MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Ptejte se motoráka třetí čtvrtiny sezóny 2021/2022 - obránce JANA ŠTENCELA!


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.


Mirek S. 3.2.2022, 10:41
Dobrý den, jak vám to v Budějcích sedí, prožíváte nejlepší sezónu v kariéře? Vyhovuje vám přístup trenéra Modrého?

Odpověď:
Ohledně nejlepší sezóny v kariéře, to nevím. Cítím se teď poměrně dobře, ale vždycky je prostor pro zlepšení a vždycky to může být ještě lepší. Přístup pana Modrého se mi každopádně zamlouvá, i když na začátku jsme si k sobě hledali nějakou cestu. Teď už si to vše sedlo a jsem tady spokojený.

Honza 2.2.2022, 13:25
Jak jsi se dostal ke kariéře hokejisty? Od žáčků jsi byl ”jasnej” budoucí profík, nebo jsi měl nenápadnější rozjezd? Díky

Odpověď:
K hokeji mě přivedli rodiče, táta dělal v Opavě, kde jsem začínal, trenéra. V mládeži mi předpovídali, že bych nějakou kariéru mohl mít, jelikož jsem vždycky naskakoval za starší kategorie. Takže nějaká predikce toho, že bych se hokejem jednou mohl živit, tam byla.

Michal 2.2.2022, 11:22
Dobrý den, Honzo. Navážu na Pavel66. Chci se zeptat, jaký vztah jste měl s trenérem Prospalem, který naznačil, že jste nebyl přivedený jako jeho posila, ale s výhledem do příští sezóny? Co říkáte na jeho živější projev na trénincích a zápasech?

Odpověď:
Bylo to něco nového, co jsem až takhle úplně do té doby nezažil. Některé okamžiky byly srandovní, některé méně. Každý trenér má nějaký svůj styl a systém, Venca měl takový, že vše dával hodně najevo, což se mi na jednu stranu líbilo, že do toho dával emoce, chtěl hodně vyhrávat, s čímž jsem se ztotožňoval.

Lukyn 2.2.2022, 07:58
Zdravím Honzo. Na nájezdy chodí předem vybraní hráči, nebo jak se určují? Troufnul by sis taky na nájezd :-)?

Odpověď:
Ahoj. Tohle mají v dikci trenéři, ví, kteří útočníci jsou nejkreativnější a nejšikovnější. Takže jako první chodí většinou útočníci, ale už jsme kolikrát s klukama z obrany říkali, že na tom není těžkého, že by nás klidně mohli zkusit :) Kdybych tu šanci dostal, nebránil bych se tomu, ale většinou je to práce pro útočníky.

Mates 1.2.2022, 14:12
Ahoj Honzíku, který dres v extralize se ti líbí nejvíc? Místo kde si nejvíc odpočineš kromě postele?

Odpověď:
Motorácký je krásný! :) Myslím, že náš dres není přeplácaný reklamami, líbí se mi i barevně, že je ten dres konečně na ledě vidět, nemáme tam žádné čtyři barvy, je přehledný, kdy ramena nejsou jinou barvou než zbytek dresu. A nejvíc si odpočinu u vody, kdekoliv na rybách, v přírodě, kde není hluk lidí a kde je ticho.

Věra Švecová 1.2.2022, 13:05
Honzo jaké je vaše oblíbené jídlo a jíte ryby?

Odpověď:
:) Já jsem hodně masový, takže jakýkoliv druh masa. Mám rád českou kuchyni - svíčkovou určitě nepohrdnu. A ryby zbožňuju, kapra nebo pstruha si vždycky rád dám. Větší, trofejní ryby pouštíme, ale když jdeme na řeku a chytíme nějakou menší mírovou rybu, tak tu si občas odnesu.

Martin Vašíček 1.2.2022, 13:00
Zdravím Honzo, chtěl bych se zeptat, jak jste spokojen s aktuální sezonou?

Odpověď:
Týmově je to zatím poměrně dobrá sezóna, držíme se v nějakém tom středu tabulky, naše výkony se ustálily. Takže myslím, že to není nejhorší, ale samozřejmě vždy se najde něco ke zlepšení. Ale ta nejdůležitější část sezóny nás teprve čeká. V play-off se sezóna bude lámat na úspěšnou nebo neúspěšnou.

Marek 1.2.2022, 11:24
Pokud platí, že jsi rybář, tak jaký byl tvůj největší úlovek, kam chodíš chytat a jak ses k rybařině dostal?

Odpověď:
Největší úlovek byl jeseter, 22 kilo. Jinak často chytám kapry kolem 20 kil. V Budějovicích ale nejčastěji chodím na řeku, začal jsem chodit s jedním známým a poprvé v rybářské kariéře zkouším objevovat kouzlo řeky. K rybaření mě přivedl táta, brával mě na ryby s sebou a chytlo mě to. Je to výborný relax.

Martin Strouhal 1.2.2022, 10:54
Přeji hezký den, chtěl jsem se zeptat, zda nechybí diváci v hledišti v Budvar Aréně tak zejména venku? Tolik jsem se těšil do 02 Arény...a opatření zamezilo výjezdu...

Odpověď:
Diváci k tomu sportu přirozeně patří. Je obrovská škoda, že na tribuny se jich nemůže dostat víc, což si myslím, že by v případě hokejových stadionů rozhodně bylo možné i za nějakého opatření. Bohužel situace tomu teď nepřeje. Myslím, že diváci tomu hodně chybí, zvlášť tady v Budějovicích, kde diváci dokážou udělat výbornou atmosféru a zápasy pak vypadají úplně jinak. Když přijede dobrý soupeř a je to vyhecované, tak nálada na zimáku je naprosto parádní. Je to škoda, na druhou stranu doufám, že už svítá na lepší zítřky a fanoušci by se mohli navýšit. Snad už na konec základní části nebo aspoň play-off bude vyšší kapacita. Jinak oproti tomu, kdy jsme hráli na úplně prázdném zimáku, tak alespoň ta tisícovka samozřejmě poznat je, zabubnuje bubeník, kotel něco zařve, když padne gól, slyšíte nějakou euforii z tribuny, ale úplně ono to není. Když člověk sedí na střídačce a vidí proti sobě prázdnou halu... Ale buďme rádi alespoň za to povolené minimum, tisícovka fandů se snaží dělat maximum a za to jsme rádi.

Enzo 1.2.2022, 08:59
Díky za tvoje výkony v dresu s =M= na prsou , předem bych chtěl říct, že jsi skvělej poziční hrou, mjn tu zde takovou nikdo nemá. A co víc, tvoje ofenziva je rozhodující faktor pro druhou přesilovku v tandemu s Hanzlem.
Na co bych se chtěl zeptat, tak zda-li pokud bys teď odešel do zahraničí, tak jestli bys se jednou nechtěl vrátit do ČB? Díky a hodně štěstí do závěru sezóny.

Odpověď:
Zahraničí by mě lákalo v případě nějaké dobré nabídky, ale nic takového v jednání nyní není. Řešil bych to až, pokud by to případně přišlo, takže to je otázka do hodně vzdálené budoucnosti. V Budějovicích se mi líbí.


Další stránky
12>>
Sociální sítě

Před 15 lety jsme získali bronz??R. Turek, Chábera - Toman, Gřegořek, Vydarený, Sičák, F. Novák, Bolf, Frolo, Macháček, Mucha -...

Právě před 15 lety získaly České Budějovice bronzové extraligové medaile ?? Zasloužili se o ně tehdy:Roman Turek, Jan Chábera,...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...