MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Na vaše otázky odpovídal masér Pavel Vlašic.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 13 odpovědí v této kategorii celkem.


Jan Benda (bendajan@centrum.cz - jindrichuv Hradec) 26.2.2002, 15:46

5.2.2002 jsme byly s kamarady na hokeji proti Trinci a nemuzeme se dohodnout, na ktere strane od trestne lavice s pozice hrace,ktery na ni sedi, byl prostor pro domaci fanousky.Prosim odpovezte co nejdrive,protoze jsme se vsadily o sud Budejovickeho piva. Predem dekuji.

Odpověď:
Jelikož na ZS v Českých Budějovicích probíhá celková rekonstrukce a jestli jste častým návštěvníkem extraligových utkání, tak jste si mohl všimnout, že kotel je někdy na straně levé a někdy na straně pravé. Nezlobte se, ale asi budete muset koupit sudy dva. Pak zajdětě na poslední hokej tady v ČB (neděle 17.30)mezi prvními, postavte oba sudy na tu stranu, kde chcete mít kotel a kotel si vybere místo sám!

fanda (---- - ----) 26.2.2002, 11:52

Zajimalo by me, jestli vas vic bavi delat masera u dvacitek nebo u dospelych. Je pravda ze ti dvacetileti usaci maji vice smyslu pro humor, vic se vasim vtipum smejou a maji vas radsi?

Odpověď:
U juniorské reprezentace jsem strávil šest let, v seniorské reprezentaci jsem třetí rok. Rozdíl v tom velký nevidím, smysl pro humor mají mladí i starší hráči. V nominaci na olympiádu byla takřka polovina hráčů, které jsem zažil už v juniorské reprezentaci "20", např. Dvořák, Hejduk, Sýkora, Eliáš, Špaček, Čajánek, Hrdina, Havlát, atd. Nás maséry, si myslím, že mají rádi všichni hráči, protože dobrému humoru se zasměje každý rád.

fanda (---- - ----) 26.2.2002, 11:51

Znal jste Radka Dvoraka uz predtim od nas z Budejovic?

Odpověď:
Radka znám z působení v našem týmu (HC ČB). Je to perfektní kluk, s kterým jsem byl na několika velkých akcích a hodně jsem se těšil na to, až se uvidíme. Moc jsem mu přál, že se dostal do nominace na olympijské hry. Byl bych moc rád, kdyby se jednou vrátil k nám do klubu.

fanda (komanda@ntvu.nih.edu - Havirov) 26.2.2002, 11:50

Jak zvladate pocit, ze nekoho porad musite bavit? porad musite delat ze sebe kaspara? nebo jste nekdy i vazny?

Odpověď:
Nemám pocit, že bych musel někoho bavit. Jsem veselá kopa už od narození a vážný jsem jen výjimečně. Kašpara ze sebe rozhodně nedělám, mnohdy nám masérům dají sami hráči podnět k nějaké té srandě nebo vtípku.

david (-- - --) 26.2.2002, 10:44

Můžete popsat vztah našich hráčů k ostatním členům tzv. Velké šestky? Zejména ke Kanaďanům - mají je stejně rádi, jako my, fanoušci? Jak vychází náš tým se Slováky?

Odpověď:
Kabiny všech týmů nebyly od sebe tak daleko, kluci se potkávali každý den s hráči jiných týmů na chodbě, někteří se znají z klubů NHL, všichni si spolu normálně povídali. Co se týká konkrétně výroků Wayna Gretzkeho proti nám po zápase s Kanadou, tak kluci se k tomu vůbec nevyjadřovali. Kanadu chtěli porazit už jenom proto, že jsou to skvělí hokejisté, kteří jsou o moc lepší než kanadští hráči, ale jenom proto, že jsou z Evropy, nedostávají v NHL tolik šancí jako domácí. Jirka Dopita, s kterým jsem mluvil o jeho působení v NHL, mi řekl, že nedostává tolik šancí, že hraje třeba maximálně 8 - 12 minut za zápas. Je jasné, že těžko dokáže, jaké jsou jeho kvality. Vztah ke Slovákům je úplně normální, neslyšel jsem v kabině jedno křivé slovo proti hráčům ze Slovenska.

david (-- - --) 26.2.2002, 10:43

Komu jste přál po našem vyřazení vítězství???

Odpověď:
Vítězství jsem přál evropskému týmu, z nichž zůstaly v závěrečných bojích pouze dva, a Rusko mělo největší šanci. Jelikož se ani jeden tým do finále nedostal, tak jsem vítězství přál Americe.

benik (benik@seznam.cz - Ostrava) 25.2.2002, 00:22

Myslite, ze je mozne, ze by se maserkou reprezentace stala zena??

Odpověď:
Myslím si, že je možné všechno. Ale spíše by se žena uplatnila jako fyzioterapeutka, protože masérská práce u hokejového týmu neobnáší jenom masírování, ale například i broušení bruslí, stěhování těžkých věcí, jako je výstroj, což je fyzicky hodně náročné.

benik (benik@seznam.cz - Ostrava) 25.2.2002, 00:20

Byly pripraveny ci pouzity pro hrace kyslikove bomby?

Odpověď:
O ničem takovém nevím a ani jsem žádné bomby u nikoho neviděl. Jinak zpočátku hráči z Evropy drobné problémy měli, ale po druhém tréninku si na podmínky zvykli. Čája nebo Michal Sýkora si stěžovali na problémy s dýcháním.

Vasek (abru@atlas.cz - Motor) 24.2.2002, 11:51

Byla v tymu poravdu tak dobra nalada. jak vsichni rikali? Nehadali se nasi?

Odpověď:
Jak už jsem řekl, v týmu byla výborná nálada. Kluci táhli za jeden provaz a chtěli určitě celý turnaj vyhrát.

Hans (ropynka@email.cz - západ) 23.2.2002, 23:43

Dobrý den, vytvářeli jste podle tradice opět vy, maséři, dobrou náladu v kabině? Měl český tým letos nějakého maskota?

Odpověď:
Určitě jsme vytvářeli dobrou atmosféru v podobě různých vtípků, na které se kluci každý den těšili, protože v NHL určitě takovou srandu nezažijou. Maskoty jsme měli připravené hned tři, v případě postupu po čtvrtfinále s Ruskem jsme měli my maséři připravené tři trička s našema fotkama. Usoudili jsme, že na posledních dvou MS, kde jsme byli v téhle trojici, přinášíme našemu týmu štěstí :-)


Další stránky
12>>
Sociální sítě

19. narozeniny dnes slaví útočník Pavel Novák. Přejeme všechno nejlepší! ??

Na našem webu přinášíme rozhovory i s hráči z minulosti Motoru, protože je co si připomínat. Posledním respondentem byl bývalý...

Jsme zpět online a rovnou nabízíme rozhovor s jedním z objevů sezóny, útočníkem MATĚJEM TOMANEM: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

''Máte web? A mohla bych ho vidět?'' Stejně jako skoro všem ostatním klubům (zdravíme do @hcvitkovice) nám nefunguje náš web...