ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.09.2017, 08:48
 
Bude nějaká úvodní show jako každou sezónu? Abych přišel včas.
 
 
13.09.2017, 07:34
 
Když měl včera Kvaky ty narozeniny, tak něco o něm ze stránek Avelanche (text se vztahuje k zápasu z kempu Colorado-Phoenix 3:4 prodl.):

Kvaca, a Czech Republic native that the Avs drafted in the fifth round earlier this summer, was making his debut in the NHL style of game and performed well in his first test. He stopped 26 shots, including several in the second and third periods that proved important to keep Colorado in the contest.

"He played great all night and came up with some key saves and kept us in it and got us to overtime," said Avalanche forward J.T. Compher of Kvaca. " We left him out to dry on that breakaway, but overall it was a great performance by him."
Kvaca´s denial of Ryan MacInnis´ chance with 16.1 seconds remaining in the second period might have been the turning point of the game. In a move that he showed off several times during the night, the goalie stretched his left pad to the post and halted the forward´s close-range shot.
"He was very good. He made some very nice key saves," Avalanche AHL head coach Eric Veilleux said of his netminder.
 
 
 
Reakce na Ice_cream: Vítej zpátky v klubu "Napíšeme, že ...
Já jsem domejšlivej nadutec, ale ty sis do článku i do mého příspěvku domyslel něco, co v nich vůbec neni Smajlík

Mimochodem, už jsem tě jednou upozorňoval na osobní urážky, víckrát to dělat nebudu.
 
 
 
Vítej zpátky v klubu "Napíšeme, že Ice cream je vůl, protože tvrdí A, když přece každej ví, že A je správně."

Kohy: Ty, kromě toho že jsi domejšlivej nadutec, tak jsi i autista? Např. Motor v tom článku doslovně vůbec není zmíněný, tak asi tou podporou klubu dle tvé logiky mysleli David servis nebo co.
 
 
12.09.2017, 22:32
 
Reakce na KohyCZ: Už teď jsme prakticky na 6000, takže n...
Trochu jsem to podsekl, abych byl o to více překvapen. I když u nás v Budějicích návštěva pod 5500 ? Kolikrát to vloni bylo ? Smajlík Dík za pozitivní info, v hledišti tedy budeme v plné síle Smajlík
 
 
 
Reakce na Kellewan: ELH vsuvka: Je s podivem, jakou návš...
Už teď jsme prakticky na 6000, takže návštěva bude myslím velmi pěkná Smajlík
 
 
KemirKemir | MOTOR
Reagovat
12.09.2017, 22:27
 
Reakce na quak: Odpusť si tyhle účelovky, jo? Proč vedeš...
Sorry jako
 
 
12.09.2017, 22:19
 
Reakce na scottiecz: Tak jsem koukal na návštěvy v extra...
si mě předběhl Smajlík
 
 
12.09.2017, 22:19
 
ELH vsuvka: Je s podivem, jakou návštěvností se může pyšnit nejvyšší soutěž. Kometa tradičně. Ale jinak ? V Pardubkách na ně slabejch 6 tisíc, pak ještě Vítkovice-Sparta a hned další nejlepší návštěva hádejte kde.... v Jihlavě. Je vidět, že extraligový fanoušek je už v některých městech nabažen. :-) A to já se na zítra tak těším a věřím, že bude tradičních 5500. To Už ani není extraligový nadprůměr. To si jedeme vlastní soutěž. Smajlík Jinak mě ještě pobavil pan Zeman z Dukly: "Bohužel soupeř udělá chybu, my ji nepotrestáme, a pak uděláme chybičku my, a soupeř ji potrestá. " No ty woe, co mi to jenom připomíná....alespoň to chlapci zažijou také z druhé strany, než jak to bylo u zápasů s námi loni. Jinak zatím nehrajou zle, poslední místa nám zahřívá někdo jiný
Smajlík
 
 
 
Tak jsem koukal na návštěvy v extralize a zdají se jenom mně dnešní kolo dost nízké? Kolik přijde zítra k nám? Doufám, že minimálně průměr za tohle extraligové kolo padne. Kdyby bylo vyprodáno, bylo by to super.
 
 
 
Ty voe, jsou tohle stranky kde komunikuji fanousci? Tady je to samej septik... Nedak se zraqi v KHL, prijdem o halu quli sporu mezi budvarem a mestem, po prvnim kole a vyhre se tu hani trener, utok stoji na Nedakovi, protoze nikdo jinej neni... to je malocesstvi v jeho cele nahote...
 
 
 
Ještě bych zvážil možnost určité mediální bubliny Smajlík
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
12.09.2017, 22:05
 
Jako dát to jméno Samsonu by mohlo být hodně nebezpečný, protože pochybuju, že by Budvar podporoval něco, co má tak velkou souvislost s jeho úhlavním konkurentem. Rázem by klub přišel o svého nejvěrnějšího partnera. Nehledě na to, že by to byl pořádný podraz, kdy Samson o budějckej hokej nejevil žádný zájem a teď se tam nacpe s prachama z Anheuseru. Něco mi ale říká, že páni na radnici zvolí opět tradičně to nejhorší řešení.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
12.09.2017, 21:27
 
Reakce na Ice_cream: A není? Chceš říct, že Budvar aréna...
Že naše aréna má extraligový parametry nezakládá důvod chtít po sponzorovi extraligový plnění za název, když ten nedostane adekvátní plnění. Je to jednoduchý. Svoboda má zvrácený představy.
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
12.09.2017, 21:20
 
Zitrejsi pochod by se mohl na chvili zastavit i pred radnici a pripomenout ANO ze lepsim heslem je budvarske NE
 
 
 
Reakce na Ice_cream: A není? Chceš říct, že Budvar aréna...
Díky za odpověď. Tudíž to tam nikde napsané není, jen ty se domníváš... Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Kde je tam prosím řečeno, že "stadion ...
A není? Chceš říct, že Budvar aréna je na úrovni prvoligových stadionů? Ačkoliv je na ní několik věcí špatně, tak ani já si nemyslím, že by nepatřila do top10 zimních stadionů v ČR. Akorát ten klub, co v ní sídlí, je klubem druhořadé kategorie, ačkoliv v té druhé řadě vyčnívá.

Dále citát: „Provedli jsme průzkum, za kolik se názvy prodávají,“ uvedl primátor. „Dospěli jsme k závěru, že částka platná řadu let je nízká. Předpokládáme, že bychom mohli dostat více.“

Pokud si myslíš, že se ptali v Přerově, Havířově a Třebíči, tak si to mysli. Já si myslím, že jsem blíže pravdě, když se domnívám, že se ptali např. v Liberci, Pardubicích...

No a jádro pudla, je jak jsem psal, zde: "Radnice ale musí vzít v úvahu to, že do podpory českobudějovického hokeje dáváme každý rok celkově několikanásobně vyšší částku. Výsledná suma tak odpovídá reklamním přínosům z druhé nejvyšší soutěže a nemůžeme ji příliš zásadním způsobem navyšovat.“

Ale protože jsi to ty, tak prosím, můžeš směle začít s tím, že to ředitel Budvaru myslel jinak atd. apod.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.09.2017, 21:07
 
Reakce na Kemir: To je ta *NO skupina, která nám slibova...
Odpusť si tyhle účelovky, jo? Proč vedeš tuhle kampaň? Dostals nějaké zadání? Pan primátor jasně řekl, že předvolební sliby jsou jen předvolební sliby! Ale nebojte. Kluci makají, bude líp. Teď jim třeba poslal 100 litrů na kampaň nějakej Mirek S. Takovej oblíbovanej, hezkej... Estébáci sobě!
 
 
 
Reakce na Ice_cream: Z článku vyplývá, že hlavním problé...
Kde je tam prosím řečeno, že "stadion je extraligových parametrů (a od toho se odvíjí finanční očekávání vlastníka)"?
 
 
 
Reakce na Zmetek: Tak jsem dnes na tiketu měl potřetí za...
Hlavně nezapomeň vsadit Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

40. narozeniny slaví bývalý obránce Petr Gřegořek. V ČB 7 sezon, 341 zápasů, 42 gólů a 117 bodů. Člen postupového týmu 2005 a...

Motorácká letní příprava pro příští sezónu již odstartovala. O své dojmy z ní se s námi podělil Jan Strmeň!...

Václav Prospal už se naplno chopil otěží v Motoru. Jeho realizační tým je kompletní! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Nová posila Motoru se zapojí do přípravy o něco později. Ale na nový tým je Roman Přikryl hodně...