ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.02.2018, 16:58
 
quak: Souhlas. Ale repertoár kotle těžko ovlivní lidi na gauči, že jo (jinak než tím, že napíšou sem). Když tedy někdo nevidí, nebo nechce vidět, že něco je u gaučáků oblíbený a něco méně.
To, že největší efekt má vždycky dění na ledě, se prokázalo opakovaně.

 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.02.2018, 16:49
 
Reakce na Tveety: quak: S tím souhlasím... V poslední do...
Nj, jenže mám často pocit, že když nebudou ty chorály, nebude nic. Často je jinak v hale ticho jak v kostele. Bohužel, tým, místo toho, aby fanoušky strhl svojí hrou, nechal raději zvýšit hlasitost hudby. Větší efekt by imho mělo pár hitů, nebo kdyby se někdo porval. Když už nám kombinace skřípe...
 
 
12.02.2018, 16:32
 
Olympiáda je jednou za čtyři roky a je tomu věnována všemi médii velká pozornost.Na jednom místě se setkávají všichni soutěžící.Nedivím se Gulašovi,že po zranění plakal.Reprezentovat na olympiádě je snem každého sportovce,ať tam startují ti nejlepší nebo ne.
Byl by Valenta tím Valentou,kdyby nevyhrál olympiádu,ale jen mistrovství světa?Nebyl.
 
 
 
No...a sme zas doma Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: Samozřejmě že bez účasti špi...
Není to samozřejmě totéž, jako top kvalita, ale znovu píšu - pamatuješ si Forsbergovu kličku 1994? Pamatuješ si Zázrak na ledě 1980? Já myslim, že jo... A tehdy se taky nehrály OH s hráči NHL.
 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
12.02.2018, 16:19
 
Samozřejmě že bez účasti špičkových aktérů je hodnota úspěchu devalvována. Bojkoty OH 1980 a 1984, ještě předtím slavné vítězství Kodeše ve Wimbledonu bez dvacítky nejlepších soupeřů a stejně tak hokej bez NHL dnes .... i já můžu vyhrát GP Monaca v Monte Carlu s Velorexem, pokud soupeři budou stejní padesátníci jako já ve stejných Velorexech a budu mít radost z vítězství, ale jaksi pyčo, že?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.02.2018, 16:12
 
No vás právě kromě odpovídačky české - budějovice v podst. taky nic, proto to tu řešíme ;-)
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
12.02.2018, 15:53
 
Reakce na Tveety: quak: S tím souhlasím... V poslední do...
Nám odnaproti přijde, že tebe z letargie nevytrhne vůbec nic Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.02.2018, 15:31
 
quak: S tím souhlasím... V poslední době se často přistihnu, že hru sice sleduju, ale jsem tak nějak jinde.

Z "letargie" mě vytrhne dění na ledě, nebo nějakej "údernej" pokřik/chorál. Třeba "Řve tribuna". Naopak v letošní sezoně tak častý "nekonečný" chorály jsou podkresem, který tu letargii podrthnou, nikoliv naopak.
 
 
 
To nebylo myšleno vůbec jako reakce na tvůj příspěvek, ale obecně. Spíš tady pozoruju, moc často tu nepíšu, tak se snažím stručně reagovat tak nějak na všechno, alespoň když se mluví o něčem, co nás pálí.
Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.02.2018, 13:58
 
Reakce na Seveřan: Souhlas s Pajkym. A vám, co hledáte ...
Já to nepsal jako omluvu letošního bídného fandění. Ale těžko chtít od fanoušků stoprocentní nasazení při fandění, když totéž chybí na ledě. A jasně, platí to i opačně.

Obě části kotle letos prořídly, proč to tak je, nevím. Zbytek tribun bude bohužel vždy záviset na dění na ledě. Občas se to z LG snažíme změnit, ale odezva je poslední dobou na áčku bídná.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
12.02.2018, 13:41
 
souhlasím s quakem, fandění hodně koresponuduje s tím, co se děje na ledě. Bylo to vidět i teď se Vsetínem. Ve třetí třetině se fandilo víc, než v prvních dvou dohromady. Protože první dvě byly hraný prostě s malým nasazením.

Vždycky se dají věci dělat ještě líp. Od nás, fanoušků, by to asi chtělo nečekat na to, až to bude 15 minut před koncem 1:2 a fandit pořádně od začátku. A od kluků na ledě by to zase chtělo vlítnout na soupeře v prvních minutách tak, jak jsme to uměli dřív. Vždyť byly zápasy, kde se u nás soupeř v prvních 10 minutách podíval za červenou jen omylem... To poslední dobou úplně chybí. Neumíme prostě naplno ukázat, že jsme DOMA. Ani na ledě, ani v hledišti.

ad rozhovor s Nedorostem - myslím, že to "jít naproti" přesilovkám je myšlený hlavně tak, že musíme zlepšit pohyb. Tak, jak teď bruslíme, nás prostě pohyblivej soupeř vůbec faulovat nepotřebuje. Ale jsem rád, že to ti kluci takhle vidí, je to dobrý znamení. Daleko horší by bylo, kdyby alibisticky tvrdil, že jsme přece druhý, hráli jsme venku a playoff je daleko, tak co řešit. Je dobře, že to berou jinak.
 
 
 
Souhlas s Pajkym.

A vám, co hledáte 1000 a jeden důvod, proč se vám nechce fandit ( moc chorálů Smajlík moc černých mikin Smajlík moc sprostý Smajlík ) bych poradil před hokejem natankovat nějaký ten B do žil, vrátit se hlavou do hovězích let a užít si to.

Vždyť už jsme tolikrát předvedli, že to prostě umíme...

Smajlík
 
 
Pajky24Pajky24 | České Budějovice
Reagovat
12.02.2018, 13:13
 
Reakce na Aleš=M=: To máš sice pravdu že to výrazně upad...
S tim se dá souhlasit :-) I já se při posledním zápase přistihl,že si jen tak mávám vlajkou a do toho si podáváme "placku" na zahřátí a tak nějak čekáme,až to utrpení skončí..Jen mě prostě štve,tady to věčně negativní kecání od některých přispěvovatelů.Pokud si to tu kluci přečtou,tak někdy je to přínosný..ale nic se nesmí přehánět.Chyby by jim měl vysvětlovat trenér :-)
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
12.02.2018, 13:05
 
Reakce na Pajky24: Jeníku,máš naprostou pravdu..Blíží se...
To máš sice pravdu že to výrazně upadá, ale tak co si budem povídat.. Tady vždycky za poslední léta strhli spíš hráči svými výkony fanoušky, nepamatuju si že by to bylo naopak, možná krom startovací sezóny. Upadá sice fandění, ale je to především předváděným výkonem hráčů.
Máš pravdu, měli bysme je nastartovat my na tribunách a v kotli, ne jen kritizovat v nejmíň vhodnou dobu...ovšem atmosféra se snad zvedne společně až s formou hráčů..jinak to já nevidím Smajlík
 
 
12.02.2018, 13:04
 
V tom s tebou zásadně nesouhlasím. Neznám úplně všechny detaily, ale všeobecně se ví, že do Pekingu za 4 roky pojedou, páč je to pro ně ekonomicky zajímavej trh. NHL nejsou nic jinýho, než zkur-vený obchodníci, o sportovní stránku věci, v tomto případě olympiády jim jde až v poslední řadě. Gary je v mých očích větší ko.kot než Fasel.
 
 
kafkakafka | pilshovado
Reagovat
12.02.2018, 12:46
 
Reakce na kellewan: Za to ale my nemůžeme. Za to může NH...
Nesnižuje? Když tam nejedou Ti nejlepší?

Každej má jinej názor. Mě osobně daleko víc chutnalo svýho času druhý místo v krajským poháru, když přijeli všechny kvalitní týmy, než výhra o rok později, kterou sme ale udělali jen díky tomu, že tři největší ( a nejkvalitnější ) soupeři nepřijeli...

A jinak vina není na NHL. Za neúčastí je neochota zubaře ze Švýcarska pořádně pojistit jejich hráče. Kluby NHL se celkem logicky bojí, že se jim tam můžou zranit klíčoví hráči před klíčovou částí sezony a Fasel jim tuto riziko nechtěl kompenzovat tak, jak si v zámoří představují.
 
 
 
Reakce na kafka: Nechceš srovnávat Nagano s tutím turnaj...
Když dal Forsberg svuj slavnej gól ve finále, byla to taky trapná EHT? Jsou to olympijský hry, tam se píšou velký příběhy, ať tam můžou jet ti úplně nejlepší, nebo ne.
 
 
12.02.2018, 12:26
 
Reakce na kafka: Nechceš srovnávat Nagano s tutím turnaj...
Za to ale my nemůžeme. Za to může NHL. Ale to přeci nesnižuje hodnotu olympijské medaile !
 
 
12.02.2018, 12:25
 
Reakce na quak: Guliho je mi líto. Já ho dřív moc nemuse...
Souhlasím s obojím. První, co mě napadlo, když psali o Gulašovi, že to asi v Plzni nebudou moc rádi. Nevím proč, ale tyhle dlouhodobý soutěže člověk má prostě víc pod kůží. Takže Olympiáda mě napadla až jako druhá a taky to, že Mertlík tam byl v podstatě na konto Gulaše jako dvojička, takže je otázka co to udělá s jeho výkony a to jak v Plzni tak na turnaji.
A co se týče fandění, taky to vidím obdobně. Fandovský vrchol vidím loni na podzim, to byla na stadionu radost. Ale proč, no protože od té doby bylo jen málo případů, kdy hra dokázala stadion "vcucnout" . Play off člověka nabudí samo o sobě, ale ani to žádnej zázrak loni nebyl, a pak pořád nemůžu pustit z hlavy ten hromadný odchod fanoušků ze zápasu s Pardubicema, to byl vrchol ostudy. No ale od podzima žádný velký impuls ani z ledu teda k fandům nepřišel. Myšleno série nějakých super výkonů. Tak třeba si to teď všechno sedne. I když .... Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Velké množství zástupců měl Motor na včerejším běhu Jihočeských nadějí! ?? Na start se postavili i nejvyšší představitelé klubu....

40. narozeniny slaví bývalý obránce Petr Gřegořek. V ČB 7 sezon, 341 zápasů, 42 gólů a 117 bodů. Člen postupového týmu 2005 a...

Motorácká letní příprava pro příští sezónu již odstartovala. O své dojmy z ní se s námi podělil Jan Strmeň!...

Václav Prospal už se naplno chopil otěží v Motoru. Jeho realizační tým je kompletní! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…