MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hráčem měsíce února fanoušci zvolili kapitána HC MOUNTFIELD Jiřího Šimánka. Ten toto ocenění získal už podruhé (poprvé v září) a po pěti měsících tak bude znovu čelit vašim otázkám. Šimánek v únoru nastoupil ve všech osmi zápasech, ve kterých si připsal celkem pět kanadských bodů (2+3). Zaskvěl se hned třemi proměněnými samostatnými nájezdy. V předkole proti Vítkovicím se trefil jen jednou.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 28 odpovědí v této kategorii celkem.


Jarda 11.3.2013, 08:41
Ahoj Jirko, jak vzpomínáš na mentální tréninky s Danem Landou? Dalo Ti to něco? Jakej na Tebe Landa zanechal dojem jako člověk?

Odpověď:
Nevím, co mentální tréninky obnášely, já totiž s Landou absolvoval jen fyzickou přípravu, kickbox trénink a potápění. Mítinky ohledně mentální přípravy mělo asi jenom pár hráčů, spíš těch mladších, k tomu nic nevím. Mě osobně to nelákalo, takovým věcem nevěřím. A jak na mě působil? No je to živel.

Marek 10.3.2013, 19:13
Ahoj Šimi,
chtěl bych vám všem moc poděkovat za krásný hokej, co jste předvedli ve čtvrtek, to, že nebyl postup, to už je věc druhá. Byli jste všichni moc skvělý a takhle bych si představoval, aby hrál MOTOR... Na to, jak vypadal začátek sezony jste to zvladli suprove! Po odchodu hracu do NHL jste ukazali bojovnost a ja si vas moc vazim.
1) Chtěl bych se zeptat, co vám řekl trenér Draisaitl v kabine po ty smutne prohre???
2) myslite si, ze Vitkovice ve ctvrtek postoupili ZASLOUŽENĚ???
3) DĚKUJU A HODNĚ ŠTĚSTÍ NA PŘÍŠTÍ ROK! DOUFÁM, ŽE ZŮSTANEŠ S NÁMI V MOTORU!! DÍKY

Odpověď:
Ahoj, s trenérama jsme mluvili až v pondělí, hned po zápase k tomu nebylo moc co říct. Než zaslouženě, tak bych spíše řekl, že postoupily šťastně. I když - daly o ten gól více... Klub na mě uplatnil pro příští sezónu opci, takže příští rok budu určitě v Budějcích.

Tonda 10.3.2013, 16:10
Ahoj Jirko, kdo v týmu dělá pokladníka? Kolik stojí hráče hattrick, první gol nebo vyšší trest? Za co si naposled platil Ty,Šimi? Díky za odpověď.

Odpověď:
Pokladníka dělám už snad čtvrtým rokem já, připadlo mi to poté, co předchozí pokladník Saily odešel do Varů. A dělám ho dodnes. Vyšší tresty a tresty obecně řeší vedení, do kasy za to navíc nic není, první gól je za litřík, hattrick, tak to už je většinou nějaká ta svačinka. Já naposledy platil právě tu svačinku, za hattrick ve Zlíně.

Filip 10.3.2013, 14:42
Ahoj,zajímá mě jestli hokejisti když váží hodně kilo jestli to jsou všechno jen svaly nebo jestli si vypomáhají i pár kily tuku? moc díky

Odpověď:
To je různé. Jsou lidé, kteří těch kil moc nemají, třeba já, nebo Vráblas :) Měl by tam být nějaký ten tuk, aby člověk měl z čeho brát, když je ve větším zápřahu. Někdo je silnější a má toho tuku víc, ale nechci takové hráče jmenovat. Jeden z nich bydlí vedle mě a ten by mě pak zabil :))

majkl 9.3.2013, 23:35
Vnímáte také chorea, který pro vás dělají fanoušci?

Odpověď:
Určitě, samozřejmě hlavně, když je pauza mezi střídáními, tak člověk vnímá atmosféru, která na zimáku je.

Verča 9.3.2013, 22:32
Ahoj , chtěla bych se zeptat jestli si hokejisté vybírájí přítelkyne jen s postavou modelky a dokonalou tváří?
Nebo má šanci i normální obyč. holka?
a má šanci fanynka z tribuny?

Odpověď:
Čau, šanci má každá holka, alespoň tedy podle mě není důležitá postava, ale to, co má holka v hlavě. Nevím, co si představit pod označením normální holka :)

svicko 9.3.2013, 21:07
Srdcař, bojovník a střelec ... díky Jirko ;)

Odpověď:
Děkuju za pochvalu :)

Carl 9.3.2013, 19:24
Ahoj Jirko mám za to, že před sezonou proběhla sázka o to, že dáš 20 golů je to pravda? a co jste se vsadili? Díky za odpověď a příští sezonu víc štěstí a lepší sázky :D

Odpověď:
Čau, spíš než sázka to bylo spíš varování pana Pouzara, že jestli nedám dvacet gólů, tak nebudu moci hrát dál na dresu s jeho 22. Já jich dal 19... Takže ho budu muset nejspíš poprosit, jestli mi jí ještě nechá dál a dá mi šanci ještě pro příští sezónu.

Andrew 9.3.2013, 19:19
Ahoj Jirko, chci se zeptat na pár otázek ..

1. Jak to vypadá s odchodem Kuby Kováře?
2. Jak ses cítil v sezoně jako kapitám týmu a byl na tebe nějaký větší tlak s ”céčkem” na dresu?
3. Jak moc mrzí prohra s Vítkovicemi ve 114. minutě rozhodujícího zápasu?
Odpověď:
1) Zájem o něj bude, bude záležet na tom, kdo ho bude chtít a kolik nabídne.
2) Hlavně když se nedaří, tak se od kapitána žádá, aby nějak vystupoval a vzal na sebe to, že se nedaří a něco s tím udělal. To pro mě bylo jiné, než v předcházejících sezónách.
3) Tak určitě mrzí.

Honza/podobný dotaz: jakub 9.3.2013, 19:16
Ahoj ,zajímalo by mě jaký máš názor na celou sezonu a jak celkově tým hodnotíš. A přeji hodně úspěchů v příští sezoně , s Vítkovicemi jste bojovali ale bohužel to byl potom rychlý útok ale nevadí už se těším na další sezonu :DD

Odpověď:
Rozhodně to nebyla žádná jednotvárná sezóna. Ať už tu byli kluci z NHL, početná marodka, kdy si muselo vše sednout a procházeli jsme si, asi jako každý tým, horšími a lepšími obdobími. Sice jsme hráli stále o něco, ale do play-off jsme se nakonec bohužel nedostali. Je začátek března a je tu konec sezóny. A to je špatně.


Další stránky
123>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!