MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Na vaše otázky odpovídal masér Pavel Vlašic.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 13 odpovědí v této kategorii celkem.


Jan Benda 26.2.2002, 15:46

5.2.2002 jsme byly s kamarady na hokeji proti Trinci a nemuzeme se dohodnout, na ktere strane od trestne lavice s pozice hrace,ktery na ni sedi, byl prostor pro domaci fanousky.Prosim odpovezte co nejdrive,protoze jsme se vsadily o sud Budejovickeho piva. Predem dekuji.

Odpověď:
Jelikož na ZS v Českých Budějovicích probíhá celková rekonstrukce a jestli jste častým návštěvníkem extraligových utkání, tak jste si mohl všimnout, že kotel je někdy na straně levé a někdy na straně pravé. Nezlobte se, ale asi budete muset koupit sudy dva. Pak zajdětě na poslední hokej tady v ČB (neděle 17.30)mezi prvními, postavte oba sudy na tu stranu, kde chcete mít kotel a kotel si vybere místo sám!

fanda 26.2.2002, 11:52

Zajimalo by me, jestli vas vic bavi delat masera u dvacitek nebo u dospelych. Je pravda ze ti dvacetileti usaci maji vice smyslu pro humor, vic se vasim vtipum smejou a maji vas radsi?

Odpověď:
U juniorské reprezentace jsem strávil šest let, v seniorské reprezentaci jsem třetí rok. Rozdíl v tom velký nevidím, smysl pro humor mají mladí i starší hráči. V nominaci na olympiádu byla takřka polovina hráčů, které jsem zažil už v juniorské reprezentaci "20", např. Dvořák, Hejduk, Sýkora, Eliáš, Špaček, Čajánek, Hrdina, Havlát, atd. Nás maséry, si myslím, že mají rádi všichni hráči, protože dobrému humoru se zasměje každý rád.

fanda 26.2.2002, 11:51

Znal jste Radka Dvoraka uz predtim od nas z Budejovic?

Odpověď:
Radka znám z působení v našem týmu (HC ČB). Je to perfektní kluk, s kterým jsem byl na několika velkých akcích a hodně jsem se těšil na to, až se uvidíme. Moc jsem mu přál, že se dostal do nominace na olympijské hry. Byl bych moc rád, kdyby se jednou vrátil k nám do klubu.

fanda 26.2.2002, 11:50

Jak zvladate pocit, ze nekoho porad musite bavit? porad musite delat ze sebe kaspara? nebo jste nekdy i vazny?

Odpověď:
Nemám pocit, že bych musel někoho bavit. Jsem veselá kopa už od narození a vážný jsem jen výjimečně. Kašpara ze sebe rozhodně nedělám, mnohdy nám masérům dají sami hráči podnět k nějaké té srandě nebo vtípku.

david 26.2.2002, 10:44

Můžete popsat vztah našich hráčů k ostatním členům tzv. Velké šestky? Zejména ke Kanaďanům - mají je stejně rádi, jako my, fanoušci? Jak vychází náš tým se Slováky?

Odpověď:
Kabiny všech týmů nebyly od sebe tak daleko, kluci se potkávali každý den s hráči jiných týmů na chodbě, někteří se znají z klubů NHL, všichni si spolu normálně povídali. Co se týká konkrétně výroků Wayna Gretzkeho proti nám po zápase s Kanadou, tak kluci se k tomu vůbec nevyjadřovali. Kanadu chtěli porazit už jenom proto, že jsou to skvělí hokejisté, kteří jsou o moc lepší než kanadští hráči, ale jenom proto, že jsou z Evropy, nedostávají v NHL tolik šancí jako domácí. Jirka Dopita, s kterým jsem mluvil o jeho působení v NHL, mi řekl, že nedostává tolik šancí, že hraje třeba maximálně 8 - 12 minut za zápas. Je jasné, že těžko dokáže, jaké jsou jeho kvality. Vztah ke Slovákům je úplně normální, neslyšel jsem v kabině jedno křivé slovo proti hráčům ze Slovenska.

david 26.2.2002, 10:43

Komu jste přál po našem vyřazení vítězství???

Odpověď:
Vítězství jsem přál evropskému týmu, z nichž zůstaly v závěrečných bojích pouze dva, a Rusko mělo největší šanci. Jelikož se ani jeden tým do finále nedostal, tak jsem vítězství přál Americe.

benik 25.2.2002, 00:22

Myslite, ze je mozne, ze by se maserkou reprezentace stala zena??

Odpověď:
Myslím si, že je možné všechno. Ale spíše by se žena uplatnila jako fyzioterapeutka, protože masérská práce u hokejového týmu neobnáší jenom masírování, ale například i broušení bruslí, stěhování těžkých věcí, jako je výstroj, což je fyzicky hodně náročné.

benik 25.2.2002, 00:20

Byly pripraveny ci pouzity pro hrace kyslikove bomby?

Odpověď:
O ničem takovém nevím a ani jsem žádné bomby u nikoho neviděl. Jinak zpočátku hráči z Evropy drobné problémy měli, ale po druhém tréninku si na podmínky zvykli. Čája nebo Michal Sýkora si stěžovali na problémy s dýcháním.

Vasek 24.2.2002, 11:51

Byla v tymu poravdu tak dobra nalada. jak vsichni rikali? Nehadali se nasi?

Odpověď:
Jak už jsem řekl, v týmu byla výborná nálada. Kluci táhli za jeden provaz a chtěli určitě celý turnaj vyhrát.

Hans 23.2.2002, 23:43

Dobrý den, vytvářeli jste podle tradice opět vy, maséři, dobrou náladu v kabině? Měl český tým letos nějakého maskota?

Odpověď:
Určitě jsme vytvářeli dobrou atmosféru v podobě různých vtípků, na které se kluci každý den těšili, protože v NHL určitě takovou srandu nezažijou. Maskoty jsme měli připravené hned tři, v případě postupu po čtvrtfinále s Ruskem jsme měli my maséři připravené tři trička s našema fotkama. Usoudili jsme, že na posledních dvou MS, kde jsme byli v téhle trojici, přinášíme našemu týmu štěstí :-)


Další stránky
12>>
Sociální sítě

40. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jaroslav Kasík. V A týmu hrál v 1 sezoně (2013-14) celkem 35 zápasů, v nichž dal...

40. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jaroslav Kasík. V A týmu hrál v 1 sezoně (2013-14) celkem 35 zápasů, v nichž dal...

REPORT ?? | Junioři zvládli i druhé utkání s Piráti Chomutov. Po výhře 8:2 odcestují Jihočeši na led soupeře s vedením v sérii...

První zápas semifinále junioři Motoru proti Chomutovu zvládli (4:1), ale v pondělí pokračujeme! Utkání v Budvar aréně se bude...