ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
jeníčekjeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
04.07.2017, 20:56
 
...obrana vypadá hodně slušně, ale ta nás v závěru loňské sezóny ani tak moc netrápila ..problémem byla nízká produktivita. Smajlík
 
 
 
Co se obrany týká, jedna dobrá zpráva za druhou. K bráně se chce říct : Hokejový bože, proč nám výborného gólmana dopřeješ jen na půlku sezóny? Oběma klukům je třeba popřát v dalším hokejovém životě jen, pro ně, šťastnou volbu. Pokud nám alespoň jeden z nich v dresu našeho Motoru věnuje ještě následující sezónu, jenom dobře.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
03.07.2017, 17:04
 
Souhlas s Hukothem a Kursorem. Pochopím odchod Patery, ale ačkoli Kvakymu (nejen kvůli té hezké přezdívce) přeji, aby si v NHL zachytal, věřím, že by mu sezóna na postu jedničky tady v ČB dala víc, než juniorka za mořem. Otázkou je, jak to vidí jeho agent a hlavně on sám.

2 Peta69
Blacklist na sprostá slova beru, ale když nejde napsat ani slovo Pickard, je to na piču. Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
03.07.2017, 15:42
 
Reakce na Hukoth: Ani Gábič, ani Blažena na mně pří vší ...
Naprostej souhlas, Kváču potřebujeme. Věřím, že odchytá-li tady celou sezónu (která může bejt stejně jako ta poslední hodně dlouhá), v dalším růstu mu to pomůže. Punc toho, kdo nás dotáhl do extraligy, mu jistě přidá na hodnotě...
 
 
 
Reakce na Hukoth: Ani Gábič, ani Blažena na mně pří vší ...
Podpis.
 
 
 
Jak psal Kohy. Pro golmana je hlavně důležitý chytat! Myslím si, že Kváča by si spíš ublížil, kdyby teď šel do Ameriky. I když je zrovna Colorado můj tým a golmani tam jsou po odchodu Pikcarda do Vegas, Smithe do Caroliny trošku volnější, tak by to pořád bylo na to být tak čtvrtej, možná pátej a odsud je cesta podle mýho dál než když má na to tady rok až dva být jasná jednička. U Patery bych se nedivil kdyby šel. Kváča má proti němu rok náskok v naší bráně, takže než dělat dvojku tady v pralese, tak bude lepší když půjde do ameriky, kde si zachytá víc. Tak to vidím já. Ale trenéra mládežnickejch golmanů tu máme špičkovýho!!! Smajlík

(fakt musím udělat překlep ve jméně, aby ten příspěvek prošel? :D s mojí obsedantně kompulzivní poruchou, to bude problém... jde dělat chyba vědomě? Fakt na pikcu pikcu picku tohle :D )
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
03.07.2017, 14:26
 
Ani Gábič, ani Blažena na mně pří vší úctě k nim nedělaj dojem, že by byli schopní odchytat play-off a baráž bez výkyvů. Třeba se pletu, ale u obou cejtim nějakej psychickej blok, když to na nich má stát.

Mladejm přeju úspěch, ale kdyby tady Kvaky měl zůstat, byl bych o dost klidnější.
 
 
 
Golmany nějaký máme a případný zkvalitnění můžem řešit celou sezonu. Jen ať o ně je zájem a daří se...přeju oběma, ať to vyjde. Smajlík
 
 
 
Reakce na CBBudvar: Je cítit, že tam chcou jít, tak ať s...
No jo, to je holt život. Budeme doufat alespoň v jednoho, že tu zůstane. Každopádně mají oba před sebou velkou kariéru, zdá se.
 
 
CBBudvarCBBudvar | Jaroměř / Náchod ≡M≡
Reagovat
03.07.2017, 10:16
 
Reakce na mrskman: Ta posledni veta nevypada moc optimis...
Je cítit, že tam chcou jít, tak ať se jim daří a udělají dobrou reklamu M.
 
 
 
Reakce na ppepino77: Kváča http://hokej.idnes.cz/petr-kv...
Ta posledni veta nevypada moc optimisticky pro Motor, ale at uz to dopadne jakkoliv, tak jim budu prat to nejlepsi!
 
 
 
Kváča odkaz
 
 
 
Nemyslel jsem to tak, že už tady musí být reprezentant. Spíš jsem to myslel tak, že tu mládež zase tak silnou nemáme podle toho kolik hráčů se nám později dostane do reprezentace. Taky bych rád viděl, že tu někdo září a možná bych vydržel i do 23 Smajlík Níže jsem věřil, že Kondora nahradíme tím prvním centrem. Lituju, že odešel Mišo Chovan, ten mi přijde nenahrazenej. A co je důstojná role? Já bych to bral jako první dvě pětky. Hráče do dalších dvou útoků už nekupuješ, tabulka u nich je dražší než jejich týmová hodnota. A koho jsme tam měli poslední 4 roky z odchovanců, kteří se nevraceli odjinud? Možná toho Kondora. Ale jinak nekritizuju, rozhodně chválím! Jak jsem psal, po baráži jsem ve Slamáka věřil v koutku duše v lednu, Kutlák je navíc bonus. De facto nám z prvních 6 beků neodešel ani jeden. Trošku jsem se bál v útoku, protože nám skončili právě Ti top6 hráči, ale pak když jsem si to sesumarizoval, tak jsme je nahradili a většinou i podle mého soudu i lépe. Takže za mě obrovská chvála! I když už se mi prcek nenarodí jako extraligovej, tak jako řevně bych ho s sebou do Kradce stejně nevezl. Za rok už snad extraligovej bude a bude mít i víc rozumu, aby věděl, že v Kradci to smrdí a jediné co se tam může je fandit Motoru a scát všude :D
 
 
 
Reakce na Peta69: Kohy k tomu jsem pořád nějak skepticke...
Ale tak na to, aby tu odchovanec hrál důstojnou roli, nemusí být hned reprezentat. Níže želíš odchodu Kondora, který jím také není. A neni třeba, aby tu zářili v 16, stačí třeba ve 22 Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Nezapomínat na to, že máme mladé kluky...
Kohy k tomu jsem pořád nějak skeptickej. Mladíkům tady trvá dlouho než patří mezi tahouny. Žádnej zázrak že by tady ve 20-ti patřil do prvních dvou útoků tady nemáme. Schválně jako archivář, kdo byl poslední odchovanec, co se dostal do reprezentace? Jank, Dietz a Červený? To si navíc myslím, že to nebylo uplně plnohodnotně. Přijde mi, že nám hráči dospívají později. Jsem rád, že tady stabilně hrají Vráblík se Šulkem. Obvykle to, ale mladí musí vzít nějakou oklikou a pak se sem vrátit.
 
 
 
Tak hostovat bych nechal spíš Nováka s Kutlákem....v září na nějaký Kadaně nabušení úplně nepotřebujeme být....
 
 
 
Obrana opět vypadá velice silné, bohužel s každým dalším podepsaným veteránem klesá šance že si zahraje mladý obránce.
Do zranění byl podle mne loni Pýcha mezi nejlepšími třemi obránci, letos bude asi vůbec rád když si zahraje. A to je škoda, i ty mladé je třeba ohrávat. Hostování?

Grega jsem měl vždycky rád, pak bych mu restart, ale.... viz výše.
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
02.07.2017, 21:03
 
Krasna neděle :-)
 
 
 
Reakce na Peta69: Wow, tak v obraně jsme tedy rozhodně s...
Nezapomínat na to, že máme mladé kluky, kteří by měli být zase lepší! Nejlepší hráči sem málokdy přišli, většinu jsme si museli vychovat!
 
 
 
Wow, tak v obraně jsme tedy rozhodně silnější než jsme byli v baráži. To jsem rozhodně nečekal. Slamák mi přišel kvalitnější než kdokoliv jinej kdo stál na modré v celé baráži a tak jsem čekal, že půjde výš. Teď ještě porovnat ztráty a náhrady v útoku. Tam mi pořád nepřijde že bychom nahradili pětici Chovan - Nouza - Rob - Walker - Škoda uplně dokonale. Beru kvalitnější náhrady Škoda < Galamboš, Nouza < Nedorost, Crowder = Walker, Novák < Chovan (sorry, ale Mišo byl perfektní) a dobře nechám se ukecat na to, že za Roba přijde ještě nějakej ten první centr. A když to vezmu, že to štěstí že by hrálo všech 5 najednou jsme moc neměli... hmmm, dobře. Jsme silnější!!! Děkuji!!!
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Připisujeme si druhou výhru v přípravě! @BlackWingsLinz jsme přestříleli 6:5 po prodloužení! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Proti @BlackWingsLinz nastoupíme v následující sestavě!Startujeme v 17 hodin, vstupenky koupíte zde: goo.gl/qpdvsGPřímý přenos...

Hledáme nové posily do naší redakce ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Páteční duel sehraje Motor proti rakouskému Linci! #CEBvLINhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Odehrané v 17:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
EHC Black Wings Linec