MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Českobudějovický kapitán Aleš Kotalík byl pro fanoušky Hráčem měsíce za měsíc prosinec a odpovídal tak na jejich dotazy. Z pozice kapitána, spolumajitele klubu a českobudějovického patriota, kterému na osudu Motoru záleží jako málokomu.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 26 odpovědí v této kategorii celkem.


Dita 4.1.2014, 20:15
Ahoj Aleši,
kdo teď dělá pokladníka po Janu Novákovi?
Díky za vše pro tým děláš :).

Odpověď:
Ahoj Dito, Venca Skuhravý.

šimon 4.1.2014, 14:54
Ahoj Aleši, maxim nebo paradox? :-D

Odpověď:
Oba dva podniky patří mým dobrým kamarádům, takže se snažim navštěvovat čas od času oba podniky…

Pozdravy a přání fanoušků - vybráno redakcí 3.1.2014, 01:29
Ahoj Aleši, přeji ti šťastný nový rok a doufám, že se po nové roce zvedneme. (Stanislav Bláha) Děkuji, Vám taky za sebe i celý klub ČEZ Motor, doufáme všichni, že se v novém roce zvedneme, uděláme pro to maximum.
Nikdy vás neopustíme!!! (Pavilek) Děkujeme a moc si toho vážíme
Kurňa Aleši už to rozjeďte...;) (Lee) Nic jiného než se rozjet si nepřejeme a snažíme se pro to denně dělat maximum.
Pojďte bojovat pro fanoušky a urvat Play off! byl by to svátek.. (Lukáš) Za sebe slibuju, že pro play-off uděláme maximum, i když víme, že situace není jednoduchá. Budeme bojovat!
Dobrý den, Aleši, chtěla bych Vám poděkovat za to, co jste pro Motor udělal a za to, co doposud děláte. Přeji Vám hodně štěstí jak v hokejovém, tak i osobním životě. Doufám, že Vás ještě nějakou chvíli uvidíme na ledě Motoru. Hodně štěstí! (Motoračka) - Moc děkuju, vážím si toho a přeji Vám také vše nejlepší :-)
Díky za všechno co pro budějovickej hokej děláš, moc si toho vážim! Některý výkřiky z hlediště snad ani nejde přeslechnout, ale vzhledem k tomu že je to zcela jistě od lidí, kteří na bruslích nikdy nestáli a hokej nehráli, věřim že vy na ledě ukážete svoje odhodlání, bojovnost, kvalitu a všem těmto ”fanouškům” zavřete pusu!:-) ”Hrdí, když se vítězí, věrní, když se nedaří..” Věř že těch věrných je nás pořád dost! (Aleš C. ) Je radost tohle číst, moc děkujeme za podporu.


KamilosCZ 2.1.2014, 23:53
Ahoj Aleši, chtěl bych ti poděkovat za všechno co pro Motor (ať už finančně či výkony na ledě) děláš. Moje otázka bude spíše oddychová - Máš nějaký oblíbený pokřik či chorál z těch, které zní během zápasu z kotle? Za ty roky strávené v Motoru už je asi nejspíše taky znáš :D. Společně do play off, ať žije Motor!

Odpověď:
Zajímavá je teď ta nová „hymna“ směrem k bývalému vedení :-) Ale jinam nám pomáhá vše, co z kotle zní, díky za podporu.

Jirina 2.1.2014, 22:24
Ahoj alesi , myslis si ze je jirka novotny tvuj dobry zak?(-: vse nej knarozkam kotc

Odpověď:
:-D myslim si, že žák již přerostl svého učitele. Gratuluju k olympiádě a jsem na Tebe hrdej!

Fanda 2.1.2014, 14:57
Zdravim Alesi, myslite si ze pristi rok zustane vetsinu kadru pohromade,nebo se naopak obmeni pulka kadru?dekuji Fanda

Odpověď:
To je otázka pro celé vedení… Ale myslím, že se většina kádru obmění.

Pavel 1.1.2014, 23:24
Zdravím aleši, myslíte si že někdo ze současných hráču Mautfildu se vratí zpět na jih čech? Nebo podepišou Jako Šimi a Vydarený a zustanou?? A jaký nazor mate na toto video? https://www.youtube.com/watch?v=eEqwKl6ssBQ

Držím vám palce! Jedine MOTOR!

Odpověď:
Problémem je, že kluci v Hradci už nám nepatří a my bysme je museli zpátky kupovat, takže i když budou mít zájem se vrátit, tak to bude za tabulkovou cenu. Zájem bysme měli o většinu z nich, ale jsme realisti… Navíc oni sami určitě chtějí hrát extraligu.

Aneta 31.12.2013, 18:15
Ahoj Aleši, chci se zeptat jestli nevíš něco o Vencovi Prospalů?? Hraje někde??

Odpověď:
Ahoj, s Vencou jsme pravidelně v kontaktu, je na Floridě, trénuje a věnuje se rodině, stále vyjednává o kontraktu v NHL.

Lukáš 30.12.2013, 23:51
Ahoj Aleši, když si přečtu vaši sestavu,tak si říkám..že zde figurují hráči kteří většinou v minulých letech hráli stabilně extraligu a patřili ve svých bývalých týmech k oporám,ted jste se sešli zde a hrajete na dně 1.ligy, ale já vím na 100%, že máte na víc!Vyměnili jste během sezóny už dva trenéry,ted je tu už třetí v pořadí pan Rosol,ale v tom to fakt není, ne, že bych mu nevěřil to ne,nepochybuji o jeho kvalitách,ale je to fakt ve vás hráčích. Když jsem v hledišti a dívám se na vás chybí mi u vás hrozně jiskra a bojovnost týmu bojovat jako jeden muž.
Moje otázka tedy zní: Přistoupili byste na snížení platů hráčům, pokud to nepůjde dál? moc děkuji za odpověď

Odpověď:
Děkuji za Váš názor, se spoustou věcí, co píšete, souhlasím. Hlavně v tom, že je pouze v nás, hráčích. Hráčů se zkušenostmi s extraligou máme hodně, ale je třeba vidět, jakou roli v týmech zastávali. Nelze vnímat jen počet extraligových startů, máme spoustu kluků, kteří v extralize plnili spíše defenzivní role s minimem tlaku na produktivitu, proto ji nelze očekávat ani v první lize. Těch historicky produktivních hráčů máme v kádru minimum, snad jen já a Venca Skuhravý. Hokej není golf či tenis, kdy si o výsledku rozhoduje jednotlivec, k tomu aby měl tým ofenzivní kvalitu, musí mít minimálně 5-6 produktivních hráčů. Bohužel v létě nebyl čas takové hráče přivést, dávno už nebyli na trhu.
K otázce snižování odměn - již k tomu bylo v prosinci přistoupeno změnami v prémiovém řádu.

Láďa 30.12.2013, 20:19
Dobrý den
Prvně přeji všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí Vám i celému týmu CEZ Motor. Věříme, ze po Novém roce se konečně ta střelecké smůla zlomí a budete zase vyhrávat.
Z hlediště je vidět, ze hráči méně nahazují před soupeřovu branku, aby někdo mohl dorážet a skorovat. Více se hraje v rozích nebo za brankou, jakoby se hráči báli soupeřova brankáře. Rozebíráte tyto situace s hráči a plánujete v tom změny?
Děkuji za odpověď.
Láďa

Odpověď:
Moc děkujeme. To že málo puků chodí do předbrankového prostoru je náš velký problém, máte pravdu. Pracujeme na tom na tréninku denně, víme, že nemáme hráče na nějaké krásné kombinace. Věřím, že tu kvalitní práci v tréninku přeneseme do zápasu a nějaké góly tam v novém roce začnou padat.


Další stránky
123>>
Sociální sítě

40. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jaroslav Kasík. V A týmu hrál v 1 sezoně (2013-14) celkem 35 zápasů, v nichž dal...

40. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jaroslav Kasík. V A týmu hrál v 1 sezoně (2013-14) celkem 35 zápasů, v nichž dal...

REPORT ?? | Junioři zvládli i druhé utkání s Piráti Chomutov. Po výhře 8:2 odcestují Jihočeši na led soupeře s vedením v sérii...

První zápas semifinále junioři Motoru proti Chomutovu zvládli (4:1), ale v pondělí pokračujeme! Utkání v Budvar aréně se bude...