MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Fanoušci HC MOUNTFIELD zvolili za hvězdu měsíce října stejného hráče jako v zářijovém vydání této ankety. Nejdůležitějším hráčem českobudějovického týmu je opět Jakub Kovář! Dvaadvacetiletý gólman je oporou Jihočechů a vy jste se jej mohli zeptat na to, co vás zajímá. V pondělí večer Jakub Kovář odpověděl na vybrané dotazy. Zde jsou odpovědi...


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.


JAKUB KOVÁŘ 15.11.2010, 23:47
ZDRAVÍM VŠECHNY FANOUŠKY HC MOUNTFIELD A DĚKUJI ZA VAŠI PŘÍZEŇ. STEJNĚ TAK DĚKUJI ZA OTÁZKY, SNAD JSEM VYHOVĚL VŠEM :-)
MĚJTE SE DOBŘE A DRŽTE NÁM PALCE. VÁŠ JAKUB KOVÁŘ

Chelsea fans 13.11.2010, 13:03
Čau Kubo,
myslíš si že se Moutfield letos vejde do elitní 6 klubů a zajistí si přímý postup do play-off??A mám ještě poslední otázku-Jaké to bylo krýt "Edovi"záda a zničehonic se stát jedničkou v českobudějovické bráně??
Díky moc za odpověď a ať ti ta stávající forma vydrži i nadále.


Odpověď:
Ahoj. Play off je naším jasným cílem. V posledních sezonách byla tabulka nesmírně vyrovnaná, a tak jsme do toho letos chtěli kopnout hned od prvních zápasů, abychom v závěru nemuseli dohánět, jako se nám to stávalo v posledních dvou sezonách. Jestli se vejdeme do 6ky? Byli bychom samozřejmě velmi rádi, ale kdo ví, jak to na konci dopadne...
A k otázce na Edu. Tak to prostě chodí, každá jednička nejdříve seděla za starším brankařem. Jinak by to asi nešlo. Jaké to je b ýt jednička? Ani sám nevím. Prostě dělám dál svojí práci a ani nad tím nepřemýšlím. Jaké to je si asi uvědomím, až po sezoně. Děkuju za přání.

Pavel 12.11.2010, 19:23
Nazdar Kubo!
Je mi 40 a celej život čekám na to až budou Budějovice mistrem ligy.Je to můj životní sen, který se mi zatím nesplnil.V roce 50 a 51 sem ještě nebyl na světě=DMyslí že mají ČB někdy na to, aby vyhráli ligu?
Dík za odpověd a měj se:)

Odpověď:
Dobrý den! Tak to asi zažilo málo z nás Tohle je otázka, na kterou se nedá odpovědět. Dokud budu hrát za Budějovice, budu doufat, že se Vám Váš sen splní co nejdřív :-)

prdítko 11.11.2010, 21:57
Kubo mám na tebe jen jednu otázku, jaký tým je nejlepší v OHbL???

Odpověď:
Jednoznačná odpověď: obhájci prvenství z 2. Nhbl, tým HC ŠD Písek! :-)

Iveta 11.11.2010, 20:55
Ahoj Kubo, jsi skvělý brankář hrozně tě obdivuju, chtěla jsem se zeptat kdo je v kabině nejvíce ukecaný, kdo je největší sradista, kdo je před zápasem nejvážnější a máte nějaký rituál před zápasem? Děkuju za odpověd a přeji hodně štěstí do dalších zápasů.

Odpověď:
Ahoj. Děkuju za přání. Ukecaných tam máme letos dost, ale nechci to o nikom radši povídat, aby z něj pak nebyl nemluva :-)
Srandistů je tam taky hodně, těžko vybírat toho největšího. Vážnej před zápasem není nikdo, každej se na utkání těší, takže není důvod. Společný rituál nemáme, možná mají jednotliví hráči svoje, ale to já moc nesleduju.

Marek Korzeniowski 11.11.2010, 20:09
Ahoj Jakube mám pár otázek...
1.Tvůj oblíbený stadion mimo ČB?
2.Nejhorší útočník?
3.Koho rozhodně nechceš potkat v PO?
4.Má motor nato aby vahrál titul?
5.Jaký vztah máš k Pardubicím?
Díky za odpovědi....

Odpověď:
Ahoj, tak tady jsou odpovědi na těch pár otázek ;-)
1. Rád jezdím na Slavii do O2 areny, líbí se mi v Liberci, Varech, Pardubicích...
2. Jan Kovář z Plzně
3. Nerad bych potkal Plzeň
4. Doufám, že má :-)
5. Už bych je taky někdy rád porazil

Pája 11.11.2010, 14:02
Ahoj kubo=)
Chtěla bych se zeptat jestli by si rád hrál v jednom týmu spolu s bráchou Honzou?=)
Přeju hodně úspěchů jak v brance tak v životě=)
Máš vážně talent=)

Odpověď:
Ahoj. S bráchou bych si zahrál moc rád, kéž by se nám to jednou povedlo. Děkuju za přání :-)

Michael 11.11.2010, 11:23
Zdravím Kubo,
chtěl jsem se zeptat, jak to vidíš příští sezonu. Jestli odejdeš do zámoří nebo zůstaneš v ČB.

Myslím, že je chyba, že nejsi v reprezentaci.
Máš obrovský talent.

Děkuji za odpověďOdpověď:
Zdravím. O příští sezoně jsem ještě vůbec nepřemýšlel. Každopádně jsem hráčem Budějovic. A když o mně budou mít zájem... Odchod do zámoří není na mně, ale na klubech, aby se případně dohodly na mém odstupném. Děkuju za podporu.

Paja 11.11.2010, 07:36
Ahoj Kubas,

chci se zeptat jaký máš vztah ke klubu potažmo k městu ČB?

Třeba u Gulyho je vidět jeho obrovský patriotismus, jsi na tom podobně nebo jsi spíše typ Kůrka?

Díky za odpověď

Odpověď:
Ahoj. Budějovice mám rád, už tu hraju šestým rokem, jsem Jihočech, takže se tu cítím jako doma. Těžko ale můžeme srovnávat vztah k našemu klubu u Milana a Tomáše. Přece nemůžeme chtít po odchovanci severočeského klubu, aby ho měl rád stejně jako kluk, který se tu narodil a naučil hrát hokej. Nikdy jsem Tomáše neviděl hrát za Litvínov, ale dokážu si představit, že by za svůj mateřský klub bojoval stejně, jako jiní patrioti, kteří se perou za svoje mužstva.

Ondra 10.11.2010, 22:32
Zdary Kubo,sice nejsem úplně tak budějovickej fanoušek,ale váš klub patří mezi moje oblíbenější. Chtěl bych se zeptat,jakej máš vztah s tvým bráchou Honzou?a jak to třeba u vás vypadá před společným zápasem?a ještě poslední dotaz, hráli jste někdy spolu např.v mládežnických kategoriích?

Odpověď:
Zdar! Děkujeme za přízeň. Honza je můj brácha, celej život to bude člověk, ke kterému budu mít nejblíž, to se nemůže změnit. Udělali bychom pro sebe navzájem první poslední, a právě proto jsou ty naše zápasy zvláštní. Nejdradši bych vyhrál a nedostal gól, ale na druhou stranu bych jemu nějakej ten gól přál. U něj to asi bude podobné. Dřív jsme se hodně pošťuchovali, ale postupem času, jak ty zápasy přibývají, už to není pro nás tak mimořádný. Občas si někdo šťouchne, ale už z toho neděláme vědu. Co se týče společného hrání, tak jsme spolu působili odmalička až do dorostu.


Další stránky
123>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!