MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-5-15" |  vypnout filtr
 
<12345
Další diskuse: 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
15.05.2019, 07:02
 
Reakce na Ivánek48: Taky tomu všemu chci věřit ;)....
Ale houby. To, že má VP dva roky je dohledatelné. Před sezonou to tu byl samej spetik a teď jsou všichni "šokovaní." To že hra vypadá jinak je taky patrné celkem jasně. Nevím, co je na tom otázkou "věření".
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 06:48
 
Reakce na =M=Dedek: Minulé sezony nejsou totožné. Tahle ...
Taky tomu všemu chci věřit Smajlík .
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
15.05.2019, 06:43
 
Reakce na Ivánek48: Já chodím na hokej najedený a když s...
Minulé sezony nejsou totožné. Tahle byla specifická. Jasně se říkalo, že jsou to dva roky pro VP a na jejich konci má být postup. Baráž v prvním roce je dobrý výsledek. Před sezonou tomu věřil málokdo. Vznikla kostra týmu, na které lze stavět. Projev týmu je taky někde jinde.
 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
15.05.2019, 06:15
 
Reakce na macháček: Tak asi takhle: Do hokeje dělat nech...
...hele Macháčku! Vezmi si od svých kontaktů tu síť, hoď si ji přes hlavu a zavolej Chocholouškovi.. Pár dnů si odfrkneš, uleví se ti a pak se v plné palbě vrať ke svému okresnímu fotbalu ..už na tebe čekají! ..A nezapomeň "hodit lano" tomu Procházkovi ze Lhoty, byla by ho škoda, je to válec. Smajlík Smajlík
 
 
Ivánek48Ivánek48 | České Budějovice
Reagovat
15.05.2019, 06:10
 
Reakce na fofana: Co to meleš??? Že fotbalisti po čtyřec...
Já chodím na hokej najedený a když se chci jít napít, tak jdu do hospody a ne na hokej. Pokud však posuzuješ vedení podle těchto hodnot, tak je tedy celkem dobrý. Já bych ho raději posuzoval podle toho kam jsme došli, a zde už tak spokojený nejsem. Hrajeme čelo pralesa, to jo, ale budeme ho hrát až nedej bože odejde Madeta či Budvar, nebo oba dva? Podiv se pravdě do očí a zhodnoť výsledky a předváděnou hru ve finální části sezony s tím podceňovaným Dynamem, nebo Jihostrojem. Výsledek Motoru 5 bodů a krása hry Smajlík , a minulé sezony téměř totožné. Fanouškem těchto sportů jsem již několik desetiletí a věř, že každý z nich byl jednou dole a jednou nahoře, ale faktem je, že Motor v současné chvíli je bohužel ten, co je dole, a to přesto, že z těchto zmiňovaných je ten nejbohatší.
Pokud výsledek vadí p. Teplému, pokud není spokojen s přístupem vedení, tak se přece pro budějcký hokej nic neděje. On tomu nerozumí, jiní fanoušci mají názory mimo a melou, a jen ty to vidíš správně Smajlík .
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
15.05.2019, 00:47
 
Reakce na fofana: Co to meleš??? Že fotbalisti po čtyřec...
V podstatě sis odpověděl sám. Na Dynamo chodilo většinou pár lidí = mnohem horší pozice pro shánění sponzorů, všechnu “ slávu “ tady bere hokej, přesto se jim to povedlo a postupně tam dokráčeli. Argument o baráži je naprosto lichý, s týmem ze stejné soutěže jsme ani v jednom ze tří případů nebyli schopni nic kloudného uhrát a případné finále bychom prohráli. Ani jednou za 6 let jsme nedokázali být nejlepším týmem naší soutěže, což považuji v těchto podmínkách vyloženě za průšvih. Ano, oficiálně jsme ligu vyhráli, neoficiálně nikoli.

Co se tady teda dělá na vysoké úrovni, je přesvědčování lidí o tom, že je vlastně všechno super, akorát máme smůlu a jede se dál. Tuhle loajalitu fanoušků a sponzorů nám mohou leckde závidět. Nekonečná ale nebude.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: "A je potřeba dát pravomoce trenérovi,...
Kohy - říkáš že VP si to sestaví atd, a má otázka je, finální slovo do angažování hráčů , rozpočtem, říká svoje moudra někdo z rady ředitelů či poradce? Nebo má VP absolutní pravomoce s daným rozpočtem od GM a do skladby mužstva mu již nikdo neříká své názory ???
 
 
 
Reakce na Drew: Koukám, že tady zase jede klasika a jedi...
Co to meleš??? Že fotbalisti po čtyřech letech na rok postoupili do ligy (protože nemaji baráž) a celej rok na ně chodilo 500 diváků a když na Brno přišly 4000 tak neměli ani co pít a jíst, to je manažersky vedeno líp než v Motoru? Dovol abych se nepopiratelně zasmál velmi nahlas.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dalším z partnerů Motoru, koho jsme oslovili ke krátkému rozhovoru, byl zástupce vás - fanoušků. Největšího partnera klubu! Ještě...

Brankář @jiri_patera, který loni pomohl Motoru v 15 zápasech, se připravuje na další sezónu v zámoří.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Trenér @JaroslavModry odpovídal na dotazy fanoušků ?? hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Devětatřicetiletý forvard Motoru Michal ''Mižu'' Vondrka se podělil o své záliby a nebo třeba oblíbené filmy v tradičním...