MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
04.03.2020, 18:47
 
Co to tam ten tschurak mele?
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
04.03.2020, 12:55
 
Žiju teď v takové perdéli, a když někdo tady vypustí zaručenou zprávu, že za koronavirus může Kalousek, bude mu uvěřeno, a Američani, samozřejmě, ti můžou za všechno.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
03.03.2020, 12:44
 
Drobný je ze své bohaté kariéry zvyklý určitě na jiné podmínky fungování klubu. Pohyboval se v dobře ekonomicky zajištěných bundesligových klubech, kde organizace a chod klubů je na úplně jiné úrovni, kterou asi těžko může hledat v Dynamu. Jsem možná naivní, ale kropení a světla v tréninku budou asi něco stát. Je otázka, jak to zatěžuje klub finančně. Nechci dělat advokáta vedení klubu, nevidím do toho, neznám ty lidi, ale Drobný mohl podle mně s kritikou počkat až po skončení ročníku. Byla by škoda, rozes*at si tak dobře rozjetou sezónu. Netvrdím, že na Drobného kritice nic není, určitě má svůj díl pravdy a vidí to, jak to vidí.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.02.2020, 23:36
 
Reakce na Salvelino: hlavně sem nechápal, že se nic nezm...
Jasně, pravá strana hořela, a nejen Brandner, kterého zmiňoval komentátor, ale dle mého hlavně Čolič, který si vůbec nestíhal hlídat svůj prostor. Holzer si tam lítal jak chtěl, a že to nebylo dva , tři nula je zázrak. Pak paradoxně ( když tohle všechno přežijeme) dostaneme
na konci takovej hroznej gól. Škoda, druhá půle byla dobrá, soupeř určitě hratelnej, pod velkým tlakem, jen šancí málo, tutovka vlastně jen ta Sivokova hlava. Ale kdo tohle před začátkem soutěže čekal? Hokej dneska, závěr hroznej, ale bylo znát, že o tolik (z naší strany se už nehraje). tak dobrý tři body, které stejně už nic neřeší.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
01.02.2020, 18:35
 
To vítězství je nakonec zasloužené, ale i přesto, že Pavlát chytal výborně, jsme pálili strašné množství šancí. A Chomutov nebezpečnej bude, ne, že ne. Když si vzpomenu, jak nás trápil v postupové sezóně v PO, ještě dnes mi naskakuje husí kůže.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.01.2020, 18:26
 
Reakce na Hukoth: Tak takhle nějak jsem to včera myslel ...
Proti takovéto bombě do víka nemá nikdo nic, to je prostě vono. Jenže nám to tam moc z takovýchto situací před tím nepadalo. Naopak Gilbert hledal přihrávkou Rašku zcela zbytečně, ten byl už moc blízko brance, a neměl šanci zakončit. Přihrávku na volného spoluhráče je třeba včas načasovat, nepromeškat vhodný okamžik. Lehce se řekne, vím, ale rozhodnout se kdy přihrát a kdy vystřelit je těžké.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.01.2020, 14:56
 
No jo, no. I já tady často volám po zjednodušení hry, kdy na to jdeme příliš komplikovaně, toporně a tím pádem neefektivně. Zaobíral jsem se pouze tím, že přečíslení by někdy slušela i jiná varianta, než střela, někdy ze situace, kdy není moc šance uspět. Ale vysvětlení, které nabízíš, napadlo i mě. Může to tak být.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.01.2020, 12:13
 
Siky, Tweety: Jj, nevšiml jsem si hned, kdo to byl. Takže Berry. Díky.
To je jasné, že hráč má na rozhodování zlomek vteřiny. Jen se mi zdá, že u nás je to tak skoro vždy. Já hráčům nic nevytýkám. Koukám na hokej už hodně dlouho, a v Budějovicích se hrál vždycky (celá léta ) technický hokej. Mě nějaká parádička vždycky potěší. Dnes se hokej ubírá už jiným směrem, je rychlejší, tvrdší (mnohem). Nedávno jsem sledoval jen tak mimochodem utkání nás a Rusáků někdy ze sedmdesátých let. Z hlediska dnešního diváka zoufale pomalá záležitost. V dnešním hokeji by už tento vůbec neobstál.Jen se mi zdá, že hokejové krásy prostě ubylo na úkor dnešních trendů, a vím taky, že je to normální vývoj, a nedá se zastavit. Hraje se úplně jinak. Ale já pamatuji ještě Šemberu, Hajšmana, Neumeiera, Höniga, samozřejmě Španingera a další. Jejich hokej, to byla radost. Sorry za nostalgickej "pláč".
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
27.01.2020, 23:35
 
Reakce na zbyna-ck: Dneska to byl dobrej zápas. Začátek ...
Jo, ve třetí jsme to hráli příliš složitě. Možná, že nemám pravdu, ale když už se nám nabídne přečíslení, hrajeme to pořád stejně. Hráči mají asi v popisu práce od trenérů střílet, jedou - li dva na jednoho. V těchto situacích hráč s pukem na hokejce vždycky střílí, a stává se z toho trochu stereotyp, protože soupeř už to má přečtené. Vím, že se počítá s dorážkou, ale někdy to po přihrávce před úplně prázdnou kasu volá. Viz dneska, když ujížděl Prokeš společně s Michnáčem(?), kdyby dostal Michnáč přihrávku, stačilo jen nastavit hokejku a musel to být kus. Ale to je čistě můj pohled. Vím, že je trend cpát to všechno do brány, a koneckonců, dneska nebyl žádný důvod k nespokojenosti, ty dva body jsou dobrý. A musím konstatovat, že brankáři nabírají docela slušnou formu, kéž by kulminovala v play off.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
25.01.2020, 23:27
 
Reakce na Evoorg: Tak to stažení mělo celkem jasnou logi...
Souhlas, a ještě bych vyzdvihl Nováka, poslední zápasy hraje v super formě.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
18.01.2020, 19:30
 
Klouček dneska tak, jak to má bejt, tu nulu si zasloužil a paradní výkon všech.
KerschlicOO: Komentátor se nakonec srovnal, máš pravdu, že jsou horší a to o dost.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
18.01.2020, 18:38
 
Tak ten komentátor móóc a moc fandí domácím, a křečovitá snaha o objektivitu se mu příliš nedaří. Novák na Endála krása, mé staré hokejové srdce plesá. Doufám, že jim tam foukneme ještě nějakej kousek, šancí je dost. Přál bych kusa Allenovi.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.01.2020, 20:00
 
V prodloužení, či na nájezdy nevyhráváme, takže bod musíme brát všema deseti, dělba bodů zasloužená.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.01.2020, 17:28
 
Reakce na Evoorg: Proč by byla střela zbytečná? Vyhráli ...
Dobré hodnocení, jen k těm brankářům, vůbec netvrdím, že jsou špatní, ale oni někdy nechytí ani to, co mají. Ovšem jinak souhlas.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
11.01.2020, 17:44
 
Řekl bych, že ofsajd při druhé brance nebyl. Je škoda, že oslabení začneme hrát víc než dobře, ale stačí jeden výpad soupeře a je gól.Jejich gólman zatím velmi jistý.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.01.2020, 15:55
 
Reakce na Zbyna-CK: stejně nejlíp upadl ten borec, co ho...
Jo, to bylo stejný, jako když "zápasník MMA" Štáfek polechtal otevřenou dlaní po spánku toho slovenskýho podnikatele, či s kým to zápasil, a ten si okamžitě ustlal, a pospinkal si.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.01.2020, 11:06
 
Reakce na Tveety: alkac: Klimeše taky nesnáším, protože ...
Jestli myslíš ten gól Michnáče, tam snad ani k nějakému kontaktu nedošlo. Leda až potom, co byl puk v bráně. Náš clonící hráč nestál v brankovišti ani náhodou, a ta schovaná střela byla perfektní. Klimeš upadl, aniž by padat musel. Z přerovských včera nebyl zdaleka sám.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.01.2020, 23:17
 
Parádní zápas, a zasloužené vítězství, přes všechna ta držení, přes všechny ty háčky, které soupeři procházely. Velká spokojenost s výkonem, jen prostě nemohu si pomoct, ač budu za to tepán, trnul jsem při každé střele na Strmeně, padalo to z něho víc, než je zdrávo. Ti naši gólmani jsou schopni odchytat velmi dobrý zápas, ale stabilní výkony u nich postrádám, a to je v play off nutnost. A ještě k zápasu, byl jsem nadšen krásnými akcemi, jsem stará divácká škola, a některé góly byly prostě lahůdkové.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.01.2020, 19:57
 
Krása krás. Luxus Plášila
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.01.2020, 18:36
 
Reakce na Paav: Kdo tu psal, že neumíme přesilovky... :)...
Takhle to má vypadat, to byla naprostá paráda. Škoda toho snížení.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...

Posilou zadních řad Motoru se stal Petr Šenkeřík. Třicetiletý bek přišel z Karlových Varů. Co od angažmá na jihu Čech očekává?...