MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 11:37
 
Za mě to byl včera super zápas, řekl bych že v první třetině panovala u hráčů nervozita, celkově jsme byli ale lepší, souhlasím že na tý obraně budou muset celkově zapracovat.

Mimo hokej.. Trochu mě zarazilo že Renda dostal cenu za nejlepšího hráče uplynulé sezóny, před poloprázdným hledištěm (když všichni byli na párku, klobáse, cígu atd..).
Chápu že p. Šrámek měl naprosto pochopitelně přednost před zápasem, ale zrovna tak mohl Renda ten prostor dostat např. před dalším domácím zápasem - za jeho kariéru a ne jen za minulou sezónu by si zasloužil ovace zaplněné BA.

Je to jen názor, není to nic co by mi včera zkazilo večer.. 3 body, perfektní atmosféra, na širší hodnocení předvedené hry a mé laické hodnocení hráčů si raději nechám až po pár odehraných kolech Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Tak ono se tam taky píše, že Milanov...
Lidi mu tleskali, když jel na trestnou. Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Ujčík je vůl!
Reagovat
13.09.2021, 11:32
 
Reakce na Piky: Naplněný stadion si rychle přisvojil jas...
Tak ono se tam taky píše, že Milanovi se jako jedinému dostalo většího potlesku než Pokladovi. Ale já jsem teda nezaznamenal, že by si Poklad vysloužil vůbec nějaké kladné přijetí.
 
 
 
Reakce na Piky: Naplněný stadion si rychle přisvojil jas...
Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Gulaš vs. Jágr. Řev proti smíchu, o trap...
Naplněný stadion si rychle přisvojil jasné nahlížení na utkání: Tohle je souboj Gulaš vs. Jágr.

Kdybyste nevedeli, jak jste na vcerejsi zapas nahlizeli...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.09.2021, 11:06
 
Po včerejšku přece nemá smysl dělat prognózy o obraně a brankářích. Včera jsme to kvalitou v ofenzivě urvali, jindy to třeba nevyjde a v jiným zápase zase uhrajeme výhru 2:0, protože to zavřeme vzadu. On do toho taky hodně vstupuje soupeř a jeho pojetí hry a Kladno včera vyloženě nahrávalo tomu, aby se hrálo divoce bez nějakýho velkýho taktizování.

Proti Zlínu to bude zase jinak. A o to půjde především - umět přepínat mezi styly, připravit taktiku podle soupeře a zahrát to. To nám loni chybělo a po tom jsme volali - že nejde hrát s každým soupeřem hurá hokej. Tak uvidíme, jestli letos zvládneme právě tohle.

Taková přestřelka potká v ročníku každej tým a hlavní je, že se podařilo vyhrát. A ne jako loni v Třinci, kdy se vůbec nebránilo, ale prohráli jsme i přes vedení 3:0 a 6:3.
 
 
 
Včera pro nás diváky super zápas . Hráška to moc netrefovalo , ale to se zlepší , rozhodně nedělá chyby jako Čílo . Obrana také půjde nahoru . Útok je super , jen pár jmen chci vyzdvihnout : Abdul , Pech , Gulaš, Vožuch . Musím se omluvit Pechovi , že jsem měl s jeho podpisem problém , hraje skvěle. Kolik mu je? 25 ?
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 10:52
 
Tak on to včera byl takovej "čiliakovskej výkon", nicméně ještě více to byl loňskej defenzivní výkon, tedy že obránci vůbec nekontrolovali předbrankový prostor a nechali soupeře dorážet, clonit a tečovat. A Hrachovina je prostě typologicky podobnej Čiliakovi v tom, že při základním rozkleku toho moc nepokryje, protože mu chybí centimetry, takže má při tomhle stylu hry logicky nedostatky. Oproti Čiliakovi ale zároveň Hrášek chytne co má a nesráží tým vyloženě lacinými góly a zároveň není půl zápasu mimo pozici díky tomu, že je pohyblivější. V Třinci byl za mě naprosto v pohodě, tam ho potopili ostatní, včera to dobré nebylo, ale zároveň mu naše obrana neobrana vyloženě házela klacky pod nohy. Strmeně bych klidně do brány poslal, ale nad Dominikem bych určitě nelámal hůl.
 
 
JeniCzechJeniCzech | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 10:51
 
Reakce na Motor27: Snad dostane šanci Strmeň , který je ...
Myslím, že v Třinci toho chytil navíc dost. Jinak by to bylo o dost víc, než "pouhá" čtyřka.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 10:49
 
Gólmany máme oba dva konkurenceschopné, v kase problém určitě není. Nepochybuji o tom, že trenéři (po domluvě se Standou Hrubcem) vždy jedničku vybírají podle svého nejlepšího přesvědčení tak, aby z toho profitoval tým. Včerejší zápas byl pro oba chytající brankáře hodně nevděčný (defenzivní hra obou týmů byla bídná), takže z toho bych žádné závěry nedělal. Hrášek je pohodář, stejně jako Jenda, a oba dva budou mít jistě řadu příležitostí, jak týmu v budoucnu pomoci. Zvládne to jeden i druhý.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 10:39
 
Reakce na Motor27: Snad dostane šanci Strmeň , který je ...
Tak nemůžeš hodnotit gólmana po dvou zápasech. V Třinci zachytal celkem dobře. Moc to z něj nepadalo oproti Čiliakovi. Včera to je fakt, že nic navíc nechytil. Ale obrana mu taky nepomáhá. Ono už teď nemůžeš moc kalkulovat s tím jaký má průměr nebo % zásahů. Podívej se na NHL. Tam za poslední roky padá hodně gólů . Modrák chce hrát atraktivní hokej tak prostě tady brankáři nějaký fascinující čísla mít asi nebudou. Každopádně se mě jeví jako větší posila než Čilo. Ale souhlasím, že gólmany bych držel oba v zápřahu a osobně je po přípravě stavím na stejnou startovací čáru. Zítra bych se nebál Jendu postavit.
 
 
 
Mně ani nepřišlo, že by v té obraně byly okna na 5 gólů. Kladno mělo spíš v zakončení kliku, do čeho plácli, z toho padl gól. Jinak souhlas, že jsme ta naše oslabení hráli dost pasivně.
 
 
 
Snad dostane šanci Strmeň , který je úplně zbytečně stavěn do pozice dvojky. Hrachovina mě zatím ničím nezaujal a naopak nic navíc nechytil, takže ligový podprůměr.
Honzík má na to být jedničkou a prostě chytá lépe.

Obrana dělá chybu za chybou, ale tam prostě musíme posílit + Šenkeřík.
Štencel , Bučko a hned za nimi Vráblík jsou v podstatě jen do počtu. Naopak Slováček a Štich jsou příjemným překvapením.
Útok se zvedá a jeho kvalita jde nahoru.
 
 
 
Mám to úplně stejně Smajlík kvůli takovýmu zápasu se chodí na hokej, taková atmosféra dokáže přetáhnout diváky k nejrychlejší hře na světě… třeba od divadla Smajlík první třetinu ovlivnila nervozita, i sám Milan hlásil , že byl hodně napjatej... následný obrat parádní ! Ale je pravdou, že s pěti obdrženými góly se asi pravidelně vyhrávat nedá. O okénkách v obrané činnosti se ví, určitě se na tom zapracuje, ale jak říkám vždy brání celá pětka. Jedině -M- !!! Zítra to bude chtít nějaké body, pro psychickou pohodu a udržení laufu...
 
 
 
Včerejší zápas byl super, to bezpochyby... jen člověk až příliš zatěžoval srdeční sval při našich oslabeních, sem tam nějakém nedorazu nebo když na Hráška šla střela od modré a on měl zakrytý výhled.
Zatížit srdeční sval výbuchem emocí při našich gólech je vskutku příjemné, to bezpochyby.
Jinak já se tedy musím vyznat k tomu, že od této sezóny (v minulé jsem to tak neměl) začínám těžce ujíždět na Vožuchovi. Tvl, to je takovej neskutečnej borec, to je prostě totální buldozer a to jeho silové pojetí hokeje fakt jako žeru. Navíc jak tu i někdo zmínil, přijde mi, že Venkrbec se taky dostal do laufu a byť mi včera přišlo, že si s nimi Valský trochu nerozuměl, byla to radost tuhle lajnu sledovat.
Pochopitelně o prvních dvou útocích nemá cenu psát, to je luxus. Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 09:35
 
Reakce na quak: Jj. Bohužel ho Zábrda odmítl do Motoru u...
Hmm tak to je škoda to je sniper jako víno. Všude mu to tam padalo. Takový typ tu ještě není.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 09:12
 
Reakce na quak: Jj. Bohužel ho Zábrda odmítl do Motoru u...
Souhlas ve všem, snad až na toho Vrábla. Byť jsem u něj pár chyb viděl, říkal jsem si, že mu ta Plzeň prospěla. Není to žádnej tvrďák, ale přišlo mi, že včera byl důraznější, než jak jsem ho znal, většinu zápasu hrál dobře pozičně, navíc jsem na něm viděl, že mu hodně záleží na tom, aby domácí premiéra dobře dopadla. Spokojil bych se s tím, kdyby do budoucna opakoval výkony podobné tomu včerejšímu...
 
 
DaveMotorDaveMotor | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 08:59
 
Pánové, včera to byla jízda. Takový zápas musí bavit. Obrana zase nějaká ta chyba, ale pokud to takhle zastoupí útok, tak pohoda. Víc gólů než soupeř jsme dali, tak co řešit. Souhlasím s Quakem, že i přes příděl byl Bow nejlepším kladenským hráčem. Než mu to tam začalo padat, tak jsem si říkal, že chytí snad všechno.

Jindra Abdul neskutečný borec. I toho Pecha začnu mít možná rád, i když při jeho angažmá ve Varech jsem ho jakožto nenapravitelného skokana vyloženě nesnášel.

Co mi udělalo hroznou radost byla ta atmosféra. Po pátém gólu to bylo něco šíleného. Chodím něco málo přes 20 let, ale tohle jsem tu nezažil. Takhle nějak bych si to představoval pořád. Laťka nastavená v tomto hodně vysoko.

Tak jen tak dál, na ledě i na tribunách. Smajlík
 
 
koteckotec | České Budějovice
Reagovat
13.09.2021, 08:57
 
Včera luxusní představení už se tesim na Plzen 👍
 
 
13.09.2021, 08:57
 
Reakce na matahar: Mladej Růža?...
jako vtip dobrý. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Tenhle sestřih si určitě pustí každý fanda Motoru rád, že? :) ??youtu.be/uFXHm3k_bGo

Ptejte se v offline rozhovoru na našem webu Dominika Hrachoviny! ?? hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Dnes uplynulo 80 let ode dne, kdy zemřel při operaci žaludku teprve 24letý Bedřich Kouba. Za ČB sehrál v 1 sezoně 6 zápasů, v tom...

Hradec Králové jsme porazili 4:3! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…