MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-31" |  vypnout filtr
 
<123456789>
Další diskuse: 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
31.03.2019, 21:17
 
Já bych dnes vyzdvihl i atmosféru. Bylo vidět, že to klukům dost pomáhalo. Ale ty nervy si mohli odpustit. Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: Tady je zase rozumbradů. Místo radosti...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
31.03.2019, 21:11
 
Reakce na MrPesi: Dva body beru i když za stavu 2-0 kdy ...
Na Kladně to bude chtít právě těn výkon, jako v Havířově nebo na Vsetíně. Od všech.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
31.03.2019, 21:07
 
Dva body beru i když za stavu 2-0 kdy na hřišti existoval jen Motor a Peters hranou lapačky vytáhl třetí gól na břevno jsem si říkal dáme třetí a je vymalováno. Efektivita Chomutova byla dneska smrtící jako mor ve středověku. Kutlák, který v playoff hrál neskutečně spolehlivě přepnul zase na svůj mód ze základní části a vydává se pro nás smrtící výlety, které končí přečíslením soupeře. Zdendo pust si dneska zápasy z Havířova a Vsetína tam tě chválilo celé fórum. Obranu musíme rapidně zlepšit tohle nemusí příště stačit hrát trošku chytře podržet třeba vedení do konce třetiny a uklidnit se. Když kouknu na +/- tak sice jasně nejnebezpečnější řada Fireman-Bradley-Doležal zrovna s návratem do vlastní třetiny hodně šetří. Jinak ale dobrý. Bojovnost a železné nervy Dolíka v nájezdech a i super Kvaky, který dostal jen jeden kus. Těžko mu dneska něco vyčítat. Bude to boj věřím, že by se mohla v další fázi projevit natrénovanost. Z Kladna beru každý bodový přísun. Ty už pomalu musí.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
31.03.2019, 21:01
 
Tady je zase rozumbradů. Místo radosti nad udoláním extraligisty, výčitky pro ztrátu bodu. Naštěstí většina zdejších pisálků na stadionu nebyla, protože tam propukla radost opravdu upřímná. V hledišti je několik skupinek, které kluky ženou za všech okolností, ale většinově, když se skóre nevyvíjí požadovaným směrem, stojíme za starou bačkoru. Kluky ženeme jen když jim to šlape. Hokejisti s =M= na prsou se o to srdnatě rvou pořád, tak to zkusme i my v hledišti. Je to boj o bytí a nebytí, tak pojďme přispět svou troškou do mlýna. Věřte, že hlasitá podpora týmu hrozně pomáhá...
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
31.03.2019, 20:56
 
Reakce na Speeder: Já myslim, že rozhodne bodovej zisk p...
No ale on má do jistý míry pravdu. Letos to opravdu vypadá, že ve hře bude jen jeden postup pro prvoligovej tým a o ten bude hrát ten, kdo ve vzájemných zápasech přehraje druhýho. Navíc pokud bychom dokázali uhrát aspoň 4 body, má Kladno opravdu velikej problém, protože ztratí kontakt se všema hned na začátku.

S Pardubicema to letos budou mít těžký všichni, takže si nesmíme dovolit ztrácet body s Kladnem, který má 0 bodů po 2 zápasech.
 
 
 
Reakce na Speeder: Já myslim, že rozhodne bodovej zisk p...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
31.03.2019, 20:54
 
2 body dnes beru....co neberu (a je to uz nekolikaty zapas) chlad pana Bednarika....pri oznameni poctu divaku tleska snad i souper, jen pan B. sedi a "ladi" mobil...za me palec dolu....jinak Motor palec nahoru 👍👍👍
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
31.03.2019, 20:49
 
Reakce na JeniCzech: Naším největším soupeřem je Motor. ...
Já myslim, že rozhodne bodovej zisk po dvanácti zápasech baráže. Nebo jsou následující dvě kola jinak bodovaný?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
31.03.2019, 20:49
 
No... říct mi někdo před zápasem výsledek, tak bych to bral. S ohledem na průběh již tak nadšenej nejsem. Ale snad se borci aspoň přesvědčili, že i s ELH týmem to jde a VP jim velmi, ale opravdu velmi důkladně vypere prádlo za ten hurá styl.
A fakt, že se tu dlouho nedrbal kapitán, se zjevně nehezky projevuje na jeho hře. Škoda, že není Mitch, protože jinak bych volal po tom, aby zase nějakej čas sledoval Motor z tribunyě. Nejlépe už napořád.
 
 
JeniCzechJeniCzech | České Budějovice
Reagovat
31.03.2019, 20:48
 
Naším největším soupeřem je Motor.
Úplně zbytečné vyloučení, zbytečné góly.
Kapitán dnes taky nepodržel, mírně řečeno. Dnes jednoznačně ztráta. Další dva zápasy rozhodnou.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
31.03.2019, 20:44
 
Reakce na Zbyna-CK: jj, je to velikej rozdíl, šance pořá...
Tipy: Lib:Kom 2:4
Tři:Plz 4:2
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
31.03.2019, 20:40
 
Reakce na Evoorg: Konec infarktovej a pochopitelně krásn...
"Popel mého dědy by se byl schopen vyvalit z urny a dovát k jeho bruslím, než on našlápne"

skvělý Smajlík Smajlík ale máš naprostou pravdu, takhle naivní výkon nás bude příště stát ne 1, ale 3 body.
 
 
 
inach jsme byli jasne lepsi, bohuzel golove se to nepodarilo. Takze priste lip branit nebo dat vic golu.
 
 
 
Bohuzel, dneska to melo bejt za 3. Chomutov utvoril z hovna bic... V prvnich 2 tret
 
 
 
Reakce na Evoorg: Konec infarktovej a pochopitelně krásn...
Pěkně napsaný, souhlas
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
31.03.2019, 20:29
 
Konec infarktovej a pochopitelně krásnej, ale panebože, tohle byl takticky od kluků naprosto nezvládnutý zápas a ten bod jsme Pirátům připravili na zlatém podnose. Je naprosto nemyslitelné, aby jedni z našich nejzkušenějších beků, Kutlák a Pavlin, dělali v takhle důležitém zápase takové strašné boty - Kutlákovo vyhození, Kutlákovo absolutně nesmyslný pinching, jenž rezultoval v přečíslení a srovnání, Žigovo imbec1lní povalení Kváči v oslabení, Žigovo ret@rdované zakázené uvolnění na konci zápasu. Není možné, aby útočníci v !!!baráží!!! proti !!!Extraligistovi!!! 40 minut hráli hluboko a vůbec se neobtěžovali s backcheckingem, když zároveň naši obránci zavírají útočné pásmo a nestahují se se sjíždějícím soupeřem. My jsme si sakra nechali ujet do přečíslení Humla ... HUMLA!!! Popel mého dědy by se byl schopen vyvalit z urny a dovát k jeho bruslím, než on našlápne, já kdybych vyběhl od notebooku v době, kdy se Evžen rozjíždí za bránou, tak při lehkém poklusu soutěžím s tímhle borcem o to, kdo je první na útočné modré a my si ho kristepane necháme ujet na deset metrů jako kdyby to byl Bure v nejlepších letech. Celej Chomutov je naprosto očividně fyzicky indisponovanej, rychlostně je tak na úrovni Přerova, my ho přejíždíme jak zamrzlý rybník, v klídku si uděláme dvoubrankovej náskok a tak je nasnadě, že jediné, nač se mohou spolehnout, jsou protiútoky a co my děláme? Kraviny děláme, to tam v tom středním pásmu rovnou můžeme rozložit červenej koberec až ke Kváčovi. I když možná že to byl geniální taktický tah ze strany trenérů, protože v nájezdech pak byl pochopitelně Kvak nepřekonatelný, neb koneckonců najíždění nebráněných chromých Pirátů čelil čtyřicet minut. A ve třetí třetině se konečně začneme vracet a soupeře dobruslovat, k čemuž máme vzhledem k našemu fyzickému fondu jednoznačné předpoklady a jaký to šok - nebezpečí Chomutova ze značné části eliminujeme.

Tohle měly být naprosto jasné tři body, díky bohu jsou to alespoň dva, ale teda s vykřičníkem o velikosti Pletkova nosu, protože takhle naivně sakra při vrcholku sezóny hrát nemůžeme.
 
 
31.03.2019, 20:19
 
No dneska jsme ukázali, že kůži zadarmo nedáme. Teď je potřeba to 2x za sebou ukázat Jágrteamu.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
31.03.2019, 20:07
 
Reakce na George.Bull: Díky moc kluci. Tohle je MOTOR! Ď...
jj, je to velikej rozdíl, šance pořád žije, z Pardubic už podruhý tak vyjukaný nebudeme. Ten dvojzápas teď hodně ukáže.

btw. aktualizoval jsem stav baráže:

odkaz

A kdo nedodal tipovačku, může psát tipy.

odkaz
 
 
 
Díky moc kluci. Tohle je MOTOR! Ďolíka miluju, a to píšu jako úplně normální ženáč, otec syna :-). Kvaky nájezdy taky super. Všichni, celý tým dnes dřel, všichni bojovali, byla tam touha, srdce, vášeň i tlak do branky. Buďme pokorní a pojdˇme dál, zápas od zápasu. Je neskutečně velký rozdíl 6, 5, 1, 0 a 6, 4, 2, 0. Takže jedeme dál, PROTOŽE MY JSME MOTOR!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Svěřence Jaroslava Modrého čeká před startem extraligového ročníku celkem devět přátelských utkání s atraktivními soupeři...

Václav Svach, Ivan Lytvynov a Jakub Čížek za sebou mají maturitní zkoušku ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Tradiční poděkování za podporu v uplynulé sezoně se nemohlo vyhnout ani společnosti Hoch a synové 1899! Děkujeme za podporu a...

O Motoru, o dětství, plánech a samozřejmě i o tom, jaké to je být synem slavného rodiče, jsme si na dálku povídali s...