MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Přes padesát procent hlasujících fanoušků se vyjádřilo jasně - nejlepší výkony za měsíc listopad podával z kádru Motoru útočník David Kuchejda.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 32 odpovědí v této kategorii celkem.


Radek 11.12.2013, 17:30
Čau Davide, v poslední době je dění v nejvyšší soutěži velmi zajímavé. Velezkušení matadoři ( Martin Straka, Jarda Špaček, Petr Nedvěd) mají problémy s výkony rozhodčích a otevřeně se o tom nahlas začalo mluvit. Měla by disciplinárka za toto vůbec trestat klub ( popř. hráče)? Neměla by naopak vymýtit z extraligy arogantní pány rozhodčí? Jak tobě přijde pravidlo, že se nesmíte vyjadřovat ani realizační tým po utkání k výkonu sudích? Je to správné? Díky za odpovědi a přeji mnoho zdraví a ať to střílí :-)

Odpověď:
Ahoj Radku… O rozhodčích jsem se již vyjádřil, s tímto se nic neudělá. Rozhodčí mají svou ochranu a to je rozhodující. O tom, zda je to správně, nebo ne, má určitě každý, kdo trochu sleduje hokej, svůj obrázek…

Marek L. 11.12.2013, 13:27
Zdarec, šel bys v případě nabídky hrát za Hradec Králové? A je pro tebe Hradec dosavadním překvapením extraligy?

Odpověď:
Ahoj Marku, překvapení to je, ale přeji jim to. Já jsem hráčem Motoru, za Motor chci hrát a postoupit do extraligy.

Martinas 11.12.2013, 07:50
Ahoj Davide, co říkáš na úroveň rozhodčích v extralize a v 1.lize? Máš nějakého svého vyloženě neoblíbeného sudího? Na kolik Tě dokážou vytočit svými výroky? Co myslíš, že jim nejvíc chybí, aby byli lepší a lepší? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Ahoj M.… rozhodčí jsou všichni stejní…

Stanislav 10.12.2013, 17:44
Čau Davide, co říkáš na hru J. Vašíčka? Vloni byl jeho hrubý zákrok loktem na hlavu na Tebe potrestán 5-ti zápasovým trestem, a dnes přišel další disciplinární trest po faulu Vašíčka na Juraje Valacha ( zákrok do oblasti hlavy a krku). Jsou vůbec tito hráči poučitelní?

Odpověď:
Ahoj Stando,k tomuto se nelze slušně vyjádřit, každý hraje tak jak chce a umí, on to asi neumí jinak.

Roland 10.12.2013, 11:41
Ahoj Davide, řada známých hokejistů a sportovců hraje golf. Jak jsi na tom Ty? Nebo preferuješ jiný sport? Díky

Odpověď:
Ahoj Rolande, vím že golf je všeobecně oblíbený, nic proti němu nemám, ale já dávám přednost živějším sportům a vzhledem k tomu, že máme dva psy, na golfové hřiště nechodíme.

Adam 9.12.2013, 20:18
Zdravim Davide, jaký je největší rozdíl mezi trenéry Radkem Bělohlavem a novým trenérem Petrem Rosolem? Kdo je přísnější a v čem jsou podle Tebe nejvíc odlišní? Díky za upřímnou odpověď! Ať se daří Tobě i celému týmu!

Odpověď:
Ahoj Adame, díky za podporu. Myslím, že hodnocení trenérů mně nepřísluší.

gregorhonza455 9.12.2013, 20:05
ahoj Davide, jsi dobrej, jak se ti zamlouvá změna názvu klubu?


Odpověď:
Ahoj, na podstatě klubu se nic nemění, naopak, a to je to hlavní.

Tom 9.12.2013, 10:13
Ahoj Davide, kdo je v týmu největší bavič, kdo naopak se v kabině nejméně projevuje a který ze spoluhráčů je největší flegmatik? Díky za odpověď

Odpověď:
Ahoj Tome, největším bavičem v kabině je určitě Václav Skuhravý, jinak je ostatní tak nějak vyrovnané, je to parta lidí a ta je vždy plná rozdílů. Jsme dobrá parta…a máme všichni stejný cíl a to je hlavní.

Zdeněk 9.12.2013, 09:38
Ahoj Davide
díky za kvalitní výkony v dresu Motoru.
Zajímalo by mě s jakým týmem v extralize sympatizuješ. Díky za odpověď.

Odpověď:
Ahoj Zdeňku, hráčsky je mi nejbližší Plzeň.

Di Steffano 9.12.2013, 00:28
Ahoj Dejve.
Když se řekne tvé jméno, vybaví se mi domácí zápas z Mostem. Už při nástupu týmů si sršel dobrou náladou. Nějaký taneček, vrtění zadkem, směrující do sektoru A5, kde máš určitě rodinou podporu. Hned sem si říkal ten má dnes dobrou náladu bude hrát uvolněně a dá gól. A stalo se. Byl to zápas pro tvou rodinu, dal si do něj vše a štěstí se Ti naklonilo, je to tak???

Fanoušek Motoru z Prahy.


Odpověď:
Ahoj DS…mým cílem je takhle nastupovat proti každému týmu a mohu tvrdit, že i nás všech v kabině. V sektoru A5 vůbec nikoho nemám, má rodina sedí jinde a nechybí na žádném zápasu. Všech fanoušků si vážím a všechny vítám, ať jsou již z CB nebo Prahy.


Další stránky
1234>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!