MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.04.2021, 19:07
 
Reakce na zbyna-ck: Počkej, takže stačí, aby černoch řek...
Takhle vyloženě to asi nestačí, viz situace nedávno v La Lize, ale pokud toho bělocha zachytí kamera, jak se k černochovi blíží, něco mu honem šeptá a pak se běží chovat za spoluhráče, zatímco černoch začne běsnit, tak už je to asi dostatečně výbušný k tomu, aby si UEFA umyla ruce a preventivně bělocha zařízla. Tak to prostě je a tohle není první ani poslední situace, kdy k něčemu podobnému ve fotbale došlo. A že to asi není úplně nejspravedlivější řešení může klidně být pravda, ale koneckonců UEFA jakožto organizace asi jen sotva bude mít mezi svými cíli ustavení spravedlivého a objektivně ověřitelného světa. Té jde především o výdělek a o dobrou image, přičemž nepotrestání Kúdely či jeho neusvědčení z rasismu by asi té jejich superprogresivní "say no to racism" fasádě dost uškodilo ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 22:38
 
Reakce na fofana: Zase tak přísnej bych nebyl, Kondor um...
Ano hokejový myšlení má, ale hokejové myšlení má naprosto drtivá většina kluků v extraligových top dvou lajnách a jen ti naprosto nejlepší z nejlepších si mohou dopřát takovej luxus, že to uhrajou jen na něm a ostatní to za ně odbruslí, odbrání, odforčekují a odmakají. Pro mne se nabízí třeba naprosto jednoduché srovnání s Voženílkem coby dalším nejproduktivnějším hráčem pralesa - on bezesporu taky nějaké hokejové myšlení má a taky umí přihrát, byť v tom nejspíš nikdy nebude v extralize vynikat, ale jeho versatilita je úplně někde jinde - už teď ho můžeš zaparkovat k talentovanějším klukům do lepší lajny, ať jim tam dělá servis a černou práci, díky jeho fyzickým parametrům a ochotě jít před bránu se jej můžeš snažit rozvinout jako power forwarda nebo naopak navázat na jeho působení v Litoměřicích a spíš z něj dělat konstruktivního hráče a i když se ti to třeba nepovede, tak jej může naprosto klidu odsunout do checking line a on tam nebude týmu nijak škodit. Jinými slovy máš hráče, který má nějaký výkonnostní strop a pak podlahu a když toho výkonnostního stropu dosáhne, tak paráda a když ne, tak máš obstojného kluka pro třetí lajnu. U Kondora naopak sázíš na to, že on toho výkonnostního stropu dosáhne, protože on když ty body nedělá, tak je to prostě pro tým mínusový hráč.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 21:51
 
Reakce na Tony8385: Představ si , že jo . Fakt nejsem zv...
Kondor možná není důchodce věkem, ale zato mentálním rozpoložením. Nulovej defenzivně, strašnej bruslař, alergickej na kontaktní hru, naprosto nechápu, jak ho můžeš přirovnávat k letošní Bolce, když je opravdu naprostou antitezí hráče Boleslavi, o PO ani nemluvě. Vždyť je to v podstatě Brandon Alderson mínus centimetry a kila, tj. hráč s pověstí produktivního střelce, kterej když tu pověst nenaplňuje, tak je na ledě naprostá černá díra.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
04.04.2021, 18:32
 
Reakce na kimmi: Máš nějaké informace o nějakých přestup...
Minimálně ten Slováček je nesmysl.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.04.2021, 19:49
 
Tak já si stojím za tím, že v té druhé sezóně tu Kváča stagnoval a už tehdy jsem psal, že u něj to bylo nejspíš o mentálním nastavení. V pralese už prostě chytat nechtěl a dával to veřejně najevo, přičemž ta koncentrace v zápasech mi už od něj taky nepřišla 100%. Považoval se už prostě za gólmana pro extraligu a příští sezóny mu koneckonců daly za pravdu, nicméně když ti tvá zamýšlená jednička, kterou máš pod smlouvou, v podstatě opovrhuje dlouholetým týmovým cílem a chce radši vysedávat nahoře za tehdy suverénním Hrubcem, tak to prostě mnoho lidí ponese špatně. A myslím si, že jestli tu byl nějaký antagonismus, tak pramenil z větší části právě ze znalosti těchto okolností.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.04.2021, 19:49
 
Reakce na alkac: Cože? Jak k tomu došlo? :) Já koukám na...
Žovinec přifilmoval kontakt a rozhodčí mu to sežral. Hlava, kterému byl faul odpískán si to jel s Žovincem vyřídit a věrný svému jménu dal Žovincovi takovou menší hlavičku. Nic strašného, ale kontakt helmy s helmou tam byl, Žovinec toho opět využil, mrskl sebou jako poďdatý a Hlava vyfasoval ještě 5 minut navíc a trest ve hře.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
19.03.2021, 22:07
 
Reakce na Tony8385: Vypadá to , že tyto série nebudou as...
Já bych naopak řekl, že bychom se měli úspěchem Boleslavi inspirovat. Očividně mají dobrý skauting pralesa a slovenské extraligy, odkud si přivádějí zajímavé hráče, které pak postupně zabudovávají do osy kádru, kterou drží několik nadstandardních extraligistů. Ekonomicky je to určitě udržitelnější model, než pardubické vykupování ruských domovů důchodců a zároveň s ním jsou schopni konkurovat i ligové špičce.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.03.2021, 15:06
 
Reakce na Paav: Vožuch v jednání viz Ptejte se......
Vožuch v jednání není, neb nám tabulkově určitě nepatří a u takových hráčů je přece třeba počkat do magického data 1. 5., kdy se těmto hráčům konečně otevřou ústa a rozvážou ruce a oni jsou tak schopni během pěti minut rozhodnout o své budoucnosti. Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
14.03.2021, 18:46
 
Reakce na lindemann: Regulérní dle mě... vzhledem ke vče...
No já teda mezi oběma situacemi vidím obrovský rozdíl. V případě včerejška sice byl vítkovický hráč trochu popostrčený, ale určitě ne tolik, aby se nemohl střetu s brankářem vyhnout a k tomu střetu došlo ve chvíli, kdy měl Vejmelka pravý beton v brankovišti, přičemž v tu chvíli mu to prostě výrazně ztížilo zasahovat proti střele Hrušky, takže za mne správné rozhodnutí. Naopak v případě dnešním prostě vítkovický obránce jednoznačně natlačil Zaťoviče do vlastního gólmana a fakticky mu znemožňoval z té situace vyjet, takže mi přijde jako naprostá pitomost v tu chvíli řešit, kdo udělal větší kontakt s Dolejšovo hokejkou, prostě hloupost beka, gól a nazdar.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.03.2021, 11:37
 
Reakce na kerschlic00: Jako pokud je pravda, že aby jsme...
A proč? Hele já Pecha nemám rád, protože je to tak trochu zmetek, co každému kontaktu přidá nějakou vrtuli nebo piruetu, ale pokud to budu nahlížet čistě statisticky, tak ten hráč za posledních deset let jen jednou jedinkrát neudělal top 20 v produktivitě ligy a to před šesti lety a zároveň v tom období týmu prakticky nechyběl. Z hlediska zranění byla jeho nejhorší sezóna před dvanácti lety, kdy odehrál v základní části "jen" 40 zápasů a třeba za poslední tři sezóny chyběl dohromady jen ve dvou zápasech. Jeho produktivita nijak neklesá, vážnější zranění se mu vyhýbají a jeho hra není postavená na kontaktním hokeji, rychlosti nebo jiných fyzických atributech, jež s věkem logicky ubývají, takže já teda opravdu nevidím nějaké obrovské riziko, že by na to najednou ze dne na den neměl hokejově mít. A v podstatě dost podobná věc by se dala napsat i o Gulašovi. Jako oni jsou důchodci a důchodci. Je celkem logické mít obavy z kluků, kteří výkonnostně delší dobu stagnují nebo v kariéře prodělali vážné zdravotní problémy (u tohoto je třeba názorný příklad Jirka Novotný), ale když si prožil sezónu jako my a chceš se prostě v Extralize především zachránit a etablovat, tak si myslím, že bychom mohli dopadnout výrazně hůř, než by byl podpis dvou "důchodců", kteří pravidelně odehrají 45 a více zápasů v sezóně a pravidelně dělají 40-60 bodů za sezónu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.03.2021, 22:08
 
Reakce na -Tom-: Mimochodem jak by jste se tvářili na ná...
Já bych se na ně tvářil celkem normálně, protože mám oba relativně rád a myslím si, že mají ten výkonnostní strop vyšší, než drtivá většina našich útočníků (zdali mají i mentálně na to, toho stropu dosáhnout, je věc druhá).
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.03.2021, 21:59
 
Reakce na Haberman44: Ale kolik jsme jich totálně pro......
S těma přesilovkama 5 na 4 to jednoduše není pravda. Naprosto drtivá většina gólů v nich šla po ose Přikryl-Pýcha-Doležal a většinou šlo o vzorce, které jsme tu cvičili dva roky. Dokonce i druhá PP lajna fungovala velmi zdatně do doby, než byl vyřazen Michnáč, který byl v ní hlavním playmakerem.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
08.03.2021, 15:07
 
Reakce na Motor27: Modrý v nějakém rozhovoru říkal, že h...
Tak nejen z toho rozhovoru, ale i z útržků posil bych si tipl, že bude snaha přejít z rychlého nátlakového hokeje a agresivního forčekingu na styl konstruktivní, založený na postupném útoku. V obraně to zatím nebyl příliš velký rozdíl oproti Vencovi a v podstatě se mluvilo jen o samých konstruktivních becích, nicméně s těma útočníkama, kteří prozatím v éteru padli, bychom asi jen sotva soupeře naháněli po celém kluzišti a stejně tak by asi nebylo úplně to pravé ořechové, kdyby se zrovna oni snažili střílet ze všech pozic a chodili si před branku pro teče ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
08.03.2021, 11:28
 
Reakce na fofana: A já bych se vůbec nebál i nějakýho ko...
To já přemýšlím právě opačným způsobem. Čiliak má u nás problém se svou výškou, ale v Asii by to byl GIGANT.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
08.03.2021, 10:39
 
No, říkal jsem si, že poslední zápasy jsme hráli jako naprostí Mongolové, takže je dobře, že Bednařík okamžitě zareagoval a přivedl trenéra, který má s nimi odpovídající zkušenosti ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
08.03.2021, 10:00
 
Hele kluci, jsem rád, že se tu všeobecně ujalo glorifikování Slováčka, protože ten kluk si to za druhou půlku sezóny zaslouží. Nicméně s těmi tvrzeními, jak on Čendu zaručeně nahradí, bych si počkal alespoň do chvíle, kdy bude skutečně potvrzeno, že alespoň on bude pokračovat Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.03.2021, 18:12
 
Jedna z mála věcí, jež v poslední době regulérně fungovala, bylo přesilovkové spojení Slováček-Doležal, takže je super, že se trenéři v rámci stoického přístupu rozhodli nezpůsobovat mi přespříliš radosti a tuhle dvojici roztrhli Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.03.2021, 18:07
 
Reakce na alkac: Hmm, tak teď bych to rád viděl seshora ...
100 % mizerné usazení. V tom záběru zezadu bylo krásně vidět, jak se tyčka začala pomalu sunout už ve chvíli, kdy se do ní Strmeň před střelou opřel a díky si tam sám vytlačil prostor, kterým mu pak puk propadl. Další krásný letošní originál z hlediska inkasovaných branek a bohužel pro nás totální knock-out.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.02.2021, 20:37
 
Mimochodem na téma Aldersona. On IMO hodně doplácí na náš herní styl, protože navzdory svým centimetrům a kilogramům je to v podstatě perimetrový hráč. Světlé záblesky měl na začátku, když ještě přišel čerstvý a "nenakažený" naší hurá naháněnou puku, takže se snažil o postupný útok a z postupného útoku vzešla i drtivá většina jeho nebezpečných příležitostí, včetně dnešního gólu. Dokonce si ani nemyslím, že by to byl čistě jen střelec, protože právě při postupných útocích umí ten puk distribuovat relativně obstojně, což v kombinaci s poměrně solidním bruslením dává dobrý základ a o to víc pak zamrzí, jak strašně je ten hráč měkký. Má fyzické parametry na to, aby byl prvotřídní power forward s výbornou střelou, ale před tu branku se prostě nepřinutí, nesrazí se a spíše se sám kontaktu vyhne. Mentalita šedesátikilového krasobruslaře v těle dvoumetrového obra. Z hlediska zámořských importů mi nejvíc připomíná Crowdera a to je velká škoda, protože by IMO měl mnohem na víc, kdyby jen trochu chtěl. Spíše ale tipuji, že se spokojí s návratem na Slovensko, kde bude vynikat i bez potřeby utrpět trochu té bolesti, o což mu asi jde především.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
23.02.2021, 18:54
 
Jsme horší, výhra z toho nejspíš nebude a tak dále a tak dále, nicméně paradoxně musím říct, že když se na to koukám čistě optikou další sezóny, tak je pro mne dnešek poměrně pozitivním zážitkem, protože mi potvrdil dva náznaky, které bylo možné vysledovat už v předchozích zápasech, ale teprve těžký soupeř je mohl skutečně otestovat - 1) efektivita první přesilovkové lajny není závislá čistě na Čendovi a Slováček v ní pozici pohyblivého PMD zvládá velmi obstojně, takže ani v případě, že by kapitán po sezóně opustil loď, by to nutně neznamenalo začínání úplně od nuly a za 2) obranná dvojice Slováček - Štencel se u mne definitivně přesunula ze škatulky nadějná do škatulky regulérně dobrá, z hlediska nějaké vyváženosti ofenzivních a defenzivních zodpovědností dle mého určitě nejlepší dvojice Motoru v téhle sezóně, výborně se zastupuje vzadu, hraje inteligentní a přesný hokej, výborně vyváží a zaváží puk a Štencel se díky Slováčkově rychlosti může bez obav vydávat na útočné výlety, což mu očividně svědčí. A to si navíc myslím, že jsme ze Štencela ještě nedokázali vytěžit jeho maxim, protože ho dost nepochopitelně nezkusíme do přesilovky, ač se naše druhá PP lajna dlouhodobě trápí. Za mne teď má podepsání těchto dvou minimálně stejnou důležitost, jako podepsání Ďolíka.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě