MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Fanoušci v první čtvrtině základní části sezóny 2021/22 nejčastěji ocenili výkon brankáře Dominika Hrachoviny, který nastoupil do všech čtrnácti zápasů. A právě jemu jste tak mohli položit svůj dotaz v rámci offline rozhovoru!


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 29 odpovědí v této kategorii celkem.


krizi 20.10.2021, 08:56
Ahoj Hrášku. Vypadá to, že jsi strůjcem dobré nálady v kabině. Troufneš si i na ”juniory” jako Mižu, Guli nebo teď Novotňák? A jakou podlost jsi na ostatní vymyslel, které jste se nejvíc zasmáli? A co kdo, kdy, kde vyvedl tobě?

Odpověď:
Já to takhle neberu, každý máme v kabině co říct. A spíš to jsou starší kluci, co dělají nám mladším různé zlosti.

Pavel Kořínek 19.10.2021, 21:33
Ahoj Dominiku, díky za tvé výkony v Motoru. Je něco, co ti v Budějovicích chybí? Díky, ať se daří!!

Odpověď:
Ahoj, možná tak brněnskej přízvuk na lidech, že tady lidé mluví trochu jinak než my.

Luděk 19.10.2021, 17:04
Ahoj Dominiku, mám na tebe otázku. Když jede na tebe sám hráč, tak proč spíše vyčkáváš než, aby si mu třeba vpadnul pod nohy či snížil mnohem více střelecký úhel? Neber to nějak zle a díky za odpověď.

Odpověď:
Ahoj, je lepší, když první pohyb udělá protihráč než abych ho udělal já. Takže asi proto :)

Roman 19.10.2021, 16:15
Zdravím Dominiku, zajímalo by mě jestli tě někdy uvidíme v ”bitce brankářů”. Případně kdyby se naskytla situace, šel by jsi do toho? Třeba v utkání se Spartou vypadal pan Salák že z tebe má celkem nahnáno :D Děkuji za odpověď a přeji úspěšnou sezonu bez zranění!

Odpověď:
To si nemyslím, že by měl nahnáno :) Ale určitě bych do bitky šel, člověk se musí postavit za spoluhráče. Zrovna s tou Spartou jsem do toho chtěl jít, to byla dobrá situace, o dost jsme vedli. Ale asi bych dostal céres, kdybych pak třeba nemohl hrát další zápas.

KGB 19.10.2021, 15:52
Ahoj Dominiku,

Proč se Vám mezi nejbližšími kamarády přezdívá rejnok?

Děkuji za odpověď a přeji nutričně zvládnutý víkend!

Odpověď:
K rejnoku bych se nerad vyjadřoval :) To, že hlavy se vám otáčejí okolo celého těla, neznamená že můžete nadávat kamarádům! Zdravím tě. Nutričně zvládnutých víkendů ještě moc nebylo.

Zdéňa 19.10.2021, 15:08
Ahoj Dominiku. Proč, v né úplně vhodných chvílích, vyjíždíš za branku pro puk? Je to pro mne někdy "infarktová situace” . Chci to pochopit. Dik za vysvětlení

Odpověď:
:) Myslím si, že nejsi sám, kdo z toho ty infarktové situace má. Člověk se snaží co nejvíce pomoct mančaftu. Když za branku jedu, tak poté, co si vyhodnotím, že ta situace může týmu pomoct, když puk zastavím nebo ho rozehraju.

Ondra 19.10.2021, 14:11
Čau Dominiku, jaký máš ambice ještě ve svojí kariéře ? Je pro tebe priorita KHL ? Díky za odpověď a ať se ti daří v Motoru i nadále !

Odpověď:
Čau. Řekl bych, že to jsou spíš sny, než ambice. Rusko je taky sen, to je jasný, ale Rusko druhé šance nedává řekl bych.

MARTIN 19.10.2021, 13:53
Dobrý den Dominiku, které místo v Českých Budějovicích máte nejradši ?

Odpověď:
Neřeknu místo přímo v Budějovicích, ale moc pěkný to je na zámku na Hluboké.

David K. 19.10.2021, 13:22
Já tě zdravím Dominátore...:D Jak se ti celkově jeví současný tým a jak vidíš celkové šance na play-off, umístění?

Odpověď:
Máme velezkušený tým, máme několik hráčů, kteří patří mezi nejlepší hráče extraligy. Tým máme si myslím dobrej, jen škoda, že teď máme hodně zraněných. Náš cíl byl před sezónou jasnej, udělat play-off. Doufám, že tam postoupíme a děláme pro to všechno.

Jaroslav Běhounek 19.10.2021, 13:19
Ahoj Dominiku.Je skvělé,že jsi si vybral MOTOR.Kdo je tvůj hokejový vzor? Děkuji J.B.

Odpověď:
Ahoj. Mým vzorem byl samozřejmě taťka, který také chytal. Pak Jean Sébastien Giguere, v pozdějším věku Tim Thomas a teď se mi hodně líbí Robin Lehner.


Další stránky
123>>
Sociální sítě

40. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jaroslav Kasík. V A týmu hrál v 1 sezoně (2013-14) celkem 35 zápasů, v nichž dal...

40. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jaroslav Kasík. V A týmu hrál v 1 sezoně (2013-14) celkem 35 zápasů, v nichž dal...

REPORT ?? | Junioři zvládli i druhé utkání s Piráti Chomutov. Po výhře 8:2 odcestují Jihočeši na led soupeře s vedením v sérii...

První zápas semifinále junioři Motoru proti Chomutovu zvládli (4:1), ale v pondělí pokračujeme! Utkání v Budvar aréně se bude...