MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
23.06.2022, 10:43
 
O prodeji licence v KV.Zajímavé je, že radnice dávala do klubu 23 milionů.:
odkaz
 
 
 
Rudovo věc, ale skončil. Dál ten člověk nestojí za komentář.

Mně se ten manšaft líbí. Ať by tu byl kdokoli, vždycky by to chtělo ještě "TOP beka, TOP střelce a TOP křídlo". Papírově slabší než minulej rok, ale je tam spousta mladších hráčů, kteří potřebujou hrát i borců, kteří můžou výkonnostně vystřelit. Čas na ledě, kterej dostanou, se nám vrátí.
Měli by hrát i pokud při vlastní neprodukci sem chceme ještě někdy přivést nějaký talentovaný juniory odjinud. Těžko někdo takovej přijde, když tu mladí nedostanou čuchnout.
Loňský třetí místo těžko budeme opakovat. Navíc nahradit třeba Novotnýho je úplně mimo možnosti klubu.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
23.06.2022, 10:02
 
Tak máme o další potencionální posilu méně. Ruda se s tím, že podepsal s rusákama bude muset srovnat sám a myslím, že to bude mít pořád na talíři. My si na to můžeme udělat názor, ale to je tak všechno.
Jak už jsem psal dřív, z dosavadních posil jsem si na p*del nesednul, ale pořád doufám, že nějaký 2-3 kvalitní hráči přijdou. Nezatracuju ani ty co jsou tu na try-out, třeba z nich Modrák a Fous udělají v našem systému platné hráče, ze kterých budou nakonec slušné posily.
Vzhledem k financím budu brát tuhle sezónu jako stabilizační k zapracování mladých hráčů, kteří převezmou otěže za naše matadory. Jasně, že nás letošní semifinále namlsalo, ale raději zůstaňme na zemi. Čo bolo to bolo, terazky je nová sezóna...
 
 
 
Reakce na Bluky: Zdravím a kde je ten pán, co psal, že s...
No čelist nám některým spadla. Z Rudy.
 
 
 
Reakce na Bluky: Zdravím a kde je ten pán, co psal, že s...
Asi se oběsil Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Tak čí je ten Gazprom. Komu plynou j...
Takže když Gazprom někomu DAL jako sponzor peníze, plynou z toho Rusku zisky? OK Smajlík
 
 
 
Zdravím a kde je ten pán, co psal, že se budeme divit,jak se jedná s tolika hráčema , že nám padne čelist a že nemůže nic prozradit, už sem ho tu dlouho neviděl,no nic budeme muset hledat dál,snad se někdo objeví držím palce , ať mají šťastný výběr hráčů do kabiny
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
23.06.2022, 00:22
 
Reakce na Bandzonekiller: Musím říct, že mi poslední kom...
Ruda v Brně? Smajlík
 
 
 
Musím říct, že mi poslední komentáře hodně zvedly náladu! Snadno se z Rudy stanou zrůdy. Rudy nok.
Moc si preju aby to byl nějaký hoax a my všichni bychom se mu zítra museli omluvit. Kéž by šel nakonec třeba do Brna!
 
 
 
Pro rozhodnutí jít hrát do Ruska není omluva a nelze to nijak relativizovat. Červený není můj kámoš, tak ať se třeba po...., ale takovými lidmi pohrdám. A mimochodem, to zmiňované "suchý z nosu" u něj odhaduji v ELH tak na 10násobek průměrné mzdy, takže za 3letou smlouvu vydělá tolik, co jiný skoro za celý život.
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
22.06.2022, 20:51
 
Reakce na To=M=š: Červený = krasny = shön. Nahoda? *4*...
Se*em na nějakýho Schöna,hlavně že už odtáhli i s kostkou,i s Béďou a bůhví s čím ještě.Potrebujem nějakýho brouska do obrany,nejlépe sehnat kámoše k Stuartovi,náhradu za Jiřinu N.,a uvidíme.Porad je do konce Ledna času dost improvizovat,trejdovat,try-outovat...atd (dlouhý řetězec byl zkrácen) ruku na srdce:Já dostat ty prachy,asi bych sel taky.Putin,Neputin....války je mi líto,bůh ví,jak to vše vůbec je,co bylo spouštěč,a jestli nás v tyhle rozmazlený civilizaci čeká vůbec dohrání ročníku.Nevi se dne,ani hodiny.Je demokracie,každý může říct, svůj názor.I Dominik Hrášků.Mějte se, čus.Jo a Zlínu odkup licence nepřeju,ať si sestup vyzerou až do konce,zkusí si to vybojovat zpátky,jako kdysi právě K.Véčka.Bohuzel ale na šustění zlatakama se slyší.Jsou na 1 místě.Energii držím palce.
 
 
 
Červený = krasny = shön. Nahoda? Smajlík
 
 
 
Ad Červený - agent ho nabízel po extralize. Základ 500 + výkonnostní bonusy. Zájem žádný nebyl. Čímž vůbec neobhajuji jeho podpis Vladivostoku. Ale jaksi už neměl asi na výběr. Oni garantují nějaké peníze na tamní provoz, zbytek pak v nějaké spřátelení obskurní, byť solidní bance mimo RuSSko. A vzhledem k možnému propagandistickému využití lákají na vysoké, byť krvavé peníze. Jeho budoucí potencionální spoluhráč Krištof z Komety podepsal za mio měsíčně na sedm měsíců.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
22.06.2022, 20:00
 
Jinak tedy doufám, že intenzivně hledáme nějaké posily do útoku, protože co vím, tak na Rudovo vyjádření k naší nabídce jsem dosud čekali...
 
 
22.06.2022, 19:53
 
Reakce na zdcart: Ano. https://isport.blesk.cz/clanek/ho...
Aha, když sem to četl, tak tam bylo, že teprve míří Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
22.06.2022, 19:52
 
Rudo, Rudo, ty jsi chudák, ten Hradec ti docela slušel Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A to má souvislost jakou? Já psal o po...
Tak čí je ten Gazprom. Komu plynou jeho zisky z kterých je válka finacována. I v druhé části píši o politice, o našem nejvyšším etalonu čistoty a morálky. Nic víc, nic méně.
 
 
22.06.2022, 19:38
 
Reakce na zmetek: On už tam podepsal? :)-...
Ano.
odkaz
 
 
 
Reakce na macháček: A Gazprom sponzoroval fotbalovou LM....
A to má souvislost jakou? Já psal o politice, ne o sponzoringu.
 
 
 
A potom si vychovávej odchovance, Horák ve Spartě, Sedlák se upsal Pardubicím, Bery zvolil krásné prostředí v montovně a Červnený jde radši do RuSSka Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna. Gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a taky spoustu gólů za Motor ??

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...