MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Po půlroční odmlce pro Vás naše redakce opět připravila offline rozhovor. Ve Vašem hlasování zvítězil Tomáš Vak. Osmadvacetiletý útočník bude na Vaše dotazy odpovídat ve čtvrtek 17. srpna po poledni. Nuže, neváhejte a zasílejte dotazy na střelce vítězného gólu z prvního semifinále minulé sezony!

Vzhledem k velkému počtu dotazů vybíráme ty nejzajímavější...


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 41 odpovědí v této kategorii celkem.


Tomáš Vak 17.8.2006, 14:18
TOMÁŠ VAK S OCHOTOU A ÚSMĚVEM ODPOVĚDĚL NA NEJZAJÍMAVĚJŠÍ Z VAŠICH DOTAZŮ A VŠEM TOTUO CESTOU DĚKUJE ZA PROJEVENOU PODPORU PRO NĚJ I PRO TÝM...


Mirek 16.8.2006, 21:56
Co tě na hokeji štve?

Odpověď:
Někdy rozhodčí, někdy i fanoušci, kteří tomu nerozumí a pískají. Na druhou stranu si za to ale zaplatili, takže na to mají nárok. Asi to nemají doma v pořádku, tak se potřebují vybít na cizích tímto způsobem.

syky 15.8.2006, 18:15
caudy Tome, moc te chvalim za lonskou sezonu, vypadalo to ze se neuchytis, ale pak si pro nas byl nepostradatelnej hrac, umis skvele buly a to ses asi jedinej z ELH, moc te za to chvalim.Moc te pozoruju jak jezdis na lede uplne narovnanej, treba na rozdil od Hrebejka kterej je ohnutej, a to zvladas se divat na puk a zaroven to hlidat kolem sebe? to je taky zvlastnost v ELH ale stejne te mame vsichni radi!!!!

Odpověď:
Jsem rád, že jsem se zde uchytil a doufám, že budu prospěšný týmu i v příští sezoně. Každý hráč má podle mne svůj styl a Štěpán Hřebejk je velmi prospěšný pro náš tým, i když je ohnutý:-)

switch 15.8.2006, 15:34
čau Tome ..... makáte kluci dostatečně? Nejni na vás pan Jandač moc měkej? Byly někde tvrdší treninky, než tady v Budějkách? Hodně zdraví, štěstí a dobrou mušku ......

Odpověď:
Trenér Jandač na nás měkký určitě není. Tvrdší tréninky jsem asi nikde jinde nezažil, ale myslím si, že to je jen ku prospěchu.

Jarmil 15.8.2006, 15:30
Jaký je tvůj oblíbený tým v NHL. Jaký byl nebo je tvůj oblíbený spoluhráč a proč? Jakou myslíš, že máš úspěšnost na buly?

Odpověď:
Dřív jsem fandil týmu, kde hrál Wayne Gretzky, ale teď už oblíbený tým nemám.
Oblíbený spoluhráč byl asi Tomáš Demel, ale to už bohužel není spoluhráč. V Českých Budějovicích je mi jedno, s kým hraji.
Úspěšnost na vhazování nesleduji, takže nevím.

Ota 15.8.2006, 15:04
Čau Tome. Díky, že jsi v ČB. Ať se ti daří v životě i hokeji! Fandim ti. Jsi nejlepší!

Odpověď:
Děkuji moc za podporu!

krenki 15.8.2006, 13:45
co si myslíš a Budějickým týmu?myslíš si,že byste mohli uhrát zase to "semi".? a když srovnáš Vary s Budějkama kde se ti víc líbilo?

Odpověď:
Úspěch by se mohl zopakovat, protože tým je defakto stejný. Pokud bude trochu štěstí, můžeme na tom být stejně jako loni.
Vary s Budějkama se nedají srovnat. Tady jsou lepší lidé i zázemí v klubu.

c 15.8.2006, 11:24
Na začátku přípravy ve varech jsi se zapojil do hromadné bitky s luganem, kde ustrnul zbil celou jejich střídačku, jak na to vzpominaš? Bylo to opravdu tak?

Odpověď:
Ten zápas byl dost vyhecovaný. Lugano trénoval kanadský trenér, bývalý hráč a prý to byl taky magor. Vyprovokoval své hráče a byla z toho hromadná bitka na ledě i mezi střídačkami. Dokonce i ten trenér se do ní zapojil.

joza 15.8.2006, 11:23
Minulý rok si hrál chvíli s Liborem Ustrnulem, jaký je to hráč a člověk?

Odpověď:
Těžko hodnotit hráče, kterého jsem znal dva měsíce a na ledě jsme ho zažil měsíc.

billy 14.8.2006, 20:38
Kdo je podle tebe nejlepsi cesky obrance? A proc? A s jakym nejlepsim obrancem jsi hral?

Odpověď:
Myslím si, že z hráčů, s kterými jsem hrál a jsou v extralize, je to Aleš Píša v Pardubicích. Jinak jsem hrál i s Tomášem Kaberlem, což je asi náš nejlepší obránce.


Další stránky
12345>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!