 
1 pá 10.9.2021 Třinec Č.Budějovice 4:0
1 pá 10.9.2021 Zlín Litvínov 2:4
1 pá 10.9.2021 Liberec Hr. Králové 1:0
1 pá 10.9.2021 Pardubice Plzeň 4:0
1 pá 10.9.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:2p
1 pá 10.9.2021 Kladno Vítkovice 1:2
1 st 8.9.2021 K. Vary Kometa 4:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:06x
2:111x
2:1pp3x
2:1sn1x
3:06x
3:18x
3:223x
3:2pp13x
3:2sn4x
4:03x
4:115x
4:213x
4:39x
4:3pp8x
4:3sn4x
5:02x
5:15x
5:27x
5:34x
5:42x
6:01x
6:13x
6:21x
6:33x
6:42x
7:01x
7:21x
7:42x
7:51x
8:41x
0:12x
0:1pp1x
0:23x
0:34x
0:41x
0:61x
1:27x
1:2pp3x
1:2sn1x
1:34x
1:412x
1:53x
1:63x
1:81x
2:314x
2:3pp4x
2:3sn6x
2:48x
2:510x
2:91x
3:49x
3:4pp7x
3:4sn4x
3:51x
3:62x
3:81x
4:5pp2x
4:62x
4:72x
5:6pp1x
5:6sn1x
5:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bedřich Kouba. V ČB cca 6 zápasů, 2 góly. Ve 2. prodloužení Svazového poháru rozhodl o...

Máte rádi hokej, Motor a sledujete dění v klubu? Nedělá vám problém český jazyk? Láká vás sportovní novinařina? V tom případě...

Zítra se bohužel ještě hrát nebude... ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

21. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a momentálně hlavně co nejrychlejší uzdravení! ??