MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Máte nějaký dotaz na předsedu představenstva klubu HC MOUNTFIELD? Pokud ano, můžete se jej zeptat prostřednictvím této stránky, kde vám na vaše otázky zodpoví přímo předseda představenstva klubu Ing. Zdeněk Blažek.
Redakce si vyhrazuje právo smazat nesmyslné, duplicitní, či urážlivé příspěvky.


Zobrazuji odpovědi 1 - 3 z 3 odpovědí v této kategorii celkem.


Martin Písek 5.5.2010, 13:59
Dobrý den,nevím přesně kam mám tento dotaz směřovat ale třeba mi poradíte.Na permanentní vstupenku je podle Vašich stránek poskytována sleva ve výši 15% v prodejnách generálního sponzora firmy Mountfield.Nikde jsem se ale nedozvěděl,zdali je tato sleva nějak časově vymezena.Tedy přesně,když jsem měl permanentku na nedávno skončenou sezonu,mohu ještě slevu využít nebo platí jen v době kdy sezona ještě probíhá a já tedy musím počkat až na permanentku novou?Můžete mi prosím poradit nebo aspoň říci kam se mám obrátit,děkuji za odpověď.S pozdravem Martin Písek.

Odpověď:
Dobrý den, snad vám nebude vadit, že odpovídám já, ale věc se má tak, že možnost slevy u firmy Mountfield a.s. šla dle informace od pana Přibyla, manažera prodejny, uplatnit pouze do 30.4. Nárok na novou slevu vám vznikne nákupem permanentky, ke které obdržíte slevovou knížku. Permanentky by se měly vydávat včetně slevových knížek po 15.7. A. Vansa

Pavel Šťastný 9.12.2009, 15:23
Dobrý den,
od 10. října uplynuli téměř dva měsíce a stále žádná viditelná změna. Chtěl bych se tedy zeptat jak pokračují jednání o zprovoznění bufetu nad A2 a přesunutí Fanshopu do útrob arény.

Dále by mne zajímalo jak dlouho ještě má pan Novák nájemní smlouvu na provozování bufetů v areálu BA? Je v plánu klubu konkurovat panu Novákovi po jejím vypršení a zkusit vzít provozování občerstvení pod svojí patronaci?

Děkuji za odpovědi. S pozdravem P.Š.

Odpověď:
Dobrý den,

Otevření bufetu na tribuně A2 je nyní na panu Novákovi, který se dohodl s nájemcem restaurace na podmínkách smlouvy a v současné době probíhá předávání. Podle informací, které jsem dostal od pana Jouna, by měl být Sportbar otevřen v průběhu ledna. K přesunu Fanshopu do útrob již došlo a měl by být v provozu pod tribunou C od příštího zápasu s Vítkovicemi.

Co se týká provozu bufetů, má pan Novák uzavřenou smlouvu s městem a klubem o provozu bufetů. My jako klub neuvažujeme o tom, že bychom provoz bufetů vzali pod svou patronaci.

S pozdravem Ing. Zdeněk Blažek


Pavel Šťastný 30.8.2009, 09:44
Dobrý den, v nabídce není marketingové oddělení tak budu svůj dotaz a prosbu směřovat na Vás. Zajímalo by mě jestli před sezonou došlo k dohodě s majitelem bufetu nad tribunou A. Byl to skvělý krok pro komfort fanoušků. Situace z minulé sezony byla únosná jen díky špatným výkonům a nižším návštěvám, což se jistě nebude letos opakovat:-)

Další věc co by mě zajímala je přesunutí fun-shopu do City centra. V dřevěné chaloupce je to přeci jenom trochu "pod úroveň". Chápu, že v současné situace je to nejspíše složitá věc investovat do suvenýrů, ovšem z dlouhobého hlediska je to doufám nevyhnutelná věc. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, otevření bufetu nad tribunou A se bohužel odkládá. Nejsme z toho nadšeni, ale celá věc ohledně bývalé restaurace je v soudním řízení a správce konkurzní podstaty nám nabídl podmínky pronájmu, které jsme zkrátka nemohli akceptovat. Do 10. října se celá věc odkládá, pak snad začneme nové kolo jednání.
Co se týče Fanshopu, uvažujeme nad jeho přesunutím do útrob Budvar Arény, kde by se suvenýry prodávaly při zápase. Jinak by měly být reklamní předměty v prodeji na Borku na prodejně Mountfieldu.
Zdraví Z. Blažek


Sociální sítě

40. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jaroslav Kasík. V A týmu hrál v 1 sezoně (2013-14) celkem 35 zápasů, v nichž dal...

40. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Jaroslav Kasík. V A týmu hrál v 1 sezoně (2013-14) celkem 35 zápasů, v nichž dal...

REPORT ?? | Junioři zvládli i druhé utkání s Piráti Chomutov. Po výhře 8:2 odcestují Jihočeši na led soupeře s vedením v sérii...

První zápas semifinále junioři Motoru proti Chomutovu zvládli (4:1), ale v pondělí pokračujeme! Utkání v Budvar aréně se bude...