MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-7" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 21:50
 
Reakce na MrPesi: Dobré by bylo udržet oba dva zahraničn...
S již vyřčenou výhradou ke Zdendovi zcela pochlebuji. A brankáři - v případě odchodu Kvakyho (který se asi dá předpokládat) pořád doufám, že by se mohl vrátit Bláha. Pokud se nepletu, tak měl v Havru hostování a se Strmičem by mohl vytvořit solidní dvojici. A rozhodně bych v ZČ dal víc prostoru i Svobodovi, i když to nás fandy třeba někdy bude "bolet" Smajlík
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:46
 
Reakce na MrPesi: Dobré by bylo udržet oba dva zahraničn...
top centra očekáváme všichni již několik let! Smajlík
 
 
 
Dneska bych ocenil velice bojovný výkon. Pro nestranného fanouška to byl jistě zápas, kterému nic nechybělo. První třetina měla výborně tempo. Velká škoda neproměněných šancí a řekl bych smolných gólů. Klobouk dolů před kluky, že ale nic nezabalili a dále se rvali o výsledek. Ve hře pět na pět jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel nás srážela často zbytečná vyloučení, ale částečně i vlastní přesilovky, které se příliš nedařily (a to nejen dnes). Momentálně je šance na postup bohužel mizivá, ale určitě neskládat zbraně! Už jenom proto, aby jsme ostatním vyvrátili titul barážového ´´otloukánka´´, na kterém si ostatní nahánějí body. Ukažme všem, jaká hrdost se vztahuje k tomu =M=, které nosíme na hrudi a nechejme na ledě i v hledišti všechno!
 
 
07.04.2019, 21:44
 
Skauting sem, skauting tam. On může náš pan skaut hledat a doporučovat jako divej, ale poslední slovo má stejně Venca. A Venca přece chtěl doplňovat pouze opravdu rozdílovým hráčem/hráči. Byli takoví na trhu? Vždyť si na nedostatek stěžoval i Růža a ten mohl případné vytipované plejery lákat aspoň na ELH. Samozřejmě jen teoretizuju a opravdu můžeme mít špatného skauta anebo taky prostě Vencovi nevoněl nikdo z lepšího průměru naší ligy.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
07.04.2019, 21:44
 
Reakce na alkac: Bez ironie a sarkasmu - kdo podle tebe ...
Souhlas, proto je tam trener, aby ten tym poskladal a vedeni /mejitele/, aby to zaplatili...
 
 
 
Zdravím do Budějic, já Kladno v extralize nechci, příště Kladno hraje proti Pardubkám, kde dostanou pravděpodobně na zadek - Jágr, neJágr. Chomutov je naprosto tragický, takže kde jinde než se tam nakopnout. Zdravím a držím palce z Brna.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:42
 
Dobré by bylo udržet oba dva zahraniční centry jak Gilbert tak Cody naplňují co se od zahraničních hráčů očekává. Oba dva jsou z jiného těsta. Gilbert podle mě s něčím laboruje už se to tu psalo před playoff, že by potřeboval doléčit zranění. Přesto hrál. Jelikož VP rozděluje ice time celkem rovnoměrně tak je jedno jestli by hrál na pozici prvního nebo třetího centra. S tím, že do oslabení nebo přesilovek může chodit. Za mě osobně by mě nevadilo a přál bych si kdyby se podařilo tyhle dvě lajny udržet . Čtvrtá lajna mladíků je samozřejmost a nikdo neříká, že třeba Beránek nebude hrát příští sezónu už v lepší lajně. Riziko je, že zmizí za moře. Očekávám opravdu top centra a jedno křídlo extraligové úrovně. V obraně je třeba sehnat náhradu za Mitche a místo nevidím pro Žigu. Čendu udržet to je bek, který dovede rozehrát a ne jen odpalovat puky. Navíc letos i góly dával. Uvidíme co naši dva veteráni Kutlák a Renda. Renda hraje v pohodě tam není co řešit pokud bude zájem. Tak že z toho mě vychází dva beci do prvního páru. Uvidíme co brankáři. Kvaky asi pryč tak by to chtělo nějakou náhradu.
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:42
 
Reakce na scipioo: Po dnešku nejsem naštvaný, spíše smut...
bez ironie, myslíš, že se to dá uhrát bez tří beků ze základní sestavy a dalším, který asi hraje i přes zranění? To se dá vydržet zápas možná dva, ale ne sedm utkání.
 
 
 
Sorry, za ty xka. Zkoušel jsem jestli mi chodí účet. Je to škoda letos jsem v postup věřil snad nejvíc za celou dobu co se o to snažíme. Příští sezónu ale už není na co čekat. Jo a hlavně bych tu nestrašil Dynamem. Náš region byť ekonomicky "chudý" tu nejvyšší soutěže potřebuje obě, jinak to půjde od deseti k pěti. Však to sami vidíte, kde je Tábor, Písek, JH a to jak ve fotbale, tak v hokeji. Hlavně si tedy přeji, abychom to alespoň tomu Kladu vrátili. Už mne ta Kladno-Jágrománie v médiích trochu sejří.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 21:38
 
Reakce na Motor27: Jako jo, přijde mi celkem jako centr ...
Bez ironie a sarkasmu - kdo podle tebe v rámci toho, koho je možné do pralesa přilákat, top centr tedy je? Jinak zdá se mi, že hodnotíš sezonu v podstatě jen podle PO. Bradley se výrazněji zvedl až po zformování KBD lajny, přičemž některé zápasy ZČ ho VP nechal sedět - předpokládám za jeho lajdáckou hru dozadu a laciné ztráty puků hračičkováním na útočné modré, z čehož chodil soupeř do přečíslení. A i v PO je jeho obraná práce často přinejmenším na pováženou. Kouďáka mám rád, je to nesmírně šikovnej hráč do ofenzivy, ale otázka je, jak by vypadala jeho hra bez Soptíka s Doležalem. Gilbert je podle mě daleko komplexnější hráč a jakkoliv doufám, že udržíme oba, tak pokud bych musel volit mezi těmahle dvěma, volím Gilberta. Neberu ti tvůj názor, ale celkově si myslím, že by bylo potřeba udržet co nejvíc hráčů a centrů obzvlášť.
 
 
07.04.2019, 21:35
 
Po dnešku nejsem naštvaný, spíše smutný. Ten tým dřel, ale na to, aby to bylo na víc, by se nám muselo všechno ,,sejít". Ale to se neděje. Golmani si neodpustí v téměř každém zápase slabší chvilku, v zakončení nám chybí bohužel pohotovost a v obraně děláme školácké chyby, byť dnes jich nebylo tolik. Ale byly. Před první přesilovkou Pardubic, po které padl první gól, jsme měli puk jasně na hokejce, ale místo, abychom ho poslali po prknech jednoduše ven, zase jsme někoho hledali přihrávkou, byla z toho ztráta a vyloučení. U druhého odpočíval Cody, u třetího Strmeň. Pardubice dnes dali 4 góly ze dvou šancí a to je hodně smutné, protože zatímco my se na góly strašně nadřeme, soupeři je většinou nabídneme na zlatém podnose.
Vypadá to zatím hodně bídně, ale ztracené to možná být nemusí. Kladno má sice 9 bodů, ale s kým je uhrálo? 6 s námi, když jsme v obou zápasech hráli dobře dohromady jen 30 minut. Další 3 mají s Chomoutama. Mají s nimi ve dvou zápasech 3 body, my v jednom 2. Letos to asi bude trochu jinak, možná nebude potřeba tolik bodů, jako obvykle, protože Pardubice jsou asi jasné. Pořád se to ještě dá uhrát, jen jsme v pozici, že už s Kladnem a Chomutovem nesmíme ztratit. Dnes jsem si říkal, že hrát takhle s nimi, určitě by to nebylo bez bodů. Já prostě věřím tomu, že můžeme 2x porazit Kladno, 3x Chomutov a i ty Pardubice nejsou nehratelné. Jasně, vypadá to možná trochu jako sci-fi, ale když se všechno ,,sejde"...
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:34
 
Tak já doufám, že ty střídavý starty našich hráčů do ELH nebyly z dobré vůle, ale že za ne bude třeba sleva na Plášila nebo Přikryla.
Ale stále ještě hrajeme a dokud je nějaká šance, tak budu věřit v postup Smajlík
 
 
 
XXX
 
 
07.04.2019, 21:33
 
Otázka je, zda zmiňovaní hráči nejsou v hledáčku extraligových klubů.Tam skauting funguje trochu jinak, než u nás.
Jinak by se měl vrátit Vráblík.Dohoda zněla sezonu v Plzni a u nás prodloužil smlouvu.Samozřejmě v Plzni jsou s ním velice spokojeni, takže se asi bude jednat.
 
 
 
Reakce na alkac: Nehodlám spekulovat o věcech, do kterýc...
Jako jo, přijde mi celkem jako centr univerzální. Ale i dost pomalý. Pokud ho opravdu omezuje zranění, tak je to škoda. Ale v baráži vyhořel. Pokud není finančně náročný, tak jak si myslím, tak ok. Ale Top centr to není. Letos je náš top centr Bradley a jeho lajna mě bavila a stále baví.
Novák mě za ty léta nepřesvědčil.
 
 
07.04.2019, 21:19
 
Reakce na MrPesi: Právě jsem psal, že doufám, že si ty p...
Souhlas.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.04.2019, 21:17
 
Reakce na Motor27: Nezapomeň na poměr cena =výkon a podl...
Nehodlám spekulovat o věcech, do kterých nevidím (plat), protože tyhle "předpoklady" se dají vytáhnout (a již vytáhly) i na Mitche a Kouďáka. Herně ale Gilbert po celou sezonu prokazoval, že je náš nejlepší centr. Na konci ZČ bylo vidět, jak to jako pravej Kanaďan žere, ale pak pomalu ze dne na den skoro zmizel z ledu. Dále nezapomínej, že AT o něm několikrát hovořil jako o potenciálním lídrovi kabiny, pro týmovou chemii tedy patrně bude hodně prospěšný. Počkám si na posezonní vyjádření z vyšších klubových pater, poměr cena/výkon ať si hodnotí tam, ale z pohledu fanouška Davida hodnotím jednoznačně pozitivně a chtěl bych ho tu vidět i příští rok.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
07.04.2019, 21:17
 
Reakce na Motor27: Nezapomeň na poměr cena =výkon a podl...
Právě jsem psal, že doufám, že si ty prémie za plusový zisk v sezóně nerozdělí a dají je do udržení kádru a posil, protože příští rok je tu zase jiná soutěž. Vedení to zadarmo nedělá. I já mám už výhrady k určitým lidem co pro klub (pracují) bohužel. Proto doufám, že bude nějaká debata.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
07.04.2019, 21:14
 
Vedeni budu hodnotit az po sezone, ale mam vtiravy pocit, ze si to za ramecek nedaji!
 
 
 
Reakce na Drew: Pro jistotu jsem se podíval i na záznam....
To viděla celá BA, jen páni v pruhovaném to neviděl, tak jako fauly na naše hráče. A že by vedení protestovalo, to není v jejich zájmu !!! Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes uběhlo 90 let od chvíle, kdy byl náš klub několik minut od mistrovského titulu. Neuvěřitelný příběh brankáře Františka...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Martin Novák naskočil do sezony velice úspěšně. Pak se ale zranil a bylo pro něho těžké se dostat...

? Motor představuje nový trenérský tým! Vedoucím sportovního úseku a hlavím trenérem se stává Jaroslav Modrý, po boku bude mít...

Letošní poslední zápas přinesl hned několik loučení na českobudějovické straně. Poslední duel však úspěšný nebyl, jelikož Motor...