MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
11.12.2020, 20:06
 
Dneska poprvé můžu s klidným svědomím říct - hráli jsme dobře. Pro mně krásný zápas. Jsem asi neskromný, ale body měly být tři. A nedávno jsem psal - nezatracujme Slováčka; dostane-li důvěru, ještě ukáže, co v něm je.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.12.2020, 00:13
 
Že hloupě prohrajeme zápas se stát může. Když ale tímto způsobem prohrajeme po x-té za sebou, nemůže to být náhoda, nelze to svalovat na nehoráznou smůlu, nepřízeň rozhodčích, atd. Je to jenom o nás, a našem výkonu. Nezvládáme ta utkání takticky, a částečně to jde také, jak už tu bylo několikrát zmíněno, za trenéry. Hrajeme to pořád stejně, vlítneme v první třetině na soupeře, vytvoříme si i nějaké šance, či spíše náznaky, neproměníme je, a pak už tam od půlky druhé třetiny, jak ubývají síly lítáme jak janci, snažíme se napadat, ale jezdíme tam většinou bez puku, a to nás stojí hroznou spoustu sil. Myslím, že nikdo tento náročný styl nemůže uplatňovat celé utkání, a trenéři nejsou schopni během zápasu nějak zareagovat (nebo nechtějí). Přesilovky snad opticky vypadají lépe, ale třeba varianta s Doležalem nalevo na modré, kterému nabíjejí na střelu z první je tak stereotypní a průhledná, že každý soupeř, který samozřejmě taky studuje naši hru je na to připraven. Co fungovalo v pralese, zde nefunguje. Hráči mají opravdu své limity, ale bojovnost a nasazení, které jsou podle mě příkladné, nestačí. Je to jenom můj fanouškovský pohled, takže čistě subjektivní. A ještě, hodně tady bylo napsáno o Slováčkovi, nezatracoval bych ho, ale být trenéry bych ho naopak podržel, tak jako Prospal držel Doležala, nebo Přikryla. Slováček se musí rozkoukat, ale potenciál v něm určitě je. Zase čistě můj pohled. Omlouvám se za tapetu, snad bude lépe.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
01.12.2020, 20:34
 
Reakce na játro: tak se podívej, kde provádí ten zákrok,...
Šlo to fakt pod víko, detailní záběr to ukázal jasně.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
25.11.2020, 11:25
 
Reakce na Ivánek48: Když slyším názory typu sezona je ne...
Pravdu díš !
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.11.2020, 19:58
 
Tak vrátili jsme se k trendu, kterým jsme zahájili tuto sezónu, naprosto hloupé chyby, které nás v závěrech zápasů připravují alespoň o bod. Evoorg to vystihl přesně. Kecy jsou zbytečné, utkání jsme nezvládli, a nevím, proč tolik nevraživosti k výkonu Zlína; byl mnohem nebezpečnější.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.11.2020, 23:16
 
V pátek jsem utkání prošvihl a když jsem si hledal na teletextu výsledky, myslel jsem, že ještě chrápu, a zdá se mi nějaký sci-fi sen. Dnes to na dva body, natož na tři tedy nebylo. Chvílemi nás Liberec drtil tak, že musím nakonec smeknout, že kluci, kteří při těch závarech tam lítali s jazykem na vestě, to s vypětím všech sil a obětavostí udrželi. Patera snad mohl mít druhý gól, tu přední tyč si mohl ohlídat, ale jinak byl ústřední postavou týmu. Bez něho by nebyl ani ten bod. Nakonec jsme paradoxně mohli mít body dva, ale dlouhá přesilovka pět na tři byla sehrána naprosto katastrofálně. V prodlouženích a na nájezdy s bodem navíc asi počítat nemůžeme. S tím jedním jsem spokojený. Zato Dynamo úplně super, jen to ještě nemrvit v domácích zápasech.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.11.2020, 19:34
 
Reakce na kerschlic00: No to je vážně super, že jsme s n...
Bojím se , že x-tá prohra o jednu branku bude brána jako úspěch a maximum toho, čeho můžeme dosáhnout. Já nejsem rád, ale žádný pokrok ve hře nevidím. Pořád stejné.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.10.2020, 20:11
 
Reakce na Paav: Nechval dne před večerem. :))...
Pravdu máš..., předčasná ejakulace. Navíc Zemanův dvorní šašek vysvětluje "vstřícný postoj" prezidenta snahou nevířit dále "mediální hysterii". Ne, že by Prymula udělal nějakou chybu... Miloš zůstane Milošem
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.10.2020, 18:14
 
Tak jsem se zmýlil, prezident akceptuje Prymulovo odvolání, což je pro mně překvapení, které jsem nečekal jsem nečekal, ale zřejmě toto už bylo moc.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.10.2020, 14:38
 
Reakce na ČB_Hrošík: A Milouš si vytře s Babišem koneční...
Obávám se, že to tak opravdu bude, Bureš je Zemanova loutka a stěží půjde proti němu, vždycky to tak bylo, a jsem zvědav, kdy se podělá Hamáček. Pokud to bude jinak, bylo by to překvapení.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.10.2020, 11:08
 
Ta Faltýnkova výmluva je úděsná, Zbyňa to vystihl úplně přesně. To je výmluva žáka základní školy. Jsem zvědav, kolik bude těch, co tohle jednání budou omlouvat. O misi zahraničních lékařů se mohou bavit i po telefonu. Chudák Prymula netušil, že jede do luxusní restaurace. Jel na tajnou schůzku do konspiračního bytu, o jehož existenci neměl dřív ani tušení. Rezignovat by měli okamžitě oba, jen souhlasím s tím, co už tu někdo napsal, k takovým krokům je nejméně vhodná doba.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.09.2020, 21:22
 
Reakce na Miscreant: Pokud se tým neposílí o hotové extr...
Neviděl bych to tak, že tenhle tým by na to neměl. Bylo to zase o tom, jak si sami pos*at zápas. Vždyť výkon byl docela dobrej, ale zbytečná vyloučení, a pak ta šílená minela, která nám prohrála zápas, ovšem která se někdy přihodí, jak zmínil Quak. V první třetině mě naopak překvapilo dobré bruslení, a dobrý pohyb. A rozhodčí za to opravdu nemůžou.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.08.2020, 10:39
 
Reakce na Motor27: Dnes trochu smůla, každopádně sympati...
Jasně, nakonec musíme být rádi za bod, ale by to opět jeden z těch zápasů, kterým by slušely body tři. Člověk tak nějak cítí v kostech, že to neudrží. Klíčová byla penalta (nařízená správně), ale dalo se jí předejít. Hráči vědí, že do konce chybí už jen málo, a je třeba to do přestávky udržet, ale nestane se tak. Rozhodně šlo ten balon z vápna odkopnout někam hodně daleko, tam došlo k sérii chybiček. Věřím tomu, že přestože nás Baník v druhé půli tlačil, a nebýt do přestávky toho snížení, zápas bychom vyhráli. Přesto výkon v první půli byl velmi dobrý, škoda, že výbornému Šulcovi při několika nadějných brejcích nevyšla finální přihrávka. Je pravda, že ke konci jsme trochu šlapali vodu.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
19.05.2020, 00:12
 
Reakce na -Tom-: To byl právě Mařík. A dělal to i Málek....
Pokud mě paměť neklame, což v žádném případě nemohu vyloučit, tohle vyskakování a posazení se na branku bylo specialitou též bývalého brankáře Sparty Kohouta, který rád těmito kousky bavil diváky.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
03.05.2020, 00:29
 
Reakce na JeniCzech: Teda to mě překvapuje, že jsou tu i...
Buštu jsem měl samozřejmě také na biologii, ale že by byl zapřísáhlý antisportovec ? To by muselo v jeho životě dojít k nějakému posunu. Ač malého vzrůstu, pro fotbal byl zapálený, a aktivně ho v mládí provozoval , myslím, že v Lomnici nad Lužnicí odkud pocházel.Že měl fotbal rád, by potvrdil zmíněný výborný fotbalista a trenér Dynama Franta Cipro .Taky si vzpomínám, že Buštovi se často nechtělo učit, a celou hodinu prokecal, což bývávalo fajn. Taky omluva za nehokejová témata, kterých jsem tady dneska vyrobil až až.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.05.2020, 19:12
 
Reakce na zdcart: Takže si chodil na Šatalarnu,dnes Jirs...
Jasně, na Jirsíkárnu, ale tehdy to byla ještě tzv. SVVŠ, a tebou zmiňované hospody nelze opomenout. Rychta byla ovšem přece jen o něco víc "nóbl", než u Hrdinů. To byl fakt dobrej pajzl. Chodily tam taky kujvy, tak od šedesáti vejš. Že se gympl potom jmenoval tuším Karla (?) Šatala, to jsem už zapomněl, a nebýt tvého příspěvku, tak navždy. 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.05.2020, 17:36
 
Reakce na zdcart: Ještě dobrý pajzl byla Česká Chaloupka...
My, pamětníci jsme jí (Chaloupku)znali spíše pod slangovým lidovým názvem " U plechové p*či". Protože beseda o pivu mne opravdu zaujala, přispívám svou troškou do mlýna. Když jsme byli nuceni se z Havlíčkovy kolonie přestěhovat do Chelčického ulice, za rohem ve zmiňované hospodě U Karla IV byla nejlepší desítka Budvar, jakou jsem kdy pil. A protože jsem chodil na gympl na rohu ulic Jírovcovy a Fráni Šrámka, nostalgicky vzpomínám na zde vyjmenované okolní hospody Kurtem Hüblem. Bufet Jirsíkov na Palačáku byla pravidelná povinná zastávka ze školy domů.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
12.03.2020, 14:19
 
Postup do extraligy s nadšením vítám. Samozřejmě trochu mrzí, že to bude bez PO, ale postup, jak už psali mnozí, naprosto zasloužený. O extraligu jsme nepřišli vlastní vinou, byla prostě a sprostě uloupena, tak nemám vůbec problém o zaslouženém postupu pochybovat. Letošní dominance byla vyjímečná a skvělá, a jejím zpochybňováním trolly se nenechme otrávit. Velká gratulace k zaslouženému postupu trenérům, hráčům, a všem nám fandům. Teď už se soustřeďuji na to, abych mohl ve zdraví vychutnat po létech zase EL. A nandat to Kradci.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.03.2020, 00:19
 
Reakce na quak: Do poražených se nekope. Hráli v ELH důs...
Do poražených se nekope, to je pravda, ani já nemám nic proti Kladnu, ani Jágrovi jako takovému. Mě Kladno nikdy nebylo nesympatické, naopak.Souhlas, že hráli celkem důstojnou roli, jenom mně dost naštvala ta Jágrova iniciativa na uzavření extraligy, a rozhodnout o tom během rozběhnuté soutěže. Tady si myslím Jágr dost naběhl.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.03.2020, 20:40
 
Teď by mohli Jarouškovi splnit sen o uzavření extraligy.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....