ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "lindemann" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Fantastický vstup do baráže! Smajlík Takhle nějak měl vypadat vysněný start. Chvílema Pardubice rychlejší, techničtější hlavně v útočném pásmu. My jsme to hráli až moc po rozích. Ale tahle výhra nás nakopne a náš výkon se bude jen zlepšovat. Hodně nervozity z nás bylo cítit. V pátek domácí výhry Motoru + Jihlavy a baráž začne být zajímavá.

Osobně se mi z Pardubic nejvíce líbil Tomášek (a ne kvůli šťastnému gólu), když měl puk na holi, pokaždé nám zle zatápěl.
 
 
 
Trošku nervozity z nás bylo cítit, že nevíme co čekat. Teď kluci zjistili, že to je hratelný a zlepšíme se Smajlík
 
 
 
Na livesportu je jiná a té bych věřil spíš Smajlík
 
 
 
Reakce na Gais: Můžeš si to poslechnout celý znova. Já z...
Kradeckej fanoušek nemůže prohrát zítra. Buď prohrajeme a budeme ti pralesáci, co neumí držet ani hokejky a v pralese zůstaneme nadobro anebo vyhrajeme a v tom případě budou největší tupci polokoně, co neporazí ani pralesáky. Smajlík
 
 
 
Tak tady kurzy na celou baráž z tipáče, tak nějak jsem je očekával:

odkaz
 
 
 
Tak snad dostane šanci Fronk a ne Žovinec v útoku.
 
 
 
Reakce na Adas68: Škoda, že se nedá vsadit na postup / n...
Dle mého ty kurzy ještě vypíší. Bývalo to každý rok.
 
 
 
Jinak v Brně na semi lístek za 700 Kč na sezení. Tolik jsem neplatil ani za NHL Smajlík
 
 
 
Taky přidám pár svých hypotéz a subjektivních domněnek k blížící se baráži. Předem se omlouvám za tapetu.

Něco málo k soupeřům:
Jihlava - kloubok dolů před nima jak odehráli sezonu i PO. Líbila se mi i vyjádření Vlka a dalších hráčů směrem k baráži. Je z nich cítít obrovská bojovnost, týmový duch a obětavost. Nepříjemný soupeř hlavně ze začátku baráže, ale nedivil bych se kdyby jim později začaly docházet síly. Proti nim nám hraje do karet šířka a vyrovnanost kádru. A i když jsme s nima v ZČ 4x rupli (ač se to Jihlavákům líbit nebude), tak jsme byli ve všech zápasech lepší, hokejovější a oproti minulým sezonám jsme je přebruslovali. Ve všech zápasech jsme dostali první gól a pak dobývali, v baráži se to musí otočit už konečně. Chce to najít recept na jejich gólmany. Nicméně věřím, že je min. 3x porazíme.

Karlovy Vary - možná budu vyveden z omylu, ale prostě si nemyslím, že by byli nějak výrazně lepší než my. Ty týmy mi přijdou naprosto vyrovnané a bude to mezi námi otevřené. Hrají podobným stylem jako my, bez nějakých výrazných hvězd, hodně bruslí, aktivní hokej, po většinu sezony problémy s koncovkou.

Pardubice - no velký otazník. U nich budou klíčové první 3 zápasy. Jakmile se jim povedou, tak se chytnou a můžou baráž odehrát v klidu. Jakmile dostanou v prvních zápasech facku, nemusí se z ní už oklepat. Doufám, že hned v prvním zápase u nich ukážeme směr jakým se to bude vyvíjet.

Pár bodů, které by nás mohli naplňovat optimismem:

- zkušnosti z loňských baráží. Před 2 lety jsme se ocitli v baráží spíše náhodou. Schválně se podívejte na naší sestavu a porovnejte to s tou letošní. Vše hráno na jednu lajnu. A i přesto jsme ještě v půlce baráže měli reálnou šanci na postup. Pak logicky došly síly. Další příklad loňská Slávka. Troufám si tvrdit, že máme lepší tým než oni loni. A nebýt naprosto pokaženého zápasu doma proti Litvínovu (3-0 po druhé třetině), tak byla letos Slávka extraligová. Navíc v letošní baráži není vyložený favorit jak Litvínov loni.

- obrana: největší pokrok od minulé sezony. Z mého pohledu těžko sestavit v první lize ještě lepší.

- hra venku: další evidentní pokrok. Hra venku nám letos sedí. V PO ze 4 zápasů venku 1 inkasovaný gól - to hovoří za vše.

- týmový duch: na tomhle má velkou zásluhu Tonda Je vidět, že hráči dýchají jeden za druhého.

- Stavjaňa: tomu chlapovi prostě věřím. Je vidět, že vše má dobře a dopředu promyšlené.

- široký kádr. V případě zranění je kam sáhnout. A to ještě možná letos naskočí Květoň s Nouzou.

Já to vidím letos pozitivně. Minimálně do posledního kola o ten postup budeme bojovat a musí to letos vyjít. Vedení udělalo letos maximum pro postup, poučilo se z chyb minulých. Jediná obrovská škoda, že nevyšel ten Nedorost. S nim na centru první lajny by to bylo ještě veselejší. Byl by to ten správný leader. Ale věřím, že zvládneme i bez něj Smajlík
 
 
 
Otázka koho si do baráže přát víc. Před semifinále bych spíše to Kladno, ale pokud tu sérii otočí dost by je to mohlo nakopnout. Jihlavě se zdá můžou docházet síly, ale žádný zápas jsem neviděl, takže těžko soudit. Každopádně je dobré, že tu sérii natáhli na 7 zápasů.
 
 
 
Po utkání v Olomouci budeme vyhlížet baráž, nastavíme rytmus a hlavu na ni,“ uvedl kouč Dynama Miloš Holaň. „Chci, ať si hráči zahrají s chutí. Zápas musí hlavně odbojovat“ doplnil trenér Pardubic.

Tak hlavně, že to bylo s chutí dnes Smajlík

odkaz
 
 
 
Reakce na císařpán: Nefér vůči ostatním? Bože,co je tohl...
Za druhou větou ti chybí vykřičník, jen pro příště - ubralo to na důležitosti tvého příspěvku. Sice si se to snažil dohnat na konci, ale už to zkazilo dojem Smajlík
Je vtipné dělit fanoušky na permanentkáře vs zbytek a myslet si, že ta první skupina je něco víc, jsou větší srdcaři a ta druhá jsou jen fanoušci úspěchu.
odkaz

Imho nemyslím si, že jsem ojedinělý případ, který preferuje koupi vstupenek na jednotlivá utkání, jak tu někdo psal. Při koupi permanentky na baráž nejde ani tak o to, že by člověk tratil, pokud by šel třeba jen na půlku zápasů, ale zbytek by propadl, když by se nedomluvil s někým známým a to mi přijde škoda. Možnost propůjčit jí někomu neznámému moc nepřipadá v úvahu. Vyřešil by to ten balíček vstupenek místo permice (pro Prsta pouze na domácí zápasy Motoru). Leč chápu, že klubu to je jedno, vyprodáno bude tak jako tak a zda bude v hale pár zaplacených prázdných míst to nikoho trápit nebude. Ty starosti zato nejspíše nestojí.

Jako fanoušek nebydlící v ČB bych proto ocenil, kdyby šly nějaké vstupenky (pokud zbudou) nejdříve do internetové rezervace. Ale naráží to na stejný problém, že se na pokladnách stejně prodají, tak to je asi jedno. A navíc by mi Kohy odpověděl, že to znevýhodňuje ten typ lidí, kteří nemají internet Smajlík
 
 
 
Reakce na Prst: Na všechny utkání baráže? To jako myslíš...
Přesně tak jsem to myslel, pojďme slovíčkařit. Tak k té permici ti samozřejmě gratuluju, máš právo jich koupit klidně 5 a jít na jedno utkání. Jen pak škoda, těch prázdných míst v hale, když na plno fanoušků se pak nedostane.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A taky je to nefér vůči těm, kteří cht...
Čekal jsem argument celosezónní permice. Ale to je míchání jablka s hruškami. O to tu teď vůbec nejde. Neznamená přeci, že fanoušek s permicí je větší fanda, než ten co kupuje lístky jednotlivě.

Osobně bych třeba uvítal možnost místo permice na baráž koupit vcelku balíček na všechna utkání baráže. Troufám si tvrdit výhodné pro obě strany. Klub by všechny vstupenky prodal ještě před baráží a fanoušek, co má balíček a může třeba jen na půlku zápasů, ty lístky v pohodě udá. Půjčujte někomu cizímu permicí např. jen na třetí utkání. To raději necháte to místo v hale prázdný.
 
 
 
Reakce na pidlisna: Tak jsem si naivně myslel, že bude t...
Taky doufám, že nějaký vstupenky zbydou a půjdou do prodeje po jednom utkání. Chápu, že pro klub je výhodnější vše prodat dopředu, ale je to tak trošku nefér vůči ostatním, co na všechny bárážový zápasy nemohou a nejsou přímo z ČB. Ta fanouškovská základna je veliká a těch pár set lístků na jedntolivá utkání by se prodala určitě.
 
 
 
Reakce na Drew: Speeder, quak: Tady se hodně nabízí srov...
Jo dočkají, až tam dorazí Mirek se svým cirkusem.
 
 
 
Tak jsem zvědavý jestli i dnes slávisti budou zklamaní, že je neumíme přehrát hokejově a vyhráváme se štěstím. Včera měli o nás starosti, že lepší hokej neumíme.

Dnes se naplno ukázalo rozložení sil v tomto semifinále. I když ono až na tu jednu třetinu u nás doma to máme pevně v rukách. Konečně to tam trošku napadalo, ale těch šancí bylo opravdu plno. Gratulace hoši! Smajlík
 
 
 
Dnes bych ocenil třetí třetinu. Parádně si umíme hlídat náskok. Jak Přerov, tak i teď Slávka když musela, tak se nedostala vůbec k ničemu. Tlak, šance, střely nic (alespoň mi to z toho sekaného přenosu tak přišlo - slávista v přechodu na modrý - zásek na 10 vteřin - a puk za bránou Frodla Smajlík ) Na modré čáře narážela do zdi a nevěděla si s tím rady. Tohle nám funguje. Zítra snad vypleníme Eden podruhé a v pondělí zakončíme.
 
 
 
Dnes se ukázalo,že Slávka na nás nemá. Při hře 5 na 5 jsme ji v klidu přehrávali. Jen při naší přesilovce si mohla odpočinout Smajlík Mohla by to být poklidná série. Jen toho pasáčka ovcí, co je na ledě evidentně omylem by to chtělo trošku uzemnit.
 
 
 
Reakce na Amper_: No podle toho co koukám je dost rezerv...
Rezervace zaplacené a nezaplacené nejde rozeznat. Obojí mají stejnou červenou barvu,
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Připisujeme si druhou výhru v přípravě! @BlackWingsLinz jsme přestříleli 6:5 po prodloužení! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Proti @BlackWingsLinz nastoupíme v následující sestavě!Startujeme v 17 hodin, vstupenky koupíte zde: goo.gl/qpdvsGPřímý přenos...

Hledáme nové posily do naší redakce ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Páteční duel sehraje Motor proti rakouskému Linci! #CEBvLINhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Odehrané v 17:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
EHC Black Wings Linec