MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-26" |  vypnout filtr
 
<12345678>
Další diskuse: 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
26.03.2020, 16:25
 
Všichni pravicoví politici najednou zlevicoveli ... mějte.
 
 
 
Mám spoustu kamarádů co jsou OSVČ a jak si lebedí např. z paušálu. Dřív byla dobrovolná účast na soc. pojištění a politice zaměstnanosti, teď se musí platit minimum. Nikdo od státu nic nechce, ale natahovat pak ruku ke státnímu důchodu to jo. Nechme na hlavě. Hele vše má pro a proti, ale brečí i teď jedna skupina daňových poplatníků.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
26.03.2020, 16:23
 
Godla by rozhodně špatný nebyl. A nevadil by koneckonců ani ten Pavlát, neb si myslím, že by to chtělo i někoho perspektivního na pozici dvojky.
 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
26.03.2020, 16:22
 
Kamarad osvc říká. Dokud jsem byl blbý, platil jsem dane. Od té doby, co optimalizuju/ nákup auticka/ dane neplatim, nejsem blb. Nyní mu nasolime ještě 15 000. Tý zaměstnanci jsou ale budizknicemove ... Smajlík
 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
26.03.2020, 16:17
 
Virus roznesla nezodpovědná čína i lyžari
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
26.03.2020, 16:17
 
Reakce na fofana: Pokud stát někomu zakáže činnost, musí...
Smajlík Smajlík Smajlík jestli tohle myslíš vážně, tak si běž koupit krompáč a lopatu. Vláda jim to otevře a všechno tu vychcípe .... takový výkřiky do tmy by měly být trestný Smajlík
 
 
 
Reakce na carramela: Nepřekrucuj a napiš jestli to je ne...
Je vždy a nepřekrucuj DPH na vstupu a na výstupu tj. možnost odpočtu, kteriu jdna skuoina nemá. Pravda, že všichni nejsou plátci DPH.
 
 
 
Reakce na Jenicek1974: https://zpravy.aktualne.cz/financ...
Taky by bylo fajn z toho očistit státní zaměstnance, protože i když jsou někteří velmi potřební, tak negenerují peníze, jen vrací zpět část toho, co jim stát dal. Pak by byl rázem poměr úplně jiný.
 
 
 
Reakce na quak: Jen velké firmy platí odvody za zaměstna...
Nebuď Ludvo hnidopich. Dobře neuvedl jsem s.r.o a menší firmy. Jsou ale tací co zaměstnaj např. 5 lidí poberou dotaci na pracovní místo a na zimu šup s nima na pracák. Hele neházím všechny do jednoho pytle. Měl jsem živnost v devadesátkách až do milénia a odvedl jsem každej rok co bylo předepsáno a defacto ze svého jsem podporoval fotbalovej klub. Skončil jsem kvůli konkurenční doložce, abych si nedělal zbytečně problémy. Asi tak.
 
 
 
Reakce na játro: já nechápu, proč by vláda (daňový popla...
Pokud stát někomu zakáže činnost, musí mu to kompenzovat, ať je to osvč nebo velká firma. S tímhle třídním bojem jdi do řiti.

A pokud vím, ten virus neroznesli po světě lyžaři, ale hlavně Čína svou nezodpovědností. kde se dá žalovat tenhle komunistickej svinskej stát zneužívající otrockou práci?
 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
26.03.2020, 16:09
 
 
 
 
Reakce na macháček: To platíme snad všichni, ale pokud s...
Nepřekrucuj a napiš jestli to je nebo není příjem rozpočtu. Tam je podstata. Bez rozdílu jestli občan, zaměstnanec nebo OSVČ.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
26.03.2020, 16:06
 
Reakce na Paav: Hádat se nebudu.... Je to na delší dobu....
já se taky nechci hádat, ale ty si myslíš, že šlo být rychlejší? Vzpomeň si na diskuze zde, jak se tu držkovalo, že bude nějaké omezení .... Já tuto vládu nevolil (a volit nebudu), ale myslím, že díky nim to tu nemáme jako v Itálii. Všichni by měli přestat hledat chyby (většinou je hledají ti, co nic nedokázali = novináři) a začít u sebe, respektovat druhé a mít alespoň trochu úcty
 
 
 
Reakce na carramela: Machy, Machy, ty fole :)) a ten ro...
To platíme snad všichni, ale pokud se tu máš špatně a dřeš bídu s nouzí, tak doporučuji Švédsko.
 
 
 
Reakce na játro: já nechápu, proč by vláda (daňový popla...
Hádat se nebudu.... Je to na delší dobu. Jako lidi jsou nezodpovědní, na druhou stranu, mohl se zavést nouzový stav a začít stát řídit krizovými zákony už 2. března. Socany nemusím, tady jsme ale oproti všem zemím mohli být napřed o měsíc....
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
26.03.2020, 16:00
 
Správně! Máš bejt buď fasa chlap, kterej má koncern, nebo máš bejt zaměstnanec! Malý firmy jsou neefektivní a ještě kradnú!

adas68: nesmíš ale zapomenout, že ne všichni OSVČ jsou one man show a že řada z nich taky zaměstnává lidi.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
26.03.2020, 15:55
 
Reakce na Paav: Všechny zavřené podniky mají smůlu, vlád...
já nechápu, proč by vláda (daňový poplatník) měl platit ušlej zisk. Ten vir sem tahají nezodpovědný občané, kteří musely na lyže, atd.... takže ať je podnikatelé žalují. OSVČ dostanou alespoň něco, ale co občan, který má hypotéku. Co mu kdo dá a navíc by ještě přispěl na podnikatele? Ano, uskromnit se musí všichni, navíc, pokud se člověk snaží, lze podnikat i teď. Bohužel, hodně podnikatelů jsou vyžírci a čekají, kdo jim co dá zadara (viz zasratý dotace)
 
 
 
Daňové příjmy státu 2019:
Závislá činnost (zaměstnanci) = 143 mld.
Osvč = 8 mld.
U ZP a SP to bude obdoba. A předesílám, že socany a bureše nesnáším, pouze jsem našel data.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.03.2020, 15:45
 
Reakce na macháček: Jo opomenul jsem velké firmy, které ...
Jen velké firmy platí odvody za zaměstnance? Malé ne? OMG! A co třeba DPH? Souhlasím v jediném, kdo chce, vidí. Žel ty zjevně vidět nechceš.
 
 
 
Německé fotbalové kluby Borussia Dortmund, Bayern Mnichov, RB Lipsko a Bayer Leverkusen založily fond na pomoc celkům z první a druhé ligy. Dvacet milionů eur (asi 550 milionů korun) má pomoci oddálit finanční problémy způsobené přerušením soutěží kvůli pandemii koronaviru.
Zdroj: odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....