MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na bluky: Tak to ma Strmic bez play of,no paráda,...
Pokud má zlomený prst, tak mi 6 týdnů připadá dost. I tak by ale minimálně na případné SF měl být připraven (duben). Takže je to nepříjemnost, ale snad jde jen o jednu sérii.
 
 
 
Dneska náš slabší výkon, ta poslední přesilovka byla strašná, ještě to hrozilo vyrovnáním. Máme úplně hloupá zbytečná vyloučení. Gólman příjemně překvapil. Hosté se hecli, přesto zase nevezou ani bod. To naštve, navíc v tak mrtvé atmosféře Smajlík .
 
 
 
Reakce na FansBPH: Jasne podrazeni. Co pískate. :))...
Jasné, ale ten první faul v kontextu toho, co pustil vám, byl k smíchu.
 
 
 
Dva zkušení hráči, ostatní vhodně sestavení a co to udělá s celým týmem. Tohle Dynamo předvádělo naposledy před tak 20-25 lety. Když připočtu volejbal v LM a suveréní hokej, tak zatím parádní sportovní rok.
 
 
 
Tak ta soutěž nemá vůbec žádnou prestiž. Ale přesto, kdyby mělo prase pohár do vitríny mezi paroží, raději si nepředstavovat.
 
 
 
Já na HK fórum asi 6 let nekoukal (proč si kazit den), ale předpokládám, že normální člověk tam tuší, že ten přesun OK nebyl a radši před tím zavírá oči. Ty výkřiky co se sem občas kopírují nebo napíší, jsou jen úzký výběr největších bláznů. V tomto případě se řídím heslem - nemám ambice vás o čemkoliv přesvědčovat.
 
 
 
Reakce na jirka.24: Tohle je složité téma a každý to bud...
S fandy souhlas, ale že je v tom město HK nevinně, bych tedy neřekl. Nebo si myslíš, že nevěděli o té zlodějině s převodem celého kádru za 70K? Přesto do toho projektu s prasetem šli.
 
 
 
Takhle to kdysi s náma hráli starý v bagu po tréninku - dali nám náskok, o kterým věděli, že to dokážou otočit Smajlík . Už aby začalo play off.
 
 
 
Reakce na zdcart: Ale tam ta přezdívka je od barvy dresů...
Trochu to zjednodušuješ. Teď už jen čekám, že se dočtu, že jsem vystudoval za dělnický peníze a tudíž byl komunisty také podporován. Sparta byla za minulého režimu protekční, stačí srovnat tehdejší stadiony na Letné a v Edenu. Konkrétně Slavie byla v 50. letech na zrušení (upozorňuji, že nefandím ani jednomu klubu).
Jinak souhlasím s názorem, že s prasetem by se nemělo obchodovat. I za cenu, že se tím někdo / něco obětuje.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: To je neskutečný, jakej bordel v hok...
Když už jsme u téma insolvence, provedu trochu finanční osvětu a opravím - v Chomutově mají po splatnosti ZÁVAZKY. POHLEDÁVKY jsou jejich aktiva (co dluží někdo jim). Snad to nikdo neberete jako poučování, ale mezi oběma termíny je zásadní rozdíl a přitom to leckdo bere jako ekvivalent.
 
 
 
Dnes to byla zábava, letošní Motor je zatím výborná podívaná. Speciálně bych vyzdvihl dvojici 67 a 9, ale dal by se jmenovat vlastně celý tým.
 
 
 
Dres pod stropem je záležitost zcela výjimečná, té pocty se dostalo asi 10 hráčům z kolika? Z tisíce?
Návrat Šimánka jsem překousnul, co mi taky zbývalo. Pro mě je ale pořád ten, který dobrovolně podepsal smlouvu a mediálně podporoval člověka, který tu cíleně chtěl úplně zničit hokej.
Takže OK, nic špatného mu opravdu nepřeji, částečně se snad i dá pochopit, nic není černobílé. Ale proboha dát ho mezi Candáta a Pouzara? To snad ne. Nehledě na to, že tam nejsou ani hráči s daleko lepší bilancí (třeba Radek Ťoupal) nebo s reprezentační historií (jako Roman Horák).
 
 
 
Jako očitý divák dnes shrnu:
1) motor nezodpovědný výkon v obraně
2) sudí velice tendenční výkon, a to si letos stěžuji poprvé
3) přes výše uvedené - zasloužená výhra, což svědčí o úrovni této ligy; rychle z ní pryč
 
 
 
Takže sudí ze 3 metrů vrtí hlavou, že endál nefauloval a vylučuje ten, co je na druhé polovině hřiště.
 
 
 
Zatím hrajeme hodně laxně, výkon dokresluje místní hudební produkce - Michal David a pivo Gamrinus. Tak snad nás to začne bavit.
 
 
 
Pěkná sobota, na Motor byla radost koukat. Gratuluji gólmanovi k vychytané nule. Kvalitu rozhodčích téhle soutěže charakterizovala 58. minuta - k vyloučení stačí řev diváků a ležící hráč. Naštěstí už bylo hotovo a tak to bylo jen k pousmání.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Slavia klidně může být do pár let zp...
Když ten klub (Slavia) tu fanouškovskou podporu v hokeji neměl nikdy, tedy kromě období ca 2000-2010, kdy sbíral tituly a medaile. Je to sice divné, ale Praha má pravidelně 3-5 ligistů ve fotbale a většinou jen jednoho v hokeji.
 
 
 
Reakce na Drew: Já chápu, že si o to sám trochu říká, al...
Naprostý souhlas.
 
 
 
Obrat oceňuji, celkově ale z výkonu dnes nadšený nejsem. Dostáváme v poslední době moc gólů, neúměrně tomu , jak v soutěži jinak dominujeme. Beci by měli hru zjednodušit, gólmani sami asi nejsou se sebou úplně spokojeni. Moc mě ale těší, že se konečně trefil 8!
 
 
 
Porovnání fanshopů je pro Motoráky opravdu kruté.
Jedno rčení zní: "Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Během kariéry zažil téměř vše - tituly, světové medaile, olympijské hry, postupy i složité přesuny. Bránil Crosbyho, Ovečkina...

Před 15 lety zemřel ve věku 75 let bývalý českobudějovický útočník Josef Houdek. V A týmu odehrál 7 sezon, cca 130 zápasů, v...

V letech 1982-85 nosil kapitánské céčko budějovický odchovanec a obránce JAROSLAV KOČER. Třeba Václav Prospal ho označil za svého...

Ani letos vás neochudíme o možnost rozhodnout, komu z motoráků se sezona nejvíce povedla! Pro koho budete...