MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 35 odpovědí v této kategorii celkem.


Robby 5.12.2002, 12:01

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli Vám zbyly ještě nějaké pravomoce v rámci A-týmu, protože mi připadá, že o většině věcí rohoduje pan Pouzar, který je sice zkušený hráč, ale má spoutu svých vlastních zájmů, kromě toho se mi zdá, že hráče, jejich kvality a formu, posuzuje podle toho, jak s kým vychází a kdo se mu líbí nebo kdo mu neříká žádné výhrady! Sestavu tedy tvoří především on, že? Ještě bych se rád zeptal, jestli si chodíte občas ve volném čase zahrát hokej s kamarády, či Vaším synovcem Davidem. Přeju hodně štěstí a finálovou účas v play-off. Váš soupeř z utkání HC Černá ruka: HC Dream team Robby

Odpověď:
Po příchodu pana Pouzara jsme si rozdělili kompetence. Pan Pouzar zodpovídá za vedení zápasů, já odpovídám za tréninkovou činnost a přípravu na utkání. Se synovcem si hokej zahrát nechodím ze zdravotních důvodů.

fragile 5.12.2002, 11:16

Dáme někdy zase doma góla z přesilovky ?

Odpověď:
Určitě dáme.

xXx 5.12.2002, 11:13

Je pravda, že jste se po zápase v Plzni schoval a musel vás po půlhodině hledání nahánět Luboš Rob s opaskem v ruce?

Odpověď:
Nevím, proč bych se schovával. Snažím se dělat trenérskou práci poctivě a počítám s tím, že k této práci patří vítězství a prohry. Nevím, proč by mě měl Luboš Rob nahánět. Já si ho cením jako velmi kvalitního hráče a člověka.

Lukeš 5.12.2002, 11:13

Co dostanete za Mrazka.Pujde taky na hostování jako Sailer a Nedoma.Hodil by se nějaky Fin nebo Švéd.

Odpověď:
Tuto otázku směrujte manažerovi klubu.

Tomek 5.12.2002, 11:13

Těšíte se na Mikuláše? Koho preferujete více? Anděla, čerta, nebo Mikuláše? Bojíte se čertů?

Odpověď:
Mám rád atmosféru vánočních svátků a je mi jedno, jestli se jedná o Mikuláše, čerta nebo Ježíška.

Frankie 5.12.2002, 11:11

Rád bych ještě věděl, jak se změnila atmosféra v kabině po odchodu Sailera a Nedomy...

Odpověď:
Hráči na toto odpověděli hned v dalším utkání v Třinci.

Míra 5.12.2002, 11:11

Proč přišel za Nedomu pouze Slavík.Proč ne třeba Šrek nebo Jiruš.Ti jsou stejně kvalitní.Nebo vybírate hráče podle toho jak hral v dorostu Motoru.Slavík byl ve Spartě jen náhradník.Jinak přeju mnoho uspěchu do budoucna.Myslím,že do playoff se dostanem.Motor!!!!!!!!!

Odpověď:
Samozřejmě jsme projevili zájem o jména, která uvádíte. Ve hře byla jména, která uvádíte. Sparta ale s příchodem nového trenéra zamítla výměnu Nedoma-Jiruš a nabídla Slavíka.

Frankie 5.12.2002, 11:09

Chtěl bych se Vás zeptat, jestli mužstvo nějak speciálně trénuje přechod do útočného pásma? Když jsem viděl ten kontrast mezi těžkopádným přechodem do útočného pásma u nás a lehkostí sparťanů, tak se mi kluků zželelo...

Odpověď:
Samozřejmě se znova vyjadřuju k tomu, že soupeři sem jezdí bránit. Přechod do útoku je narušován mnohem účinněji než na širších hřištích. Myslím si, že přechod do útoku je také otázka toho, jak se vám v zápase daří. Pokud by se nám podařilo vstřelit více než jeden gól, věřím, že bychom i v přechodu do útoku byli lepší než Sparta. Vzpomeňte na zápas s Pardubicemi. Já nevím o jiném týmu, který by jim dal sedm gólů.

Maverick 5.12.2002, 11:08

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se počítá s návratem Petra Sailera a Milana Nedomy zpět do Budějovic nebo si zde už nezahrají. Jinak si myslím, že celé mužstvo má na to, aby hrálo Play off. Jen se musí vyhnout občasným výpadkům v zápase, které mužstvo připravují zbytečně o body. Jinak přeji mnoho úspěchů.

Odpověď:
Já osobně si to myslím také. Pokud vím, tak Petr Sailer u nás má ještě smlouvu, takže ta otázka je otevřená. Milan Nedoma má kontrakt u nás pouze do konce sezóny a projevil zájem zkusit štěstí v zahraničí. Pochopitelně je naším cílem play-off. Určitě má na to, aby se tam dostalo.

Kubart 5.12.2002, 11:07

Míka nic nehraje.Proč jste ho měnili za Sailera.Je pravda ,že jsem má jít Paroulek za Štrauba.To by bylo špatný.Štraub vyhrával buly ,bojoval,dával goly.Paroulek hraje na farmě a nemusí se prosadit v extralize.Radši přivedte lepšího utočníka.

Odpověď:
Mně osobně se styl Míky líbí. Věřím, až se zabydlí do mužstva, že bude hrát dobře. To, že jsme vyměnili tyto dva hráče, byla nabídka Slavie. Pokud Josef Štraub projeví zájem a bude chtít u nás pokračovat, budeme rádi a nebudem ho měnit. Projevil ale zájem být blíž svojí rodině, což chápeme.


Další stránky
1234>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!