MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Českobudějovický gólman byl zvolen za Hráče měsíce ledna, když byl základním stavebním kamenem týmu při sérii šesti vítězství. Českobudějovický gólman v ní pustil za záda jen šest puků. Za deset lednových zápasů pak obdržel jen sedmnáct branek s úspěšností zákroků přes 94 procent.

Čtyřiadvacetiletý gólman začínal s hokejem v Písku. V roce 2006 byl draftován Philadelphií. V českobudějovickém dresu musel vyčkávat na šanci jako dvojka Romana Turka, ale od sezóny 2010/11 je jasnou jedničkou týmu HC Mountfield. Kovář si svými výkony řekl o místo v reprezentaci a z MS 2011 a 2012 má doma dvě bronzové medaile.

Všechny vaše vzkazy či dokonce rady jsme Jakubovi Kovářovi předali a na nejlepší z dotazů brankář odpověděl. Děkujeme všem tazatelům!


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 27 odpovědí v této kategorii celkem.


Pavel 1.2.2013, 17:28
Ahoj Kubo,zeptám se tě na otázku,jaký je nejlepší golman v Tipsport Extralize a v NHL?Hodně štěstí a ať ti vydrží forma!

Odpověď:
Ahoj, letos je těžký vybrat nejlepšího v extralize, ve spoustě týmů se brankaři střídají, podle statistik je na tom nejlépe zatím karlovarský Závorka myslím. NHL letos nesleduju, takže netuším.

Honza 1.2.2013, 13:49
Ahoj Kubo,

blahopřeji k znovu obnovení tvé formy před zraněním.

Existuje reálná šance, že by ses po sezoně vydal směr Phila nebo už směřuješ svůj zrak výhradně na východ? (smlouva je podepsána, ale jejímu naplnění věří asi málo kdo)

Druhá otázka je spíše hypotetická. Cítíš se být budějckým patriotem? Úspěšní hráči se po zahraniční anabázi většinou vrací do svých mateřských oddílů, myslíš, že to bude i tvůj případ?

Např. Guly se vyslovil tak, že jeho první kroky povedou do Plzně. Nic proti tomu, jen mě zajímá tvůj postoj.


Odpověď:
Angažmá na příští rok je v jednání, řešíme, co by pro mě bylo lepší, zatím ještě ale vůbec netuším, kam mě vítr zavane. Budějčákem se po 7 letech tady cítím, ale jestli se sem budu někdy vracet, to přece nemůžu vědět.

Vojta Mach 30.1.2013, 20:52
Ahoj Kubo,především gratuluji k tvým hokejovým úspěchům a tomu že si se opět dostal do reprezentace.Ted přejdeme k otázkám.....
1-Jsi rád že jsi opět v reprezentaci?
2-jaký další sport máš rád kromě hokeje?
3-Jak se ti líbilo hrát v novém filmu Babovřesky?
4-Jaký tvůj zákrok se ti snad nejvíc líbil nebo na který si nejvíc pyšný?

Moc děkuji za odpovědi,díky za podpis, fotku(nějaké fotky máš na tvé Fb stránce)a že jsi nadále zůstal v Hc Mountfield.Vychytej nám co nejvíc čistých kont. :) :)

Odpověď:
1,2 - Na nic jiného než hokej nemám čas, ale sport mám rád celkově, rád se dívám v televizi na cokoliv
3-Bylo to super, už se těším na natáčení druhého dílu
4-Tak to je těžké vybrat, na pár si jich vzpomínám, ale je těžké vybrat..

Saša 30.1.2013, 20:11
Ahoj Kubo, zajímalo by mě, jak často se vídáš s bráchou a jestli podnikáte rande ve 4? :D (pokud má teda brácha přítelkyni?) Dál bych se chtěla zeptat, kdy bude svatba? :D A jaký je tvůj oblíbený bar/hospoda a s kým si v týmu nejvíc rozumíš? Děkuji za odpovědi a přeji hlavně zdraví a ať Ti to chytá! :)

Odpověď:
Rande ve 4 nepodníkáme, ale vídáme se často, když to čas a povinnosti dovolí. Až se rozhodneme, že jí chceme, vezmeme se. Do barů ani hospod nechodím, tudíž nemám oblíbenou. Děkuji

Kuba / podobný dotaz měla i Eliška 30.1.2013, 19:55
Ahoj Kubo mám pár otázeček
1.Jaké je tvoje nejoblíbenějíší jídlo a pití?
2.Tvoje záliby mimo led
3.A docela mě zajíma co bys dělal kdybys nehrál hokej a jaké máš další vzdělání?
4.Jaké jsi měl známky na ZŠ?

Moc ti děkuji.Vážně od srdce ti přeju mnoho úspěchů a ne jen v hokeji.

Odpověď:
1 - Vepřová panenka a hruškový džus :)
2-Odpočinek
3,4 - Snad bych ještě studoval, celou základku jsem měl samé jedničky, v 8. třídě jsem měl snad jedinou dvojku

Martin 30.1.2013, 19:53
Čau Kubo jakej byl podle tebe nejlepší odchytanej zápas v letošním roce.Díky Martin

Odpověď:
Buď to byl ten v Liberci, nebo doma s Pardubicemi.

Šárka 30.1.2013, 19:53
Dobrý den, pane nejlepší brankář z republiky, chtěla bych se zeptat, kde se vlastně vzala myšlenka dělat po každém vyhraném zápase naproti kotli někdy s Kantym a někdy bez něj ten kotoul? :)

Odpověď:
To už je víc jak 2 roky stará myšlenka, tehdy jsem tu měl ještě Šimona. Napadlo mě to po prvnim vyhranym zápase a od té doby se kutálíme

vlada 30.1.2013, 19:51
kubo jak vnímáš vykony klubu chodim na hokej a věřím že se do play off nakonec dostanete.a jaký je to bejt golman č.1 a hráči se na tebe můžou spolehnout.

Odpověď:
Výkony klubu nebo týmu? Já je nevnímám, já se je snažím dělat. Je to moje práce, až jí tu letos doděláme, můžeme hodnotit. Od toho jsem tam, aby se na mě mohli spolehnout.

Jirka 30.1.2013, 19:50
Ahoj Kubo
Jsem rád že hraješ zrovna za Mountfield a chtěl bych se tě zeptat kdo je tvůj vzor :)))...Hodně štestí v tý kariéře a věřim že to dotáhneš hodně daleko :))

Odpověď:
Hraju za Budějovice, občas rád, občas méně. Už dlouho žádný vzor nemám..děkuju

Filip 30.1.2013, 19:49
Ahoj Kubo všiml jsem si na soupisce že vážíš docela dost jsou to svaly? Posiluješ? dík

Odpověď:
Mám neskutečně namakaný stehna, jsou dost těžký, tak proto těch 90 kilo :)


Další stránky
123>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!