MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

V této rubrice se můžete ptát na otázky ohledně fungování multifunkční kostky. Odpovídá Vít Brabec, šéf obsluhy multifunkční kostky. Upozorňujeme, že nesmyslné, duplicitní a urážlivé příspěvky budou vymazány. Děkujeme za pochopení.


Zobrazuji odpovědi 1 - 7 z 7 odpovědí v této kategorii celkem.


Tomáš Flachs 20.2.2011, 11:03
Dobrý den ,bylo by prodím možné uveřejnit setlist písniček ,které hrajete v zápase?Děkuji Flachs

Odpověď:
Dobrý den, přesný seznam písniček bohužel zveřejnit nemůžeme. Vždy totiž záleží na konkrétní situaci.

Václav Listopad 26.1.2011, 17:42
Dobry den,chtel bych se zeptat kdo nahral jak to poustite pred zapasem udelame souperum peklo,tady jsme doma my HC Mountfield a jestli by to slo uverejnit tady na strankach ke stazeni?Dekuji za odpoved Listopad

Odpověď: Dobrý den, audio-stopu nahrál a masteroval Petr Jungmann - moderátor z loňské sezony. o umístění na web se ujistím jak je to s autorskými právy. S pozdravem Vít Brabec

Martin Srnec 25.1.2011, 18:39
Tak proč to jinde jde. Siréna je delší, hudba taky hraje a stihnou opakovačky i zapsat co potřebujou. No nic nebudu už otravovat, když to nejde tak to holt nejde akorát mi připadá že to nejde akorát v Budějcích, byť je 21. století :-). Nebo nepouštějte tu hudbu a je vyřešeno :-) Už fakt končim nebojte :-)

Odpověď:Takto to po nás vyžadují trestu-měřiči, přoč to tak chtějí netuším, ale naše dohody dodržujeme. Jak je to na ostatních stadionech nevím, vím ale že jsou všude jiné technické i lidské možnosti, takže odlišnosti se vždy najdou. S pozdravem Vít Brabec

Martin Srnec 25.1.2011, 09:30
Dobrý den, ještě k vaší odpovědi a nešlo by nechat světla zhasnuté o chvilku díl tedy, aby mohla siréna být delší a vy jste stihly opakovačku.Když se rozsvítí tak se hráči stejně ještě radují z gólu.Oslavují to se s spoluhráči u střídačky a na to plné světlo nepotřebují a hezkou chvíli trvá než se opět vhazuje.Děkuji za odpověď :-)

Odpověď:Věřte, že kdyby to šlo, tak už to máme.. :-)

Martin Srnec 24.1.2011, 18:40
Dobrý den, nejdříve bych chtěl poděkovat za zlepšení situace co se hlasitosti,pestrosti hudby a citu pro hru při pouštění reklam apod.týká. Jediné co bych změnil je siréna při vstřelení gólu. Tam bych v jediném případě přidal hlasitost, jelikož když bouří hala tak neni nic slyšet a nechal bych ji aspoň třikrát zahoukat než pustíte oslavnou hudbu.Měl jsem možnost být i na jiných stadionech a hlasitost sirény je nesrovnatelně vyšší.Vítkovice mají stejný model sirény, ale nechají pořádně zahoukat a pak hudba :-). Myslím že to k hokeji už neodmyslitelně patří.Berte to jako námět.

Odpověď: Dobrý den, co se hlasitosti sirény týká, nevím zda-li budeme moci vyhovět, záleží totiž na pohotovosti zvukaře, který má při vstřelené brance plné ruce práce a nejsem si jist že to v dané situaci zvládne. Doba sirény před puštěním muziky bohužel nemůže být prodloužena, protože dokud běží siréna resp. muzika za sirénou, není možné pustit opakovačku. Snažíme se jí pouštět dokud jsou zhaslá světla, aby diváci lépe viděli vstřelenou branku, než se rozsvítí. Proto je siréna tak krátce, jinak by jsme nestíhali ani otitulkovat autora branky a připsat ho do statistik než se začne hrát.

Miroslav Fleischman 20.1.2011, 11:32
Dobrý den, dovolím si reagovat na část Vaší odpovědi jednomu z tazatelů: "Inspiraci z jiných stadionů bohužel z časových důvodů příliš nečerpáme...".
Na tv.hokej.cz lze jednotlivá utkání ( záběry z kostek) shlédnout i zpětně. Opravdu tam najdete dost inspirace pro Vaši práci. Prostě jednou kostku obsluhujete ( ať už pro výdělek, nebo třeba z lásky k HC Mountfield), tak si ten čas Vy, nebo někdo jiný udělat musíte. Znovu opakuji, jde jen o to se ZPĚTNĚ podívat na přenosy z jiných stadiónů.

Odpověď: Dobrý den, s vaším názorem v zásadě souhlasím a vynasnažím se tuto situaci napravit. Pravda je taková, že zprávy o nespokojenosti fanoušků se k nám dostávaly velice špatně, proto jsme na ně prakticky nereagovali, doufám, že to tu na webu dokážeme společně změnit. S pozdravem Vít Brabec

Roman Turek 19.1.2011, 20:28
Dobrý den,nevím na co všechno se mohu ptát(co je ve vaší kompetenci),ale jako častý sledujicí zápasy na internetu,poukážu na problémy ,které jsem vysledoval.
Chybějicí zvuk v poslední době už asi víte a nejspíše to na starost nemáte,to samé asi výpadky obrazu.
Ted asi k věcem,na které mě asi budete moci odpovědět:
(četl jsem i váš příspěvek na foru)
Když je vyloučenej hráč,tak ho graficky znázorníte,ale ono ho to snímá i když už se dávno hraje a v přesilovce 10 sekund je docela dlouhá doba.Vím jak jste psal na foru,že to musíte podle smlouvy ukazovat takto,ale nevím,jak to mají řešený na jiných stadionů,protože na většině z nich jsem to takhle neviděl.
Další takový pohled:ukázání průběžných výsledků,nejde to dát jen v přerušené hře?V poslední době se párkrát objeví i ve hře a přes ten šedivý podklad není vidět na hru.Jeden takový návrh-nešla by použít lišta(mají v Plzni),kde by se mohli průběžné výsledky zobrazovat i během hry?
Co se týče opakovaček se už dost lidí ptalo,ale tam je to dáno asi tou reklamou.Je pravda,že na netu těch opakovaček moc nevidíme,ale aspon se snažíte dávat goly v opakovačkách.
Jen se chci zeptat jesli berete inspiraci i z jiných stadionů.
Vím,že byste raději měli tyto diváky na stadionu,ale né všichni mohou na ten stadion jít.
Za mě osobně jsem rád,že to mohu sledovat alespon na internetu.Děkuji moc za odpovědi.

Odpověď: Dobrý den, se zvukem na internetu máte pravdu, jedná se o závadu mikrofonního předzesilovače, který má na starosti servis v Praze. Po dvouměsíčním popotahování se servisem jsme dnes dospěli k názoru, že bude lepší "obejít" smluvní dohody a opravit jej sami za sebe, nový díl, který závadu způsobil je objednán a namontován by měl být už před příštím zápasem. Co se týká "interferencí" v obraze, tyto jsou způsobeny internetovým decoderem, se kterým bohužel nesvedeme nic a Praha říká, že je to takto v pořádku. :-( co se hráčů na trestné týká, snažíme se plnit smlouvy s tv.hokej.cz o plnění na ostatních stadionech informován nejsem, ale pokud se věci mají tak, jak říkáte, uvidíme co se dá dělat... ;-)
Co se týká výsledků ostatních zápasů, snažíme se je dávat výhradně o přerušeních, někdy se ale stane, že by jsme je nestihli kvůli reklamám odvysílat, tak je výjimečně nasadíme do hry. Formou běžící grafiky v liště je bohužel nejsme schopni realizovat, protože to náš ovládací software neumí (na každém stadionu jsou jiné technologie i když základ mají stejný)
Opakovačky se snažíme uvádět, jak to jen jde, ale sám jste zmínil reklamu, která je prakticky v každém přerušení... :-( Inspiraci z jiných stadionů bohužel z časových důvodů příliš nečerpáme, to je také jeden z důvodů, proč jsem žádal o zřízení podobného místa, kde by mi mohli fanoušci sdělovat své nápady a přání. My se jim budeme snažit vyjít vstříc, jak to jen půjde.
Děkuji za postřehy a připomínky a doufám, že pro Vás byly odpovědi dostatečné
S pozdravem Vít BrabecSociální sítě

Už je jasno. Juniorka Motoru narazí v semifinále na Chomutov. Přijďte Motor povzbudit do Budvar arény v neděli (12:00) a v...

Alexandr Remeš vydatnou měrou přispěl k postupu juniorů do semifinále. Přijďte nejen jemu zafandit v neděli a v pondělí ??

50. narozeniny slaví 2 bývalí hráči Motoru. David Smetana, v ČB 2 sezony, cca 40 zápasů, 1 gól, 8 bodů. Člen postupového týmu...

50. narozeniny dnes slaví hned dva bývalí hráči Motoru. David Smetana hrál v A týmu 2 sezony (1990-92), cca 40 zápasů, dal 1 gól...