ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Vlček zpátky Smajlík

A Květák ať se na to už vykašle Smajlík
 
 
 
Proberte se. Ani jeden z Michálků nepůjde hrát prales. Není výluka nebo něco podobnýho. Pokud by si sháněli angažmá v Evropě, tak asi ne ve WSM. Pokud by to byli takový srdcaři a mermomocí chtěli Motoru pomoct, tak tu dávno mohli být. Ani jeden momentálně nehraje, co vím..
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
13.10.2017, 16:53
 
Reakce na MARSCH: Zrovna Jandač má zkušenost s tím, že b...
při vší úctě k Michálkovi, vůbec ho momentálně nejde srovnávat s Prospalem v roce 2005. Ten byl tehdy prakticky na vrcholu a proto v 1. lize tak zářil a měl nominaci na MS úplně jasnou.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 16:52
 
Reakce na fffrankenstein: I kdyby Zbyněk do evropy šel, ...
Zapykanýho ho určitě nemá. Jak by mohl?
 
 
 
Reakce na fffrankenstein: I kdyby Zbyněk do evropy šel, ...
Zrovna Jandač má zkušenost s tím, že borec nemusí jít na vrcholnou repreakci zrovna z elitní soutěže a být tam oporou. K tomu, aby výkonnost Michálka na tý úrovni ověřil, bude mít příležitost na řadě turnajů a v řadě přáteláků. Tedy pokud by sem fakt šel. To se mi nezdá.
 
 
 
No jsem zvědav hlavně na to, co novej trenér vymyslí za taktiku proti destrukci, jakou na nás hraje Jihlava a Třebíč. Na to Stavjaňa recept fakt nenašel.
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 16:42
 
Četl jsem rozhovor s Jandačem, že Z. Michálek si shání angažmá v Evropě kvůli olympiádě.
 
 
 
I kdyby Zbyněk do evropy šel, tak pokud chce na ZOH, tak musí hrát KHL nebo jinou nejvyšší soutěž. A u nás ho má navíc zapykanýho Vaněk.
 
 
 
Na novýho trenéra jsem zvědav, snad to bude dobrá volba. Ale ať už přijde kdokoliv, tak je třeba posílit v útoku. Chybí první centr a nějakej střelec. Venca Prospal by mohl někoho doporučit ze zámoří.
 
 
 
Dle rozhovoru s Jandačem Zbyněk o Evropě uvažuje kvůli olympiádě.

odkaz
 
 
 
Šlo mi hlavně o M.Michálka, ale otázkou je, jak je na tom zdravotně a jestli by ho spíš nelákala třeba KHL. Zbyněk už se sem asi nepotáhne a zůstane za velkou louží.
 
 
13.10.2017, 16:15
 
Reakce na Hami: Prava maj, ale rocni hostovani je mozne ...
Vím,že od loňska je změna v přestupní řádu.Jen jsem odpovídal,komu patří.I já si myslím,že oba bratři by sem od rodin nešli.Ale ,kdo ví.
 
 
13.10.2017, 16:13
 
Jen se vrátím do minulosti.Dreisaitla sem přivedl Turek.Znal ho z Německa.Pak po roce prasátko dotáhli a trenér s ním.Nyní vůbec netuším,zdá je v Německu nebo u synka v Edmontonu.Docela mě překvapuje negativní reakce na Jelínka.Vycházím z toho,že trénoval Jágra a i jiné borce z NHL.Tak snad takový nimand být nemůže.Je to na vedení,koho osloví a kdo to vezme.
 
 
HamiHami | Motooor
Reagovat
13.10.2017, 16:11
 
Reakce na zdcart: Na Zbyňka Michálka mají právo K.V. na...
Prava maj, ale rocni hostovani je mozne i bez jejich souhlasu. Ovsem ona je to stejne utopie, takze nema cenu se tim zabyvat.
 
 
13.10.2017, 16:07
 
Reakce na P.XTRM: Ty co já vím, tak oba (Zbyněk určitě) ...
Na Zbyňka Michálka mají právo K.V. na 100%.Je jejich.
 
 
 
Reakce na zdcart: To jsou zase výblitky od některých nic...
Jak tu psal Kohy: To jsou určitě ty "východní" přispěvovatelé Smajlík
 
 
13.10.2017, 16:05
 
To jsou zase výblitky od některých nicků.Že je to baví se vůbec registrovat.
 
 
 
Reakce na ms12: Víte někdo něco prosím o brášínech Michá...
Ty co já vím, tak oba (Zbyněk určitě) žijou "za louží" a zpět se jim kvůli rodině moc nechce. Něco jako Prospal.. U Zbyňka to tak je, u Milana si zcela jistý nejsem. A navíc třeba na Zbyňka mají snad práva Vary, pokud se nepletu (což je možný)..
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 16:03
 
Reakce na Hovnivál: Příspěvek porušil pravidla diskuzníh...
Pane Hovnivále, prosím zmizte!!!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 16:02
 
Osobní vzkaz pro vedení: "Loni jste mi to nesplnili a místo mého oblíbence vzali Antonína, tak to napravte nyní. Sice mám narozeniny i svátek až v zimě a Vánoce jsou také daleko, ale nechte Jelínka Jelínkem a dopřejte mi jako dárek Jendu Tlačila" Smajlík Smajlík Smajlík
Kohy, jelikož je to něco jako píseň k narozeninám, tak slibuji, že do 3 dnů od jmenování se objevím na sekretariátu s dvoukilem na mládež! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...