MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-7" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
ztenyzteny | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:13
 
On pry rad kavicku p.Jagr popiji u sebe v kancelari tak moc o jinych hracich nevi..jak ze tymovy scout.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:11
 
Reakce na Drew: Pro jistotu jsem se podíval i na záznam....
Souhlas. Říkám to dlouhodobě, že si od těch pruhovaných ignorantů necháváme doslova s.át na hlavu...
 
 
 
Reakce na alkac: Šimánka?? Šmarjá, ten musí zůstat! Gilb...
Nezapomeň na poměr cena =výkon a podle mě je Gilbert dráhý a to jeho plat neznám, ale jako cizinec tady za malé peníze hrát nebude.
To MrPersi:
Motor nejvíce trpí právě v oblasti hledání posil. Čekáme co nabídne trh. Bože... Skaut bere peníze za co??
Peníze by měl klub vložit do posil a proč prémie? Za to že není opět splněn cíl nebo za odečtené body? Hazardují s největším sponzorem a to jsme my fanoušci..
 
 
 
Reakce na MrPesi: Proto říkám, chce to člověka, který ne...
Souhlas
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:08
 
Psal jsem, že s Pardubkama to bude zápas o naději, tedy že v případě prohry máme po sezóně, ale bylo by velmi neuctivé vůči našim klukům, kdybych na tom i po takovémto zápase trval. Chlapci si zaslouží obrovskou poklonu za to, jak dřou, nic nevypustí a za Motor bojujou, ono se jim to vrátí, byť se tak nemusí stát hned...
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:06
 
Za mě, ať to dopadne jakkoliv, tak udržet co nejvíce hráčů, kdo bude chtít, ať tu hraje, kdo bude váhat, popostrcit finančně. A vhodne doplnit rozdilovymi hráči.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:03
 
Reakce na Amos16: Posily hledá hlavní skaut p.Jágr , kte...
Proto říkám, chce to člověka, který nebude jen dřepět v teple kanclu a popíjet kávičku. By mě zajímalo jestli někdo sleduje pralesní ligu alespoň na netu. Já tvrdím, že i letos se dal získat nějaký ten útočník do kádru. Chce to jen být trošku dravý a nevymlouvat se, že nikdo nebyl k dispozici.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
07.04.2019, 21:03
 
Reakce na fofana: On ji ale přerušil, protože myslím Gil...
Pro jistotu jsem se podíval i na záznam. Gilbert do golmana nenajel, natlačil ho tam Eklund a Kacetl spadl jako brambora, tudíž si to Pardubice zavinili sami a hra se přerušovat neměla. Rozhodující chyba pro výsledek celého zápasu a zároveň to dost snížilo nějaké naše šance na postup. Já čekám na reakci od našeho vedení, ale vzhledem k tomu, jakou pověst jsme si vybudovali, spíš žádná reakce nepřijde.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 21:00
 
Reakce na Motor27: Tento rok jsme museli ušetřit dost pe...
Šimánka?? Šmarjá, ten musí zůstat! Gilbert to samé, protože ten podle mě stopro hraje od konce ZČ s nějakým zraněním ve spodní části těla, ale zdravej je jeden z nejlepších všestranných centrů v lize. Dozvíme se po sezoně, ale jestli bych si u někoho na zranění vsadil, bude to on. To samé Čermák, ten pořád umí být platnej, 3. útok odehraje v klidu. Heřman dtto, k mladým klukům by určite sednul, Beránek si třeba velmi chválil, že mu hodně pomáhá. Novák = Kondor č. 2, tj. hráč perfektně se hodící do ofenzivního kombinačního hokeje, ale kterému příliš nesdí PO hokej. Naopak Soptíka už si tu podle mě užijeme jen pár zápasů, ten v pralese nezůstane. O Kouďáka již je zájem jinde, bude to těžké ho udržet. Doležal další velký otazník, v rozhodující fázi sezony se ukázal ve výborném světle, zájem o něj asi bude. A u Janduse asi bude dost záležet na tom, co bude chtít Sparta.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 20:59
 
Reakce na Motor27: Tento rok jsme museli ušetřit dost pe...
Například Jandus je kmenový hráč Sparty, Plášil, kterého bych tu taky rád viděl je hráč Hradce. Přikryl zase Plzně. Otázka je jestli ty týmy budou mít o ně zájem nebo nám je zase uvolní. Máš pravdu, že i z pralesa se dá vytáhnout kvalita. Chtělo by to přivést hráče střední generace něco jako se letos povedl Doležal. Taky tajně doufám, že se udrží lajna KBD. Každopádně na pozici první lajny čekám elitního centra a jedno křídlo. Tahle sezóna bude finančně ve velkém zisku tak snad prémie vedení investuje do posil. Protože největší sponzor jsou právě fanoušci.
 
 
 
Reakce na Motor27: Tento rok jsme museli ušetřit dost pe...
Posily hledá hlavní skaut p.Jágr , který za celou sezonu neopustil ČB. Na tribuně BA je nenajde!!!
 
 
 
Reakce na Perun: To je dobře. Ale dovedu si představit, ...
Ne, i Dynamo má víceletou smlouvu, opravdu to nehraje roli.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
07.04.2019, 20:52
 
Jo a zitra nebudu mluvit, chraptim. Zapas jsem si opravdu uzil, pokud budeme takto hrat ve zbytku sezony, nemame se za co stydet! Smajlík
 
 
 
Tento rok jsme museli ušetřit dost peněz a dost vydělat. Taky proto bych rád viděl příští rok nadupaný kádr.
Příští rok bych bral jako rozhodující o budoucnosti Motoru a klub by měl konečně vytvořit nějaký tlak a né být stále za ty hodné! Necháme si sr.át na hlavu.
Karabáček, Bradley, Doležal, Jandus podepsat!!
Konec by měl přijít u Čermáka, Heřmana, Šimánka, Nováka a Gilberta, který top centr není...
V Havířově a v Litoměřicích se dají najít zajímavý hráči a pak se pokusit přivést ještě jednu top lajnu. Má na to Prospal vůbec čas? Kdo hledá posily?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Smlouva s městem je víceletá a příští ...
To je dobře. Ale dovedu si představit, jak si Dynamo vyjednává nějakou bonusovou podporu navíc za nejvyšší ligu, na což my nemáme nárok.
 
 
lllouislllouis | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 20:47
 
Motor dnes bojoval, snažili se, leč na letošní barážové soupeře to bohužel nestačí. Je to škoda, protože přes všechny nevýhody baráže si myslím, že pro nás je to pořád větší šance než přímý postup jen pro jediný tým. Výsledek dnešního utkání neodpovídá nasazení každého z týmů, ale na to se tabulka neptá Smajlík

Přes to všechno - jedině =M=. V úterý musím fandit jen na dálku, v pátek jedu do Pardubic vidět naši výhru a koupit perník.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
07.04.2019, 20:45
 
Kybychom pristupovali ke kazdemu barazovemu zapasu tak, jako dnes, jsme druzi. Tot vse.
 
 
 
Reakce na Perun: No, je v podstatě po sezoně (i když jse...
Smlouva s městem je víceletá a příští rok by stačilo vyhrát jen vlastní soutěž. Řekl bych, že to mění situaci víc, než postup Dynama.
 
 
jmgjmg | ČB
Reagovat
07.04.2019, 20:41
 
Kéž by náš hlavní problém byl "výkon kapitána", jak to někdo tvrdí... Klíčový problém je, že gól dokáže dát pravidelně jen asi 5 hráčů, v důležitých zápasech tak 2...všechno ostatní je jen podružný a více méně z toho vznikající problém...
 
 
JMGJMG | ČB
Reagovat
07.04.2019, 20:39
 
Taky absolutně nechápu ty hloupý kecy směrem ke Kutlákovi. Kdyby všichni makali jako on, jsme v pohodě. Udělá chybu, stejně jako dnes před 4. gólem, ale pramení jen z toho, že když jsme v průšvihu, jde do toho jako první a snaží se zastat všechno. V útoku jsme naprosto nemohoucí, tak se i to snaží vzít na sebe. Kéž by se mu chtělo hrát i příští rok...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes uběhlo 90 let od chvíle, kdy byl náš klub několik minut od mistrovského titulu. Neuvěřitelný příběh brankáře Františka...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Martin Novák naskočil do sezony velice úspěšně. Pak se ale zranil a bylo pro něho těžké se dostat...

? Motor představuje nový trenérský tým! Vedoucím sportovního úseku a hlavím trenérem se stává Jaroslav Modrý, po boku bude mít...

Letošní poslední zápas přinesl hned několik loučení na českobudějovické straně. Poslední duel však úspěšný nebyl, jelikož Motor...