MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Vrchol sezony se blíží. Čtvrtfinálová série mezi HC MOUNTFIELD a Vítkovicemi startuje na jihu Čech už tento čtvrtek! Zajímá Vás, jak je na tom českobudějovický tým? Jaká je nálada v kabině? A hlavně jaké pocity má před vyřazovacími boji nejproduktivnější hráč a zároven nejlepší střelec týmu? Milan Gulaš se stal Hráčem měsíce února a odpověděl na Vaše dotazy...


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 52 odpovědí v této kategorii celkem.


OndrášB 2.3.2011, 11:50
Čau Milane, chci se zeptat, jak vidíš příští sezónu. Jestli budeš dál v Motoru nebo zamíříš například do Ruska nebo někam na sever. Díky a přeji Ti hodně bodů v play-off

Odpověď:
Ahoj, už jsem mluvil o tom, že tohle teď neřeším. Díky za podporu.

Lucka 2.3.2011, 11:02
Ahoj Milo,jak trávíš volný čas?Kde te my fanousci muzeme potkat?:))

Odpověď:
Ahoj Lucko, v sezoně ho moc volného nemám. Ale snažím se ho trávit tak, abych si co nejvíce odpočinul.

Zuzka 2.3.2011, 10:51
Ahoj Milane,
zajímalo by mě, kolik máš na jeden zápas připravených hokejek a jestli se ti stalo, že došly? Je to pak velký rozdíl hrát s jinou hokejkou?
Je radost se dívat jakou upřímnou radost máš po vyhraném zápase a doufám, že po posledním zápase letošní sezóny nám nadšeně padnete ´k nohám´. ;-)
Přeji hodně úspěchů, pevné zdraví a radost ze hry.
Pozdravuj v kabině.

Odpověď:
Děkuji za přání. Na zápas mám připraveny čtyři hokejky. Mám s tím problém. Výroba hokejek trvá přes měsíc a všech dvanáct z balíku zlomím dřív, než přijdou nové. Pak hraju s hokejkami s jinými záhyby, což mi absolutně nevyhovuje. Děkovačky děláme pro vás diváky a všichni si je zasloužíte. Je to radost i pro nás.

Zety 2.3.2011, 10:41
Nazdar hvězdo! Prosímtě, v kterém ze zápasů dáš alespoň jeden gól? V základní části jsem na Tebe pořád sázel a docela jsem vydělal. Co teď? :-)

Odpověď:
Ahoj paparazzi, nevsázej na střelce, ale vsaď na celkové vítězství Mountfieldu..:o)

Petr O. 2.3.2011, 09:00
Ahoj Milane,

jak se ti cca před dvěma měsíci líbilo 6 Hadamcziků kteří tě sledovali při hře?? :o) Střídačka se docela bavila :-D

GL v playoff !

Petr

Odpověď:
Ahoj Petře, byl to velmi dobrý nápad. Určitě jsem si toho všiml a dost to pobavilo mě i celou šatnu. Díky za to a další podobné nápady.

Ptole 1.3.2011, 21:44
Zdar Milane, mám pro tebe pár otázek.
1. Mohl bys mi vysvětlit funkci klubové pokladny a jaké se přibližně platí příspěvky?
2. Máš nějaký hokejový vzor?
Předem díky za odpovědi a hodně štěstí v Play-off.

Odpověď:
Ahoj, na starosti ji má Jirka Šimánek a je to slušný vydřiduch...:o) Platí se víceméně za všechno od trestů až po hattrick. A co se týče vzoru, vždy jím byl Eric Lindros.

michal koplík 1.3.2011, 20:45
Ahoj Milane, jsem z písku a kromě hokeje tady fandím i mounfieldu, a líbí se mi tvoje góly, a celkově celý MOTOR, a chtěl jsem se zeptat jaký je kolektiv v reprezentaci, a jestli si myslíš že měl jet i Kovář a když jsme u golmánů tak jestli se ti líbí náš brankář Jágr Děkuji Milane a hodně štěstí v playoff

Odpověď:
Ahoj, děkuji za přání. Vždy se na repre těším na skvělou partu. Mám tam dost dobrých kamarádů. Můj názor je, že Kuba tam jet měl, ale je to na rozhodnutí hlavního trenéra.

Pavlis 1.3.2011, 19:19
Ahoj Milane,

všichni Ti děkují za výkony na ledě, já bych pro změnu chtěl poděkovat za přístup k fanouškům. Poděkování se samozřejmě týká celého týmu.

Moje otázka zní, kdo je největší talent českobudějovického hokeje do dvaceti let? Vím že je to těžké, ale poprosil bych o jedno jméno.

Druhá otázka se týká Radka Seidla, myslíš že má reálnou šanci se prodrat do "A" týmu?

Děkuji za odpovědi. Motoru zdar!

Odpověď:
Děkuju za pochvalu a co se týče talentu, podle mého názoru je jím Tomáš Rousek, který mi dost připomíná sebe v juniorském věku. Všichni mladí kluci mají pod panem Výborným reálnou šanci se dostat do A-týmu. Dává mladším hráčům dost šancí se tam probojovat a je to jen na něm, jak k tomu přistoupí.

Iveta 1.3.2011, 17:31
Ahoj Milane, nejdřív bych chtěla pogratulovat k úspěchům jak tvým, tak celého týmu. Chtěla jsem se zeptat koho sis přál na čtvrt finále a jseš spokojenej s Vítkovicema?? A poslední otázka kdo vymýšlý děkovačky pro diváky?? Držím palce a přeju hodně štestí do dalších zápasů.

Odpověď:
Děkujeme za přání. Můj tajný tip byly Vítkovice a děkovačky jsou spontánní. Nikdy se na nich nedomlouváme. Příkladem toho byl poslední zápas doma, jak jsme se vraceli a skákali ze střídačky.

Václalv 1.3.2011, 15:20
Ahoj Milane Jsem tvůj největší fanda a chtěl bych se zeptat na tyto otázky:
1.kdo je tvůj soused v kabině
2.s kým nejvíc kamarádíš
3.myslíš si že fanoušci jsou na zápase to hlavní
4.Máš nějakého vysněného spoluhráče který nehraje v HC Mountfield.

No, to je všechno jinak ti přeji aby jste úspěšně zvládli duely z Vítkovicemi no a samozřejmě zdráví

Ahoj Vašek

Odpověď:
Děkuji za přání. Soused v kabině je věčně si stěžující Lanýž..:o) Nejvíc kamarádím s Květákem, se kterým jsme pro každou legraci. Pro fanoušky se hokej hraje a bez nich to nejde. Jelikož je můj vzor Eric Lindros, chtěl bych si sním někdy zahrát, ale protože už skončil svojí aktivní kariéru, tak už to pochopitelně nejde.


Další stránky
123456>>
Sociální sítě

Už je jasno. Juniorka Motoru narazí v semifinále na Chomutov. Přijďte Motor povzbudit do Budvar arény v neděli (12:00) a v...

Alexandr Remeš vydatnou měrou přispěl k postupu juniorů do semifinále. Přijďte nejen jemu zafandit v neděli a v pondělí ??

50. narozeniny slaví 2 bývalí hráči Motoru. David Smetana, v ČB 2 sezony, cca 40 zápasů, 1 gól, 8 bodů. Člen postupového týmu...

50. narozeniny dnes slaví hned dva bývalí hráči Motoru. David Smetana hrál v A týmu 2 sezony (1990-92), cca 40 zápasů, dal 1 gól...